przystojny przełożony - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-29, 19:43   #1
jusmik10
Raczkowanie
 
Avatar jusmik10
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 30

przystojny przełożony


Dziękuję za odpowiedzi, problem sam się rozwiązał.

Edytowane przez jusmik10
Czas edycji: 2014-11-19 o 08:56
jusmik10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 00:58   #2
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: przystojny przełożony

Cytat:
Napisane przez jusmik10 Pokaż wiadomość
Witam.
Mam baardzo przystojnego przelozonego, ale bedzie on moim przelozonym jeszcze tylko kilka/kilkanascie dni.
Na prawde bardzo mi sie podoba.
Ciekawa jestem czy ja jemu rowniez sie podobam. Z jednej strony jestem jego podwladna i to moze byc powod dla ktorego mnie nie podrywa, z drugiej strony jakbym mu sie podobala to nie powinno mu to przeszkadzac chyba, prawda? Jest powiedzenie "jeśli chłopak chce to żeby skały srały i mury pękały znajdzie czas i sposób żeby z Tobą być ".
Myslicie, ze gdyby byl zainteresowany to nie przeszkadzaloby mu ze jak na razie jestem jego podwladna?
zyjesz w swiecie marzen.

daj spokoj.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 12:46   #3
CarrieBra
Rozeznanie
 
Avatar CarrieBra
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 617
Dot.: przystojny przełożony

Problem z cyklu co by było gdyby babcia była dziadkiem. (:

Pewnie nie jest Tobą zainteresowany i nie będzie chciał być z Tobą.
__________________


Dziewczyna
, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów,
poradzi sobie w życiu. : -))))
CarrieBra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 17:37   #4
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: przystojny przełożony

a wiesz cokolwiek o nim? Czy ma dziewczynę czy cokolwiek?
Daje Ci jakieś gesty?
Na świecie są miliony atrakcyjnych ludzi...
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 18:40   #5
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: przystojny przełożony

Cytat:
Napisane przez jusmik10 Pokaż wiadomość
Witam.
Mam baardzo przystojnego przelozonego, ale bedzie on moim przelozonym jeszcze tylko kilka/kilkanascie dni.
Na prawde bardzo mi sie podoba.
Ciekawa jestem czy ja jemu rowniez sie podobam. Z jednej strony jestem jego podwladna i to moze byc powod dla ktorego mnie nie podrywa, z drugiej strony jakbym mu sie podobala to nie powinno mu to przeszkadzac chyba, prawda? Jest powiedzenie "jeśli chłopak chce to żeby skały srały i mury pękały znajdzie czas i sposób żeby z Tobą być ".
Myslicie, ze gdyby byl zainteresowany to nie przeszkadzaloby mu ze jak na razie jestem jego podwladna?

pomarzyć dobra rzecz a daje ci jakieś sygnały czy coś?
__________________
Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać - potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza.”
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 17:56   #6
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łóżeczko - moje ulbione miejsce
Wiadomości: 1 003
Dot.: przystojny przełożony

Cytat:
Napisane przez jusmik10 Pokaż wiadomość
Jest powiedzenie "jeśli chłopak chce to żeby skały srały i mury pękały znajdzie czas i sposób żeby z Tobą być "
Przysłowia są mądrością narodów I tak jest faktycznie, nie ma żadnych przeszkód na ziemi i niebie dla faceta, który pokocha kobietę całym sercem i ciałem, w sumie w przypadku kobiety też tak to działa. I nie ma znaczenia wiek, kolor skóry, poziom inteligencji, wygląd, ani inne tzw. czynniki zewnętrzne i wewnętrzne. Ale jest jeden podstawowy warunek: musi być miłość. Jeżeli facet daje Ci jakiekolwiek sygnały, że mu się podobasz i że byłby zainteresowany kontynuacją znajomości z Tobą po zakończeniu wspólnej pracy, to może i warto przyrzeć się tej znajomości. Na tak wstępnym etapie właściwie to tylko mogłabyś być dla niego miła i nie utrudniająca mu dostępu do siebie. No i powinnaś oczywiście być sobą, nie udawać nikogo innego. Masz rację, jeżeli będzie chciał czegoś więcej, to zrobi wszystko żeby Cię mieć. Oby tylko nie miał żony i dzieciaków na karku, a Ciebie nie chciał potraktować jako łatwej, przyjemnej zdobyczy. Dlatego bądź przygotowana na wszystko i dowiedz się wszystkiego co możesz o tym gościu, żeby potem jakby co nie beczeć, że zostałaś wykorzystana. Po prostu najpierw dowiedz się, czy ten facet jest wart Twojego zachodu, ot co.
green way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 17:55   #7
senna jesien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 433
Dot.: przystojny przełożony

Jeśli chciałby z Tobą być to by był. O ile nie masz na myśli relacji studentka-wykładowca, to nie widzę przeszkód w znajomościach podwładny-przełożony. Znam taką parę i żyje im się dobrze
senna jesien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-06 18:55:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:53.