Czy nie wyjdzie zółty kolor? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-11, 15:01   #1
evka007
Przyczajenie
 
Avatar evka007
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Niedaleko Poznania
Wiadomości: 10
Question

Czy nie wyjdzie zółty kolor?


Czesc wszystkim.
Mam pytanko. Chcialabym pofarbowac wlosy na kolor jasniejszy i zmienic ich odcien na platynowy-popielaty (cos w tym stylu ). Nie mam zadnego doswiadczenia w farbowaniu, jedyne co robilam z wlosami to lekkie rozjasnienie z uzyciem rozswietlajacego zelu z Avonu. Niby to takie nic,ale w moim przypadku dalo efekt i rozjasnilo wloski u nasady Ale boje sie,ze jesli naloze teraz na to jakas farbe, to uzyskam zolty odcien... Powiedzcie,co o tym sadzicie. Zalaczam fotke z kolorem moich wlosow, choc nie wiem, czy to cos da.Kazdy wlos przeciez inaczej reaguje na farbe. Myslalam tez, zeby pojsc do fryzjera,ale szkoda mi kasy wydawac na zwykle pofarbowanie. Gdybym robila pasemka czy balejaz to co innego. Z gory dziekuje za odpowiedzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (55,2 KB, 49 załadowań)
evka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 15:22   #2
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Czy nie wyjdzie zółty kolor?

Trudno jest powiedzieć jaki wyjdzie Ci odcien na kazdych wlosach kolor jest inny ale jezeli juz niezmaierzenie Twoje wlosy nabiora zolty odcien jest na to fajny sposob w sklepach sa specjalne plukanki.. jedna z nich to "Srebrzyk" jest naprawde fajna kiedy ostatnio zamiast blondu wyszeld mi kolor marchewkowy tylko ona mnie uratowala
Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 15:37   #3
anulka_211
Raczkowanie
 
Avatar anulka_211
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: Czy nie wyjdzie zółty kolor?

Ja zauwazyłam że farbowanie w domu nigdy nie da pożądanego efekty platyny dlatego też radze ci iść zrobić baleyage blondu ppielatego z twoimi naturalnymi- powinnien wyjść fajny efekt bo jak rozjaśnisz wloski w domu a masz je jasne moga ci wyjść za bardzo jasne aż białe a nie każdemu to pasuje. POZDRAWIAM
anulka_211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 15:46   #4
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Czy nie wyjdzie zółty kolor?

Anulka ma racje, chyba ze ktos juz ma jedna sprawdzona farbe wtedy sprawa wyglada inaczej. Ja raz odwazylam sie pofarbowac wlosy sama i powiem ze bylo calkiem calkiem.. ale zawsze lepiej wybrac sie do fryzjera i jeszcze jedno lepiej zaplacici 10 zl wiecej i isc do dobrego fryzjera ja ostatnio wybralam sie raczej nie do odpowiedniego.. kompletnie nie dobrala mi koloru.. na szczescie juz jest lepiej ..
Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 15:55   #5
anulka_211
Raczkowanie
 
Avatar anulka_211
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: Czy nie wyjdzie zółty kolor?

Tez tak myśle lepiej iść do fryzjera i troche więcej zaplacić niż zniszczyc sobie wlosy a na domiar zlego będa wyglądac okrepnie. Ja jestem umówiona na jutro u fryzjera mam nadzieje że bedzie ok
anulka_211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 16:04   #6
evka007
Przyczajenie
 
Avatar evka007
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Niedaleko Poznania
Wiadomości: 10
Dot.: Czy nie wyjdzie zółty kolor?

Pewnie macie racje,ze lepiej isc do fryzjera... W koncu jak juz cos robic to porzadnie
evka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 16:33   #7
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Czy nie wyjdzie zółty kolor?

To wpadnij jutro i pochwal sie efektem Jak sprawdzony fryzjer to na penwo bedzie ok .. ja mam zawsze problemy z dobraniem odpowiedniej fryzure ale na szczescie jakos ja sobie dobralam i mi sie podoba.. a nieudany kolor to mam pierwszy 2 dni placzu tydzien z tym Srebrzykiem i da sie zyc juz nie jest to pomaranczowy kolor tylko ladny zloicsty blond
Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-11, 16:38   #8
evka007
Przyczajenie
 
Avatar evka007
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Niedaleko Poznania
Wiadomości: 10
Dot.: Czy nie wyjdzie zółty kolor?

Oj, nie wiem, czy jutro pojde do fryzjera... Narazie zbieram kase:P Ale jakby co, to dam znac. W kazdym razie dzieki.
evka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:25.