Makijaż wg wizażystki DEBORAH oraz...mój:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-15, 14:57   #1
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748

Makijaż wg wizażystki DEBORAH oraz...mój:)


Byłam wczoraj na pokazie makijażu z firmy Deborach. Pojechałam jednak we własnym makijażu - ząłączam zdjęcia, chociaż pewnie są słabo widoczne, bo dosyć rano je robiłąm i nie mogłam znaleźć dobrego oświetlenia. Mój makijaż jest wykonany z:

1. podkład Loreal True Match
2. korektor Maybelline Ever Fresh
3. puder sypki MF
4. maskara dwustronna Loreal
4. kredka czarna Rimmel
5. cienie podwójne Paul Sagane

W drugim poście zdjęcie z makijażu wykonanego przez wizażystkę Deborach. Zdjęcia robione w samochodzie, ale uwieżcie mi na żywo tak samo miernie wyglądał ten makijaż, wg mnie "bezpłciowo"

Według mnie te pokazy makijażu nie mają sensu. Owszem zagadałam ją o mój typ kolorystyczny, jakie mam oczy, ale wg mnie wizażystka powinna tak umalować klientkę, żeby ta od razu chciała kupić te ich kosmetyki, chociaż sama być może nie będzie umiała z nich wyczarować takich efektów jak wizazysta. A to wygląda trochę jak pańszczyzna. Co pół godziny następna klientka. Taka masówka. W tych makijażach, bo widziałam jeszcze jak malowała jedną dziewczynę przede mną, widzę takie niedporacowanie techniczne - te wizażystki za mało chyba wchodzą na Wizaż
Wyobraźcie sobie, ona w ogóle nie modelowała twarzy, w ogóle nie stosowała kredki na górna powiekę, a już szczytem dla mnie są posklejane rzęsy, niezdarnie pomalowane Grubym pędzlem zakręciła kółko na polikach (dosłownie). A-ha i jeszcze taki komentarz usłyszałam do tej dziewczyny przede mną, że żeby zrobić coś ładnego na oku to potrzeba wiele czasu. Więc cóż to za pokaz ? Trochę bez sensu.
Wykonała mi makijaż szarym i białym cieniem z palety nr 4. To sa perłowe cienie i o ile oglądając te cienie w internecie miałam o nich zdanie jako o dobrych cieniach, o tyle na moim oku wyglądały jak cienie bazarkowe, zbierające się w załamaniu-co mi osobiście nigdy się nie zdarzyło z innymi cieniami, nawet Ruby Rose.

Uważam podsumowując, że jak firma chce zrobić pokaz makijażu to niech weźmie do tego kilka kobiet, a nie kilkanaście i rzeczywiście pokaże klasę, bo JAKOŚ to maluje się każda z nas, a niejedna nawet lepiej niż ta pani co zaprezentowała wczoraj.

W MOIM WYKONANIU NIE MAM ŻADNEJ POMADKI ANI WŁYSZCZYKA, JEDYNIE NAWILŻAJĄCY BALSAM IVOSTIN
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg makijaż-1 001.jpg (102,7 KB, 625 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaż-1 003.jpg (97,1 KB, 373 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaż-1 014.jpg (119,4 KB, 530 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaż-1 005.jpg (29,6 KB, 332 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaż-1 007.jpg (48,0 KB, 405 załadowań)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2007-02-15 o 17:18
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 15:00   #2
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Makijaż wg wizażystki DEBORAH oraz...mój:)

makijaż Deborah
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Deborah1.jpg (89,6 KB, 825 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Deborah2.jpg (92,7 KB, 701 załadowań)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 15:29   #3
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 244
GG do .:aniah:.
Dot.: Makijaż wg wizażystki DEBORAH oraz...mój:)

O, Twój zdecydowanie lepszy, ten z pokazu jakiś bezpłciowy Ale w Twoim makijażu coś mi nie gra między powiekami a ustami, błyszczyk jest ciepły, a cienie zimne (to różowy?). Właśnie nie potrafię tego dokładnie stwierdzić, bo zdjęcia niestety niewyraźne Ale ogólny efekt ładny, przydałoby się dołożyć jeszcze czegoś mocniejszego na powieki
__________________
"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."
.:aniah:. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 15:41   #4
tao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: dania
Wiadomości: 140
GG do tao
Dot.: Makijaż wg wizażystki DEBORAH oraz...mój:)

Hej!!!
Szczerze mówiąc mi się podoba ten makijaż od Deborah,lekki dzienny nie przesadzony maikijaż.W obydwóch wyglądasz ładnie.
Pozdrawiam Tao
tao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 16:18   #5
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: Makijaż wg wizażystki DEBORAH oraz...mój:)

Twój makijaż fajny, ładnie zrobiony. ale ten Deborah jest kiepski. nierówno nałożony cień, po jednej (Twojej prawej) stronie w wewn. kąciku jest złotawy cień i odrobinka szarego a na drógim oku w wewn. kąciku jest sam szary. dziwnie to wyglada
enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 16:24   #6
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Makijaż wg wizażystki DEBORAH oraz...mój:)

Cytat:
Napisane przez .:aniah:. Pokaż wiadomość
O, Twój zdecydowanie lepszy, ten z pokazu jakiś bezpłciowy Ale w Twoim makijażu coś mi nie gra między powiekami a ustami, błyszczyk jest ciepły, a cienie zimne (to różowy?). Właśnie nie potrafię tego dokładnie stwierdzić, bo zdjęcia niestety niewyraźne Ale ogólny efekt ładny, przydałoby się dołożyć jeszcze czegoś mocniejszego na powieki
No właśnie rano trochę lampa z aparatu mi świeciła i trochę rozjaśnione są te zdjęcia. Generalnie nie chciałam robić mocnego makijażu, bo wiedziałam, że za 2 godziny i tak wizażystka go zmyje, więc szkoda było mi czasu. Użyłam cieni - jasny bezyk i mleczna czekolada - oba bez drobinek.

Na ustach mam tylko bezbarwny balsamik Ivostinu z tubki bo miałam usteczka spierzchnięte. Zalezało mi na pokazaniu twarzy i oczu.

Możesz mi powiedzieć jakiej wielkości zdjęcia zamieszczacie, żeby było wyraźne ? U mnie nie ładują się zdjęcia większe niż 1 862 680 bajty (30 dpi) a czasami nawet tej wielkości nie mogę dodać do strony bo wyskakuje komunikat, że zdjęcie jest za duże i muszę zmniejszać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg podwojny-205.jpg (5,2 KB, 13 załadowań)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 16:26   #7
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Makijaż wg wizażystki DEBORAH oraz...mój:)

Cytat:
Napisane przez enigma1985 Pokaż wiadomość
Twój makijaż fajny, ładnie zrobiony. ale ten Deborah jest kiepski. nierówno nałożony cień, po jednej (Twojej prawej) stronie w wewn. kąciku jest złotawy cień i odrobinka szarego a na drógim oku w wewn. kąciku jest sam szary. dziwnie to wyglada
Wyobraź sobie, że po zakończonym makijazu wizażystce też wyglądało, że z jednej strony mnie nałożyła cienia i coś poprawiała ...widać nie do końca jej się to udało
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-15, 16:31   #8
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Makijaż wg wizażystki DEBORAH oraz...mój:)

oba sa niezle, chociaz jakos nie pasuje mi tu kolor pomadki/blyszczyka
antii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 16:35   #9
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Makijaż wg wizażystki DEBORAH oraz...mój:)

A-ha zapytana o mój typ kolorystyczny miała ta Pani wieellki problem Tutaj na wizażu, gdy pytałam jakim jestem typem, zostałam określona jako typ mieszny (lato/zima) Pani wizażystka powiedziała, że nie ma czegoś takiego jak typ mieszany

Stwierdziła, że na pewno jestem typem chłodnym
Póxniej powiedziała, że mam mętne oczy jak lato Na co ja stwierdziłam, że jak narkoman Po wykonaniu makijażu Pani powiedziała, że oczy się wyklarowały i nie są mętne, są czyste jak u zimy , ale zimą na pewno nie jestem

Ostatecznie wrzucona zostałam do "worka" o nazwie chłodne lato.

A-ha, zapytałam ją jeszcze o moje oczy, czy są głęboko osadzone, bo tutaj też na wizażu, ktoś to stwierdził. Odpowiedziała, że absolutnie nie mam oczu głęboko osadzonych
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 16:37   #10
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Makijaż wg wizażystki DEBORAH oraz...mój:)

Wiecie dla mnie wizażysta jest wizytówką firmy i albo robi makijaże na wyższym poziomie niż zwykły laik, albo nie nazywa się wizażysta.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 16:48   #11
iziz08
Zadomowienie
 
Avatar iziz08
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Tucson,Arizona
Wiadomości: 1 007
GG do iziz08
Dot.: Makijaż wg wizażystki DEBORAH oraz...mój:)

Cytat:
Napisane przez .:aniah:. Pokaż wiadomość
O, Twój zdecydowanie lepszy, ten z pokazu jakiś bezpłciowy Ale w Twoim makijażu coś mi nie gra między powiekami a ustami, błyszczyk jest ciepły, a cienie zimne (to różowy?). Właśnie nie potrafię tego dokładnie stwierdzić, bo zdjęcia niestety niewyraźne Ale ogólny efekt ładny, przydałoby się dołożyć jeszcze czegoś mocniejszego na powieki
podpisuje sie obiema rekami
__________________
Żyj z poczuciem spokojnej wyższości nad życiem, nie bój się biedy, nie żałuj straconego szczęścia, przecież nigdy nie jest tak, że ani goryczy do dna, ani słodyczy do pełna...

iziz08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-15, 17:07   #12
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Makijaż wg wizażystki DEBORAH oraz...mój:)

majkijaż Deborah jest bezpłciowy, cienie nierówno położone. Twój jest o niebo lepszy
Wogóle jak tak można powiedzieć na pokazie, ze ona potrzebuje więcej czasu, przecież to się mija z celem. Szkoda, że jeszcze nie kazała sobie za to zapłacić
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 17:11   #13
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Makijaż wg wizażystki DEBORAH oraz...mój:)

Myślę że w tym drugim makijażu niezbyt trafnie jest dobrany kolor cienia. Gasi tęczówki. Jest bardzo stonowany.
Ten w Twoim wykonaniu podoba mi się bardziej, tylko szkoda że większość zdjęć niezbyt wyraźna. Zmieniłabym tu jedynie kolor pomadki. Przydałaby się jakaś w chłodniejszym odcieniu.
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 18:00   #14
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Makijaż wg wizażystki DEBORAH oraz...mój:)

czesc, pomijając kwestię makijażu, kolorów etc., chciałam nawiązać do samych niby-wizażystek, które często na takich pokazach występują. otóż jestem świadkiem tego, iż dziewczyny, które się tam tytułują mianem WIZAŻYSTEK w znakomitej częsci są zwykłymi dziewczynami wziętymi w biur hostess. skąd to wiem: otóż kilka moich koleżanek ze studiów bywała na takich pokazach firm, min. l'oreal; heleny rubinstein; estee lauder, i in. pytałam się jednej z nich czy 'przechodzą' jakieś krótkie przeszkolenie, odpowiedziała mi, że "no coś ty! po prostu dajesz się ponieść fantazji..."...
z pewnością część osób, które tam 'malują' to prawdziwi wizażyści, ale prawda jest taka, że hostessy są o wiele 'tańsze' niż profesjonaliści...
Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 20:42   #15
candibar
Zakorzenienie
 
Avatar candibar
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 200
Dot.: Makijaż wg wizażystki DEBORAH oraz...mój:)

Bardziej podoba mi się makijaż wykonany przez ciebie, jedyna uwaga: kolorystyka na oczach gryzie się z tą na ustach. Co do tego makijażu z pokazu, to nie jest zły, podobasz mi sie w nim, jednak, jak sama zauważyłaś troszke bezpłciowy

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
czesc, pomijając kwestię makijażu, kolorów etc., chciałam nawiązać do samych niby-wizażystek, które często na takich pokazach występują. otóż jestem świadkiem tego, iż dziewczyny, które się tam tytułują mianem WIZAŻYSTEK w znakomitej częsci są zwykłymi dziewczynami wziętymi w biur hostess. skąd to wiem: otóż kilka moich koleżanek ze studiów bywała na takich pokazach firm, min. l'oreal; heleny rubinstein; estee lauder, i in. pytałam się jednej z nich czy 'przechodzą' jakieś krótkie przeszkolenie, odpowiedziała mi, że "no coś ty! po prostu dajesz się ponieść fantazji..."...
z pewnością część osób, które tam 'malują' to prawdziwi wizażyści, ale prawda jest taka, że hostessy są o wiele 'tańsze' niż profesjonaliści...
kopara opada...
candibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 13:22   #16
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Makijaż wg wizażystki DEBORAH oraz...mój:)

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Myślę że w tym drugim makijażu niezbyt trafnie jest dobrany kolor cienia. Gasi tęczówki. Jest bardzo stonowany.
Ten w Twoim wykonaniu podoba mi się bardziej, tylko szkoda że większość zdjęć niezbyt wyraźna. Zmieniłabym tu jedynie kolor pomadki. Przydałaby się jakaś w chłodniejszym odcieniu.
Zgadzam się z Madie. Mam podobną opinię o obu makijażach.

Pani wizazystki to są różne typy, którym najczęściej się niezbyt chce przyłożyć do makijażu i dlatego ja nigdy nie daję się malować nikomu. Raz poszłam na taki pokaz gdzie mnie malowała wizażystka... Moja mama jak mnie zobaczyła w tym makijazu to mnie pytała, kto mi "to coś" zmalował.
Oglądając nawet taką sławe jak Orłowska Filasiewicz stwierdzam, że robi makijaz na "odczep się" i nie wiem czy ze 2 jej propozycje mi się podobały. Generalnie wybredny ze mnie typ i nie lubię niestarannosci w makijażu.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 14:09   #17
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Makijaż wg wizażystki DEBORAH oraz...mój:)

W makijażach nie podoba mi się kolor ust ,moim zdaniem jest za ciepły w stosunku do makijażu oczu. W makijażu Deborah nie podoba mi się kolor cienia, gasi on kolor tęczówki.
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 14:13   #18
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Makijaż wg wizażystki DEBORAH oraz...mój:)

Bardziej podoba mi sie makijaz w twoim wykonaniu.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 18:07   #19
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Makijaż wg wizażystki DEBORAH oraz...mój:)

Dziękuję Wam dziewczyny za szczerą opinię W moim makijażu nie mam żadnej pomadki ani błyszczyka- chciałam tylko uchwycić buźkę i oczy. Byłam przed śniadaniem i nie chciałam "jeść" kosmetyków

Zgadzam się z Tobą Pomadko- ja też nie lubię roboty na odwal. Albo coś jest zrobione z całą dokładnością i starannością, albo szkoda fatygi i nazwy, że to jest POKAZ MAKIJAŻU Bo i co to za pokaz, chyba, że swoich NIEumiejętności
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-16, 18:46   #20
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Makijaż wg wizażystki DEBORAH oraz...mój:)

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam dziewczyny za szczerą opinię W moim makijażu nie mam żadnej pomadki ani błyszczyka- chciałam tylko uchwycić buźkę i oczy. Byłam przed śniadaniem i nie chciałam "jeść" kosmetyków

)

Coś kręcisz, widzę błyszczące usta w brązowym kolorze. Taki kolor ust w przyrodzie raczej nie występuje
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 19:10   #21
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Makijaż wg wizażystki DEBORAH oraz...mój:)

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość

Coś kręcisz, widzę błyszczące usta w brązowym kolorze. Taki kolor ust w przyrodzie raczej nie występuje

Nie nie mam Widocznie tak dziwnie zdjęcie wyszło, mam ściany brzoskwiniowe i ceglastą roletę w łazience, więc tak dziwnie wyglądają usta. Tak jak pisałam w 1-szym poście mam tylko bezbarwny balsam Ivostinu
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 12:29   #22
candibar
Zakorzenienie
 
Avatar candibar
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 200
Dot.: Makijaż wg wizażystki DEBORAH oraz...mój:)

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość

Coś kręcisz, widzę błyszczące usta w brązowym kolorze. Taki kolor ust w przyrodzie raczej nie występuje
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Nie nie mam Widocznie tak dziwnie zdjęcie wyszło, mam ściany brzoskwiniowe i ceglastą roletę w łazience, więc tak dziwnie wyglądają usta. Tak jak pisałam w 1-szym poście mam tylko bezbarwny balsam Ivostinu
hihi no włąśnie zagadka - ja też byłam na 100% pewna, ze jednak masz jakaś szminkę, a oprócz szminki konturówkę
candibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 12:32   #23
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Makijaż wg wizażystki DEBORAH oraz...mój:)

nie mam jakieś złudzenie "apteczne"
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 21:55   #24
iziz08
Zadomowienie
 
Avatar iziz08
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Tucson,Arizona
Wiadomości: 1 007
GG do iziz08
Dot.: Makijaż wg wizażystki DEBORAH oraz...mój:)

poczytalam co ktoras z was napisala a propos "makijazystek" ktore biora udzial w pokazach,szczerze to jestem zszokowana,poniewaz tam gdzie mieszkam na kazdym stoisku znanej marki jest profesjonalny makijazysta,ktory ma podpisana umowe z 1 lub 3 firmami i tylko z nimi wspolpracuje,sa to bardzo kompetentne osoby,np.na soisku cliniqua pomaluja cie ,doradza typ kolorystyczny i jak pielegnowac cere,u MAC-a moga pracowac jako ekspedientki tylko osoby ktore maja tytul artist make-up,to miedzy innymi na tym stoisku zawsze zaopatruje sie w cienie,roze i inne rzeczy bo mam pewnosc ze mi doradza pomaluja i bede wiedziala czy aby napewno chce takie kolory i czy mi pasuja,malo tego za dodatkowa oplata mozesz sie umowic na konsultacje z wybrana przez ciebie makijazystka i ona opracuje ci i nauczy jakie sa dla ciebie najlepsze typy makijazy ,kolorow itp.ale sie rozpisalam ale jestem ciekawa czy tez mialyscie podobne doswiadczenia,szczegolnie te pozytywne
__________________
Żyj z poczuciem spokojnej wyższości nad życiem, nie bój się biedy, nie żałuj straconego szczęścia, przecież nigdy nie jest tak, że ani goryczy do dna, ani słodyczy do pełna...

iziz08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 10:24   #25
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Makijaż wg wizażystki DEBORAH oraz...mój:)

Cytat:
Napisane przez iziz08 Pokaż wiadomość
poczytalam co ktoras z was napisala a propos "makijazystek" ktore biora udzial w pokazach,szczerze to jestem zszokowana,poniewaz tam gdzie mieszkam na kazdym stoisku znanej marki jest profesjonalny makijazysta,ktory ma podpisana umowe z 1 lub 3 firmami i tylko z nimi wspolpracuje,sa to bardzo kompetentne osoby,np.na soisku cliniqua pomaluja cie ,doradza typ kolorystyczny i jak pielegnowac cere,u MAC-a moga pracowac jako ekspedientki tylko osoby ktore maja tytul artist make-up,to miedzy innymi na tym stoisku zawsze zaopatruje sie w cienie,roze i inne rzeczy bo mam pewnosc ze mi doradza pomaluja i bede wiedziala czy aby napewno chce takie kolory i czy mi pasuja,malo tego za dodatkowa oplata mozesz sie umowic na konsultacje z wybrana przez ciebie makijazystka i ona opracuje ci i nauczy jakie sa dla ciebie najlepsze typy makijazy ,kolorow itp.ale sie rozpisalam ale jestem ciekawa czy tez mialyscie podobne doswiadczenia,szczegolnie te pozytywne
A gdzie są takie stoiska ? Bo chyba nie w Polsce
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 19:58   #26
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Makijaż wg wizażystki DEBORAH oraz...mój:)

Masz racje ten drugi taki bez wyrazu, Twój jest naprawde dużo dużo lepszy
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 20:43   #27
iziz08
Zadomowienie
 
Avatar iziz08
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Tucson,Arizona
Wiadomości: 1 007
GG do iziz08
Dot.: Makijaż wg wizażystki DEBORAH oraz...mój:)

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A gdzie są takie stoiska ? Bo chyba nie w Polsce
fakt nie w Polsce,w USA
__________________
Żyj z poczuciem spokojnej wyższości nad życiem, nie bój się biedy, nie żałuj straconego szczęścia, przecież nigdy nie jest tak, że ani goryczy do dna, ani słodyczy do pełna...

iziz08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 20:53   #28
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Makijaż wg wizażystki DEBORAH oraz...mój:)

Cytat:
Napisane przez iziz08 Pokaż wiadomość
fakt nie w Polsce,w USA
No to w tej dziedzinie dzieli nas jeszcze....ocean
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 09:38   #29
oko_boze
Raczkowanie
 
Avatar oko_boze
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: tam, gdzie wzrok nie sięga
Wiadomości: 90
Dot.: Makijaż wg wizażystki DEBORAH oraz...mój:)

a mnie się bardziej podoba Twój makijaż, ładniej ci w nim.
Ta makijażystka była dziwna z tego co wyczytałam. Hyh I jej propozycja niezbyt mi się spodobała. Gdybym była Tobą to pozostałabym przy swojej technice i sposobie a jej puscila mimo uszu.

pozdro
__________________
"Kiedy nie słyszy nikt i kiedy nikt nie patrzy, dziękuję za mój czas przy Tobie. Za każdy dzień. Następny z pierwszych…"

oko_boze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 14:50   #30
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Makijaż wg wizażystki DEBORAH oraz...mój:)

Muszę wam powiedzieć, że w tym sklepie co był pokaz, będzie on raz jeszcze 8 marca, na Dzień Kobiet i sprzedawczyni zaproponowała mi, że zapisze mnie również. Zgodziłam się, bo postanowiłam teraz powiedzieć coś takiego: proszę o pokazanie makijażu, który powali na ziemię mojego męża Ciekawe czy będzie ta sama wizażystka ? Efekty oczywiście Wam pokarzę
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:36.