Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-05, 15:43   #721
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za odpowiedź , nie chciałabym się wysuszyć na kartkę papieru
Polecam także wątek kwasowy - dziewczyny odwaliły kawał dobrej roboty i zrobiły szalenie przydatne kompendium wiedzy. Warto tam zaglądać
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 16:12   #722
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Polecam także wątek kwasowy - dziewczyny odwaliły kawał dobrej roboty i zrobiły szalenie przydatne kompendium wiedzy. Warto tam zaglądać
Już szukam i zaraz zabieram się do czytania
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 16:38   #723
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za odpowiedź , nie chciałabym się wysuszyć na kartkę papieru
Akurat tonik PHA ma właściwości nawilżające Ja po nim mam rano super gładką i nawilżoną buzię
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 21:12   #724
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
Akurat tonik PHA ma właściwości nawilżające Ja po nim mam rano super gładką i nawilżoną buzię
O widzisz to super! Właśnie poczytałam wątek o kwasach i w sumie dziewczyny mają podzielone zdania co do serum migdałowego z BU, w ogóle z tego co czytam to piszą że jepszy jes peeling niż serum, ale ja nie mam czasu żeby bawić się w odmierzanie miksowania, zagracanie lodówki itd ja chce dodać coś do czegoś i gotowe.
I tak w sumie nie wiem co robić bo mam ochotę i na ten tonik i na to serum migdałowe z kwasami
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 22:06   #725
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
O widzisz to super! Właśnie poczytałam wątek o kwasach i w sumie dziewczyny mają podzielone zdania co do serum migdałowego z BU, w ogóle z tego co czytam to piszą że jepszy jes peeling niż serum, ale ja nie mam czasu żeby bawić się w odmierzanie miksowania, zagracanie lodówki itd ja chce dodać coś do czegoś i gotowe.
I tak w sumie nie wiem co robić bo mam ochotę i na ten tonik i na to serum migdałowe z kwasami

Skoro masz ochotę, to próbuj Może się okazać, że Twoja skóra zareaguje świetnie. Tylko pewnie testować połączenie niezachłannie, nie za często i obserwować cerę. Czekamy na wieści
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 00:12   #726
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość

Dziewczynki, a czy któraś z Was pokusiła się już na hydrolat lawendowy albo lipowy?
Zwłaszcza ten drugi bardzo mnie interesuje
Kochana ja uzywam hydrolatu lipowego... I jak dla mnie jest rewelacyjny. Oczar od jakiegos czasu zaczal mnie podrazniac, dlatego ten z opisu wydal mi sie idealny i tak tez jest w praktyce przede wszystkim bardzo dobrze lagodzi wszelkie podraznienia i stany zapalne. Cera jest po nim spokojniejsza i ladniejsza. Przynosi jej ukojenie. Mimo,ze jest drozszy to naprawde polecam jego wyprobowanie.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 06:33   #727
astraroth
Rozeznanie
 
Avatar astraroth
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 590
Send a message via Skype™ to astraroth
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Polecam także wątek kwasowy - dziewczyny odwaliły kawał dobrej roboty i zrobiły szalenie przydatne kompendium wiedzy. Warto tam zaglądać
A który wątek kwasowy dokładnie polecasz, bo jest ich kilka a nie mam czasu, żeby przeczytać każdy z nich.
astraroth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-06, 06:57   #728
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Kochana ja uzywam hydrolatu lipowego... I jak dla mnie jest rewelacyjny. Oczar od jakiegos czasu zaczal mnie podrazniac, dlatego ten z opisu wydal mi sie idealny i tak tez jest w praktyce przede wszystkim bardzo dobrze lagodzi wszelkie podraznienia i stany zapalne. Cera jest po nim spokojniejsza i ladniejsza. Przynosi jej ukojenie. Mimo,ze jest drozszy to naprawde polecam jego wyprobowanie.
Czyli moja przyszłość należy do hydrolatu lipowego
Oczarowy miałam dwa razy i nie jest on moim faworytem, choć czytając o zachwytach nad nim myslałam, że to będzie mój nr 1. Ale nie, dla mnie jest średni, w porządku, bez ochów i achów Wolę różany, rumiankowy albo neroli
A na lipowy na pewno się skuszę
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 09:39   #729
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Skoro masz ochotę, to próbuj Może się okazać, że Twoja skóra zareaguje świetnie. Tylko pewnie testować połączenie niezachłannie, nie za często i obserwować cerę. Czekamy na wieści
Wiesz co chyba tak zrobię w sumie napisali, że serum stosuje sie 1-2 razy w tygodniu a tonik niby codziennie no spróbuję chociaż z tego co wiem nie powinno się mieszać kwasów.
Oj trudno najwyżej będziecie mnie jakoś ratowały
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 10:01   #730
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez astraroth Pokaż wiadomość
A który wątek kwasowy dokładnie polecasz, bo jest ich kilka a nie mam czasu, żeby przeczytać każdy z nich.
Ja zaglądam tu - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=501676
i tu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=99094

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Oczar od jakiegos czasu zaczal mnie podrazniac...
Podrażniać, o nie! Mam nadzieje, że mi się to nie przytrafi
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 10:25   #731
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczynki mam takie jeszcze jedno pytanie bo kurcze nie widzę nigdzie, żeby ktoś o to pytał czy stosując terapię np z tym Serum migdałowym z BU czy mogę używać samoopalacza do twarzy? Bo ja jestem biała jak nie wiem co jak to ma mnie jeszcze bardziej wybielic to będę chyba przezroczysta
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-06, 10:35   #732
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
Dziewczynki mam takie jeszcze jedno pytanie bo kurcze nie widzę nigdzie, żeby ktoś o to pytał czy stosując terapię np z tym Serum migdałowym z BU czy mogę używać samoopalacza do twarzy? Bo ja jestem biała jak nie wiem co jak to ma mnie jeszcze bardziej wybielic to będę chyba przezroczysta
Można używać samoopalacz . Tylko pamiętaj też o filtrach.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 11:45   #733
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Można używać samoopalacz . Tylko pamiętaj też o filtrach.
o to rewelacja, więc zamawiam i zobaczymy jakie będą efekty!
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 11:50   #734
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
o to rewelacja, więc zamawiam i zobaczymy jakie będą efekty!
Jeszcze wspomnę, że samoopalacz może krócej utrzymywać się na skórze, bo będziesz się łuszczyć.

Apsik13, olejek herbaciany Cię zapchał? Miałam go zamówić, ale w takim razie odpuszczę sobie tę rewelację. Dodawałam kiedyś kroplę olejku z drzewa herbacianego do porcji żelu oczyszczającego i efekty były super. W sumie to chyba najlepsze i bardziej ekonomiczne rozwiązanie
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.

Edytowane przez Shazney
Czas edycji: 2011-10-06 o 12:01
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 12:34   #735
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Apsik13, olejek herbaciany Cię zapchał? Miałam go zamówić, ale w takim razie odpuszczę sobie tę rewelację. Dodawałam kiedyś kroplę olejku z drzewa herbacianego do porcji żelu oczyszczającego i efekty były super. W sumie to chyba najlepsze i bardziej ekonomiczne rozwiązanie
Nie mogę powiedzieć, że to on
U mnie o zapchaniu zadecydował czas i częstotliwość używania. Najpierw miałam pomarańczowy, a jak się skończył, od razu zaczęłam herbaciany. Widocznie nie mogę używać olejku ciągle, bez przerwy.
Skóra zwyczajnie się przesyciła, tak myślę.
I w moim przypadku powiedzenie "co za dużo, to niezdrowo" jak najbardziej się sprawdza
Dokończę go jednak i nie będę się obawiać zapchania bo zamierzam go stosować sporadycznie
Tak więc spokojnie możesz go zamawiać
Ja olejkami byłam zachwycona, ale jak widać moje szczęście się skończyło i trzeba było je odstawić
__________________
SARCASM - only one of the services I offer

Edytowane przez Apsik13
Czas edycji: 2011-10-06 o 12:35
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 12:44   #736
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Jeszcze wspomnę, że samoopalacz może krócej utrzymywać się na skórze, bo będziesz się łuszczyć.

Apsik13, olejek herbaciany Cię zapchał? Miałam go zamówić, ale w takim razie odpuszczę sobie tę rewelację. Dodawałam kiedyś kroplę olejku z drzewa herbacianego do porcji żelu oczyszczającego i efekty były super. W sumie to chyba najlepsze i bardziej ekonomiczne rozwiązanie
Ja tak robię i nie ma sobie równych, ale nie za często, bo może podrażniać Raz tak mi się machnęło trochę więcej niż kropla i bez myślenia umyłam twarz. Brrrrr, jakie to były doznania
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 15:12   #737
noicojamamtuwpisac
Zadomowienie
 
Avatar noicojamamtuwpisac
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 313
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez astraroth Pokaż wiadomość
A który wątek kwasowy dokładnie polecasz, bo jest ich kilka a nie mam czasu, żeby przeczytać każdy z nich.
ja się "uczę" tutaj

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=501676

ups :/ zdublowałam paradiso

Edytowane przez noicojamamtuwpisac
Czas edycji: 2011-10-06 o 15:13
noicojamamtuwpisac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 16:07   #738
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Czyli moja przyszłość należy do hydrolatu lipowego
Oczarowy miałam dwa razy i nie jest on moim faworytem, choć czytając o zachwytach nad nim myslałam, że to będzie mój nr 1. Ale nie, dla mnie jest średni, w porządku, bez ochów i achów Wolę różany, rumiankowy albo neroli
A na lipowy na pewno się skuszę
Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość

Podrażniać, o nie! Mam nadzieje, że mi się to nie przytrafi

Naprawde warto sie skusic na lipowy bo jest bardzo lagodny w dzialaniu. Natomiast oczarowy... na poczatku stosowania (jak to zazwyczaj u mnie bywa) cudownie sie sprawowal , fajnie zwezal pory i orzezwial ale od jakiegos czasu zaczal mnie podrazniac, wiec musialam go odstawic bo za bardzo podkreslal moje stany zapalne i co troche bledly to znowu oczar zaczal je podkreslac,wiec bezsensu.


Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Nie mogę powiedzieć, że to on
U mnie o zapchaniu zadecydował czas i częstotliwość używania. Najpierw miałam pomarańczowy, a jak się skończył, od razu zaczęłam herbaciany. Widocznie nie mogę używać olejku ciągle, bez przerwy.
Skóra zwyczajnie się przesyciła, tak myślę.
I w moim przypadku powiedzenie "co za dużo, to niezdrowo" jak najbardziej się sprawdza
Dokończę go jednak i nie będę się obawiać zapchania bo zamierzam go stosować sporadycznie
Tak więc spokojnie możesz go zamawiać
Ja olejkami byłam zachwycona, ale jak widać moje szczęście się skończyło i trzeba było je odstawić
Aktualnie uzywam olejku herbacianego i jestem z niego bardzo zadowolona dlatego,ze mnie w ogole nie zapycha, a ja mam ogromna tendencje do zapychania. Z tym ze olejku uzywam jedynie dwa razy dziennie i naprawde do umycia calej twarzy biore go bardzo niewiele. Zaledwie kilka kropel. Na mokrej twarzy daje lepszy poslizg niz na suchej dlatego moge go uzyc wmniejszej ilosci.

Od jakiegos czasu uzywam kremu azelo... mialam chwilowy wysyp i... moja cera zaczyna byc w coraz lepszym stanie, szczegolnie mam na mysli moje grudkowe stany zapalne. Tak cos sie mnie wydaje,ze jednak kwasy BHA podzialaja konkretnie na te moje pryszczole bezpowrotnie je zegnajac.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 10:41   #739
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Polecicie mi jakiś szybki, dobry nawilżacz do przesuszonej? Duet HA + olejek z róży sobie nie daje rady
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-07, 11:42   #740
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Ja tak robię i nie ma sobie równych, ale nie za często, bo może podrażniać Raz tak mi się machnęło trochę więcej niż kropla i bez myślenia umyłam twarz. Brrrrr, jakie to były doznania
No tak, więcej kropli może już przynieść odwrotny skutek

PannaEwelina, a stosowałaś serum 3xROSE? Ono jest bardzo treściwe.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 12:04   #741
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Aktualnie uzywam olejku herbacianego i jestem z niego bardzo zadowolona dlatego,ze mnie w ogole nie zapycha, a ja mam ogromna tendencje do zapychania. Z tym ze olejku uzywam jedynie dwa razy dziennie i naprawde do umycia calej twarzy biore go bardzo niewiele. Zaledwie kilka kropel. Na mokrej twarzy daje lepszy poslizg niz na suchej dlatego moge go uzyc wmniejszej ilosci.
Czyli wracamy do stwierdzenia, że każda z nas to indywidualny przypadek
Ja również mam tendencję do zapychania i tak jak Ty stosowałam olejek dwa razy dziennie, czasem raz, ale to i tak było po jakimś czasie za dużo Kupiłam więc żel Vichy Normaderm i jestem zadowolona, choć jak mówiłam, czas na wykończenie olejku, więc do niego na trochę wrócę
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 15:07   #742
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;29832314]Polecicie mi jakiś szybki, dobry nawilżacz do przesuszonej? Duet HA + olejek z róży sobie nie daje rady[/QUOTE]
mi pomóg serum-olejek z wit.C i serum 3x rose
(ogolnie odkąd zaczełam natłuszczac, a nie tylko nawilżać to przesusz sie skonczył )
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 17:03   #743
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
mi pomóg serum-olejek z wit.C i serum 3x rose
(ogolnie odkąd zaczełam natłuszczac, a nie tylko nawilżać to przesusz sie skonczył )
Ja zaczęłam natłuszczanio-nawilżanie, ale olejki z 1% HA coś nie chcą mi się wchłaniać i po malinie dostałam mikro wyprysków, ale testuję dalej...
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 17:54   #744
wolfshade
Raczkowanie
 
Avatar wolfshade
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 171
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Hej

Kosmetyki BU wracają do mnie falami - kombinuje z innymi kremami EKO/ recepturami z ZSK czy NP i wracam pokornie do BU Niestety z BU absolutnie nic nie nadaje sie u mnie na dzień - kremy są za tłuste, HA + olejek nawet ujdzie, ale w okresie zimowo - jesiennym potrzebuje czegoś więcej. Na razie uznaniem cieszy się krem Alterry dzika róża/ HA+olejek/ krem alverde i przy tym raczej pozostanę ;] Kusi mnie zeby wyprobowac flavo-c , propylene glycol mnie trochę straszy w składzie. Bardzo błyszczy się po nim buźka?? U mnie juz mam latarnie jesli ilosc olejku w HA to więcej nic 1/5
Czym ratujecie okolice oczu? Kusi mnie potwornie serum na okolice oczu - mam cienie pod oczami, zastanawiam sie czy w ogole sa do zwalczenia czy to taki genetyczny spadek 'urodowy' po moim tacie i niestety mam duże skłonności do przesuszania skory pod oczami i powstawania sieci licznych chociaż drobnych zmarszczek.
Zastanawiam się czy to serum da rade sobie z tymi problemami.
Gby ktoś miał styczność z tym cudem i mógł zdać relacje - będę wdzięczna
Nie chce sięgać po żel HA-peptydowy, wydaje mi sie ze to za wcześnie (25 lat) ewentualnie może HA podwójny będzie ładniej nawilżał okolice oczek?

Moje wielkie plusiki, które szczerze polecam:
* hydrolaty wszelkiej maści : róża stulistna i oczarowy
* puder bambusowy ale koniecznie z jedwabiem + owies - nie wysusza, a matuje bardzo naturalnie - jedwab dodatkowo sprawia ze moje nieszczęsne okolice oczu ładniej wyglądają - nie podkreśla drobnych powierzchniowych zmarszczek
* serum 3XROSE - smieszne, ze to powiem - ale to serum na wszystko regeneruje, łagodzi, odżywia nie zapycha nawet w 100% bez HA
* HA - wersja odżywczy oraz z allantoina + panthanolem - z odrobina olejku, lub na zwilzona buzke - bardzo ladnie nawilża, zero zapychania, obciążenia cery.
* mleczko do włosów - niech sie wszystkie odzywki schowają włosy piękne, zdrowe, błyszczące, nie obciąża, nie przyspiesza przetłuszczania.


Obecnie testuje krem AZELO/BHA z BU a mama sojowy Obiecujemy sie podzielić wrażeniami ;]
wolfshade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 18:41   #745
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez wolfshade Pokaż wiadomość
Hej

Czym ratujecie okolice oczu? Kusi mnie potwornie serum na okolice oczu - mam cienie pod oczami, zastanawiam sie czy w ogole sa do zwalczenia czy to taki genetyczny spadek 'urodowy' po moim tacie i niestety mam duże skłonności do przesuszania skory pod oczami i powstawania sieci licznych chociaż drobnych zmarszczek.

Zastanawiam się czy to serum da rade sobie z tymi problemami.
Gby ktoś miał styczność z tym cudem i mógł zdać relacje - będę wdzięczna
Nie chce sięgać po żel HA-peptydowy, wydaje mi sie ze to za wcześnie (25 lat) ewentualnie może HA podwójny będzie ładniej nawilżał okolice oczek?
Ja miałam to serum (zużyłam 2 opak.) i smarowałam pod oczami (głownie chodziło mi o zredukowanie opuchlizny) i miejscowo na naczynka na nosie i policzkach. Lubiłam je, choc nie na tyle, aby kupic 3 opakowanie Jedno starczyło mi na około 3-4 tygodnie z tego co pamiętam. Efekt zauważylam w trakcie 2 opakowania (zmniejszenie opuchlizny, na naczynka i podrażnioną skórę działa kojąco szybciutko).

Na zredukowanie pozadnych cieni bym nie liczyła, ale spróbować można.

Na serum nakładałam obowiazkowo krem, bo to serum jest lekkie (może na lato samo by wystarczyło, ale ja to stosowałam podczas holenderskiego deszczu i wiatru i nie dało rady bez kremu). Z kremów pod oczy nakładałam na to któryś z tych: tłusty Ava lub Oeparol (są na KWC) -idealne na przesuszenia jesienno-zimowe. Niestety samoróbek pod oczy jeszcze nie kręciłam.

Miałam ten żel peptydowy i wyskoczyła mi po nim drobna kaszka (nawet na szyi). A i też mam 25 lat Myslę, że warto wybierać mazidła do potrzeb skóry, a nie metryki.
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977

Edytowane przez paradiso perduto
Czas edycji: 2011-10-07 o 18:42
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 19:28   #746
wolfshade
Raczkowanie
 
Avatar wolfshade
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 171
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Ja miałam to serum (zużyłam 2 opak.) i smarowałam pod oczami (głownie chodziło mi o zredukowanie opuchlizny) i miejscowo na naczynka na nosie i policzkach. Lubiłam je, choc nie na tyle, aby kupic 3 opakowanie Jedno starczyło mi na około 3-4 tygodnie z tego co pamiętam. Efekt zauważylam w trakcie 2 opakowania (zmniejszenie opuchlizny, na naczynka i podrażnioną skórę działa kojąco szybciutko).

Na zredukowanie pozadnych cieni bym nie liczyła, ale spróbować można.

Na serum nakładałam obowiazkowo krem, bo to serum jest lekkie (może na lato samo by wystarczyło, ale ja to stosowałam podczas holenderskiego deszczu i wiatru i nie dało rady bez kremu). Z kremów pod oczy nakładałam na to któryś z tych: tłusty Ava lub Oeparol (są na KWC) -idealne na przesuszenia jesienno-zimowe. Niestety samoróbek pod oczy jeszcze nie kręciłam.

Miałam ten żel peptydowy i wyskoczyła mi po nim drobna kaszka (nawet na szyi). A i też mam 25 lat Myslę, że warto wybierać mazidła do potrzeb skóry, a nie metryki.

Dziękuję za odpowiedz
Z podkrążonymi oczami mogę sobie walczyć ile chce i tak szans zbyt wielkich nie mam Serum z witamina C ( BU - olejek) tak jakby troszkę dawało rade, ale bardzo nieśmiało Natomiast moge pochwalic z gotowców krem alverde pod oczy ze świetlikiem - używam go regularnie juz od 4 miesięcy i ładnie rozjaśnia, przyzwoicie nawilża i odżywia. Gdyby nie moja niecierpliwa natura pewno nie rozglądałabym sie za niczym nowym, ale wciaz szukam czegoś wiecej

Serum z BU wygląda ciekawie tylko wydaje mi sie ze dla osoby która zmuszona jest codziennie pracować przy komputerze, męczyć oczy, klimatyzacja/ ogrzewanie będzie za słabe -tak jak wspominałaś, solo na pewno nie da rady. Byc moze z kremikiem ładnie by się dopełniły?
Moze rzeczywiście skusze sie na ten żel HA-peptydowy? jakbyśmy sie nie polubili mama pewno chętnie przygarnie Właśnie czytałam ze wiele dziewczyn grubo przed zalecana 35 + sięga po to cudo, tylko nie chce 'rozleniwić' skory.
Pomęczyłam jeszcze BU żeby mi cosik doradzili
wolfshade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 19:59   #747
Caraxa
Raczkowanie
 
Avatar Caraxa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 299
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny właśnie kompletuję sobie moje pierwsze zamówienie z BU. Mam cerę naczynkową, 28 letnią…ze świecącym się nosem. Póki co wybrałam sobie:

- Olej (macerat) z kocanki 100%
- Olej arganowy 100%
- Hydrolat lawendowy 100% ekologiczny
- Hydrolat różany (róża stulistna) 100 %
- Hydrolat oczarowy (hammamelisowy) 100 %
- Olejek myjący pomarańczowy
- Maseczka różana
- żel hialuronowy odżywczy
- puder bambusowy
- Płyn wzmacniający do włosów
- Masło Jojoba lub ze skrzypem – które bardziej polecacie do osłabionych i przetłuszczających się włosów?
- Serum na okolice oczu i naczynka – zastanawiam się czy na pierwsze zamówienie sobie go nie odpuścić, bo trochę tego mi się wszystkiego nazbierało i chyba zbankrutuję

Oczywiście nie wprowadzę wszystkiego na raz, tylko stopniowo. Myślicie, ze to dobry wybór?

__________________
kliknij i pomóż wilkom:
http://www.care2.com/click-to-donate/wolves/


_____________________

http://youtu.be/t3DPCQjlanM Moja inspiracja.
Caraxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 22:54   #748
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

do tej pory zachwalałam serum azelo, jednak ostatnio moja cera doświadczyła wysypu z reguły nie mam problemu z wypryskami, czasem coś pojedynczego się pojawi, ale teraz nie jest fajnie, może skóra się oczyszcza, zobaczymy...
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 07:43   #749
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

dzięki, też to namierzyłam i chcę przetestować

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Zaskakujące, że to Ty miałaś w tej dyskusji najwięcej do powiedzenia.... faktycznie, nudne to było.
Mam nadzieję, że nie będziesz mi już mówiła nad czym mam się zastanowić bo nie Ty o tym decydujesz.
Koniec tej dziwnej dyskusji? - Chwała Bogu.
Nareszcie.
Wydawało mi się, że robisz z siebie tu trochę pośmiewisko, stąd te uwgi, ale wybacz jeśli ZNOWU poczułaś eię urażona tym co napisałam


Dziewczyny, szykuję się do drugiego zamówienia z BU, olejek herbaciany mi podpasował, zapach już zupełnie mi nie przeszkadza- przyzwyczaiłam się do niego , cena przyjazna, więc muszę zamówić kolejną butelkę
Chciałam też przy okazji wypróbować ten krem
http://www.biochemiaurody.com/sklep/cream-renew.html
albo to serum
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serum-retinol.html

Znacie je- polecacie czy odradzacie?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 10:32   #750
seclusion
Raczkowanie
 
Avatar seclusion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 223
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Hej dziewczyny,
Ostatnio w aptece mialam robione badanie skory skorzystalam bo chcialam sie dowiedziec jak moja nowa pielegnacja dziala w tych glebszych wartswach skory. Okazalo sie ze moja cera kiedys tlusta, potem wysuszona teraz stala sie... naczynkowa.

Uzywam produktow samorobnych z BU i ZSK. Gdy pani ktora robila mi badanie to uslyszala zlapala sie za glowe, powiedziala mi ze wpadlam w pulapke naturalnie robionych kosmetykow, pokazalam jej Puder bambusowy ktory mialam ze soba i pokazalam jej sklad i powiedziala ze oni oszukuja ze niemozliwe zeby skladal sie z 1 skladnika, ze bambus ma zapach itp :/... Poza tym powiedziala ze filtr który stosuje : Soraya 45 jest chemiczny i zly i wogole cala moja pielegnacja jest do dupy.
Prosze zebyscie skomentowaly to co ona powiedziala i czy tez sie spotkalyscie z takimi opiniami? Jestem zaskoczona bo myslalam ze moja pielegnacja jest dobra.
__________________
Niezależność
radość życia
brak obsesji.
Dobry kontakt
zdrowy dystans
garść perspektyw.
seclusion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:08.