WLOSY PO PROSTOWANIU !!!-pomocy... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-17, 23:16   #1
iwa_iwa_iwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 308
GG do iwa_iwa_iwa

WLOSY PO PROSTOWANIU !!!-pomocy...


Fryzjerka namowila mnie bym wyprostowala sobie wloski. Tak tez zrobilam. Z efektu bylam bardzo zadowolona. Kiedy jedna umylam wlosy ...myslalam ze dostane szalu. SA strasznie sianowate i suche. Chcialam zaznaczyc ze dotad nigdy nie prostowalam wlosow, nie farbowalam ,ani nie robilam pasemek. Miala naturalne ,piekne wloski. Maska z zoltka i oliwy nie pomogla. Co mam zrobic. Prosze , pomozcie...jak je nawilzyc ...odzywic?...by wrocily do poprzedniego stanu.

Nie polecam prostowania...nie warto ...
iwa_iwa_iwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-21, 20:33   #2
Ashnah
Przyczajenie
 
Avatar Ashnah
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 13
GG do Ashnah
Re: WLOSY PO PROSTOWANIU !!!-pomocy...

Witaj. Niezgadzam sie z Twoja wypowiedzia. Ja rowniez zafundowalam sobie prostowanie. Z efektu bylam bardzo zadowolona i nie mam problemu z sianowatymi wlosami. Na co dzien uzywam szamponu Nivea i odzywki Mrs Potter's. To moim wlosom wystarcza w zupelnosci. Nie wpadaj w panike. Nawet jesli byly suche po pierwszym myciu, to z pewnoscia po zastosowaniu kuracji nawilzajacej beda w lepszej kondycji.Pozdrawiam.Hania
Ashnah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-22, 01:10   #3
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: WLOSY PO PROSTOWANIU !!!-pomocy...

hi!
to nie jest mozliwe(chyba ze fryzjerka miala protownice z czasow "marcelowskich",z dusza, do podgrzewania na piecu)poniewaz po jednorazowym prostowaniu wlosy nie moga sie tak zachowywac!!!ja prostuje co 2 dni!! bo nie lubie swoich kreciolkow, i nic mi sie nie dzieje , choc mam wlosy z natury suche!
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.