Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2 - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-28, 21:52   #5011
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Niby w sklepach fryzjerskich można dostać goldwella, ale różnie to z tym bywa.. Zostaje więc allegro.

Dzięki zapisuje farbę Biokap.
Kusi mnie ten Szwedzki blond
http://allegro.pl/biokap-nutricolor-...123975035.html
muzę do niej wrócić, teraz farbowałam farbami khadi, ale już mnie denerwuje to, że tyle zabawy jest przy robieniu i sie trzyma tydzień tylko na włosach
Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Ja mogę trzecią część założyć, chyba, że ktoś inny chce.
to zakładaj, ktoś musi bo zaraz nas zamkną pewnie
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 00:51   #5012
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

To jeśli ktoś z moderatorów tu zajrzy to uprzejmie prosimy o wykasowanie starego wątku z listą https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403287 - potrzebujemy pilnie założyć nowy, autorka wątku nie pokazuje się u nas już od kilku miesięcy
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 15:02   #5013
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Sorry, nie zauważyłam, że jest nowy wątek.
__________________
They watched her as they watched everyone,
always hoping the living could learn to put aside
rage and sorrow, bitterness and regret.

Edytowane przez Katarynka92
Czas edycji: 2012-03-01 o 15:03
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 15:04   #5014
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez Katarynka92 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi proszę, jak to jest z kosmetykami z Biedronki? One również są testowane na zwierzętach. Mówię np. o żelu micelarnym.
Produkty dla Biedronki robią różne firmy, więc trudno powiedzieć, że „wszystkie produkty Biedronki są dobre/złe”. Nie wiem kto produkuje żel micelarny...
Aaa, ważne — nawet jedna seria kosmetyków jest często produkowana przez różne firmy. Np. kremy do demakijażu BeBeauty produkuje Tołpa, która testuje, a kremy do rąk PharmaCF, która nie testuje na zwierzętach.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 15:11   #5015
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Katarynka, jesli masz ten zel micelarny to wpisz jego kod kreskowy tutaj i dowiesz sie kto go produkuje
http://www.gepir.pl/Strony/
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 15:38   #5016
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Dziękuję bardzo Wam za odpowiedzi. Wyszło mi, że żel micelarny, peelingujący i nawilżający mam od TORF CORPORATION (?) Jak wrzuciłam nazwę, to wyskoczyła mi Tołpa. Czyli to jest chyba Tołpy. A szkoda, rewelacyjne są te żele. No nic, szukamy czegoś innego.
__________________
They watched her as they watched everyone,
always hoping the living could learn to put aside
rage and sorrow, bitterness and regret.
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 12:17   #5017
Naleeen
Raczkowanie
 
Avatar Naleeen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 192
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Ciekawe te kremy. Ja za cholere swoich wagrow nie moge sie pozbyc Co juz mi na nosie znikna to znow sie pojawia i tak od wzlotu do upadku
Dodatkowo mam blizny po tradzikowe. W ogole mysle, ze chyba musze isc do kosmetyczki na oczyszczanie,ale powiem, ze nienawidze to dla mnie jak pojscie do dentysty
Poza tym zawsze sie boje co ona tam mi na buzie kladzie.
Cena mi tych kremow sie podoba. W lato bede w PL myslisz, ze moge tak sobie wejsc do jakiegos salonu i zakupic ten krem czy to trzeba byc klientka czy jak to dziala?
...
Wlasnie nie wiem czy sa bez cukru i ktore to by byly.
Tez jestem gumowym potworem i bez gum zyc nie moge. Mam do tego straszna slabosc
...
Mysle, ze jak nie jest napisane, ze nie jest SPF to nie jest.
Mozesz tez sprawdzic sklad i zobaczyc czy sa tam jakies filtry,ale szczerze nie wiem jakie to sa nazwy. Moze cos na wizazu wykopiesz. wiem, ze tutaj jest slownik skladow https://wizaz.pl/chemia/az_index.php jak to cos pomoze. A personel szkoda gadac
Wiesz, co ja zamawiam u kosmetyczki więc nie interesowałam się, jak są dostępne. U niej mam czasami fajne rabaty. Także jak będziesz czegoś potrzebowała, a nie będziesz miała jak sobie załatwić to służę pomocą

Już znalazłam różne smaki mentos są bez cukru i o wiele dłużej zachowują smak niż pozostałe, których używałam.

A co do SPF, to już mi słów brak, bo w 3 aptekach usłyszałam coś innego

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Witam Cieszę się, że mój blog w czymś pomógł, właśnie pracuję nad kolejną notką o nietestowanych tuszach do rzęs.

Co do Pureology i The Body Shop to masz rację - są to firmy nietestujące, ale należące do testowanego L'Oreala. Są jednak na liście Pety ponieważ Peta (jak i lista CCIC czy BUAV) uznają, że o ile źle jak firma jest wykupiona to i tak lepiej, żeby sama nie zaczęła testować. Ma to sens, biorąc pod uwagę, że firma w dalszm ciągu nie przyczynia się do cierpienia zwierząt (tak patrząc z punktu widzenia zwierzat). Natomiast sama takich firm raczej nie kupuję, ponieważ bardzo nie podoba mi się taka polityka wykupowania. The Body Shop został wykupiony bodajże w 2005 roku, po tym jak założycielka przeszła na emeryturę (albo dokładnie przed, żeby móc na nią przejść - zdania są podzielone), ponieważ jest świetnie zarabiającą firmą i stała się dla L'Oreala nie lada gratką. Wkurzyli tym jednak swoich zwolenników i stracili kupę klientów. Jednak, jak widać, wielu nie stracili.

Estee Lauder, Avon i Mary Kay wyleciały z listy Pety z powodu testowania. Co do Avonu to podobno kręcili już coś w zeszłym roku - ujawniło to niedawno uncaged i sprawę zgłosili do urzędu ochrony konsumentów. MK po rpostu zaczęło testować, bo weszło na rynek chiński. EL miało zastrzeżenie, że nie testują o ile nie wymaga tego prawo - i właśnie tego użyli, także w celu ekspansji na rynek chiński.

Pisałam do Pety w sprawie Chanel, mi odpisali, że testują. Nie mam pojęcia czemu nie znaleźli się na czerwonej liście, może nie mają wystqarczających dowodów?

Linka nie obejrzałam, wybaczcie, ale mam za słabe nerwy Nigdy nie oglądam filmików.
O jejku o jejku. Linuśśśśśśś, bo już mnie strzela. Nie wiem, jaki tusz kupić Z tym mam największy problem. Miałam zawsze lancom, diora, ewentualnie clinique. Potrzebuje dobrego tuszu, bo mam długie ale proste rzęsy. Jak skończysz to daj proszę linka

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez ula_ka Pokaż wiadomość
Linusiaczek, baaaardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź!!! Co do Chanel jestem ogromnie zawiedziona, wszystkie perfumy jakich do tej pory używałam będę musiała wywalić z listy zakupów i zastąpić podróbami - nie kupię od nich :\



Przyznam się, że nie oglądałam tego filmu, pierwsze 5 sekund mi wystarczyło :\ Mam taką przypadłość, że ludziom czasami nawet współczuje, ale jakoś nie przeżywam ludzkich losów, a ze zwierzętami współodczuwam i nie mogę spać nocami kiedy sobie przypominam jakie cierpienia im fundujemy... Dobrze, że jest ten wątek i ma dość duże zainteresowanie Dziękuję jeszcze raz i będę Was tu śledzić
Tu chyba wszyscy tak mają

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość

Girlonthebridge dobrze prawi Wejście znajdziesz na swoim własnym profilu, wystarczy jak klikniesz w tym wątku na Naleeen Do tego można jeszcze subskrybować klub jak wątek i nie trzeba klikać jak głupek 10 razy zanim się człowiek na wątek dostanie

A co do pań obsługujących to Wiesz co, aż szkoda gadać.
Linuś jeszcze raz, jak można subskrybować klub? Jestem noga w tych sprawach

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Fugonetka Pokaż wiadomość
Na stronie PETA, wśród firm nietestujących znalazłam ORIFLAME. Chociaż tyle.
Z odkryć: maska parafinowa do stóp i dłoni BIELENDA. Dziewczyny to absolutne wow!!
A po Miraculum dziś podrepcze do drogerii.
Daj link
__________________
„Mimo to wolał być nieobecny całkowicie niż być tylko w części i brakującą resztą udawać. Dlatego był tak niezwykły dla ludzi, którzy go znali. Jeśli znalazł się w ich pobliżu, był dla nich całym sobą. Albo nie było go w ogóle.”

kosmetyki nietestowane na zwierzetach

Edytowane przez Naleeen
Czas edycji: 2012-03-03 o 12:05
Naleeen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 14:01   #5018
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Trzecia część wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:44.