Ginekolog w Krakowie potrzebny od zaraz! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-02, 20:48   #1
anuszka56
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2

Ginekolog w Krakowie potrzebny od zaraz!


Witam, jestem załamana... Od ponad tygodnia mam straszne bóle w dolnej części brzucha, mam wrażenie że bolą mnie jajniki i całe pachwiny. Początkowo bagatelizowałam sprawę, ale bóle trwają zbyt długo. Chciałam iść do swojej pani ginekolog, ale okazało się że jest na urlopie i może mnie przyjąć dopiero za 4 tygodnie!! Zaczęłam dzwonić do kilku prywatnych gabinetów, ale terminy, które mi proponują to minimum 1,5 tygodnia czekania. Ból jest coraz silniejszy i ginekologa muszę odwiedzić najlepiej jeszcze w tym tygodniu!
Stąd prośba-czy znacie jakiegoś ginekologa z Krakowa, który przyjmuje od zaraz. Wolałabym żeby była to kobieta, gdyż do panów ginekologów mam wielki uraz... Zależy mi na tym by na wizytę nie czekać aż tyle tygodni i by pani ginekolog oczywiście była godna zaufania.
Proszę o pomoc
anuszka56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 21:04   #2
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Ginekolog w Krakowie potrzebny od zaraz!

Cytat:
Napisane przez anuszka56 Pokaż wiadomość
Witam, jestem załamana... Od ponad tygodnia mam straszne bóle w dolnej części brzucha, mam wrażenie że bolą mnie jajniki i całe pachwiny. Początkowo bagatelizowałam sprawę, ale bóle trwają zbyt długo. Chciałam iść do swojej pani ginekolog, ale okazało się że jest na urlopie i może mnie przyjąć dopiero za 4 tygodnie!! Zaczęłam dzwonić do kilku prywatnych gabinetów, ale terminy, które mi proponują to minimum 1,5 tygodnia czekania. Ból jest coraz silniejszy i ginekologa muszę odwiedzić najlepiej jeszcze w tym tygodniu!
Stąd prośba-czy znacie jakiegoś ginekologa z Krakowa, który przyjmuje od zaraz. Wolałabym żeby była to kobieta, gdyż do panów ginekologów mam wielki uraz... Zależy mi na tym by na wizytę nie czekać aż tyle tygodni i by pani ginekolog oczywiście była godna zaufania.
Proszę o pomoc
1. ja na prawde rozumiem ze boli, ale na gorze jest podpiety watek o ginekologach!
2. zamiast dzwonic, to pochodz po gabinetach, tak szybciej Cie przyjma. powiesz ze to bardzo wazne, ze bardzo boli itp.
3. w razie czego sprobuj w przychodni, albo nie wiem.. na izbie przyjec?
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 21:26   #3
anuszka56
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Ginekolog w Krakowie potrzebny od zaraz!

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
1. ja na prawde rozumiem ze boli, ale na gorze jest podpiety watek o ginekologach!
2. zamiast dzwonic, to pochodz po gabinetach, tak szybciej Cie przyjma. powiesz ze to bardzo wazne, ze bardzo boli itp.
3. w razie czego sprobuj w przychodni, albo nie wiem.. na izbie przyjec?
Ja rozumie, że ten temat pewnie ciągle sie powtarza, ale niestety nie znalałam nigdzie odp. gdzie znajdę prywatnego ginekologa, który przyjmie mnie "od zaraz". Niestety nie mogę sobie pozwolić na chodzenie od drzwi do drzwi gabinetow i szukanie w ten sposób lekarza-mam obowiązki, które bardzo ograniczają mnie czasowo.
Prywatnego ginekologa szukam nie bez powodu, niegdyś będąc w przychodni u ginekologa zostałam zarażona pewnnym paskudztwem, które leczyłam kilka lat. Od tej pory postanowiłam, że nigdy więcej nie odwiedze w/w instytucji. Wolę zapłacić i być przyjęta z godnością i przynajmniej mieć nadzieję, że jak płacę to przynajmniej potraktuja mnie jak człowieka...
anuszka56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 21:31   #4
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Ginekolog w Krakowie potrzebny od zaraz!

Cytat:
Napisane przez anuszka56 Pokaż wiadomość
Ja rozumie, że ten temat pewnie ciągle sie powtarza, ale niestety nie znalałam nigdzie odp. gdzie znajdę prywatnego ginekologa, który przyjmie mnie "od zaraz". Niestety nie mogę sobie pozwolić na chodzenie od drzwi do drzwi gabinetow i szukanie w ten sposób lekarza-mam obowiązki, które bardzo ograniczają mnie czasowo.
Prywatnego ginekologa szukam nie bez powodu, niegdyś będąc w przychodni u ginekologa zostałam zarażona pewnnym paskudztwem, które leczyłam kilka lat. Od tej pory postanowiłam, że nigdy więcej nie odwiedze w/w instytucji. Wolę zapłacić i być przyjęta z godnością i przynajmniej mieć nadzieję, że jak płacę to przynajmniej potraktuja mnie jak człowieka...
rozumiem. niestety to nie takie proste znalezc gina, ktory prywatnie przyjmie Cie od zaraz. przejrzyj wątek o dobrych ginekologach (znaczy sie wiesz, wyszukiwarka i "Kraków" ;p) i dzwon do nich skoro nie mozesz chodzic. mysle ze w koncu sie ktos zgodzi..
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 07:27   #5
saura
Raczkowanie
 
Avatar saura
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 199
Dot.: Ginekolog w Krakowie potrzebny od zaraz!

anuszka ja chodzę prywatnei do ginekologa
na Nowej Hucie. on przyjmuje bez zapisów tylko liczy się kolejka i przyjmuje do ostatniej pacjentki.
super gościu. Jaworowski.
on przyjmuje we wtorki i czwartki od 15. ale czasami lepiej być ok 14 i zająć sobie kolejkę.
A przyjmuje na os. Centrum. nie pamiętam adresu ale to jest w przedszkolu. popytaj się ludzi.
wizyta coś ok 100 zł. plus badania to może więcej.
saura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 07:38   #6
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: Ginekolog w Krakowie potrzebny od zaraz!

ja bylam na lubicz w herbewie , wystarczy zadzownic i maja terminy na "zaraz"
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 19:24   #7
_reverse_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10
Dot.: Ginekolog w Krakowie potrzebny od zaraz!

Witam chciałam odświeżyć trochę ten wątek. Potrzebuje wybrać sie na wizyte do ginekologa na NFZ w Krakowie. Nie jest to jakaś bardzo pilna sprawa, tylko wypisanie recepty, jednak zależy mi żeby w około 2 tyg dostać się do lekarza. Nie znam kompletnie tutaj przychodni żadnych, bo mieszkam tu od niedawna. Mogłybyście mi polecić jakieś miejsce, lub lekarza, który przyjmie mnie bez żadnych kolejek?
__________________
"Hope is the thing with feathers
That perches in the soul,
And sings the tune without the words,
And never stops at all
(...)"

- Emily Dickinson
_reverse_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.