Własny biznes - przedłużanie włosów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-03, 08:19   #1
sexyandglitter
Przyczajenie
 
Avatar sexyandglitter
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
GG do sexyandglitter

Własny biznes - przedłużanie włosów?


Witam,
właśnie skończyłam szkolenie z przedłużania włosów.
Chciałabym skoncentrować się na tym, żeby mieć zyski tylko z tego i, żeby jakoś się z tego utrzymywać.

Mam pytania:
1. jak zacząć
2. co zrobić, żeby pojawiły się klientki
3. jak przekonać do tego ludzi
4. czy muszę rejestrować własną działalność gospodarczą
5. kiedy muszę od tego odprowadzać podatek.
6. jak i gdzie kupować włoski i jakie powinny być ceny usług, żeby zarobić, nie stracić i były chętne klientki
7. co zrobić gdy trafi się jakaś walnięta klientka - wrzeszcząca,chcąca wyłudzić kasę
8. jeździć do klientki czy zapraszać do siebie?
9. jak uzyskać finansowanie z up(jestem bezrobotna)?
** ostatnie dwa związane z samym przedłużaniem
10. ringi - dopasowanie kolorystyczne do włosów doczepionych czy klientki
11. jakich kosmetyków używać do tych włosów? na szkoleniu mówiono o specjalnych - drogich. czy są takie ogólnie dostępne? wiem,że tak, ale nie wiem które. nie jestem fryzjerką stąd te pytania.

Dzięki za pomoc.
sexyandglitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 08:45   #2
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Własny biznes - przedłużanie włosów?

Cytat:
Napisane przez sexyandglitter Pokaż wiadomość
Witam,
właśnie skończyłam szkolenie z przedłużania włosów.
Chciałabym skoncentrować się na tym, żeby mieć zyski tylko z tego i, żeby jakoś się z tego utrzymywać.

Mam pytania:
1. jak zacząć
2. co zrobić, żeby pojawiły się klientki
3. jak przekonać do tego ludzi
4. czy muszę rejestrować własną działalność gospodarczą
5. kiedy muszę od tego odprowadzać podatek.
6. jak i gdzie kupować włoski i jakie powinny być ceny usług, żeby zarobić, nie stracić i były chętne klientki
7. co zrobić gdy trafi się jakaś walnięta klientka - wrzeszcząca,chcąca wyłudzić kasę
8. jeździć do klientki czy zapraszać do siebie?
9. jak uzyskać finansowanie z up(jestem bezrobotna)?
** ostatnie dwa związane z samym przedłużaniem
10. ringi - dopasowanie kolorystyczne do włosów doczepionych czy klientki
11. jakich kosmetyków używać do tych włosów? na szkoleniu mówiono o specjalnych - drogich. czy są takie ogólnie dostępne? wiem,że tak, ale nie wiem które. nie jestem fryzjerką stąd te pytania.

Dzięki za pomoc.
1.Sam pomyśl jest dobrym początkiem.
2.reklama, pasja, polecenia.
3. jakością.
4.tak.
5.od początku.
6.w hurtowniach np.
7.hę, przy odpowiedniej obsłudze, nie trafi się.
8.mozna to i to.
9.dofinansowanie na otwarcie działalnosci, 12 tys. chyba teraz jest.
10.wg szkoelnia w którym uczestniczyłaś.
11.jw.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 23:36   #3
sexyandglitter
Przyczajenie
 
Avatar sexyandglitter
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
GG do sexyandglitter
Dot.: Własny biznes - przedłużanie włosów?

He he.....
Myślałam o trochę bardziej szczegółowych informacjach
sexyandglitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 20:16   #4
bubulinka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
GG do bubulinka20
Dot.: Własny biznes - przedłużanie włosów?

Cytat:
Napisane przez sexyandglitter Pokaż wiadomość
He he.....
Myślałam o trochę bardziej szczegółowych informacjach
Podpinam się tez jestem ciekawa czy ktoś ma taki biznes i co jest najważniejsze . z zawodu jestem technikiem usług kosmetycznych , pracowałam ponad 2 lata w zawodzie w salonie w którym również przedłużałam włosy .Chcialabym otworzyć salon przedlużania i zagęszczania włosów + przedlużanie rzęs + jakas mała kosmetyka + podnając stanowisko do tatuazu i piercingu . Jakie sa problemy z otwarcią takiej działanosci ? co jest najważniejsze ?czy ktoś otworzyl i może powiedzieć jak to prosperuje ?>jak myslicie co jest najważniejsze w uzyskaniu dofinansowania z Unii?

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez sexyandglitter Pokaż wiadomość
Witam,
właśnie skończyłam szkolenie z przedłużania włosów.
Chciałabym skoncentrować się na tym, żeby mieć zyski tylko z tego i, żeby jakoś się z tego utrzymywać.

Mam pytania:
1. jak zacząć
2. co zrobić, żeby pojawiły się klientki
3. jak przekonać do tego ludzi
4. czy muszę rejestrować własną działalność gospodarczą
5. kiedy muszę od tego odprowadzać podatek.
6. jak i gdzie kupować włoski i jakie powinny być ceny usług, żeby zarobić, nie stracić i były chętne klientki
7. co zrobić gdy trafi się jakaś walnięta klientka - wrzeszcząca,chcąca wyłudzić kasę
8. jeździć do klientki czy zapraszać do siebie?
9. jak uzyskać finansowanie z up(jestem bezrobotna)?
** ostatnie dwa związane z samym przedłużaniem
10. ringi - dopasowanie kolorystyczne do włosów doczepionych czy klientki
11. jakich kosmetyków używać do tych włosów? na szkoleniu mówiono o specjalnych - drogich. czy są takie ogólnie dostępne? wiem,że tak, ale nie wiem które. nie jestem fryzjerką stąd te pytania.

Dzięki za pomoc.
Hej
sexyandglitter

Doświadczenia w własnej działalnosci nie mam , ale powiem ci jak ja zaczynalam. Naważniejsza byla strona internetowa moja wlasna i salonu w którym pracowalam. Własne wizytówki , ulotki , portfolio z pracami zdjęciami klientek bądź kolezanek którym przedłuzałaś włosy . Musimy się postarac o jakies dofinansowanie z Unii- obydwie . A Zabezpieczenie na wypadek szurnietej klientki - u mnie klientki podpisywały zgodę na zabieg oraz zoobowiązywaly sie nie roszczyć jeśli wina wynikla ze złego pielęgnowania włosów lub przyczyn o których je uprzedzalam przed podjęciem decyzji . Np. jak klietka miala slabe rozjaśnione nawet nie wlosy a strzępy zazwyczaj odradzałm - jeszcze zależy jaka długosc własnych wlosów mozna doradzic coś mniej inwazyjnego jak clip in albo włosy na tasmie na mikroringach natomiast zawsze uprzedzalam najlepiej przy kims -przy trzeciej osobie- jakie moga być konsekwecje u takiej klientki innych rozwiązań i miałm z głowy . Natomiast raz mi się zdarzyło przedłużanie wlosów kiedy po założeniu 100 pasemek - mialysmy taka oferte w cenie promocyjneij -stwierdzila ze ich jest zamalo - miala rację było - ale o to wlasnie chodziło ze jak ktos ma gestsze włosy zeby sobie dokupil dodatkowo wiecej pasemek . Nie chciala - byla zla że ją oszukano !! Ok.. zażądała zdjęcia wlosów . Powiadzialm że musi zapłacić za ściągnięcię + koszt włosów , poniewaz jej rezygnacja nie była spowodowana źle wykonaną moją pracą tylko jej widzimisiem .
bubulinka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 15:06   #5
Kasia201515
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2
Dot.: Własny biznes - przedłużanie włosów?

Zapraszam na szkolenie z przedłużania i zagęszczania włosów innowacyjnym systemem Cre Cap.
Odbędzie się ono 22.08.2015 r. w Koszalinie. Zapisy pod numerem telefonu: +48 94 344 00 77 lub mailowo: info@cre-cap.pl http://cre-cap.pl/

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firmy Cre Cap na terenie Polski. System Cre Cap jest wynikiem wieloletnich badań i ciągłych udoskonaleń specjalistów od przedłużania włosów. Najważniejszą zaletą tej metody jest fakt, iż jest ona bezpieczna i działa w sposób nieinwazyjny na strukturę włosów naturalnych. Ponadto w metodzie Cre Cap wykorzystujemy naturalne, dziewicze włosy rosyjskie - najbardziej ekskluzywny produkt na rynku przedłużeń.

Technologia systemu Cre Cap

W metodzie Cre Cap, włosy przedłużone zostają bez wykorzystania substancji klejących tak jak np. keratyna, wosk, żywica, metalowe ringi. Dzięki tej technologii nie musimy korzystać z substancji chemicznych mających wpływ na włos naturalny. Kolejnym atutem tej metody jest proste, bezpieczne „ściąganie” włosów przedłużonych. Trwa ono zaledwie kilkanaście minut i podczas tego procesu nie używamy chemii typu alkohol, aceton.

Sama technologia Cre Cap polega na przedłużeniu naturalnych włosów, wykorzystując tak zwaną hilzę, którą zgrzewamy za pomocą aparatu Cre Cap Hair Extension CC50. W czasie trwania zabiegu, aparat nie dotyka włosów tylko hilzy, która chroni włos przed zniszczeniem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11227510_872009706180750_1876059936604812627_n.jpg (51,4 KB, 2 załadowań)
Kasia201515 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-06 16:06:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.