FM Group - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-17, 13:53   #151
miecia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 53
Dot.: FM Group

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
a jest ktoś z Gdanska? chetnie bym poznała ulepszając jeździć na szkolenia

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------


zrezygnowałaś zbyt prędko moja droga to samo na poczatku wiem że ludzie widza Fm cena y ale to trzeba umieć miec gadane taką osobe podejść podczas umawiania się aby ta osoba weszłą zarabiasz na budowie , oczywiście że mozęsz na zakupach ale to korzyść słaba NIGDY SIE NIE PODDAWAJ WALCZ DO KOŃCA
Czyli całe to badziewiaste FM to piramida finansowa i wcale nie chodzi o sprzedaż kosmetyków
miecia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 19:50   #152
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: FM Group

Ok widze nikt nie odpowie na temat podkładu który odcien mnie interesuje . szukam dalej Nie wiem ja sobie robie zamówienie do domku? tak chwala moi znajomi prowadze to jak zwykly Avon z zwykłej pasji
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 06:30   #153
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: FM Group

Cytat:
Napisane przez empress83 Pokaż wiadomość
Firma odcina się od mowienia że to odpowiedniki etc...

Jeżeli chodzi o zapachy to perfumy pachną PODOBNIE. a podobnie to nie tak samo....
Zapachy są zbliżone i to dosyć mocno... ale nie wszystkie.
Listy które krążą w necie są to tzw. listy intuicyjnego dopasowania- czyli ktoś wącha i stwierdza, że podobne będzie do...
Firma FM wręcz gani za pokazywanie czy udostępnianie takich list, jednak jest ich wszędzie pełno ponieważ nie da sią za wszystkimi trafić

Ja używam ich perfum, chemii i kosmetyków, i jestem bardzo zadowolona.. wiadomo z jednych bardziej z drugich mniej.
Jest to normalne bez względu czy jest to FM, Oriflame, Rimmel czy Dior.
To tak jak z plagiatowaniem prac magisterskich. Wiesz co? Ja zerżnę od Ciebie pracę, zmienię w środku kilka zdań i będę uważać, że praca jest moja i ze spokojnym sumieniem będę grzmieć o szkodliwości plagiatowania. Podobałaby Ci się moja postawa? Uważałabyś, że to moja praca?

Weź to na logikę. Po diabła firma "tworzy" zapachy zbliżone do markowych zamiast własnych kompozycji? Dlaczego tak dąży do tego, by wypuszczane zapachy byly jednak podobne do perfum oryginalnych (ze zmienioną jedną nutą, choć podejrzewam, że poza alkoholem są w nich składniki najgorszej jakości)? Bo w ten sposób firma legalnie tworzy podróby i unika kary. Co więcej, firma tak wyprała niektórym ludziom mózgi, że termin: "zamiennik oryginału" uważają za tożsamy z: "tańszym oryginałem". Zamiennik oryginału, podobnie jak druga świeżość ("Mistrz i Małgorzata") po prostu nie istnieje. Jeśli coś jest drugiej świeżości to jest nieświeże. Jeśli coś jest zamiennikiem oryginału, to jest podróbą. Nie lepszą, niż te bazarkowe.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 12:30   #154
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: FM Group

Cześć nie ma wątku z Fm a szkoda kosmetyki godne polecenia jak i kawy i naturalne hebraty . Chciałam was zapytać czy ktoś ma rozpiskę czy znajde gdzies w internecie zamienniki perfum nowych które weszły?.
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 01:39   #155
Ziober81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Dot.: FM Group

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Witam nie moge znaleść jak przentuje sie odcień podkladu z Fm ADVANCED covering effect odcień Ivory Natural beige nie wiem czy jest bardzo ciemny ktoś ma lub widział odcienie
Witam;
Ivory jest stosunkowo jasnym podkładem, nie ma efektu porcelany ale spokojnie dla osoby używającej w lecie odcieni beżu na zimę może się dobrze sprawdzić. Możesz zamawiać spokojnie bo podkład idealnie dopasowuje się do skóry. Reszta to rozświetlasz i bronzer.
Pozdrawiam[COLOR="Silver"]

Edytowane przez Ziober81
Czas edycji: 2015-12-30 o 01:57
Ziober81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 04:01   #156
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: FM Group

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Cześć nie ma wątku z Fm a szkoda kosmetyki godne polecenia jak i kawy i naturalne hebraty . Chciałam was zapytać czy ktoś ma rozpiskę czy znajde gdzies w internecie zamienniki perfum nowych które weszły?.
Nie mogłam się powstrzymać, by tego wyrażenia nie wyboldować.

---------- Dopisano o 05:01 ---------- Poprzedni post napisano o 03:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
zrezygnowałaś zbyt prędko moja droga to samo na poczatku wiem że ludzie widza Fm cena y ale to trzeba umieć miec gadane taką osobe podejść podczas umawiania się aby ta osoba weszłą zarabiasz na budowie , oczywiście że mozęsz na zakupach ale to korzyść słaba NIGDY SIE NIE PODDAWAJ WALCZ DO KOŃCA
Ten fragment chyba najlepiej oddaje ten FMowy "byznes". Skoro trzeba aż "podchodzić" klienta lub "podchodzić" koleżankę w celu werbowania to nie mam więcej pytań. A końcowy fragment (ten napisany capsem) to już majstersztyk w tym kontekście
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-30 05:01:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:27.