czy w Niemczech dostane cos takiego jak "srebrzyk"??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-16, 23:54   #1
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527

czy w Niemczech dostane cos takiego jak "srebrzyk"???


Witam!!
Mam pytanko - mieszkam w Niemczech i chcialabym sie dowiedziec czy bywaja tu takie produkty jak płukanka do wlosów?? chodzi mi o taki "srebrzyk" ktory niweluje zolty odcien ??? pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8211.jpg (22,6 KB, 9 załadowań)
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 21:02   #2
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: czy w Niemczech dostane cos takiego jak "srebrzyk"???

takiego produktu jak na zdjeciu nigdy nie widzialam, ale tez nie ogladalam sie za tym
mam KOlo siebie drogerie Rossmann i tam takiego czegos nie widzialam, jedynie to szampon do wlosow siwych Guhl.

Ja sobie plukanke przywiozlam z PL . Rok temu napotkalam oslawiony szampon Regenal Welli, bo tutaj tez nie ma, nawet sie pytalam i panie wywalaly na mnie galy. Nigdzie indziej tez nie spotkalam. Jak bylam na sylwestra w PL napotkalam tansza Venite do wlosow jasnych i siwych i chodz jest to szampon tak jak Wella czy klasyczna plukanka bardzo fioletowy, to wydaje mi sie ze dziala gorzej. Z drugiej strony moje pasemka sa juz odrosniete . Gdyby byly swieze pewnie efekt byl by bardziej widoczny.
Jak wykoncze go mam zamiar wyprobowac szampon Guhl. Moze nie bede musiala polowac na Welle w PL.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 22:43   #3
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: czy w Niemczech dostane cos takiego jak "srebrzyk"???

oki dzieki za odpowiedz.. bede musiala wypróbowac ten szampon Guhl bo narazie innego wyjscia nie mam a mam zoltawy odcien wlosow i chcialabym sie go pozbyc ;/ wiem ze w Polsce jest kilka takich specyfików ale ze wzgledu ze nie bede szybko w PL to chcialabym sobie cos tu kupic.. no nic wyprobuje i zobaczymy pozdrawiam
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 09:20   #4
Zelda74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 15
Dot.: czy w Niemczech dostane cos takiego jak "srebrzyk"???

Mozesz zobaczyc np w Rossmann serie frmy John Frieda. Tam sa produkty serii Sheer Blonde, np. Aufbau Sprühkur - 200ml
Blond Vitalizer
.
Odzywke stosuje sie po umyciu wlosow i bez splukiwania, koszt ok 6,50 Euro. Sama nie jestem blondynka ale moja znajoma mi o tym mowila. Ja uzywam produktow John Frieda dla wlosow brazowych i sa naprawde super, choc nie tanie.
Zelda74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:12.