nadwaga a obcisle ciuchy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-26, 20:04   #1
Dezzire
Zadomowienie
 
Avatar Dezzire
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: krainasnow
Wiadomości: 1 180

nadwaga a obcisle ciuchy


hey kobitki mam takie male pytanko co sadzicie o dziewczynach ktore maja no dosc widoczna nadwage (delikatnie mowiac) ubierajace sie w obcisle spodnie i obcisle bluzeczki? nie powiem ze sama mam nadwage bo urodzilam 2 dzieci i przytylam dosc sporo i ciezko mi stracic te kilogramy mam 162 wzr.i waze 87 kg wiec nie malo i mam dosc obwislych ubran i chcialabym nalozyc spodnie takie przy ciele i bluzeczke delikatnie za biodra i lekko dopasowana ale wstydze sie ludzkich spojzen a zwlaszcza takich lasek ktore maja niekiedy zle zdania o tak ubranych dziewczynach porsze wypowiedzcie sie na ten temat bo chce znac zdanie wasze moze ja sie myle i powinnam zalozyc takie ciuszki
Dezzire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 20:15   #2
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: nadwaga a obcisle ciuchy

hmm...najważniejsze to to ,żeby czuć się dobrze we własnym ciałku osobiście to najbardziej nienawidzę jak niektórym dziewczynom z biodrówek wylewają się fałdki i do tego zakładają jeszcze przykrótkie bluzeczki - ten zestaw absolutnie mi się nie podoba ale jeśli założyłabyś dłuższą bluzeczkę ,teraz są modne takie właśnie ,chyba z serii long to czemu nie ? jakieś fajne korale czy cosik i już wyglądasz ładnie pokombinuj trochę z ciuchami i dodatkami nie przejmuj się opiniami obcych ludzi ,często oni sami wyglądają gorzej od osób ,które oceniają pozdroofki
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 20:18   #3
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: nadwaga a obcisle ciuchy

Mi to nie przeszkadza . Byle tylko te bluzki nie były zbyt krótkie ... dzisiaj widziałaam babeczkę grub po czterdziestce w bardzo kusej spódniczce i jakoś to odstraszająco na mnie podziałało. Myślę, że delikatnie obcisłe ciuszki są ok. Ale nawet szczupłe dziewczyny jak się wcisną w ciuszek xxs to wygląda to bardziej jakby miały ubranko młodszej siostry . Także trzeba pamiętać o długościach i żeby się brzydkie marszczenia nie robiły. Piszę to, żebyś Ty się pewniej czuła i nie przejmowała czasem - głupimi spojrzeniami .
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 20:19   #4
Dezzire
Zadomowienie
 
Avatar Dezzire
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: krainasnow
Wiadomości: 1 180
Cytat:
Napisane przez su$ka
hmm...najważniejsze to to ,żeby czuć się dobrze we własnym ciałku osobiście to najbardziej nienawidzę jak niektórym dziewczynom z biodrówek wylewają się fałdki i do tego zakładają jeszcze przykrótkie bluzeczki - ten zestaw absolutnie mi się nie podoba ale jeśli założyłabyś dłuższą bluzeczkę ,teraz są modne takie właśnie ,chyba z serii long to czemu nie ? jakieś fajne korale czy cosik i już wyglądasz ładnie pokombinuj trochę z ciuchami i dodatkami nie przejmuj się opiniami obcych ludzi ,często oni sami wyglądają gorzej od osób ,które oceniają pozdroofki
dziekuje bardzo ci dodalas mi bardzo duzo otuchy ja osobiscie tez nie lubie tak ubranych dziewczyn biodrowy krotka bluzeczka okropnie to wyglada dlatego wlasnie normalne spodnie i nor,alne bluzeczki zero spodnicy nie znosze spodnic

DZIEKUJE WAM KOBITKI JESTESCIE SUPER OBY WIECEJ TAKICH LUDZI BYLO JAK WY

Edytowane przez czarownicagosia
Czas edycji: 2006-07-28 o 16:16 Powód: post pod postem
Dezzire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 20:21   #5
Olunia90
Zakorzenienie
 
Avatar Olunia90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 448
Dot.: nadwaga a obcisle ciuchy

Nie sztuka jest się w coś wcisnąć tylko sztuka w tym wyglądac .Uważam,że jeżeli ktoś ma nadwage również może fajnie wyglądać,bo czemu nie ? .Np.Na lato luznijsze lniane spodnie,koszulka i korale.Taka osoba skoro nie może poszaleć z ubraniem niech postawi na dodatki Ale koszulka obcisła w rozmiarze XL wygląda dobrze na osobie która taki rozmiar nosi natomiast jeśli osoba nosząca XL wbija się w M to nie jest przyjemny widok
Olunia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 20:56   #6
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: nadwaga a obcisle ciuchy

A wiec uwarzam ze kazda kobieta moze wygladac seksownie bez wzgledu czy wazy 50 kilo czy 100 kilo grunt by umiec sie ubrac bardzo nielubie jak dziewczyny ubieraja sie w tak obciisle spodnie ze az fałkdki i brzuszek wylewa sie bokami i do tego top który robi kolejne fałdki nie nie i jeszcze raz nie
sadze ze jezeli ktos ma troszke kilo wiecej i tak moze wybrac np. fajne luzniejsze spodnie to tego dłuzsza bluzeczka typu bokserka czy dłuzszy topik jakies korale naszyjnik kolczyki makijazyk butki i bedzie super
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 21:06   #7
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: nadwaga a obcisle ciuchy

Mi się wydaje,ze wszystko zalezy od fasonu, materialu i kolorystyki...Chodzi o to, zeby wyglądac gustownie jak na swoj wiek i dobierac ciuszki do swojego cialka.. Osobiscie nie podobają mi się zbyt obcisle ciuszki na osobach z nadwagą.. szczegolnie w stylu: krotkie elastyczne bluzeczki ze sztucznego materialu czy podobne spodnie..
Wygląda to nieestetycznie, ale to dotyczy takze szczuplych osob.. Buziaki i nie ma co sie przejmowac spojrzeniami ludzi, najwazniejsze to czuc się wartosciową i zadowoloną z samej siebie..
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-26, 21:15   #8
Kasia710
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 176
GG do Kasia710
Dot.: nadwaga a obcisle ciuchy

Są ubrania obcisłe i OBCISŁE. Jeśli dobrze czujemy sie w jakimś stroju (niezaleznie od wagi) to czemu nie? Byle dobrze się w tym czuc i dobrze wyglądać. Jeśli masz zastrzeżenia do swojej figuryi nie jesteś pewna co do obcisłych ubrań, ot polecam "lejące się" materiały, które nie obiskają tylko przylegają do ciała.
Kasia710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 21:18   #9
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: nadwaga a obcisle ciuchy

a dlaczegoby nie...to tylko w polsce romiarówka praktycznie kończy się na rozmiarze L. Na pewno słyszałaś jak wyglądają ulice w Anglii. Dziewczyna w odpowiednio dopasowanych ciuchach może wyglądać super, trzeba tylko pamiętać, że granica między dopasowanymi a przymałymi jest bardzo cienka! Myśle, że w zestawie dłuższej bluzeczki albo tuniczki i jeansików będziesz wyglądała lepiej od niejednej wypacykowanej panienki!!
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 21:21   #10
mrosh
Raczkowanie
 
Avatar mrosh
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 197
Dot.: nadwaga a obcisle ciuchy

właściwie to nie trzeba zaraz ubierać się w jakieś worki, ale takie, które tylko subtelnie podkreślą to co u osób z nadwagą ładniejsze (tutaj chyba postawiłabym np. na biust, bo to często jest atutem, ale też bez zbytniego "ekshibicjonizmu" ) zresztą moim zdaniem na lato to im luźniejsza rzecz tym chłodniej i mniej się człowiek poci ...
mrosh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 21:38   #11
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: nadwaga a obcisle ciuchy

Jeśli fałdki tłuszczu są zakryte to ok. Moim zdaniem dziewczyna z nadwagą może świetnie wyglądać, mam jedną koleżankę, która ślicznie wygląda w dość obcisłych spodniach (ale nie za ciasnych) i luźniejszym sweterku, ale też nie jakimś worku, a raczej przy ciele. Mimo że lubię chudość to ona wygląda ślicznie. Myślę, że źle jest ubrać 2 obcisłe lub krótkie rzeczy - albo góra albo dół.
ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-26, 21:45   #12
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: nadwaga a obcisle ciuchy

Cytat:
Napisane przez Kasia710
Są ubrania obcisłe i OBCISŁE.
Albo mówiąc inaczej-obcisłe i dopasowane Dopasowane tak,obcisłe nie. Nie podoba mi się kiedy bluzka jest przykrótka,do tego biodrówki i wylewający się brzuch Sama nie mam deskowatego brzucha i jak widzę,że jakaś bluzka mi się podwija i zaczyna widać brzuch to jest to dla mnie znak,że taki strój jest niezbyt właściwy i albo zmieniam górę albo dół.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 21:59   #13
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: nadwaga a obcisle ciuchy

wiecie co ...bardzo spodobal mi si eten watek
podobnie jak Wy nie lubie kiedy kobiety kroe troche za duzo wazna ubieraja ubrania kotre wygladaja na nich jaby mialy ze dwa numery za małe.

Kiedys mialam nadwage, brzuszek czasem mi wychodzil ale ubieralam wtedy taki szal w okolo brzucha i z boku troche on zwisał

ogolnie staralam sie zawsze zakrywac tam gdzie ciala mialam za duzo.

mam kumpele kotra ma rozmiar XXL i sie zajefanie ubiera bardzo ja lubie i w ogole nic nie mam do ludzi kotrzy maja nadwage jelsi sie stosownie ubieraja, zreszta pierwsze co to akceptacja swojego ciałka (pewnie namieszlam ale mam nadzieje ze wiecie co i jak)
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 09:51   #14
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: nadwaga a obcisle ciuchy

Rzeczy dla osób z "ciałkiem" powinny być własnie delikatnie dopasowane, a nie o kroju luźnego worka, bo to je jeszcze bardziej deformuje.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 10:09   #15
annagaj
Raczkowanie
 
Avatar annagaj
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 40
Dot.: nadwaga a obcisle ciuchy

Cytat:
Napisane przez Dezzire
wstydze sie ludzkich spojzen a zwlaszcza takich lasek ktore maja niekiedy zle zdania o tak ubranych dziewczynach
Tym sie raczej nie przejmuj.Przecież w nich też jest coś co się Tobie nie podoba (a to przeważnie one noszą zbyt obcisłe ciuchy)

Zgadzam się z poprzedniczkami - dopasowane ubrania zdecydowanie na tak!
__________________
do the evolution
annagaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 10:21   #16
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: nadwaga a obcisle ciuchy

Mysle ze to zalezy jak sie dana osoba czuje w zamalych ciuszkach.Czasami zdarzalo mi sie ze ubralam cos na parwde obcislego no ale ja to jestem raczej bardzo szczupla wiec luz.Widzi sie nie zadko dziewczyny ktore maja tu i owdzie za duzo w bluzeczkach ktore nosily poewnie 3 lata temu.Nie wyglada to zbyt ładnie -ze wzglegu na wychodzace boczki.Ale z drugiej strony rozumiem Cie ze juz masz dosc rzeczy ktore sa luzne.Wydaje mi sie ze jak np.zalozysz obcisle spodnie to mozesz ubrac do tego koszulke ktora tez jest obcisla ale nie za krotka zeby nic nie wychodziloi.I to samo odwrotnie.Jak obcisla i krotka bluzeczka to spodnie nie za waskie.Zeby to jakos sie zgralo ze soba.
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 10:29   #17
k0za
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 112
Dot.: nadwaga a obcisle ciuchy

Dezzire, mysle, ze nawet ze spora nadwaga mozna dobrze sie ubrac, wygladac swietnie i podobac sie innym, jednak niekoniecznie przy pomocy obcislych ubran. Z jednej strony - wazne, zeby dobrze czuc sie we wlasnym ciele i ubierac sie w to, co sie nam podoba, ale z drugiej - swiadomosc tego, jak wygladamy, jakie robimy wrazenie jest bardzo wazna, trzeba sie poddac obiektywnej ocenie. Powiem szczerze, kiedy widze na ulicy dziewczyne lub kobiete z duza nadwaga, ubrana w obcisla bluzke i opiete spodnie, podkerslajace jej ksztalty, mysle sobie, czy ona nie ma w domu lustra i czy to taka filozofia ubrac sie odpowiednio do swojej figury..? Wybor nalezy do Ciebie - jesli chcesz, ubieraj sie w obcisle rzeczy, ale ja bym jednak radzila te odlozyc na bok, a raczej pomyslec nad jakims innym rozwiazaniem, chyba, ze masz na mysli ubrania tylko nieco obcisle. Chyba sama wiesz, jak w czym wygladasz, skoro jestes w stanie przyznac sie przed sama soba, ze masz nadwage, wiec na pewno dobrze zdecydujesz. Chodzi po prostu o to, zeby nie eksponowac mankamentow swojej figury, ale jej walory, a wady maskowac, to nie takie trudne, ale mysle, ze obcisle ubrania Ci tego nie ulatwia.
k0za jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 10:57   #18
suchaa
Rozeznanie
 
Avatar suchaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wszędzie mnie pełno
Wiadomości: 684
Dot.: nadwaga a obcisle ciuchy

ja tez mam takie zdanie niewielokrotnie spotykalam osoby tezsze bardzo fajnie ubrane anizeli szczuple dziewczyny w kusyk bluzkach i za ciasnych spodenkach. uwazam ze mozna znalezc bardzo fajne ciuchy w H&M
__________________
wiecej niz slowo
suchaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 13:26   #19
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: nadwaga a obcisle ciuchy

Cytat:
Napisane przez suchaa
ja tez mam takie zdanie niewielokrotnie spotykalam osoby tezsze bardzo fajnie ubrane anizeli szczuple dziewczyny w kusyk bluzkach i za ciasnych spodenkach. uwazam ze mozna znalezc bardzo fajne ciuchy w H&M
Zgadzam się, bedąc osoba przy kości czy puszystą wcale nie trzeba ubierac się w workowate rzeczy.Wszystko zalezy od fasonu/kroju. Ja również polecam H&M i dział gdzie są rzeczy o większych rozmiarach, ale naprawde bardzo fajne
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-27, 13:38   #20
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: nadwaga a obcisle ciuchy

Dezzire ja uwazam, ze mozesz chodzic tak ubrana i nie przejmuj sie spojrzeniami ludzi - czytaj innych kobiet . ludzie zawsze beda obmawiac i nic i nikt tego nie zmieni. ubierz sie tak, zebys dobrze, pewnie i kobieco sie w tym czula. no i usmiech na twarzy obowiazkowo .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 14:02   #21
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: nadwaga a obcisle ciuchy

Ja uwazam, ze dopasowany ciuch podkresla sylwetke, fajnie ja modeluje. Ale nie na osobie, ktora nosi rozmiar 40 i wciska sie w 36, bo mysli ze tak lepiej wyglada. Ostatnio widzialam dziewczyne, na oko rozmiar 42. Byla ubrana w króciutkie szorty i krótką bluzkę, taki topik zakrywajacy tylko biust. Brzuch na wierzchu. Chyba nie musze komentowac tego jak to wygladalo. Rozumiem, ze jest goraco. Ale jakas odrobine przyzwoitosci trzeba miec. W koncu stroj swiadczy o nas.

Nie widze nic zlego w noszeniu dopasowanych ciuchow. Obcisle bluzki, spodnie biodroweczki. Kazda kobieta wyglada lepiej w takich ciuchach niz w szerokich T-Shirtach, duuuuzych spodniach. Tylko te ciuchy musza byc w takim rozmiarze jaki nosimy, a nie w mniejszym
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 16:13   #22
suchaa
Rozeznanie
 
Avatar suchaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wszędzie mnie pełno
Wiadomości: 684
Dot.: nadwaga a obcisle ciuchy

NAWET NIE POLECALABYM workowatych rzeczy bo one dodatkowo poszerzaja wiec trzeba sie nauczyc dobierac odpowiednio rzeczy i kolory ja np. bardzo lubie laczyc czern z zoltym lub zielonym, fioletem mozna naprawde modnie sie ubrac kwestia poszukania fajnych rzeczy i oczywiscie jak inne kobiety sie na ciebie patrzec to beda ci zazdroscic swietnego doboru ubran :P takie jest moje zdanie
__________________
wiecej niz slowo
suchaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 10:41   #23
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: nadwaga a obcisle ciuchy

Generalnie ja tam nie mam nic do tego jak się ktoś ubiera i nie zwracam na to uwagi.Jak się dobvrze czuje to ok.
Ale ja sama też kiedyś byłam grubsza i lepiej wyglądają rzeczy dopasowane niż bardzo luźne.Nawet jak się ma ileś tam kg za dużo.
No chyba, ze chodzi o rzeczy tak obcisłe, że ledwo można w nich oddychać ale to odradzam
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 12:34   #24
SarahMoon
Zadomowienie
 
Avatar SarahMoon
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: nadwaga a obcisle ciuchy

Nie wiem czy to taka narodowa cecha,ale uważam ,że babki w Polsce są zbyt krytyczne czasem wręcz agresywne. Nieraz byłam świadkiem sytuacji ,w której właśnie puszysta osoba była ubrana w obcisłe ciuchy ,albo nawet szczupła osoba w bardziej kusym stroju była wręcz wytykana palcami i obrzucana nienawistnymi spojrzeniami innych kobiet. Faceci zupełnie nie mają takich reakcji, conajwyżej oglądają sie za skąpo ubraną babką. W Wielkiej Brytanii podoba mi się ,że każdy może nosić to co mu się podoba i nikt nie patrzy się na niego z obrzydzeniem , bo akurat zdegustowały go cudze fałdy.
Trochę więcej tolerancji, gdyby każdy ubierał się w zgodzie z tym co czuje i co mu się podoba Polskie ulice byłyby o wiele ciekawsze.
P.S. Dezirre, gdybyś wkleiła zdjęcie swojej figury,albo chociaż opisała gdzie masz szerzej ,a gdzie wężej mogłybyśmy powklejać propozycje fajnych zestawów dla Ciebie.
SarahMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 14:06   #25
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: nadwaga a obcisle ciuchy

Cytat:
Napisane przez SarahMoon
Nie wiem czy to taka narodowa cecha,ale uważam ,że babki w Polsce są zbyt krytyczne czasem wręcz agresywne. Nieraz byłam świadkiem sytuacji ,w której właśnie puszysta osoba była ubrana w obcisłe ciuchy ,albo nawet szczupła osoba w bardziej kusym stroju była wręcz wytykana palcami i obrzucana nienawistnymi spojrzeniami innych kobiet. Faceci zupełnie nie mają takich reakcji, conajwyżej oglądają sie za skąpo ubraną babką. W Wielkiej Brytanii podoba mi się ,że każdy może nosić to co mu się podoba i nikt nie patrzy się na niego z obrzydzeniem , bo akurat zdegustowały go cudze fałdy.
Trochę więcej tolerancji, gdyby każdy ubierał się w zgodzie z tym co czuje i co mu się podoba Polskie ulice byłyby o wiele ciekawsze.
SarahMoon uwazam podobnie jak Ty . to kobiety wytykaja palcami inne babki. zwracaja uwage na to jakie maja spodnie, spodnice, buty, dodatki, makijaz, itd. nie potrafia powiedziec nic pochlebnego, a tylko krytykuja. nie mowie tu oczywiscie o wszystkich paniach .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 14:18   #26
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: nadwaga a obcisle ciuchy

Cytat:
Napisane przez AaniaA
SarahMoon uwazam podobnie jak Ty . to kobiety wytykaja palcami inne babki. zwracaja uwage na to jakie maja spodnie, spodnice, buty, dodatki, makijaz, itd. nie potrafia powiedziec nic pochlebnego, a tylko krytykuja. nie mowie tu oczywiscie o wszystkich paniach .
I ja tez się zgadzam Aż strach wyjść w czymś oryginalnym,Dezzireja też uważam,że dopasowane ciuszki będa ok
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 14:25   #27
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: nadwaga a obcisle ciuchy

Wg mnie każdy powinien sie ubierać stosownie do swojej figury.Sama mam "brzuszek" (z którym walczę i to z sukcesami ) i pomimo tego,że jestem szczupła nie nosze krótkich bluzeczek .Dopiero w przyszłym roku pokarze wszystkim kto (a właściwie czyj brzuch ) tu rządzi .
A propos : codziennie widuje TYSIĄCE grubych babek z dekoltami po pas,czy mini .
__________________
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 15:33   #28
indygo
Rozeznanie
 
Avatar indygo
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 575
Dot.: nadwaga a obcisle ciuchy

mam kumpelę, jeszcze z liceum, która zawsze była trochę tęższa od nas.. i zawsze, przysięgam, najlepiej ubrana! zwracała uwagę na jakość swoich ciuchów [też odsyłam do H&M, ja jestem mała, drobna i często ryczę, kiedy najlepsze ciuchy po prostu wiszą na mnie], na dodatki, o których też tu dziewczyny piszą, miała cudne buty itd.
dopasowane - jak najbardziej, worki - stanowczo nie. obcisłe - hmm, niekoniecznie, choć tez zależy gdzie; dzisiaj modnymi tunikami można podkreślić biust, bez wielkiego dekoltu, zakrywając za mocno może zaokrąglony brzuszek

aha i jeszcze coś - błędy zdarzają się każdemu, ja niby ciągle słyszę, że chudzielec, a kiedy na zdjęciach z Mazur zobaczyłam mój brzuch wystający nad spódniczką i pod bluzką, mało się nie pobeczałam ze wstydu, że mnie taką ludzie oglądali... grunt, to dobry gust, a pewnie takowy masz powodzenia!
__________________
Staram się być szczęśliwa. Jak dotąd, idzie mi naprawdę dobrze!
indygo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 16:06   #29
SarahMoon
Zadomowienie
 
Avatar SarahMoon
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: nadwaga a obcisle ciuchy

Cytat:
Napisane przez _Brzoskwinka_
Wg mnie każdy powinien sie ubierać stosownie do swojej figury.Sama mam "brzuszek" (z którym walczę i to z sukcesami ) i pomimo tego,że jestem szczupła nie nosze krótkich bluzeczek .Dopiero w przyszłym roku pokarze wszystkim kto (a właściwie czyj brzuch ) tu rządzi .
A propos : codziennie widuje TYSIĄCE grubych babek z dekoltami po pas,czy mini .
I co z tego????? Krzywdę Ci te dekolty i miniówki robią?
Naprawdę nie ma się co oburzać, rozumiem ,że sama nie chcesz pokazać brzucha ,bo go nie lubisz ,ale skoro inne kobiety nie mają z tym problemu to przecież ich sprawa. Ja wolę oglądac szczęśliwe uśmiechnięte i zadowolone z siebie kobiety niż smutne ,zakompleksione ukrywające się pod workami ciuchów.Niech każdy ubiera sie jak lubi. I przepraszam ,że z takim kaznodziejskim tonem wyjechałam ,ale ten potworny brak tolerancji nawet dla tach błachych spraw jak ciuchy jest przykry.
P.S. często zdarza mi się pochwalić na ulicy jak ktoś ma coś ładnego na sobie i zazwyczaj babki reagują bardzo nieufnie na moje komplementy, dosłownie jakbym zaraz miała im coś ukraść, myślę ,że to właśnie to przyzwyczajenie ,że babka babce albo zazdrości ,albo z niej drwi.
SarahMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 16:17   #30
Dolot
Zadomowienie
 
Avatar Dolot
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :) - Lublin :)
Wiadomości: 1 483
Dot.: nadwaga a obcisle ciuchy

Cytat:
Napisane przez SarahMoon
I co z tego????? Krzywdę Ci te dekolty i miniówki robią?
Naprawdę nie ma się co oburzać, rozumiem ,że sama nie chcesz pokazać brzucha ,bo go nie lubisz ,ale skoro inne kobiety nie mają z tym problemu to przecież ich sprawa. Ja wolę oglądac szczęśliwe uśmiechnięte i zadowolone z siebie kobiety niż smutne ,zakompleksione ukrywające się pod workami ciuchów.Niech każdy ubiera sie jak lubi. I przepraszam ,że z takim kaznodziejskim tonem wyjechałam ,ale ten potworny brak tolerancji nawet dla tach błachych spraw jak ciuchy jest przykry.
P.S. często zdarza mi się pochwalić na ulicy jak ktoś ma coś ładnego na sobie i zazwyczaj babki reagują bardzo nieufnie na moje komplementy, dosłownie jakbym zaraz miała im coś ukraść, myślę ,że to właśnie to przyzwyczajenie ,że babka babce albo zazdrości ,albo z niej drwi.
Zgadzam sie w 100% Wole ludzi szczęśliwych niezależnie od ich wyglądu
__________________
16.04.2007- rozpoczęcie postu od słodyczy
30.04.2007- [62.5] kg
30.05.2007- [?] kg
Dolot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:08.