Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-25, 18:26   #1471
hello_Moscow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 78
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Hej... Jak myślicie, na jakiej wodzie położyć Koleston 10/0? Obecnie mam 12/22, włosy są rozjaśnione, na moje nieprofesjonalne oko pomiędzy 9 a 10 poziomiem, odrost ciemniejszy (tzn. połowa głowy) niż reszta włosów.
Tak jak polecałaś, SceneQueene, kupiłam oxy 12%, mam też 9%. Myślę, żeby dostosować się do Twojej rady i zrobić odrost na 12%, resztę na 9%. Tylko trochę się boję efektu, bo: nie wiem jak to ilościowo rozplanować-ile farby wycisnąć na połowę głowy, a ile na długość włosów. No i jak długo trzymać wtedy górę na 12% , a dół na 9%.
hello_Moscow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 12:04   #1472
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Tak bym zrobiła- góra na jakieś 20 minut maks, dol na normalny czas

Wysłane z mojego LG-E460
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 15:02   #1473
hello_Moscow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 78
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Tak bym zrobiła- góra na jakieś 20 minut maks, dol na normalny czas

Wysłane z mojego LG-E460
Dzięki, Kochana. W tygodniu lub za tydzien będę farbować.
Ogólnie to nie bardzo wiem, jak pielęgnować rozjaśnione włosy... (?) Mama mówi mi, że z góry są ok, ale gdzieś w połowie głowy z tyłu mam podniszczone siano. A marzą mi się włosy w kolorze jasnego blondu, jakie ma moja koleżanka. Aż zaczynam się zastanawiać, czy wciąż na blond farbować, czy wrócić do ciemniejszych.
Czy olejek arganowy pomoże? Używam maski głęboko nawilżającej i nic. Cieniować włosów nie chcę...
hello_Moscow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 15:18   #1474
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Dziewczyny, mam problem. Moje włosy są rozjaśnione z czerni, od dwóch lat schodziłam do blondu. Obecnie mam chyba poziom 10, uzyskałam go rozjasniaczem na wodzie 6% i na to farba z poz. 10 tez na 6%. Niestety, moje włosy kruszą się niemiłosiernie, muszę przejść na farbe rozjaśniajacą. I tu pytanie: jaką? Robiłam rok temu rozjaśniającymi alfaparf i londa prof. ale nie wychodziły czysto, były żółte/rudawe. Mimo wody 12%. Chciałabym spróbować kolestonu, myślę o 12.89 ale nie wiem, czy woda 9% wystarczy czy musi być 12. Naturalne włosy to poziom 5, jak sądzę, rozjaśnijący się na rudo/żółto.

PS. Scene Queene, pamiętam Cię z wątku o deko
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 17:27   #1475
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Hej Rozjaśniacie włosy więc może pomożecie mi w jednej rzeczy Rozjaśniłam sobie włosy rozjaśniaczem z Joanny z ciemnego brązu. Obecnie mam taki jasny rudy na głowie i pytanie czy wyjdzie mi taki miodowy blond czy nie ma szans? Pozdrawiam
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 17:53   #1476
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Hej Rozjaśniacie włosy więc może pomożecie mi w jednej rzeczy Rozjaśniłam sobie włosy rozjaśniaczem z Joanny z ciemnego brązu. Obecnie mam taki jasny rudy na głowie i pytanie czy wyjdzie mi taki miodowy blond czy nie ma szans? Pozdrawiam
odpowiedziałam Ci w wątku o dekoloryzacji.

Wysłane z mojego LG-E460

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez hello_Moscow Pokaż wiadomość
Dzięki, Kochana. W tygodniu lub za tydzien będę farbować.
Ogólnie to nie bardzo wiem, jak pielęgnować rozjaśnione włosy... (?) Mama mówi mi, że z góry są ok, ale gdzieś w połowie głowy z tyłu mam podniszczone siano. A marzą mi się włosy w kolorze jasnego blondu, jakie ma moja koleżanka. Aż zaczynam się zastanawiać, czy wciąż na blond farbować, czy wrócić do ciemniejszych.
Czy olejek arganowy pomoże? Używam maski głęboko nawilżającej i nic. Cieniować włosów nie chcę...
tak, olejowanie to super pomysl! oliwa, argan, rycyna, winogronowy- najlepsze. kilka kropel gliceryny do maski. a szamponow i odzywek jakich uzywasz?

Wysłane z mojego LG-E460

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam problem. Moje włosy są rozjaśnione z czerni, od dwóch lat schodziłam do blondu. Obecnie mam chyba poziom 10, uzyskałam go rozjasniaczem na wodzie 6% i na to farba z poz. 10 tez na 6%. Niestety, moje włosy kruszą się niemiłosiernie, muszę przejść na farbe rozjaśniajacą. I tu pytanie: jaką? Robiłam rok temu rozjaśniającymi alfaparf i londa prof. ale nie wychodziły czysto, były żółte/rudawe. Mimo wody 12%. Chciałabym spróbować kolestonu, myślę o 12.89 ale nie wiem, czy woda 9% wystarczy czy musi być 12. Naturalne włosy to poziom 5, jak sądzę, rozjaśnijący się na rudo/żółto.

PS. Scene Queene, pamiętam Cię z wątku o deko
też Cię pamiętam! zdecydowanie wella to najlepszy wybór. często ja robię na 9- góra poziom 4 chwyta mocno złoto, ale przy 5 powinna dac radę.

Wysłane z mojego LG-E460
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 18:16   #1477
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Milo, ze mnie kojarzysz
A jaki oxy polecasz? 12 czy 9?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-27, 16:54   #1478
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

jeśli tylko tonujesz włosy/odświeżasz kolor- 3%. jeśli chcesz jeszcze pojaśnić- 9. nie pal bez potrzeby 12, skoro piszesz, że się kruszą
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 18:32   #1479
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Aha, a nie napisałam, że chce rozjaśnić sam odrost?
No nie napisałam Na odrost farbe z poz. 12 na wodzie 9%? Myslisz, że wystarczy? Reszty włosów w ogóle nie ruszam od pół roku, w zsadzie tylko malaks z wodą co 2 m-ce na 5-10 minut.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 20:01   #1480
hello_Moscow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 78
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

SceneQueene, do mycia włosów używam szamponu z Rossmana dla dzieci-Babydream (2 miesiace temu robiłam prostowanie keratynowe, nie wiem czy to dobrze? ), poza tym maskę Mila. Włosy myję codziennie/co drugi dzień. Dziś pierwszy raz użyłam olejku arganowego - dodałam łyżkę do maski i trzymałam 20 minut. Jak będę mogła to będę trzymała dłużej. Mi też strasznie kruszą się włosy...
Ten kolor 10/0 będzie pewnie inny niż 12/22, więc jak już go będę miała i będzie w porządku dla mnie, to chyba będę robiła tak, jak koleżanka powyżej-odrost na 9%, a reszta raz na dwa miesiące malaks.
Katja24, czy po pół roku nie ruszania reszty włosów, ich stan się poprawił?
Zaczęłam też łykać skrzyp, bo strasznie mi powypadały włosy, przerzedziły się. Podoba mi się blond, ale w związku z tymi zniszczeniami zastanawiam się nad powrotem do brązu/rudego...
hello_Moscow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 21:29   #1481
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

katja, aaaaaa! na dłużej na 9 (15-25 minut), na 12 maksymalnie kwadrans- chyba wybrałabym wtedy 12.

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

hello_Moscow, używałabym na zmianę dwóch szamponów, lekkiego dla oczyszczenia i nawilżającego, to samo z odżywkami+ dwóch różnych masek no i olejowanie. zajrzyj do mnie na FAQ, tam mam ulubione wypisane.
co do keratynowego- jeśli jest robione więcej niż raz zaczyna już porządnie wysuszać.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-27, 21:52   #1482
hello_Moscow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 78
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
katja, aaaaaa! na dłużej na 9 (15-25 minut), na 12 maksymalnie kwadrans- chyba wybrałabym wtedy 12.

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

hello_Moscow, używałabym na zmianę dwóch szamponów, lekkiego dla oczyszczenia i nawilżającego, to samo z odżywkami+ dwóch różnych masek no i olejowanie. zajrzyj do mnie na FAQ, tam mam ulubione wypisane.
co do keratynowego- jeśli jest robione więcej niż raz zaczyna już porządnie wysuszać.
Zaraz poczytam sobie u Ciebie. Kurde, nawet nie wiedziałam, że za którymś razem keratynowe wysusza... Myślałam, że jak już keratyna się wypłucze, to zrobię sobie kolejny raz.. No bo jak mam chodzić z takimi nastroszonymi włosami? Znów prostownica ma pójść w ruch?
hello_Moscow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 22:15   #1483
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez hello_Moscow Pokaż wiadomość
SceneQueene, do mycia włosów używam szamponu z Rossmana dla dzieci-Babydream (2 miesiace temu robiłam prostowanie keratynowe, nie wiem czy to dobrze? ), poza tym maskę Mila. Włosy myję codziennie/co drugi dzień. Dziś pierwszy raz użyłam olejku arganowego - dodałam łyżkę do maski i trzymałam 20 minut. Jak będę mogła to będę trzymała dłużej. Mi też strasznie kruszą się włosy...
Ten kolor 10/0 będzie pewnie inny niż 12/22, więc jak już go będę miała i będzie w porządku dla mnie, to chyba będę robiła tak, jak koleżanka powyżej-odrost na 9%, a reszta raz na dwa miesiące malaks.
Katja24, czy po pół roku nie ruszania reszty włosów, ich stan się poprawił?
Zaczęłam też łykać skrzyp, bo strasznie mi powypadały włosy, przerzedziły się. Podoba mi się blond, ale w związku z tymi zniszczeniami zastanawiam się nad powrotem do brązu/rudego...
Troche tak, bo zaczely odrastac, kitka jest grubsza.

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
katja, aaaaaa! na dłużej na 9 (15-25 minut), na 12 maksymalnie kwadrans- chyba wybrałabym wtedy 12.

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

hello_Moscow, używałabym na zmianę dwóch szamponów, lekkiego dla oczyszczenia i nawilżającego, to samo z odżywkami+ dwóch różnych masek no i olejowanie. zajrzyj do mnie na FAQ, tam mam ulubione wypisane.
co do keratynowego- jeśli jest robione więcej niż raz zaczyna już porządnie wysuszać.
I uwazasz, ze na odroscie jasny braz/ciemny blond to wytarczy? Oczywiscie idrost naturalny
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 10:12   #1484
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

myślę, że tak. swój naturalny odrost mam na poziomie 4- ostatnio położyłam na niego 113- myślałam, że pokryje równo z resztą, która jest 10.3, zaczynając od góry jakieś 30 minut. rozjaśnił się świetnie, ale był bardziej złoty. po jakimś czasie znowu miałam odrost, więc położyłam nań palette b12 (12/22 mniej więcej) z 12%- po 20 minutach był idealny. masz ciut jaśniejszy odrost od mojego, więc myślę, że 12 minut z 12% starczy- będziesz zresztą widzieć kolorek podczas zabiegu.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 11:52   #1485
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Dziękuję serdecznie
A jaki odcień bys wybrała? 12/11, 12/22 czy 12/89? Ten ostatni chyba wyjdzie najchłodniej?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 13:07   #1486
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

/11 bym nie kładła- podwójny popiel może być zbyt szary (poza tym, jeśli znajdzie się choć trochę złota, wyjdzie zielonkawa poświata)
/22 jest bardzo fajna, wychodzi dość chłodno.
/89 to chyba ta, którą bym wybrała
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 13:09   #1487
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Dzieki, taki tez mialam zamiar
Pozdrawiam
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 14:38   #1488
Arbuzik0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 5
Unhappy Dekoloryzacja przy rozjaśnianiu

Cześć Dziewczyny!
To jest mój pierwszy wpis na forum.
Widziałam podobne tematy ale dotyczące dekoloryzacji przy włosach ciemnych (czerń i brąz), natomiast mnie intryguje ściągnięcie rozjaśniacza z ciemnych blond włosów
Otóż na początku czerwca postanowiłam skorzystać z żelu Loreal Sunkiss. Produkt bardzo dobry, ale niestety nie nałożyłam go przy przedziałku co poskutkowało, że mój naturalny mysi blond wyglądał jak odrost :/
Dzisiaj postanowiłam coś z tym zrobić, więc kupiłam rozjaśniacz do pasemek i balejażu Joanny. Naniosłam go na przedziałek i po 10 minutach zmyłam. Po moim naturalnym blondzie nie ma ani śladu i tu pojawia się problem
Nie pomyślałam o tym, że kiedy rozjaśniacz z przedziałku się zmyje, mój mysi blond będzie wyglądać jeszcze gorzej niż przed nałożeniem rozjaśniacza.
A więc czy przy takim problemie można "ściągnąć" rozjaśniacz z włosów i całkowicie wrócić do naturalnego, ciemnego blondu?
Może są jeszcze jakieś inne metody, żeby pozbyć się rozjaśniacza z włosów?
Proszę o pomoc, zupełnie o tym nie pomyślałam, a teraz strasznie się zamartwiam
Arbuzik0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 14:48   #1489
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Dekoloryzacja przy rozjaśnianiu

Nie da się ściągać rozjaśniacza. Rozjaśnianie polega na wypłukiwaniu twojego naturalnego pigmentu. Dekoloryzacja to wypłukiwanie pigmentu sztucznego, którego ty nie wprowadziłaś.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-02, 15:21   #1490
Arbuzik0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 5
Dot.: Dekoloryzacja przy rozjaśnianiu

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;47558090]Nie da się ściągać rozjaśniacza. Rozjaśnianie polega na wypłukiwaniu twojego naturalnego pigmentu. Dekoloryzacja to wypłukiwanie pigmentu sztucznego, którego ty nie wprowadziłaś.[/QUOTE]

Czyli co powinnam zrobić, kiedy chciałabym wrócić do swojego mysiego blondu?
Arbuzik0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 16:03   #1491
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Dekoloryzacja przy rozjaśnianiu

Poczekać aż włoski odrosną lub podfarbować je (choćby szamponetką) na swój własny kolor. Pigmentacja to również dobre rozwiązanie, bowiem rozjaśniane włosy gorzej chłoną naturalny pigment (nałożenie samej farby na swoim poziomie kolorystycznym- z zerem po kropce).
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-03, 12:46   #1492
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Nie wrócisz już do naturalnego koloru, albo zapuszczaj od zera, albo zapigmentuj i dbaj o włosy
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 06:16   #1493
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

wita się nowa blondina
Byłam czerwona dłuugie lata, pare dni temu przeszłam na Blond..
Długa historia jak to zrobiłam.. Mniejsza o to jest pytanie na dzień dobry,,
teraz mam na głowie lekko złotawy blond.. nie licząć końców które są lekko ciemniejsze po starej hennie .. Wlosy naturalne mam ciemny brąz.. pytanie za 100 punktów.. jak mi odrost sie pojawi za pare tygodni bede musiala je rozjasnic ale jakim oxy..? nie chce ich za bardzo meczyc.. i nie potrzebuje tez na odroscie mega jasnego tego blondu.. czy 6 % starczy?? dodam ze zakupilam juz rozjasniacza i to taki bez amoniaku
pozdrawiam dodaje moje altualne kłaki duzo zalezy od swiatla raz wygladaja lekko miodow a raz złoto..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie5490.jpg (87,0 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie5498.jpg (99,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie5488.jpg (108,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie5489.jpg (91,3 KB, 6 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 12:00   #1494
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

a na jakim poziomie będą odrosty?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 14:11   #1495
BlackCherryLBN
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Witam, zdecydowałam się na rozjaśnianie włosów. Mój kolor: w większości prawie czarne, od spodu ciemny brąz. Docelowo chciałabym uzyskać średni brąz. Jakiej wody powinnam użyć? Wybrałam polecany tutaj rozjaśniacz Vincent.
BlackCherryLBN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 14:55   #1496
Irmanoxa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Witajcie! Nie jestem pewna czy pytam w odpowiednim miejscu, ale ma to związek z rozjaśnieniem więc...
Około dwa miesiące temu rozjaśniałam włosy z całkiem czarnych farbowanych. Nałożyłam dwa razy rozjaśniacz joanny.
Odrosty były praktycznie białe reszta jasny blond przeplatany miedzią.
Wydawały mi się wtedy dość ciemne, więc położyłam bordo, które spłukało się po pierwszym myciu Po jakimś czasie nałożyłam czerwień z loreala i to był błąd. Obecnie nie chcę już farbować na czerwone, włosy spłukały się do ładnego, złotego blondu całe oprócz samego czubka głowy przy przedziałku.
Czerwień tam jest już nieco sprana, ale trzyma się i jednak bardzo ją widać na tle reszty blond włosów.
Czy jest jakaś opcja aby się jej jakoś pozbyć? Przy następnym farbowaniu chciałam nałożyć jakiś złoty blond, ale pewnie mi tej czerwieni na górze nie pokryje tylko sam dół... dajcie znać jeśli wiecie co zrobić
Irmanoxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 17:55   #1497
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
a na jakim poziomie będą odrosty?
kochana gdybym ja to wiedziala... nie znam sie wlasnie na poziomach..
noo ciemny braz w kazdym badz razie jest to mniej wiecej cos takiego jak na zalaczniku mialam wtedy farbowalam na kolor podobny do naturala ..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020351.jpg (101,4 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020358.jpg (123,5 KB, 17 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 18:15   #1498
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

poziom 3.
kładłabym na sam odrost farbę rozjaśniającą na jakieś 25-30 minut (jeśli fryzjerska to 9% co najmniej). ostatnio robiłam odrosty palette b12 na jakieś 27 minut i pięknie rozjaśniło.
na resztę ewentualnie na 5 ostatnich minut malaks dla odświeżenia koloru.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 16:29   #1499
November11
Przyczajenie
 
Avatar November11
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2
Jedno rozjaśnianie starczy?

Hej! Ostatnio myślałam nad rozjaśnieniem włosów na blond. Zastanawiam się czy obejdzie się jednym rozjaśnianiem przy moim kolorze włosów? Jak myślicie?



Włosy są trochę rudawe (czego na zdjęciu chyba niezbyt widać)

Z góry przepraszam za jakość.
November11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 17:40   #1500
semprebambino
Wtajemniczenie
 
Avatar semprebambino
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 219
Dot.: Jedno rozjaśnianie starczy?

Przecież one już są jasne, mocnym rozjaśniaczem powinno wystarczyć.
Mi kiedyś jedno rozjaśnienie z czarnego wystarczyło do takich jak twoje właśnie
A potem z takich na biało
__________________
Sempre zaczyna się malować taki tam nowy, kosmetyczny blog

Edytowane przez semprebambino
Czas edycji: 2014-08-13 o 20:42
semprebambino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-08 07:53:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:18.