Odchudzanie!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum Recenzentek Therm Line

Notka

Forum Recenzentek Therm Line 42 Recenzentek testuje preparat Therm Line Forte. Zapraszamy do zapoznania się z ich mini-blogami oraz do wspólnej dyskusji na temat preparatów Therm Line.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-11, 15:34   #1
Mabosia
Przyczajenie
 
Avatar Mabosia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16

Odchudzanie!!!


Witajcie,

od 3 tygodniu staram się schudnąć, jak na razie nie mogę narzekać 2tygodnie- 4,5 kg w dół ale po dwóch tygodniach waga stanęła, no i tak jest ciągle najpierw schudnę sporo a potem cisza, waga nie spada a nawet z powrotem wraca, postanowiłam wykorzystać hula-hop, ale nie wiem, czy to dobry pomysł, może poradzicie mi coś???

Uwaga: - nie jadam tłusto, w ogóle lubię warzywa i są w moim jadłospisie zawsze, ale nie umiem poradzić sobie ze słodyczami:
Liczę na pomoc.
Mabosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 19:43   #2
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Odchudzanie!!!

Witaj!



czy jesteś recenzentką? Bo ja oczywiście nie mam nic przeciwko, ale na tym forum mogą zakładać wątki tylko recenzentki - przynajmniej tak zrozumiałam


W każdym razie rozumiem problem ze słodyczami.... trudno je sobie odmówić, ale ja się trzymam
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 20:25   #3
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Odchudzanie!!!

Cytat:
Napisane przez Mabosia Pokaż wiadomość
Witajcie,

od 3 tygodniu staram się schudnąć, jak na razie nie mogę narzekać 2tygodnie- 4,5 kg w dół ale po dwóch tygodniach waga stanęła, no i tak jest ciągle najpierw schudnę sporo a potem cisza, waga nie spada a nawet z powrotem wraca, postanowiłam wykorzystać hula-hop, ale nie wiem, czy to dobry pomysł, może poradzicie mi coś???

Uwaga: - nie jadam tłusto, w ogóle lubię warzywa i są w moim jadłospisie zawsze, ale nie umiem poradzić sobie ze słodyczami:
Liczę na pomoc.
Mabosia, musimy niestety prosić o zamknięcie tego wątku.. Na forum tym swoje wątki prowadzą jedynie osoby zakwalifikowane do testu Therm Line.

Oczywiście na Wizaz można zakładać takie wątki w dziale Dietetyka. Link do niego znajdziesz tutaj.

Pozdrawiamy!
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum Recenzentek Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:02.