Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-08, 18:17   #181
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

ok więc oto moja przygoda z elgonem przejrzałam ten wątek dość dokładnie i wiedziałam czego mogę się mniej więcej spodziewać i muszę przyznać że nie spodziewałam się takiego efektu tzn jestem mile zaskoczona bo myślałam że będzie gorzej, ale tak czy inaczej owy efekt widać na zdjęciach.
na pierwszych dwóch stan wyjściowy grzywka i czubek głowy był pokryty jaśniejszym odcieniem brązu, reszta dość ciemna, ogólnie na głowie miałam trzy rodzaje farby i zanikające już pasemka w każdym razie na czarno farbowałam rok temu ostatni raz, 3/4 roku temu na ciemny brąz, a pół roku temu na ten kolor co jest u góry i na grzywce.
pierwsze nałożenie elgonu i efekty na 3 i 4 zdjęciu, jak widać góra zeszła ładnie do mojego naturalnego blondu,
drugie nałożenie i efekty na 5 i 6 zdjęciu, nakładałam już tylko na tą ciemną resztę i obecnie mam na głowie swój blondzik na górze a reszta jest niezłym mixem czyli jasny brąz wpadający w rudy i gdzie nie gdzie blond pasma i też nieco ciemniejsze.
Ogólnie chcę wrócić do rudego dlatego zamówię jeszcze raz elgon na te brązowe pióra i wtedy pofarbuję. Kupiłam 6zestawów, ale 3 starczyły spokojnie na moje włosy. Co do kondycji włosów po zabiegu to mam mieszane uczucia, moje włosy sa bardzo długie i grube ale zarazem mocno przesuszone zwłaszcza na końcach, po elgonie stały się jeszcze bardziej suche ale nie są jakoś uszkodzone, no i niestety cholernie śmierdzą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF3771.jpg (155,0 KB, 410 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3772.jpg (153,2 KB, 204 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3773.jpg (150,4 KB, 252 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3775.jpg (147,3 KB, 154 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3776.jpg (151,8 KB, 440 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3777.jpg (147,8 KB, 322 załadowań)
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 21:37   #182
myheart
Raczkowanie
 
Avatar myheart
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 42
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

A jak jest w przypadku farby w kolorze malinowej czerwieni? Istnieje jakaś szansa na uzyskanie blond koloru na włosach?
myheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 15:47   #183
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Dziewczeta moje mile! Uzylam Color Assist drugi raz (za pierwszym jak pamietacie/lub nie mialam dosc ciemny blond) i teraz mam dosc jasny zlocisty blond., Zamieszczam zdjecie obecnego koloru.

Wlosow mi w ogole nie zniszczylo ale trzymalam assista tym razem dosc krotko okolo 15 minut.

Oto efekty:
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 12:53   #184
angel2508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Syców
Wiadomości: 15
GG do angel2508 Send a message via Skype™ to angel2508
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Witam ponownie. Umieszczam zdjęcia po elgonie, i nałożeniu jasnego popielatego blondu z loreal preference czy jakoś tak. Sukcesem jest to że nie są już czarne. Co sądzicie na temat tego kolorku? Włoski na zdjęciach są jeszcze mokre. A co do wysuszenia to delikatnie końcówki dostały ale już zaopatrzyłam się w maskę i odrzywki idaję radę. Zdjęcia robione telefonem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20090817(002).jpg (144,9 KB, 413 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20090817(009).jpg (145,9 KB, 375 załadowań)
angel2508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 13:07   #185
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Jeżeli schodziłaś z czerni to efekt super, ładny kolor Końcówki mogłabyś trochę przyciąć, przy okazji kolor się wyrówna.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 13:15   #186
sywii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 23
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

REWELACJA. W sumie to ile razy ściągalaś kolor 3 a może 4?

Świetny kolor, na poprzednich wyszlo ...szczerze-tragedia, ale teraz zazdroszcze!
sywii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 17:43   #187
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez angel2508 Pokaż wiadomość
Witam ponownie. Umieszczam zdjęcia po elgonie, i nałożeniu jasnego popielatego blondu z loreal preference czy jakoś tak. Sukcesem jest to że nie są już czarne. Co sądzicie na temat tego kolorku? Włoski na zdjęciach są jeszcze mokre. A co do wysuszenia to delikatnie końcówki dostały ale już zaopatrzyłam się w maskę i odrzywki idaję radę. Zdjęcia robione telefonem.
Woow !! Powiedz jeszcze, jaki jest Twoj naturalny kolor włosów? Efekt niesamowity, biorąc pod uwage to, jak ciemny mialas wczesniej kolor! Nie uzywalas zadnych rozjasniaczy?
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-18, 17:59   #188
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez sywii Pokaż wiadomość
Świetny kolor, na poprzednich wyszlo ...szczerze-tragedia, ale teraz zazdroszcze!
Ja nawet nie skojarzyłam że to ta sama osoba rzeczywiście rewelacja.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 19:59   #189
angel2508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Syców
Wiadomości: 15
GG do angel2508 Send a message via Skype™ to angel2508
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Ściągałam trzy razy Elgonem. A końcówki do ścięcia są bo trochę wysuszone,ale w zamian mam jasny kolor na łbie... Pójdę do fryzjera wycieniować. Pewnie efekt będzie jeszcze lepszy. Przed tym trzecim nakładaniem Elgonu chciałam potraktować je rozjaśniaczem ale ale stwierdziłam że jeszcze zainwestuję w Elgon. Bo po rozjaśniaczu bym pewnie nie miała co fotografować, bo pewnie by mi włoski wyleciały. Cieszę się tym co teraz mam. W końcu mam jasne włoski!!! Sukcesss!A mój naturalny kolorek to jest "mysi ciemny blond"...

Edytowane przez angel2508
Czas edycji: 2009-08-18 o 20:02
angel2508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 07:36   #190
zebrra
Raczkowanie
 
Avatar zebrra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Dziewczyny patrząc na Wasze zdjęcia, jestem zachwycona elgonem, zamówiłam wczoraj na allegro, zobaczymy co z tego wyjdzie u mnie... Nigdy nie farbowałam czarnym jako takim, ale ciemną czekoladą, która tak naprawdę i tak wychodzi na czarno, ciekawa jestem czy ściągnie mi ten kolor. Zamówiłam 2 komplety, a włosy mam do łopatek... Mam nadzieję, ze wystarczy. Na wszelki wypadek kupię dzisiaj rozjaśniacz, żeby nie biec po niego z ognistą głową, jesli coś nie wyjdzie. No i na to planuję położyć http://www.e-commerce.pl/zdjecia/Koloryzacja-wlosow/Belle-Color-111-Bardzo-jasny-popielaty-blond-superrozjasniajacy-11006-big.jpg co myślicie? Chciałabym uzyskać jakiś ciemny blondzik (taki mam naturalny)

A to obecny kolorek...
__________________
START 22/10/2008 - do zrzucenia 37kg
META 02/04/2009 - zrzucone 40kg
Zaczynam znowu 27/04/2016 - do zrzucenia 37kg

Edytowane przez zebrra
Czas edycji: 2009-08-29 o 07:33
zebrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 18:29   #191
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez zebrra Pokaż wiadomość
Dziewczyny patrząc na Wasze zdjęcia, jestem zachwycona elgonem, zamówiłam wczoraj na allegro, zobaczymy co z tego wyjdzie u mnie... Nigdy nie farbowałam czarnym jako takim, ale ciemną czekoladą, która tak naprawdę i tak wychodzi na czarno, ciekawa jestem czy ściągnie mi ten kolor. Zamówiłam 2 komplety, a włosy mam do łopatek... Mam nadzieję, ze wystarczy. Na wszelki wypadek kupię dzisiaj rozjaśniacz, żeby nie biec po niego z ognistą głową, jesli coś nie wyjdzie. No i na to planuję położyć http://www.e-commerce.pl/zdjecia/Koloryzacja-wlosow/Belle-Color-111-Bardzo-jasny-popielaty-blond-superrozjasniajacy-11006-big.jpg co myślicie? Chciałabym uzyskać jakiś ciemny blondzik (taki mam naturalny)

A to obecny kolorek...
wszystko zależy od włosów i kiedy ostatni raz farbowałaś, ale myślę że dwa razy to może być za mało na tak ciemne włosy, ja robiłam dwa razy i efekty mojego ściągania możesz zobaczyć na poprzedniej stronie, a farbowałam dość dawno temu
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-19, 20:35   #192
zebrra
Raczkowanie
 
Avatar zebrra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Dzięki za odpowiedź, fakt ostatni raz farbowałam jakieś 3 tygodnie temu, w kazdym razie odrostów jeszcze nie widać. Mam nadzieję, że te 2 zestawy wystarczą, bo zanim kolejne by doszły nie wyszłabym z domu... Jutro kupię jeszcze rozjaśniacz na wszelki wypadek. Dzisiaj kupiłam tą farbę do której link podałam wyżej. Mam taki plan, o ile elgon jutro do mnie dotrze, nałozyć go wieczorem, a rano w piątek rozjaśniacz lub farbę w zależności jaki będzie efekt po elgonie...
__________________
START 22/10/2008 - do zrzucenia 37kg
META 02/04/2009 - zrzucone 40kg
Zaczynam znowu 27/04/2016 - do zrzucenia 37kg
zebrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 09:24   #193
sywii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 23
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Ogólnie chcę wrócić do rudego dlatego zamówię jeszcze raz elgon na te brązowe pióra i wtedy pofarbuję. Kupiłam 6zestawów, ale 3 starczyły spokojnie na moje włosy.

Cos mi nie wyszło z cytowaniem, a pytanie skierowane jest do rinoa_woman , chciaż licze na pomoc każdej z Was .


Te 3 zestawy starczyły na 2 razy??? Masz bardzo długie włosy... ja mam do łopatek i wycieniowane więc mozna powiedziec że te najdłuższe to piórka i sama się zastanawiałam nad zakupieniem 6 zestawów żeby starczyły mi na 3 razy, nie chciałabym kupic za dużo (bo co ja z tym zrobie jak mi nie bedzie potrzebne) ani za mało (z blond-rudymi- czarnymi nie wyszlabym z domu), a włosy mam brązowe. Moze to się wyda śmieszne ale to ile jest mi zestawów potrzebne spawia mi największy problem i hamuje od zakupu

Edytowane przez sywii
Czas edycji: 2009-08-20 o 09:26
sywii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 10:25   #194
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez sywii Pokaż wiadomość
Moze to się wyda śmieszne ale to ile jest mi zestawów potrzebne spawia mi największy problem i hamuje od zakupu
Sprawdz w internecie ile ml ma twoja ulubiona farba i na tej podstawie oblicz, chociaż lepiej odżałować i kupić więcej nawet jeśli ma zostać, niż mieć za mało :P
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 12:36   #195
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez sywii Pokaż wiadomość
Ogólnie chcę wrócić do rudego dlatego zamówię jeszcze raz elgon na te brązowe pióra i wtedy pofarbuję. Kupiłam 6zestawów, ale 3 starczyły spokojnie na moje włosy.

Cos mi nie wyszło z cytowaniem, a pytanie skierowane jest do rinoa_woman , chciaż licze na pomoc każdej z Was .


Te 3 zestawy starczyły na 2 razy??? Masz bardzo długie włosy... ja mam do łopatek i wycieniowane więc mozna powiedziec że te najdłuższe to piórka i sama się zastanawiałam nad zakupieniem 6 zestawów żeby starczyły mi na 3 razy, nie chciałabym kupic za dużo (bo co ja z tym zrobie jak mi nie bedzie potrzebne) ani za mało (z blond-rudymi- czarnymi nie wyszlabym z domu), a włosy mam brązowe. Moze to się wyda śmieszne ale to ile jest mi zestawów potrzebne spawia mi największy problem i hamuje od zakupu
kupiłam 6 zestawów, czyli dwanaście saszetek, czyli 6saszetek nr 1 i 6 saszetek nr 2 bo z opisu na stronie wywnioskowałam że tyle mi będzie potrzebne na jedną aplikację, jednak kiedy dostałam paczkę z elgonem stwierdziłam że spróbuję na dwa razy czyli zużyłam trzy zestawy na pierwsze ściąganie i kolejne trzy na następne. ale ja miałam bardzo ciemne włosy w zasadzie czarne i dlatego nie ściągnęło mi koloru tak dobrze jakbym chciała, ale Ty piszesz że masz włosy brązowe więc masz większe szanse na ściągnięcie po dwóch aplikacjach a może nawet po jednej, zależy jaki masz odcień brązu
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 19:47   #196
ms.Julcia
Wtajemniczenie
 
Avatar ms.Julcia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Jestem zdecydowana na Elgon po Waszych pozytywnych opiniach.

A załamana, bo mam hmm... ala ciemny brąz na włoskach z dodatkiem miedzi... hmm za pomniałam jaki to kolor dokładnie... marka Loreal Paris z serii Majirel farba nałożona na moje włosy ciemny blond z dodatkiem rozjaśnianych refleksów. Koloryzacja w salonie tej marki.

Kolor ciemny i nie trafiony do mojej karnacji i po za tym źle się czuję w tak ciemnym kolorze!!!
Chcę wrócic do mego ciemnego blondu i pytanie mam do Was takie: jaki kolor farby kupic, wiem o 2 tony jaśniejszą... blond czy jeszcze jaśniejszą???
No i ile kupic Elgona???
na stronie piszą: "3 komplety na jedną aplikacje dla włosów o średniej długości do 30cm"
http://elgon.pl/dekoloryzator-sciaga...30ml-p-89.html

Dziwne wpisuję na all i go nie ma

Dodam, że włosy miałam wczoraj farbowane na ten okropny ciemny.
Dziewczyny proszę poradzcie, bo jestem załamana

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

sorki znalazłam na all
__________________
G ♥ ♥ M

I LOVE GREECE

...Fitness...
ms.Julcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 20:35   #197
zebrra
Raczkowanie
 
Avatar zebrra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Ja własnie siedzę z elgonem na głowie, jeden zestaw było mało, więc na raz położyłam dwa. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Jakoś marnie to widzę niestety... No i ten smród w całym domu, masakra po prostu...
__________________
START 22/10/2008 - do zrzucenia 37kg
META 02/04/2009 - zrzucone 40kg
Zaczynam znowu 27/04/2016 - do zrzucenia 37kg
zebrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 21:29   #198
zebrra
Raczkowanie
 
Avatar zebrra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Właśnie wysuszyłam włosy, nie ma tragedii, jestem nawet zadowolona, ale są ewidentnie rude. Rano położę farbę, daruję już sobie rozjaśniacz. Cieszę się, że kolor zszedł w miarę równomiernie, wiadomo, ze niżej są ciemniejsze, ale i tak jest nieźle Proszę nie zwracać uwagi na to, ze są napuszone, to kwestia tego, że nie kładłam na nie nic, po prostu wysuszyłam. Na codzień je ujarzmiam ale z racji tego, ze ccę położyć farbę z samego rana to dawowałam sobie jedwabie i takie inne
__________________
START 22/10/2008 - do zrzucenia 37kg
META 02/04/2009 - zrzucone 40kg
Zaczynam znowu 27/04/2016 - do zrzucenia 37kg

Edytowane przez zebrra
Czas edycji: 2009-08-29 o 07:34
zebrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 10:48   #199
sywii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 23
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

No to zamowiłam dzisiaj Elgon 6 zestawów, myslę że dojdzie w przyszłym tygoniu i w weekend zrobię dekoloryzację. Oczywiście wstawie zdjęcia przed, w trakcie i po.

Mam zamiar dojść do koloru takiego jak -angel2508- na samą myśl mam dreszczyk
sywii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-21, 14:52   #200
zebrra
Raczkowanie
 
Avatar zebrra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

A u mnie beznadziejnie, rano włosy były juz z powrotem ciemne... Tylko przy skórze jasniejsze. Tzn nie mam już takich ciemnych, ale też nie jest to to czego oczekiwałam...
__________________
START 22/10/2008 - do zrzucenia 37kg
META 02/04/2009 - zrzucone 40kg
Zaczynam znowu 27/04/2016 - do zrzucenia 37kg
zebrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 18:04   #201
ms.Julcia
Wtajemniczenie
 
Avatar ms.Julcia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez zebrra Pokaż wiadomość
A u mnie beznadziejnie, rano włosy były juz z powrotem ciemne... Tylko przy skórze jasniejsze. Tzn nie mam już takich ciemnych, ale też nie jest to to czego oczekiwałam...
kurcze nie strasz...
obawiam się co będzie z moimi włosami i troszkę boję się efektu po Elgonie. Ale mam nadzieję, że będzie lepiej niż mam teraz.
Moje naturale to też ciemny blond i przed wczoraj jeszcze takie miałam...nie wiem co mnie pokusiło z farbowaniem... teraz tylko Elgon musi zadziałac pozytywnie!

A jakim szamponem myłaś włosy?
Zalecają o neutralnym pH
Elgon nakładałaś jak farbę do włosów, pędzelkiem?
__________________
G ♥ ♥ M

I LOVE GREECE

...Fitness...
ms.Julcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 20:44   #202
zebrra
Raczkowanie
 
Avatar zebrra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez ms.Julcia Pokaż wiadomość
kurcze nie strasz...
obawiam się co będzie z moimi włosami i troszkę boję się efektu po Elgonie. Ale mam nadzieję, że będzie lepiej niż mam teraz.
Moje naturale to też ciemny blond i przed wczoraj jeszcze takie miałam...nie wiem co mnie pokusiło z farbowaniem... teraz tylko Elgon musi zadziałac pozytywnie!

A jakim szamponem myłaś włosy?
Zalecają o neutralnym pH
Elgon nakładałaś jak farbę do włosów, pędzelkiem?
Elgon nakładałam pedzelkiem zaczynając od koncówek, żeby kolor zszedł równo. Potem wszystko rozmasowałam. I wczoraj było naprawdę dobrze, a dzisiaj masakra. Wstałam rano i nie mogłam uwierzyć... Włosy nie są całkiem ciemnie, na pewno nie takie jak wcześniej, ale były całe rude, a teraz na górze rude, na dole bardzo ciemne z czerwonym refleksem. Wyłam dzisiaj... Poszłam do salonu loreala, ale powidziała, ze jakieś pasemka, czy rozjaśnianie, to najlepiej za mc dopiero... Jedyny plus to to, ze włosy nie są zniszczone, są naprawde łade (pomijając kolor).
Po spłukaniu elgonu myłam przeciwłupiezowym Pantene, żeby jeszcze bardziej ściągnąć kolor.

Trzymam za Ciebie kciuki!

Marzę o takim kolorku http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1199864607
__________________
START 22/10/2008 - do zrzucenia 37kg
META 02/04/2009 - zrzucone 40kg
Zaczynam znowu 27/04/2016 - do zrzucenia 37kg
zebrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 21:50   #203
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 397
GG do alutka0
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

eh,ja zafarbowałam na czerwoną miedź(po raz pierwszy) no i chce po Elgonie zejść do mojego naturalnego-ciemny blond,tylko nie wiem czy to możliwe.jak myślicie? farbowałam włosy po raz pierwszy,czy rzeczywiscie nie niszczy włosów? moje włosy są gęste i zdrowe.
alutka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 08:22   #204
ms.Julcia
Wtajemniczenie
 
Avatar ms.Julcia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

zebrra to już sama nie wiem co mam zrobic... a byłam już zdecydowana...
Najbardziej obawiam się, że wyjdą rude!!!
W pogotowiu mam już kupioną farbę Loreal Paris excellence blond

Piszesz, że "...były całe rude, a teraz na górze rude, na dole bardzo ciemne z czerwonym refleksem. Wyłam dzisiaj... Poszłam do salonu loreala, ale powidziała, ze jakieś pasemka, czy rozjaśnianie, to najlepiej za mc dopiero..."
W takim razie nałożyłaś na nie farbę???
Bo przecież nie będziesz chodzic przez miesiąc z dwu kolorowymi włosami...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 22082009.jpg (47,8 KB, 55 załadowań)
__________________
G ♥ ♥ M

I LOVE GREECE

...Fitness...
ms.Julcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 09:41   #205
zebrra
Raczkowanie
 
Avatar zebrra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez ms.Julcia Pokaż wiadomość
zebrra to już sama nie wiem co mam zrobic... a byłam już zdecydowana...
Najbardziej obawiam się, że wyjdą rude!!!

W takim razie nałożyłaś na nie farbę???
Wiesz co, większość dziewczyn jest zadowolona z efektu, więc warto spróbowac, tym bardziej, ze włosy na pewno Ci się nie zniszczą.
Mi wieczorem po wysuszeniu włosów wyszły takie jak na fotce wyżej, były rude, ale kolor zszedł równomiernie. Na opakowaniu jest napisane, żeby farbe nakładać bezposrednio po elgonie, ja tak nie zrobiłam (i być może tu tkwi błąd), bo stwierdziłam, ze zaczekam do rana...
Rano włosy były zdecydowanie ciemniejsze, ale nałozyłam belle color 111, co spowodowało, ze na górze były dalej rude, a na dole, tak jak pisałam ciemne z takim czerwonym połyskiem.
Wczoraj wieczorem w przypływie desperacji nałozyłam rozjaśniacz i to było świetne posunięcie Nakładałam od końcówek do ok 5cm ponizej skóry głowy. Zmyłam po 40 minutach i kolor się zdecydowanie bardziej wyrównał...
__________________
START 22/10/2008 - do zrzucenia 37kg
META 02/04/2009 - zrzucone 40kg
Zaczynam znowu 27/04/2016 - do zrzucenia 37kg

Edytowane przez zebrra
Czas edycji: 2009-08-29 o 07:36
zebrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 10:03   #206
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez ms.Julcia Pokaż wiadomość
Najbardziej obawiam się, że wyjdą rude!!!

Ja nie wiem jak czytacie te całe wątki o produktach.. w co 3 poście pisze że po ściąganiu koloru włosy są zawsze rude a wy się jeszcze głupio zastanawiacie...


naturalny pigment jest utleniany przez farby do takiego o rudawym odzieniu wiec nie ma możliwości żeby nie były
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 10:22   #207
zebrra
Raczkowanie
 
Avatar zebrra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Tak to prawda, ja spodziewałam się rudego i taki tez jest... A swoją droga zastanawia mnie, dlaczego po nałozeniu intensywnego rozjaśniacza Palete włosy nie odbarwiły się na jakąś marchewkę czy żółty, tylko są brązowe, jaśniejsze, ale brązowe. To oczywiście plus, ale chyba intensywny rozjasniacz powinien je bardziej rozjasnić...
__________________
START 22/10/2008 - do zrzucenia 37kg
META 02/04/2009 - zrzucone 40kg
Zaczynam znowu 27/04/2016 - do zrzucenia 37kg
zebrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 19:07   #208
ms.Julcia
Wtajemniczenie
 
Avatar ms.Julcia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

zebrra dziękuję za treściwe wyjaśnienie i za fotki... teraz chyba już jestem zdecydowana...
Ładny kolorek Ci wyszedł, no i przede wszystkim nie są takie ciemne jak na pierwszym zdjęciu to duży plus pomalutku, a dojdziesz do wymarzonego kolorku!


CruelOrchid spokojnie po co to całe oburzenie
__________________
G ♥ ♥ M

I LOVE GREECE

...Fitness...
ms.Julcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 14:45   #209
Nimffa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: obywatelka świata
Wiadomości: 75
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez angel2508 Pokaż wiadomość
Witam ponownie. Umieszczam zdjęcia po elgonie, i nałożeniu jasnego popielatego blondu z loreal preference czy jakoś tak. Sukcesem jest to że nie są już czarne. Co sądzicie na temat tego kolorku? Włoski na zdjęciach są jeszcze mokre. A co do wysuszenia to delikatnie końcówki dostały ale już zaopatrzyłam się w maskę i odrzywki idaję radę. Zdjęcia robione telefonem.
Faktycznie całkiem fajnie zszedł czarny kolorek.Gratuluję.Tak jak patrzę na te zdjęcia zastanawiam się jaki by Ci wyszedł kolor gdybyż położyła po elgonie jakiś bardzo jasny np platynowy.
Nimffa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 18:15   #210
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez ms.Julcia Pokaż wiadomość

CruelOrchid spokojnie po co to całe oburzenie
hmm nie oburzenie tylko spoglądanie z politowaniem,,, piszę wyraźnie ale nie... i tak ktoś będzie się "modlił" żeby nie wyszły rudawe, no a później będzie płacz...i 20 stron wątku gdzie w co 4 poście będą te same pytania
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.