pytanko o kosmetyki seboradin - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-20, 12:20   #1
adka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 6

pytanko o kosmetyki seboradin


przeczytałam że do przetłuszczających się włosów dobry jest szampon odżywka i ampułki z serii seboradin, mam jednak problem bo tak naprawdę tylko moja skóra głowy się przetłuszcza a włosy mam suche no i nie wiem czy te preparaty nie wpłyną żle na moje już suche włosy a tak ogólnie to szampony powinno się dopasować do skóry głowy czyteż do włosów.może ktoś wie
adka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-21, 23:24   #2
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: pytanko o kosmetyki seboradin

ja tez mialam ten problem jak mialam dlugie wlosy i robilam tak. Mylam wlosy w szamponie do tlustych wloskow a od polowy az po same konce nakladalam odzywki do farbowanych lub suchych wloskow. i blo ok Kosmetykow do mieszanych wloskow nie polecam bo u mnie nie widzialam rezultatu. Nawet w gazwtach pisza szampon do tlustych a odzywka do suchych. Wiec mysle kup seboradin niger do tlustych ( ja tez juz zakupilam a raczej moja szwagierka i czekam na paczke od niej)i kup odzywke do suchych wiem ze petrole(posiada nafte kosmetychna) ma cos tam i to chyba ta sama firma tylko nazwa inna bo do innego rodzaju wlosow jest. I obejrzyj recenzje na KW moze to ci pomoze sie zdecydowac?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-23, 08:48   #3
LiliBlue
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 58
Re: pytanko o kosmetyki seboradin

Cześć, znam bardzo dobrze produkty Seboradin. Seria Seboradin zawiera szampon, balsam, lotion i ampułki. Szampon jest środkiem dość agresywnym i u mnie powodował łuszczenie się naskórka, podobnie u mojego mężczyzny. Balsam jest ok. choć ja, podfarbowana blondynka wolę balsam Petrol, tej samej firmy, który jest naprawdę dobry. Lotion Seboradin jest środkiem dość skutecznym, jeżeli wypadają Tobie włosy. Mój man stosuje od 6 lat z pozytywnym skutkiem. Na przetłuszczanie się skóry głowy też może być, ale jakby przy okazji kuracji wzmacniającej. Ampułki to taki stężony lotion, dawka szokowa, dobra na jesień i wiosnę. A tak poza tym to cała seria Petrol firmy Inter-Fragrances bardzo mi służy, polecam farbowanym blondynkom i paniom o zniszczonych włosach. Do kupienia w aptekach.
LiliBlue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:36.