Jak zrobić i dobrze dbać o fryzurę a'la Miley Cyrus? ;p - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-31, 18:57   #1
Zielonka13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65

Jak zrobić i dobrze dbać o fryzurę a'la Miley Cyrus? ;p


Kiedyś prostowałam włosy, ale znudziło mi się to, bo tylko gdy moje włosy poczuły wilgoć, od razu robiły mi się loki... Teraz mam rozpuszczone włosy, na górze dość proste, a na dole to mam takie hmm no całkiem ładne loki, ale z tyłu okropność- jakieś falowane, kręcone, nie wiem... one się nie układają. Mam grzywkę, ale jest gruba i nie układała mi się, miałam już na ukos, prostą i zawsze mi się jakoś kręciła, robiły się tłuste pasma, a więc mam ją spiętą dwoma spinkami na prawym boku.
Chciałabym mieć taką fryzurę jak Miley Cyrus, wydaje mi się, że ona ma naturalne włosy takie jak ja, lub podobne i ona je jakoś podkreśla, kręci czy coś...
Dodam kilka moich zdjęć i jej, w tej fryzurze, jaką chciałabym mieć. Jak ona robi tą fryzurę? Na wałki, lokówkę czy jak? I czy czasem nie mam za krótkich włosów na tą fryzurę? I może jakieś kosmetyki by się przydały, żeby jakoś podkreślić loki?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mediumk4ir0w564888ad5015bbe93202.jpg (32,1 KB, 260 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 134_miley.jpg (24,2 KB, 182 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Miley_Cyrus_cropped.jpg (144,8 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie003.jpg (43,1 KB, 335 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie006.jpg (41,1 KB, 208 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie014.jpg (43,8 KB, 212 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie020.jpg (30,6 KB, 198 załadowań)
Zielonka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 10:00   #2
electraaa
Raczkowanie
 
Avatar electraaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 37
Dot.: Jak zrobić i dobrze dbać o fryzurę a'la Miley Cyrus? ;p

po umyciu wlosow najlepiej je podsuszyc zeby byly juz prawie suche ( jesli beda zbyt wilgotne nic z tego ) uzyc (jak dla mnie najlepiej) Wellaflex nawinac na srednie walki i czekac mniej wiecej godzine i jeszcze podsuszyc suszarka- tak nie niszczy sie zbytnio wlosow , wersja skrocona to termoloki ale zeby nie wyszly zwykle loki trzeba wlosy obwijac na nie w sposob spiralny czyli wziasc pasmo wlosow walek podlozyc prawie u nasady i obwijac go wlosami od jednej strony do drugiej efekt fajny ( oczywiscie w przypadku walkow tez ta sama technika i wtedy wychodza takie spirale ale pozniej robia sie z tego fale )
electraaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 13:56   #3
Michaela Wysocka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Jak zrobić i dobrze dbać o fryzurę a'la Miley Cyrus? ;p

Jak czytałam twoją wypowiedz to pomyślałam że mamy takie same włosy. Ale się myliłam i zdałam sobie z tego sprawę kiedy zobaczyłam zdjęcia. Po pierwsze najpierw musiała byś iśc do fryzjera i ścieniowac sobie tak włosy, bo twoje wogóle nie przypominają włosów miley. Masz rudawe włosy i grubą twarz - w życiu nie będziesz miała podobnej do niej fryzury, bo przez twoje defekty nie będą ci się tak włosy układaly. Mam taką fryzure jak Miley i nie jest to trudne w utrzymaniu wystaczy prostowac grzywkę. Tobie to sie nie uda bo nawet jej nie masz, poza tym masz za krótkie włosy. To chyba na tyle.

PS. Jak nadal będziesz chciała to idz do fryzjera popsośo ścieniowanie grzywki z dwuch stron podcieńcie z tyłu i zapuśc włosyza cycki pozdro.
Michaela Wysocka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 20:20   #4
iwonka137
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: Jak zrobić i dobrze dbać o fryzurę a'la Miley Cyrus? ;p

Musisz mieć o wiele dłuższe włosy. Ta fryzura pasuje do osób wysokich i chudych (nawet mogę to nazwać anorektyczek). Tobie ta fruzyra, nie będzie pasowała WCALE! Idź do fryzjera i poproś, aby ci opciął włosy, tak jakby ci najlepiej pasowało. Fryzjerzy zazwyczaj wiedzą jaka fryzura do jakiej sylwetki pasuje. Pozdrawiam i życzę udanej wizyty
iwonka137 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 18:10   #5
ilovemiley
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Jak zrobić i dobrze dbać o fryzurę a'la Miley Cyrus? ;p

nikt nie ma włosów takich jak miley, ponieważ miley płaci 20 tysięcy za doczepiane włosy, więc właściwie myślę,że cię nie stać. ale nie wiem dlaczego chcesz mieć włosy jak miley, masz ładny kolor i wystarczy je np. wyprostować i myślę, że bd dobrze
ilovemiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 20:00   #6
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Jak zrobić i dobrze dbać o fryzurę a'la Miley Cyrus? ;p

jak po umyciu wyschną Ci juz włosy to wgnieć w nie odzywkę bez spłukiwania poprawiającą ich skręt, nie rozczesuj poprostu wgnieć, powinny być ładnie skręcone, nie napuszone i błyszczące. np odzywka pantene, ale z pantene mozesz uzyć każdej wersji bez spłukiwania bo one sie od siebie nie różnią.
mozesz tez suszyć włosy suszarką z dyfuzorem i poten tez odrobine odzywki wgnieśc
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.