Pędzle - zbiorczy - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Lancrome
bardzo dobre 10 19,61%
dobre 15 29,41%
średnie 9 17,65%
słabe 10 19,61%
fatalne 7 13,73%
Głosujący: 51. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-06, 13:38   #1741
carriebee
Raczkowanie
 
Avatar carriebee
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 111
Dot.: Pędzle

dziewczyny szukam pedzla do podkladu
co polecacie mi na poczatek? chcialabym najpierw kupic cos niedrogiego i zobaczyc czy ta metoda nakladania w ogole mi pasuje
carriebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 23:03   #1742
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Pędzle

Jest wiele rodzajów pędzli do podkładu do wyboru i dodatkowo do różnych podkładów dobiera się inne pędzle. Dodatkowo zależne jest to czy chcesz mieć duże krycie, czy lekkie itd. Napisz coś więcej
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 12:19   #1743
carriebee
Raczkowanie
 
Avatar carriebee
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 111
Dot.: Pędzle

tenebra no to od razu powiem, ze nie mialam pojecia ze do roznych podkladow dobiera sie inne pedzle
dzieki, to juz o tyle madrzejsza jestem

zalezy mi na dobrym kryciu, nawet bardzo dobrym podklad mam oczywiscie o konsystencji plynnej, co wiecej powinnam dopisac?

kurcze poleccie cos na probe
carriebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 15:24   #1744
Alluuu
Przyczajenie
 
Avatar Alluuu
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 27
Dot.: Pędzle do nakładania podkładu,pudru,różu/bronzera - pomóżcie !

A ja szukam pędzla do różu.. Najbardziej chciałabym taki ukośny. Dzisiaj widziałam w Naturze za 19,90 i katalogu Avonu za 16,90 ,ale nie wiem czy warto je kupić czy dołożyć trochę i kupić droższy (lepszy?) bo dotychczas robiłam takim zwykłym i takie placki mi wychodziły dlatego chcę skośny.
Alluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 16:53   #1745
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Pędzle

Konsystencja fluidu, ale jak rozumiem nie jest bardzo płynny tylko taki średniaczek?

Na wstępie napiszę, że pędzle do podkładu powinny być z włosia syntetycznego, ono nie chłonie tak bardzo produktów kremowych i płynnych jak włosie naturalne. Dodatkowo warto ciut zwilżyć pędzel przed rozpoczęciem zabawy.

1.
Dobre krycie uzyska się płaskim języczkiem, jednak tym pędzlem trzeba sobie wypracować technikę tak jakby "wklepywania" podkładu. Wiele osób narzeka, że korzystając z takiego rodzaju pędzla uzyskuje smugi, jednak jest to wina nieprawidłowej nim pracy. Pędzlem takim nie można sobie tylko pomazać po twarzy, bo wtedy będą smugi. Po rozprowadzeniu podkładu "mniej więcej" w miejscu docelowym należy podkład wklepywać, tak jakby dociskać do skóry. Jest to sposób moim zdaniem niezbyt szybki, ale daje dobre rezultaty. Podkład nie może być zbyt płynny i trzeba chociaż z raz przećwiczyć
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...du.html&next=1

2.
Flat top, mocno zbity okrągły pędzel ścięty na płasko. Dobry do nakładania mam wrażenie wszystkiego Najpierw "obstemplowywujesz" twarz podkładem, a potem kolistymi ruchami rozcierasz żeby się równo rozłożył. Lepiej zaczynać od cienkiej warstwy i ewentualnie dołożyć następną jak będzie za mało, tak więc krycie można stopniować.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ladu-h50s.html

3.
Pędzel w kształcie kulki. Podobny sposób nakładania jak w przypadku nr 2. Ja akurat takiej kulki do podkładu jeszcze nie mam, ale mam wielką chęć spróbować.
Jest raczej mniej zbity więc da "lżejszy efekt"
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...kladu-h54.html

4.
Jest jeszcze pędzel, który ja osobiście bardzo lubię a mianowicie po polsku nazywany skunksem. Jest to flat top składający się z włosia syntetycznego (dłuższego) i naturalnego (krótszego). Przez to, że to dłuższe włosie jest w miarę "rzadkie" ładnie można sobie rozprowadzić cienką warstwę podkładu i nie zrobić sobie "krzywdy". Można tym pędzlem stopniować krycie, ale to dużego trzeba by się namachać. Jednak chciałam wspomnieć, bo jest to moim zdaniem rodzaj pędzla warty polecenia tak ogólnie.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...lonu-27tg.html

Podane linki są tylko przykładami

Podsumowując na początek dla dobrego krycia i płynnego podkładu proponowałabym Ci nr 2 lub 3, bardziej skłaniając się do propozycji 2.
Wiele osób zachwala pędzle Hakuro, jest to wydatek między 30zł a 50zł za sztukę mniej więcej (trzeba doliczyć przesyłkę itp) - ja osobiście jeszcze nie mam ich pędzli więc konkretnego modelu Ci nie polecę, ale jakbym miała kupować teraz jakiś dla siebie do brałabym właśnie Hakuro.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2011-11-07 o 16:55
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 08:35   #1746
carriebee
Raczkowanie
 
Avatar carriebee
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 111
Dot.: Pędzle

tenebra dzie-ku-je!!! bardzo mi pomoglas! na poczatek wybieram chyba opcje nr 2, niedlugo dam znac jak mi idzie
carriebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 09:34   #1747
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Pędzle

tenebra dziękuje również. Właśnie przymierzam sie do zakupu swoich pierwszych pedzli i twoj post wiele mi pomógł .
Decyduje sie na hakuro 51.


Szukam również dobrego pędzelka do cieni. Tez mojego pierwszego. Dotąd cień nakładam patyczkami załączonymi do cieni i średnio mi to wychodziło szczerze mówiąc Dlatego chciałabym jakiś pierwszy dobry pędzelek do cieni.
Jednak wybór jest duży jaki byście polecały?
Waham się miedzy hakuro H70 a maetsro 320, 360 a 310

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2011-11-08 o 09:45
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 12:01   #1748
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
tenebra dziękuje również. Właśnie przymierzam sie do zakupu swoich pierwszych pedzli i twoj post wiele mi pomógł .
Decyduje sie na hakuro 51.


Szukam również dobrego pędzelka do cieni. Tez mojego pierwszego. Dotąd cień nakładam patyczkami załączonymi do cieni i średnio mi to wychodziło szczerze mówiąc Dlatego chciałabym jakiś pierwszy dobry pędzelek do cieni.
Jednak wybór jest duży jaki byście polecały?
Waham się miedzy hakuro H70 a maetsro 320, 360 a 310
Na poczatku byłam bardzo podekscytowana pędzlami hakuro, bo tanie i na pierwszy rzuk oka bardzo dobrej jakości, kształtem co niektóre zbliżone do macowych pędzli... teraz muszę powiedzieć im NIE!!!
maja bardzo krótkotrwałą żywotność, rączki szybko odpadają od skuwek, włosie szybko się strzępi, łamie, nawet nie wypada...
podobnie cenowo wychodzą maestro, które takze mam i sobie chwalę, gdyż włosie nie zmienia kształtu po jakimś czasie, nie wypada, ich trwałośc jest o niebo lepsza
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 12:04   #1749
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Pędzle

tenebro, oprócz flat topa jest również round top do podkładu. Mam obydwa i jestem zadowolona
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...52.html&next=1
__________________
Always Fighter

Edytowane przez britnay
Czas edycji: 2011-11-08 o 12:06
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 12:16   #1750
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
tenebro, oprócz flat topa jest również round top do podkładu. Mam obydwa i jestem zadowolona
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...52.html&next=1
To jest moja propozycja nr 3 z posta wyżej tyle że nazwałam go "kulką" bo częściej się spotykałam z taką nazwą.

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez capriart Pokaż wiadomość
Na poczatku byłam bardzo podekscytowana pędzlami hakuro, bo tanie i na pierwszy rzuk oka bardzo dobrej jakości, kształtem co niektóre zbliżone do macowych pędzli... teraz muszę powiedzieć im NIE!!!
maja bardzo krótkotrwałą żywotność, rączki szybko odpadają od skuwek, włosie szybko się strzępi, łamie, nawet nie wypada...
podobnie cenowo wychodzą maestro, które takze mam i sobie chwalę, gdyż włosie nie zmienia kształtu po jakimś czasie, nie wypada, ich trwałośc jest o niebo lepsza
Czy piszesz tutaj tylko o pędzlach do oczu, czy ogólnie? Czy miałaś zarówno dooczne z Hakuro jak i te do podkładu? Czy te do podkładu Twoim zdaniem się szybko zużyły?

Co do odpadania od skuwek, to kupiłam sobie raz pędzel do brązera Isadory, takie kabuki w sumie tylko na długiej rączce. Pędzel miałam w dwóch częściach po drugim użyciu
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2011-11-08 o 12:17
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 12:43   #1751
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez capriart Pokaż wiadomość
Na poczatku byłam bardzo podekscytowana pędzlami hakuro, bo tanie i na pierwszy rzuk oka bardzo dobrej jakości, kształtem co niektóre zbliżone do macowych pędzli... teraz muszę powiedzieć im NIE!!!
maja bardzo krótkotrwałą żywotność, rączki szybko odpadają od skuwek, włosie szybko się strzępi, łamie, nawet nie wypada...
podobnie cenowo wychodzą maestro, które takze mam i sobie chwalę, gdyż włosie nie zmienia kształtu po jakimś czasie, nie wypada, ich trwałośc jest o niebo lepsza
Do podkladu, cieni??? Bo z tego co widzę pedzel do podkladu cenowo wcale nie jest podobny do maestro. Te drugie sa duzo droższe, zas do cieni cenowo wygladają podobnie, a na kwc maestro bardziej sobie chwalą.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 12:48   #1752
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
To jest moja propozycja nr 3 z posta wyżej tyle że nazwałam go "kulką" bo częściej się spotykałam z taką nazwą.[COLOR="Silver"]
ty mówiłaś o hakuro h54 a ja mówie o hakuro h52. To są zupełnie inne pędzle, inaczej zbite o innym kształcie.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...54.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...52.html&next=1
__________________
Always Fighter

Edytowane przez britnay
Czas edycji: 2011-11-08 o 12:49
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 16:24   #1753
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
ty mówiłaś o hakuro h54 a ja mówie o hakuro h52. To są zupełnie inne pędzle, inaczej zbite o innym kształcie.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...54.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...52.html&next=1

Faktycznie, różnią się one zbiciem i rodzajem włosia przeoczyłam.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 16:34   #1754
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
To jest moja propozycja nr 3 z posta wyżej tyle że nazwałam go "kulką" bo częściej się spotykałam z taką nazwą.

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------



Czy piszesz tutaj tylko o pędzlach do oczu, czy ogólnie? Czy miałaś zarówno dooczne z Hakuro jak i te do podkładu? Czy te do podkładu Twoim zdaniem się szybko zużyły?

Co do odpadania od skuwek, to kupiłam sobie raz pędzel do brązera Isadory, takie kabuki w sumie tylko na długiej rączce. Pędzel miałam w dwóch częściach po drugim użyciu
Mam dwa pędzle do podkładu z hakuro i oba są w dwóch częściach po ok. 3 miesiącach użytkowania i to nei aż tak intensywnie, gdyż ogólnie posiadam ok. 20pędzli do podkładu; a co do pędzli z hakuro do cieni, rączki jescze nie ospadły ale włosie postrzępiło się niefajnie...
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 23:31   #1755
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez capriart Pokaż wiadomość
Mam dwa pędzle do podkładu z hakuro i oba są w dwóch częściach po ok. 3 miesiącach użytkowania i to nei aż tak intensywnie, gdyż ogólnie posiadam ok. 20pędzli do podkładu; a co do pędzli z hakuro do cieni, rączki jescze nie ospadły ale włosie postrzępiło się niefajnie...
Ale kupowałaś pewnie "pierwszą turę" tych pędzli do podkładu? Bo ta pierwsza seria, która wyszła to podobno właśnie była padaka z tym rozklejaniem. Teraz jak się kupuje to już się ładnie trzymają, nie ma problemu z rozklejaniem - przynajmniej tak mi wyszło w riserczu

A z tym postrzępionym włosiem to dziwne...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 00:16   #1756
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ale kupowałaś pewnie "pierwszą turę" tych pędzli do podkładu? Bo ta pierwsza seria, która wyszła to podobno właśnie była padaka z tym rozklejaniem. Teraz jak się kupuje to już się ładnie trzymają, nie ma problemu z rozklejaniem - przynajmniej tak mi wyszło w riserczu

A z tym postrzępionym włosiem to dziwne...
nie wiem czy to była pierwsza tura, bo kupowane były jakieś pół roku temu...
nooo.. to włosie jest widoczne szczególnie na pędzlu z białym włosem nr H79, nie był taki postrzępiony i rozcapirzony na początku
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 09:31   #1757
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez capriart Pokaż wiadomość
nie wiem czy to była pierwsza tura, bo kupowane były jakieś pół roku temu...
nooo.. to włosie jest widoczne szczególnie na pędzlu z białym włosem nr H79, nie był taki postrzępiony i rozcapirzony na początku
do podkladu tez ci sie rozlecial? u kogo kupowalas te pedzle?na allegro czy w sklepie?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 11:42   #1758
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
do podkladu tez ci sie rozlecial? u kogo kupowalas te pedzle?na allegro czy w sklepie?
niestety też... a kupowałam na allegro, natomiast nie pamiętam u kogo
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 21:47   #1759
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Pędzle

Dziewczyny, w promocji jest teraz pędzel Sephora do cieni nr 21 za 8 zł
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-11, 18:11   #1760
Olecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: Pędzle

[1=30766aa7dce2531e8b37b15 ae86c8847ef0755ae_5f137ef 245055;30422380]Dziewczyny, w promocji jest teraz pędzel Sephora do cieni nr 21 za 8 zł [/QUOTE]
promocja jest tylko na ten pędzel? czy trzeba coś jeszcze kupić czy można go kupić za te 8 zł pojedynczo?
Olecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 09:13   #1761
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Pędzle

Czy ktoś posiada pędzle Kryolan? Jeśli tak, to jakie i co może o nich powiedzieć?
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 19:59   #1762
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Pędzle

jaki polecic mi mozecie pedzel do nakladania pudru (w kamieniu)? krycie praktycznie zadne - "tyle o ile", na cala twarz, byleby nie bylo smug a i cena pedzla nie byla zniewalajaca (uzytek domowy) .
i czy pedzel do pudru w kamieniu i mineralnego (sypkiego) moze byc ten sam?


wlasnie przejrzalam allegro na szybko, i to mi wpadlo w oko:
http://allegro.pl/kabuki-bambo-sunsh...884169713.html

ale nie wiem, jakos mnie wizualnie nie przekonuje.. ?

Edytowane przez wspaniala
Czas edycji: 2011-11-15 o 20:12
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 10:52   #1763
HugDaddy
Przyczajenie
 
Avatar HugDaddy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9
Dot.: Pędzle

Witam ! zastanawiam się nad zestawami pędzli owych marek ,które będą najlepsze ? najtrwalsze ,które nie zostawiają włosków, są delikatne i mogę liczyć na to,ze będę nimi pracować przez naprawdę długi czas z zadowoleniem i na które warto wydać kasę :
Eco tools
Kryolan
Kozłowski
Elf
Hakuro
Sephora
Coastal
HugDaddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 14:29   #1764
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez HugDaddy Pokaż wiadomość
Witam ! zastanawiam się nad zestawami pędzli owych marek ,które będą najlepsze ? najtrwalsze ,które nie zostawiają włosków, są delikatne i mogę liczyć na to,ze będę nimi pracować przez naprawdę długi czas z zadowoleniem i na które warto wydać kasę :
Eco tools
Kryolan
Kozłowski
Elf
Hakuro
Sephora
Coastal
polecam kozłowskiego, kryolan i sigmę oraz niektore inglot
maestro niektóre pedzle tez ma fajne
hakuro odradzam
na elfa nawet nie patrz
z syntetykow ecotools, tylko nie wiem jak trwalosc, bo mam je krotko i maly wybor
co do trwalosci... najdluzej mam kozlowskiego.. po ponad dwóch latach wciąż jak nowe,
ciut krócej mam sigme.. identyczna sytuacja, wciąż jak nowe
kryolana mam kilka miesięcy, więc nie wiem jak z trwałoscia,
najmniej trwale hakuro
na elfa skusilam sie raz i wyrzucilam, bo robil ziaziu swoimi iglami
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 19:09   #1765
Rukmini
Raczkowanie
 
Avatar Rukmini
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: Pędzle

A ja z Hakuro jestem bardzo zadowolona (podobnie jak z Maestro), ale podobno pierwsze partie gubiły masę włosia. Moje nie gubią nic, nie zmieniają sie po praniu, ogólnie są bez zarzutu.
Rukmini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 20:04   #1766
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Pędzle

Mam kilka pędzli z Coastala i je uwielbiam
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 20:45   #1767
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Pędzle

Ja mam głównie pędzle z elfa, i tylko wachlarzowy z linii profesjonalnej okazał się niewypałem, resztę bardzo sobie chwalę, śmiem twierdzić ze są przynajmniej na poziomie inglota czy maxfactora, a nie ma co się oszukiwać - są tańsze.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 22:17   #1768
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Pędzle

Witam wynalazlam ten watek bo chce zamowic sobie zestaw pedzli z allegro nie drogich czy bym mogla ? zasiegnac wasza opinie jakie sa dobre do malowania
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 22:25   #1769
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Witam wynalazlam ten watek bo chce zamowic sobie zestaw pedzli z allegro nie drogich czy bym mogla ? zasiegnac wasza opinie jakie sa dobre do malowania
a niedrogie wg Ciebie to jakie?
bo są pędzle z Lancrone za ok. 50-60zł, ale są beznadziejne;
są też Maestro nieco droższe, ale najlepsze są Sigma/Kryolan w granicach ok. 390-400zł (to już raczej droga sprawa)
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 21:52   #1770
ancyk88
Zadomowienie
 
Avatar ancyk88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Home xD
Wiadomości: 1 323
Dot.: Pędzle

Dzewczyny ktoras z was ma zarówno EDM flat topa i hakuro duży do pudru? Potrzebuje porównania ktory lepszy Mam z edm'a flata z okragła końcówka i myśle o Hakuro h55chyba i nie wiem czy kupic znow edm czy hakuro
__________________

ancyk88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-08 22:59:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.