ból piersi:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-07, 11:12   #1
shameika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 2

ból piersi:(


Witam Was

mam taki problem... Otóz jakieś 2 miesiące temu miałam epizod dziwnych krwawień pomiedzy miesiączkami, ktore okazały się być rezultatem niepękniętego pęcherzyka graafa, ktory na szczęscie jednak zniknął przed następnym USG. Lekarz skierował mnie do szpitala na badania hormonalne i wyszło, że mam za mało progesteronu.. Co sprawia, że mam dość nieregularne miesiączki (cykl 35-50 dni). Ginekolog przepisał mi duphaston, ktory mialam brać od 16 do 25 dn. Właściwie juz od 2 dnia brania tych tabletek czyli 25 sierpnia zaczęły boleć mnie piersi, tak jak przed okresem. Po odstawieniu tabletek okres dostałam po 5 dniach, ale piersi boleć nie przestały do dzisiaj... Zastanawiam się czy jest to normalne... W międzyczasie w prawej piersi pod sutkiem zrobił mi się 4cm torbiel, który sam w sobie nie bolał. Po biopsji powstał krwiak i ropień przy ktorych mialam goraczke 40C, ktora do dzis spadła do 37,7-38. Lekarz przepisal antybiotyki (dalacin c, cedax i jeszcze jakis na M), ktore brałam przez 2 tygodnie. Ropień w tym czasie zmalał o 1,5 cm więc nie było potrzeby drenowania W kazdym razie, z lewa piersią nic się nie działo a i tak boli cała oprócz sutka (na szcęscie...). Czy to jest normalne? Bo ja juz sama nie wiem denerwuje mnie to strasznie. Mam 21 lat i na pewno nie jestem w ciązy wiec to nie jest przyczyną... Bardzo prosze o odpowiedz...
shameika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 16:37   #2
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: ból piersi:(

ja bym poszla raz jeszcze do lekarza jak nie tego samego to innego!

asia27
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:18.