Cepan. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-07, 16:27   #31
maria333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 6
Dot.: Cepan.

Cześć! Jakiś czas temu również zaczęłam stosować CEPAN ale żadnych rezultatów nie ma Możecie mi powiedzieć jakie okłady robicie? Kilka razy dziennie nakładacie dużą ilość kremu na bliznę?
maria333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 14:00   #32
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: Cepan.

Ja nakładam dwa razy dzienne, okrężnymi ruchami wcieram krem tak, aby pobudzić krążenie w skórze, w ten sposób powinno się lepiej wchłaniać.
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 21:24   #33
maria333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 6
Dot.: Cepan.

Widzisz już jakieś rezultaty? Zaczęłam od wczoraj nakładać grubą warstwę maści na bliznę. Można powiedzieć, że większość dnia mam ją na sobie. Liczę na jakieś pozytywne skutki
maria333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 10:21   #34
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: Cepan.

Hej, powiem szczerze, że zauważyłam delikatne rozjaśnienie, może szczyt moich marzeń to nie jest, ale wcierać będę dalej. Po kilku tygodniach naprawdę blizny z koloru fioletowego stały się o ton jaśniejsze. Szkoda, że nie pomyślałam, żeby od początku kuracji robić zdjęcia, ale już się poprawiam. Dzisiaj strzelę pierwsze zdjęcie a po następnych dwóch tygodniach drugie i porównamy razem Powodzenia i wytrwałości z tym wcieraniem
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 11:53   #35
redroses
Zakorzenienie
 
Avatar redroses
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 540
Dot.: Cepan.

Przeczytałam wątek, mam kilka blizn i chcę się ich pozbyć.
Od jutra zaczynam kuracje, tylko czytałam ze najlepiej nalozyc warstwe kremu na noc izrobic opatrunek, tylko jak on ma wygladac? bandaz? ale co pod nim?
redroses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 12:49   #36
aniamilo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 40
GG do aniamilo
Dot.: Cepan.

cześć dziewczyny
ja dwa lata temu miałam operację złamanie ręki -wstawione śruby i straszny zrobił mi się bliznowiec, stosowałam różne maści i w tym był Dermatix i nic on mi nie pomógł, przez te dwa lata była blizna czerwona i twarda. Teraz wycięli mi tą bliznę wyjęli śruby na razie są szwy założone ale pewnie znowu zrobi się bliznowiec. Lekarze mówili, że jak ktoś już ma takie tendencje to jest ciężko to zwalczyć. Ale pewnie jakąś maść sobie kupię
aniamilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 20:14   #37
itakamilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 25
Dot.: Cepan.

Edit: podwójny post.

Edytowane przez itakamilka
Czas edycji: 2012-02-23 o 09:42
itakamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 20:26   #38
itakamilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 25
Dot.: Cepan.

Cytat:
Napisane przez dr Piotr Osuch Pokaż wiadomość
Jeżeli maść to zamiast Cepanu lepiej kupić Contractubex i masować nim bliznę kilka razy dziennie przez kilka miesięcy.
Contratubex i Cepan mają te same substancje czynne. Heparyna sodowa i alantoina jest w równym stężeniu a wyciągu z cebuli jest więcej w Cepanie dodatkowo zawiera on wyciąg z rumianku.
Oczywiście Contratubex jest dużo droższy od Cepanu bo jest zagranicznego producenta. Sądzę, że nie warto PRZEPŁACAĆ za to samo co znajdziemy w Cepanie.

Ja wybrałam Cepan na świeże blizny na dłoniach po laserowym usuwaniu kurzajek płaskich. Blizny są mocno czerwone i niektóre przerastają. Mam nadzieję, że zaczerwienienie się zmniejszy
Smaruję dopiero kilka dni. Zobaczymy jakie będą efekty. Na pewno napiszę
itakamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 13:31   #39
ditydiana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 10
Dot.: Cepan.

Moja przygoda z Cepanem zaczęła się we wrześniu ubiegłego roku. Rezultaty widziałam bardzo małe, ale już tłumaczę dlaczego.. dlatego ponieważ wcierałam ją raz na tydzień Oo' w internacie nie chciałam pokazywać się w takim stanie.. więc miałam makijaż lekki, i bez maści.. wiadomo w roku szkolnym w szkole byłam częściej niż w domu, dlatego brak efektu jakiejkolwiek zmiany. Teraz mam wakacje, cepan mi się skończył.. dowiedziałam się, że są jakieś "rybki" dobre na blizny, ALE mama stwierdziła, że mam ponownie sięgnąć po cepan, może jak będę smarować codziennie to będzie widać rezultat, i oto właśnie drogie panie, rezultat widać. Maść stosuję od hm 5 dni, moje blizny się rozjaśniają, i niektórych tych mniejszych prawie nie widać. Miałam okropne blizny po trądziku, przez niego mam kompleksy, wstydzę się pokazywać twarz, teraz mam nadzieję, cepan naprawdę mi pomaga! wiadomo każda skóra reaguje inaczej, na szczęście moje czerwone kropki likwiduje, czoło mam praktycznie pięknie wygojone, a to tylko 5 dni, jestem w szoku, na policzki będę musiała poczekać pewnie dłużej, ale warto. !
ditydiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 12:44   #40
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: Cepan.

Dziewczyny mam pytanie.
Jestem 3 miesiące po operacji wycięcia guza wątroby.Przy okazji pozbyłam się połowy wątroby i pęcherzyka żółciowego. Bliznę ma ogromną- na całą szerokość brzucha, na szczęście proste w miarę cięcie. Zamiast standardowych szwów miałam założone metalowe zszywki, dzięki czemu myślę, że blizna w przyszłości będzie po prostu prostą krechą a nie tzw. "drabinką".
Z racji tego, że blizna jest już praktycznie wygojona (nie ma strupków) , ale kolor pozostawia wiele do życzenia - jest fioletowa niemal, chciałabym zacząć to czymś smarować. Myślicie że cepan jest dobry na początek ?
Moze któraś z was ma jakieś doświadczenia z innymi specyfikami ?
Czy Cepan jest w stanie podrażnić czy zaszkodzić w miarę świeżej bliźnie ?
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 12:09   #41
tatarina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 3
Dot.: Cepan.

Krem na blizny - https://allegro.pl Dwudziestoletnie blizny stają się płytsze, a skóra się wygładza. Dla mnie jest to niesamowite odkrycie i produkt, który mogę zdecydowanie polecić.

Edytowane przez tatarina
Czas edycji: 2021-01-14 o 10:28
tatarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-16 13:09:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:43.