Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował. - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-09, 17:42   #271
my chemical romance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Klippan
Wiadomości: 173
GG do my chemical romance Wyślij wiadomość przez MSN do my chemical romance Send a message via Skype™ to my chemical romance
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez my chemical romance Pokaż wiadomość
ja osobiscie nie farbowalam profesjonalnymi farbami sama wlosow,ale wiem jedno ,niszcza wlosy bardziej niz te w sklepach!

Mam pytanie,czy aby ten dekoloryzator naprawde nie niszczy wlosow??poniewaz moje wlosy sa teraz zniszczone i jakbym go nalozyla to by nie powypadaly? Czy ktoras z dziewczyn go uzywala pomimo slabego stanu wlosow??jesli tak to jak caly zabieg sie udal??
up up dziewczynki!

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez koenicke Pokaż wiadomość
my chemical romance , zaskoczyłas mnie ! ja żyłam w nieświadomości ze sobie nie szkodzę... tak bardzo. Z drugiej strony sklepowe bardzo rzadko dawały mi kolor jak chciałam, w przeciwieństwie tych profi.. hmmm ale dzieki za cynk.
A ja ponawiam pytanie czy któs stosował renee blanche?
hmm ja tego nie uzywalam niestety.
Ale naprawde fryzjerskie farby sa o wiele mocniejsze i bardziej niszcza wlosy ..niestety
my chemical romance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 18:56   #272
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

A które prof. farby masz na myśli? ( farba farbie nie równa :P)
Nie zauważyłam żeby niszczyły włosy mocniej niż sklepowe, poza tym są trwalsze i nie trzeba tak często powtarzać farbowania, np Koleston trzyma się u mnie z 2 miesiąca, nie żółknie, kolor wychodzi jak na próbniku a ze sklepowymi bywało rożnie . Sama farba nie śmierdzi tak amoniakiem jak te cuda z drogerii a to też o czymś świadczy.

Edytowane przez Jazzlyn
Czas edycji: 2009-10-09 o 19:04
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 21:06   #273
my chemical romance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Klippan
Wiadomości: 173
GG do my chemical romance Wyślij wiadomość przez MSN do my chemical romance Send a message via Skype™ to my chemical romance
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

mialam na mysli wszytskie farby ,poniewaz skoro sie tak trzymaja wlosa to musi w nich byc cos extra mocnego,wiec to ze sie trzymaja wcale nie mowi o tym ze sa lepsze dla wlosa . Z wlasnego doswiadczenia wiem ze fryzjerskie niszcza bardziej wlosy i wypalaja
my chemical romance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 11:05   #274
Favourites
Raczkowanie
 
Avatar Favourites
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 39
GG do Favourites
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Elgon nie niszczy włosów! inne dekoloryzatory - nie wiem, ja po elgonie miałam miękkie i lśniące włosy, jak po odżywce.
Favourites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 08:23   #275
sywii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 23
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Hej,
Zakupiłam sobie Elgon, nałożyłam 3 razy (miałam super rude włosy a te przy głowie wręcz blond) następnie nałożyłam najjaśniejszy blond i niestety, ale moje włosy powróciły do ciemnego koloru (miałam o ton jaśniejsze od wyjściowych, a był to kolor brązowy).

Jeżeli macie krótkie włosy możecie spróbować, ja mam długie i ten Elgon kosztował mnie ponad 100zł i były to wyrzucone pieniądze, ale jedno musze przyznać- nie zniszczył mi w ogóle włosów i nie śmierdział tak jak sobie to wyobrażałam.

Niedawno byłam u fryzjerki na dekoloryzacji, zrobiła mi ją rozjaśniaczem (miałam go na głowie około 15 min) później nałożyła mi farbę blond i powiem Wam, że mam teraz blond z refleksami rudawymi.


Zapewne w Elgonie zależy dużo od włosa, lub od farby, jaką się po nim użyje, sama nie wiem, bo jak wcześniej pisałam nałożyłam najjaśniejszą, jaką znalazłam i trzymałam ją 50min …

Wszystkim tym które chcą wrócić z ciemnego koloru na jasny gorąco polecam wizytę u fryzjera- zrobią to raz a porządnie i nie będziecie się stresować, kombinować i farbować 20 razy.
sywii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 14:30   #276
Wiktoria M
Raczkowanie
 
Avatar Wiktoria M
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 163
GG do Wiktoria M
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

50 minut?! Wydaje mi się, że właśnie to miało wpływ na to, że wyszły takie ciemne .

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

A tak nawiasem pisząc to zamówiłam Elgon ale nie chce mi się iść wysłać pieniędzy, bo okropnie pada . Zaraz będę się zastanawiać jaką farbę wybrać po dekoloryzacji. Mam odrosty 4 centymetrowe więc trzeba w końcu coś zrobić z tą głową. Oczywiście później opowiem jak wyszło. W miarę możliwości załączę zdjęcia.

Co myślicie o dekoloryzacji podczas okresu? Bo coś mi się wydaje, że akurat jak będę chciała się za to zabrać dostanę okres. Zabobon czy prawda?
Przepraszam za bezpośredniość.
Pozdrawiam, Monika.
__________________
3.10.2008
3.10.2009 - zaręczyny

Wish You were here..





Zrzucam kilogramy

..jeszcze dwa.

Wiktoria M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 21:34   #277
apsiiik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

aaa powiem ze mialam to samo! sciagalam czarny kolor i super mi rudy wyszedl jasny po jednym trzymaniu 40 minutowym. nalozylam moze nie najjasniejsza farbe jaka byla ale o 2 tony nizsza od koloru jaki chcialam, a to rowniez byla farba blond tylko ciemniejsza, i co? i wyszly mi koncowki mega ciemne brazowe , a od gory byly srednio brazowe i sie w dol przyciemnialy koszmar. nie wydalam 100 zl tylko 80 ale dla mnie to rowniez bardzo duzo. rowniez kasa poszla w bloto, bylam bardzo zaawiedziona.
apsiiik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-19, 07:31   #278
sywii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 23
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Na farbie było napisane że 30 min powinnam trzymać.
Nie rób nic z wlosami podczas okresu to jenak sa hormony i włosy na prawde inaczej reagują w te dni.
sywii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 22:35   #279
ninkaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

dziewczyny a co z pasemkami?
mam na głowie czarne i blond (rozjasniane) pasemka. czy jak poloze elgon na cale wlosy to cos mi zrobi z tymi rozjasnianymi pasemkami?
ninkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 10:43   #280
minia84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7
Smile Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Elgon nie zrobi nic z rozjaśnianymi włosami,bez obaw. Rozjaśniane włosy są pozbawione pigmentu,elgon działa wyłącznie na zawarty we włosach sztuczny pigment farb,zwłaszcza tych ciemniejszych od odcienia naturalnego.Pozostaną one w takim kolorze w jakim są teraz,nie ulegną również zniszczeniu.
minia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 11:57   #281
naweelitka
Raczkowanie
 
Avatar naweelitka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Przejżałam cały ten wątek i tak sobie myslę, że może ten środek jest jakimś rowiazaniem dla moich włosów. Liczę na Wasze rady

Cos mnie podkusiło i użyłam tego rozjasniacza https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...ozjasniacz.htm, rozjaśnił z tym, że końcówki mam wciąż bardzo ciemne, a resztę włosów jaśniejszą Zamalowałam to jasnym brązem i wyszło nierównomiernie oczwiście - końcówki czekolada ,a reszta średni brąz Wiem, że niczego innego nie mogłam się spodziewać
Myslicie, że tydzien odstępu wystarczy aby znowu poeksperymentować? Dodam, że po Joannie, moje włosy są takie jak przed jej uzyciem - chodzi o ich stan
Może któraś z Was ma podobne dośwaiadczenia.
__________________
Nieprawdą jest że kobieta jest obłudną komediantką.
Mężczyzna stokroć zręczniej maskuje swoje myśli i uczucia.
Alfred Aleksander Konar
naweelitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-23, 16:52   #282
ninkaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

dzieki za odpowiedź miałam nadzieje ze nic mi nie zrobi z blond pasemkami spróbuje rozjaśnic te czarne i położyc potem jakis bardzo jasny blond, to powinny te czarne zrobic sie na ciemny blond a jasne pozostana jasne
czekam zeby zamowic bo na ich stronie na razie nie jest dostępny, ale powiedzieli ze bedzie od 30 października

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Cytat:
Napisane przez naweelitka Pokaż wiadomość
Przejżałam cały ten wątek i tak sobie myslę, że może ten środek jest jakimś rowiazaniem dla moich włosów. Liczę na Wasze rady

Cos mnie podkusiło i użyłam tego rozjasniacza https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...ozjasniacz.htm, rozjaśnił z tym, że końcówki mam wciąż bardzo ciemne, a resztę włosów jaśniejszą Zamalowałam to jasnym brązem i wyszło nierównomiernie oczwiście - końcówki czekolada ,a reszta średni brąz Wiem, że niczego innego nie mogłam się spodziewać
Myslicie, że tydzien odstępu wystarczy aby znowu poeksperymentować? Dodam, że po Joannie, moje włosy są takie jak przed jej uzyciem - chodzi o ich stan
Może któraś z Was ma podobne dośwaiadczenia.


chyba najlepiej bedzie podciąc końcówki i podregenerowac troche włosy a potem spróbowac moze jakiejs farby bez amoniaku o ton,dwa jaśniejszej
ninkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 00:37   #283
naweelitka
Raczkowanie
 
Avatar naweelitka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez ninkaw Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------





chyba najlepiej bedzie podciąc końcówki i podregenerowac troche włosy a potem spróbowac moze jakiejs farby bez amoniaku o ton,dwa jaśniejszej
Dziękuję za odpowiedz Podciełam włosy ok 20 cm, więcej nie wchodzi w grę Poza tym są w dobrej kondycji dlatego korci mnie aby użyć specyfiku, o ktorym mowa w tym wątku
__________________
Nieprawdą jest że kobieta jest obłudną komediantką.
Mężczyzna stokroć zręczniej maskuje swoje myśli i uczucia.
Alfred Aleksander Konar
naweelitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 06:45   #284
Wiktoria M
Raczkowanie
 
Avatar Wiktoria M
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 163
GG do Wiktoria M
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Ja już zamówiłam 3 komplety i czekają na mnie w szafce . W niedzielę zabieram się za włosy, mam już najjaśniejszą farbę blond jaką mogłam znaleźć - z salonu fryzjerskiego. Zapłaciłam troszkę za nią ale myślę, że lepiej wydać troszkę więcej. Może efekt będzie lepszy. Po weekendzie napiszę co i jak. Pozdrawiam
__________________
3.10.2008
3.10.2009 - zaręczyny

Wish You were here..





Zrzucam kilogramy

..jeszcze dwa.

Wiktoria M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 10:28   #285
Peggy89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 69
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Ja też zamówiłam elgon, w następnym tygodniu zabiore się już za włosy
Peggy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 23:03   #286
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

A ja już jutro "ściągam kolor". Ciekawe, co wyjdzie - obawiam się trochę tego wszystkiego. Zobaczymy jutro
tak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 09:20   #287
minia84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Dziewczyny mam wielką prośbę! Postarajcie się załączyć zdjęcia przed i po, jestem bardzo ciekawa efektu pozdrawiam!
minia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 15:03   #288
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Tjaaa. Efekt mam taki, że mam pomarańczowo, marchewkowo, jakieś tam włosy, które mi się zdecydowanie nie podobają. Ale niebawem nakładam rozjaśniacz jakiś, cokolwiek blond, bo chcę mieć swoje jasne włosy. Nie miałam ciemnych przed nałożeniem tego ściągacza koloru, niewiele mi to pomogło.
tak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 16:23   #289
Milka011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 27
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Witam ja właśnie siedzę z elgonem na głowie ściągam kolor z brązu z jaśniejszymi pasemkami. Zobaczymy co wyjdzie w razie czego mam jeszcze jeden komplet elgonu. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Witam ponownie więc jestem już po . Efekt zniewalający jak dla mnie super ściągnął mi kolor który miałam , co prawda odrostów nie ruszył bo to naturalne ale odrosty idę robić w piątek do fryzjerki poza tym zapomniałam dodać że uzyskałam kolor rudy taki jak chciałam . Jestem zachwycona miałam przygotowaną farbę w razie jakby ściągnął mi kolor nierównomiernie ale wszystko przeszło moje oczekiwania. Polecam.
Milka011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 17:02   #290
Wiktoria M
Raczkowanie
 
Avatar Wiktoria M
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 163
GG do Wiktoria M
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Ja też śmiało mogę powiedzieć, że kolor ładnie ściąga. Z ciemnych brązowych wyszedł mi rudy (ściągałam kolor 2 razy). Później nałożyłam farbę i włosy ściemniały. Nie bardzo ale jednak . Byłam trochę w szoku, bo nałożyłam jasny blond, który dodatkowo rozjaśnia włosy o 2 tony.
W każdym razie robiłam wszystko u znajomej w salonie i od razu coś zaradziła. Rozjaśniła mi włosy swoją czarodziejską mieszanką i uzyskałam kolor nieco jaśniejszy jak po Elgonie także wszystko wróciło do normy .
Jestem już coraz bliżej blondu i to mnie cieszy! Włosy nie są w ogóle zniszczone! Za dwa tygodnie znów się z nią umówiłam i będziemy teraz dążyć do blondu, a nie rudości .
Dostałam dodatkowo maskę z Welli na włosy przesuszone mimo, że takowych nie mam po tych wszystkich zabiegach w ciągu jednego dnia.
Stwierdziła, że mam bardzo mocne włosy ale lepiej dać im odpocząć. Trochę źle się czuję z tym rudym na głowie, bo nie lubię tego odcienia no ale jak przeżyłam 4cm odrosty to włosy w kolorze rudym są dla mnie pikusiem!

Dołączyłabym zdjęcia, aczkolwiek musiałabym je zrobić telefonem. Niestety przy sztucznym świetle ich jakość nie jest zbyt dobra więc wstrzymam się i postaram się je dodać może jutro
__________________
3.10.2008
3.10.2009 - zaręczyny

Wish You were here..





Zrzucam kilogramy

..jeszcze dwa.


Edytowane przez Wiktoria M
Czas edycji: 2009-11-03 o 17:04
Wiktoria M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 19:45   #291
skejcik-ova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

mam pytanie do doświadczonych już elgonem wizażanek: ktoś pisał na samym początku (przyznam się, że przez całe 10stron wątku nie przebrnęłam), że elgon nie ściągnie koloru z szamponów koloryzujących.
w wakacje użyłam feralnego szamponu do 24myć palette, który, jak niektóre z was może wiedzą, 'wżera' się we włosy i nie ma mowy o 'spraniu' koloru nawet po 240myciach..
w związku z tym, chciałam zapytać, czy któraś z was używała elgonu po tym szamponie palette? i czy uzyskała w ogóle jakiś efekt dekoloryzacji?
pozdrawiam
skejcik-ova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 20:00   #292
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez skejcik-ova Pokaż wiadomość
mam pytanie do doświadczonych już elgonem wizażanek: ktoś pisał na samym początku (przyznam się, że przez całe 10stron wątku nie przebrnęłam), że elgon nie ściągnie koloru z szamponów koloryzujących.
w wakacje użyłam feralnego szamponu do 24myć palette, który, jak niektóre z was może wiedzą, 'wżera' się we włosy i nie ma mowy o 'spraniu' koloru nawet po 240myciach..
w związku z tym, chciałam zapytać, czy któraś z was używała elgonu po tym szamponie palette? i czy uzyskała w ogóle jakiś efekt dekoloryzacji?
pozdrawiam
elgon ściąga kolor farb utleniających - tzn takich, które w pudełku mają dwa składniki do zmieszania (farbę i utleniacz - np. mleczko utleniające). Jeżeli palette mieszało się z dwóch składników, to elgon zadziała. Nie zadziała natomiast na jednoskładnikową "szamponetkę".
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 16:01   #293
Ina108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

A skąd taka informacja? bo ja z "jednoskładnikowymi" produktami i ściągaczem koloru mam inne doświadczenia?
Ina108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 16:19   #294
Wiktoria M
Raczkowanie
 
Avatar Wiktoria M
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 163
GG do Wiktoria M
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Na Elgonie było napisane, że ściąga z trwałych farb i tych do 24 myć..
Jednak nie wiem jak to jest w praktyce, bo ściągałam z farby.
Nie pomogę
__________________
3.10.2008
3.10.2009 - zaręczyny

Wish You were here..





Zrzucam kilogramy

..jeszcze dwa.

Wiktoria M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 13:14   #295
ninkaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

dołączam sie do fanek produktu.
Moje czarne pasemka po podwójnym zastosowaniu stały sie jasno rude(prawie pomoarańczowe). Po nałożeniu farby bardzo jasny blond zrobily sie na średni/ciemny blond, a te rude refleksy znikły
nie zniszczyło mi włosów
polecam
ninkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 19:06   #296
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez Ina108 Pokaż wiadomość
A skąd taka informacja? bo ja z "jednoskładnikowymi" produktami i ściągaczem koloru mam inne doświadczenia?
Trochę na ten temat czytałam i wiem że tego typu produkty ściągają kolor jedynie farb utleniających. Chociażby na stronie producenta można taką informacje przeczytać http://www.elgoncosmetic.it/colore/c...remover_en.htm
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 17:40   #297
Ina108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

ja kładę nacisk na żywe doświadczenie, a nie suchą treść. Jak poczytam jak smakuje tapioka to dopoki jej nie spróbuje i tak nie bede wiedziała czy rzeczywiscie jest taka jak pisza.
Ina108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 04:39   #298
sun_25
Raczkowanie
 
Avatar sun_25
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 67
Question Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Witam, bardzo proszę o poradę. Czytam sobie ten wątek i bardzo zaciekawił mnie ten preparatElgon. Otórz wczoraj po tym jak półtora roku temu fryzjerka przetleniła mi włosy, przestałam chodzić do fryzjera. Odrostów pozbywałam się farbami nakładanymi tylko na nie bo tamtych spalonych bałam się czymkolwiek ruszać. Naturalne włosy mam ciemno brązowe więc farba chwytała na złoty blond i po jakimś czasie miałam taki ok 8cm pas żółtawych włosów z dołem platynowym. zaczęło mnie to denerwować i coś mnie podkusiło żeby pozbyć się tego żółtawego dodając małej ilości brązowych pasemek. No i poszłam dziś do fryzjerki która obiecywała mi że zrobi ich bardzo mało i bardzo cieniutkie, a po wysuszeniu wyglądam jakbym miała na popielatobrązowych włosach kilka blond pasemek Jestem załamana. Normalnie gdybym mnie miała popalonych włosów to pewnie bym jest utleniła, ale absolutnie nie wchodzi to w grę. Czy ten ściagacz koloru poradzi sobie z tym koszmarem na mojej głowie bez ich niszczenia?? Na jaki kolor może ściągnąć? Bardzo proszę doradźcie mi coś bo jestem załamana. Chyba żę znacie jakieś inne sposoby wypłukania tego koloru?
sun_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 11:25   #299
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez sun_25 Pokaż wiadomość
Witam, bardzo proszę o poradę. Czytam sobie ten wątek i bardzo zaciekawił mnie ten preparatElgon. Otórz wczoraj po tym jak półtora roku temu fryzjerka przetleniła mi włosy, przestałam chodzić do fryzjera. Odrostów pozbywałam się farbami nakładanymi tylko na nie bo tamtych spalonych bałam się czymkolwiek ruszać. Naturalne włosy mam ciemno brązowe więc farba chwytała na złoty blond i po jakimś czasie miałam taki ok 8cm pas żółtawych włosów z dołem platynowym. zaczęło mnie to denerwować i coś mnie podkusiło żeby pozbyć się tego żółtawego dodając małej ilości brązowych pasemek. No i poszłam dziś do fryzjerki która obiecywała mi że zrobi ich bardzo mało i bardzo cieniutkie, a po wysuszeniu wyglądam jakbym miała na popielatobrązowych włosach kilka blond pasemek Jestem załamana. Normalnie gdybym mnie miała popalonych włosów to pewnie bym jest utleniła, ale absolutnie nie wchodzi to w grę. Czy ten ściagacz koloru poradzi sobie z tym koszmarem na mojej głowie bez ich niszczenia?? Na jaki kolor może ściągnąć? Bardzo proszę doradźcie mi coś bo jestem załamana. Chyba żę znacie jakieś inne sposoby wypłukania tego koloru?
myślę, że mozesz sprobowac...ale jaki kolor wyjdzie tego nikt ci na 100% nie powie. Na pewno coś jaśniejszego.
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 17:12   #300
ninkaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

są farby które pogrubiają włosy
np. wellaton
ninkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:15.