Problem z "boczkiem"... Pomóżcie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-07, 17:30   #1
Kasia-J
Przyczajenie
 
Avatar Kasia-J
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 22

Problem z "boczkiem"... Pomóżcie!


Witam wszystkich! To mój debiut na tym forum (wcześniej się tylko przyglądałam) !!! Szukałam w archiwum, ale nigdzie nie znalazłam podobnego tematu! Mianowicie chodzi o to, że od jakiegoś czasu mam problem z „boczkami” Skorzystałam z porad tego forum i zakupiłam sobie hula hop! I przez jakiś czas kręciłam, ale tylko w jedna stronę, bo w druga nie umiem…. :/ No i niestety pozbyłam się tłuszczyku na jednym boczku…. A drugi po lewej stronie pozostał taki sam jak był wcześniej!!! Bardzo komicznie to wygląda,… po prostu beznadzieja… jak mogę pozbyć się tego tłuszczyku z lewej strony?? Muszę nauczyć się kręcić hula hop w drugą stonę?? A może jakieś ćwiczenia?? Błagam pomózcie mi, bo chce się pozbyć tego do lata
Ps. Jeśli był taki temat to przepraszam. Jestem tu nowa i nie mogę się połapać!!!!
Kasia-J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 18:55   #2
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Problem z "boczkiem"... Pomóżcie!

witam na forum
ja tez umiemkrecic tylko w jedna strone.moze sprobuj robic brzuszki
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 19:10   #3
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Problem z "boczkiem"... Pomóżcie!

Tez mam problem z hula hop bo umiem tylko na jedną strone krecic, do tego na tą co Ty:P i na lewym boku juz mam siniaka dlatego narazie nie krece...
Na boczki to zobacz jakie są cwiczenia na stronie w wątku ze zbiorem cwiczen i diet tam moze cos znajdziesz dla siebie...
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 20:56   #4
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Problem z "boczkiem"... Pomóżcie!

a ile kręciłaś Kasia tym hula? jeśli nie możesz nauczyć się w drugą stronę, to spróbuj robić ćwiczenia na boczki na ten boczek ale ja Ci radzę próbowac z hula, na pewno się nauczysz
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 21:38   #5
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: Problem z "boczkiem"... Pomóżcie!

Spróbuj się nauczyć w drugą strone...to nie aż takie trudne tylko trzeba się przyzwyczaić...ćwicz ćwicz ćwicz =]] pzdr.
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 21:41   #6
Kasia-J
Przyczajenie
 
Avatar Kasia-J
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 22
Dot.: Problem z "boczkiem"... Pomóżcie!

No właśnie ćwiczyłam prawie codziennie po 15 minut.... od jakiegoś dłuższego czasu... A już wiele razy próbowałam nauczyć się kręcić w drugą stronę, ale na nic to sie zdało... Kółko zaraz spaduje...
Kasia-J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 21:44   #7
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Problem z "boczkiem"... Pomóżcie!

A ćwiczenia opisane tutaj: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=69579 probowałaś? Jeśli hula hop było skuteczne to może warto się nauczyć kręcić w drugą stronę? Też mam z tym problem, ale coraz lepiej idzie

Olunia dawno Cię tutaj nie widziałam
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-09, 07:54   #8
Kasia-J
Przyczajenie
 
Avatar Kasia-J
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 22
Dot.: Problem z "boczkiem"... Pomóżcie!

no i próbuje z tym hula, ale nic nie wychodzi A jeśli chodzi o te ćwiczenia to powinnam robić je na dwie strony, Czy tylko na jedną? Na którą? Zależałoby mi, zeby spalić tłuszczyk tylko na lewym boczku...
Kasia-J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 18:44   #9
volunteer
Rozeznanie
 
Avatar volunteer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 968
GG do volunteer
Dot.: Problem z "boczkiem"... Pomóżcie!

moim zdaniem powinnas sie zmusic i nauczyc krecic hula - ja tez nie umialam na poczatku ale da sie to zrobic...nauczylam sie i krecce w jedna i w druga...i w ogole jezeli chodzi o cwiczenia, to jak chcesz zrzucic z jednego tylko tluszczyk to rob tylko na jeden boczek cwiczenia, ale ja doradzam robienie na oba rownomiernie i niech sie wyrownaja...ale jednak przekonaj sie do hula, a ile cwiczysz na ten boczek co go nie umiesz? jak dlugo probojesz i po jakim czasie rezygnujesz, moze brak ci wytrwalosci?
__________________

bedzie dobrze, albo niedobrze.
volunteer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 19:40   #10
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: Problem z "boczkiem"... Pomóżcie!

Jak wygląda to hula hop ? Bo ja sie zastanawiam i dochodze do wniosku że nie mam pojęcia : / Pomyślałam i poszukałam. To jest to kółko ? I to takie dobre niby jest ? hehe nie wiedziałam a po co kupować ? przywioze sobie jakąś obręcz od beczki hehe. A pomyslec ze kiedys mialam i wywalili rodzice
__________________
Życie jest piękne. Nareszcie w Niemczech

seemore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 20:19   #11
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Problem z "boczkiem"... Pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez seemore
Jak wygląda to hula hop ? Bo ja sie zastanawiam i dochodze do wniosku że nie mam pojęcia : / Pomyślałam i poszukałam. To jest to kółko ? I to takie dobre niby jest ? hehe nie wiedziałam a po co kupować ? przywioze sobie jakąś obręcz od beczki hehe. A pomyslec ze kiedys mialam i wywalili rodzice
Tak to jest takie kółko... plastikowe... różnych wielkosci:P I to jest dobre na boczki... bo duzo kręcisz tułowiem i wtedy sie spala tłuszczyk... a im cięzsze kółko tym chyba lepiej, bo wiekszy cięzar na ciało Kuupppp sobie, a nie od beczki Ono naprawde pomaga
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-10, 07:19   #12
Kasia-J
Przyczajenie
 
Avatar Kasia-J
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 22
Dot.: Problem z "boczkiem"... Pomóżcie!

No i wczoraj kręciłam ok 10 min. w prawdzie hula cały czas mi spadywało, ale nie dawałam za wygraną!!! I tak idzie mi już dużo lepiej niż na początku....jestem na dobrej drodze..... Pozdrawiam
Kasia-J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:29.