Masaż piersi..... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-08, 12:07   #1
schizuko
Raczkowanie
 
Avatar schizuko
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 308

Masaż piersi.....


czy istnieje jakis masaz na piersi który je ujędrni i ciutek powiększy?Nie wiem co mam o tym myślec.Masażem można dodac objętosci piersiom?To mit czy prawda?
schizuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 14:38   #2
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 708
Dot.: Masaż piersi.....

Masażem można ujędrnić biust, ale jedynie w pewnym stopniu. Z reguły najczęściej stosuje się masaż w okresie rewitalizacji po porodzie, kiedy kończyu się okres karmienia.

No ale poza tym mozna nieco ujędrnic biust, ale proszę sie nie nastawiać na jakieś spektakularne efekty. Mamy tu do czynienia bardziej z profilaktyka niz poprawą stanu.

W praktyce nie wykonuje sie samego masażu piersi jako tako, ale masaż całej klatki piersiowej.

Powodzenia.
Piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 17:46   #3
kumi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 186
Dot.: Masaż piersi.....

...dlatego muisz uważać schizuko na wszelkich erotomanów, którzy wielce sie reklamują, przejaskrawiając możliwości masażu biustu.
Nawet jeśli chodzi o ujędrnianie, to musi być to osoba zaufana, która masuje.
kumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 08:03   #4
schizuko
Raczkowanie
 
Avatar schizuko
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 308
Dot.: Masaż piersi.....

Cytat:
Napisane przez kumi
...dlatego muisz uważać schizuko na wszelkich erotomanów, którzy wielce sie reklamują, przejaskrawiając możliwości masażu biustu.
Nawet jeśli chodzi o ujędrnianie, to musi być to osoba zaufana, która masuje.
Dobrze będę uwżała .
schizuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 20:59   #5
Ponny
BAN stały
 
Avatar Ponny
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 69
Dot.: Masaż piersi.....

Jeśli chodzi o masowanie piersi to najlepiej jak wykonuje to własny facet. Raczej nie wyobrażam sobie, że pozwoliłabym na takie masowanie komuś zupełnie obcemu.
Ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 21:04   #6
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 708
Dot.: Masaż piersi.....

No ale mówimy o medycznym punkcie widzenia. Jesli trafi Pani do masazysty terapeuty pracującego w działce medycyny estetycznej to nie ma tu problemów z oceną, poprostu jest to masaż zgodny z prawami medycyny i tyle.

Jesli rozmawiamy o problemie profesjonalnie, to kwestia erotyki itd, schodzi na drugi plan. Artykuł na temat masazu biustu jest zresztą od dłuzszego czasu na stronach www.wizaz.pl patrz archiwum - masaż.

Powodzenia
Piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 22:33   #7
stary.smok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 261
Dot.: Masaż piersi.....

Cytat:
Napisane przez Ponny
Jeśli chodzi o masowanie piersi to najlepiej jak wykonuje to własny facet. Raczej nie wyobrażam sobie, że pozwoliłabym na takie masowanie komuś zupełnie obcemu.
Własny facet to może cię popiescic... A fachowy masaż piersi to techniki naprawde z "najwyższej półki".
stary.smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-10, 09:01   #8
Ponny
BAN stały
 
Avatar Ponny
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 69
Dot.: Masaż piersi.....

Nie wiem dziewczyny czy macie facetów, ale dochodzi w tej kwestii jeszcze czynnik męski, bo nie wiem który chłop by się zgodził, żeby jego baba latała po masarzystach i dawała do macania swoje cycki. Pod tym względem większość facetów myśli podobnie i jest to typowe samcze zachowanie - prawie każdy powie: po co masz iść gdzieś do obcego i jeszcze za to płacić - przecież ja ci moge za darmo pomasować. Zresztą mój chłopak całkiem nieźle masuje i wydaje mi się, że by sobie z tym całkiem nieźle poradził.
Ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 09:55   #9
stary.smok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 261
Dot.: Masaż piersi.....

Cytat:
Napisane przez Ponny
nie wiem który chłop by się zgodził, żeby jego baba latała po masarzystach i dawała do macania swoje cycki.
Jeśli dla Ciebie wysokokwalifikowany, specjalistyczny masaż piersi (a jak napisałem wyżej, to umiejętności "z najwyższej półki") to "macanie cycków", to masz oczywiscie rację. A masaż "hobbystyczny" przez chlopaka może doprowadzić do rozwinięcia się zmian nowotworowych, co wbrew pozorom nie jest wcale takie rzadkie
stary.smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 12:20   #10
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Masaż piersi.....

Nie rozumiem problemu. Przecież masażystą może być też kobieta. Jeśli komuś przeszkadza płeć to może poszukać masażystki.
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 16:10   #11
ola_x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 18
Dot.: Masaż piersi.....

ojej, stary-smok czy mozesz cos wiecej powiedziec o tych nowotworach? tego jeszcze nie slyszalam. Ja praktycznie codziennie jak wcieram balsam to masuje przez chwile piersi w celach profilaktycznych (rozstepy, opadanie itd) i jak narazie widze dobre efekty. Ale nigdy nie pomyslalam ze moge sobie zrobic krzywde...
ola_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-10, 16:46   #12
stary.smok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 261
Dot.: Masaż piersi.....

Doświadczenie uczy, że samemu sobie trudno zrobić krzywdę - działa sprzężenie zwrotne, znasz swoje ciało najlepiej, wyczuwasz też wszelkie zmiany od razu. W końcu samobadanie piersi też jest formą zbliżoną do masażu. Ale ktoś drugi musi mieć wyszkoloną wrażliwość, same dobre chęci tu nie wystarczą, potrzebna jest wiedza i umiejętności. Inaczej mozna pobudzić maleńkie jeszcze guzki do rozrostu.
stary.smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 22:17   #13
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 708
Dot.: Masaż piersi.....

No i zrobiło się jakos wulgarnie. A tak poważny temat. Od lat pracuje sie nad edukacja ludzi w kwesti masażu. Jak widać stereotypów ci u nas dostatek. Z jedej strony wielce wyzwolone kobiety z drugiej podejście do swojego ciała, pozostawia wiele do zyczenia.

Moje Panie, mowa o profesjonalnym masażu biustu. Szkoda że wkardła sie taka wulgarna terminologia. No cóż.......

Wizaż zmienia się. Swoja drogą myslałem, iż kobiety w tym kraju stanowią o sobie.

Powodzenia.
Piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 08:42   #14
schizuko
Raczkowanie
 
Avatar schizuko
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 308
Dot.: Masaż piersi.....

Ja słyszałam o kobiecie której mąż masował piesi przez rok czasu codziennie i nie wiem jakim cudem z rozmiaru A,zrobił sie babce rozmiar B.Może to rzeczywiscie działa?:P
Sama nie wiem co o tym myslec.Jest wiele teorii na ten temat
Może to zalezy od techniki masażu ....
schizuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 09:15   #15
ola_x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 18
Dot.: Masaż piersi.....

moze miala 14 lat ;P albo wstawila silikony i musiala konserwatywnej rodzinie jakos to wytlumaczyc .
A tak serio to to jest mozliwe metodą autosugestii - wizualizacji. Mysle ze jesli przy tym masazu kobieta wizualizowala by sobie i wierzyla ze sprawia on ze jej piersi sie powiekszaja to faktycznie mozna uzyskac takie efekty. Polecam przejscie kursu metody Silvy albo przynajmniej ich ksiazke o samoleczeniu. pozdrawiam i zycze sukcesow
ola_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 12:51   #16
schizuko
Raczkowanie
 
Avatar schizuko
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 308
Dot.: Masaż piersi.....

Ja i tak lubie masaz piersi wiec bede próbowac:PI tak nic nie trace
schizuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 14:27   #17
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Masaż piersi.....

ja robie masaz jak wcieram w skore biustu krem ujedrniajacy, dziala
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 13:57   #18
kyntyk
Raczkowanie
 
Avatar kyntyk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zajerek
Wiadomości: 234
GG do kyntyk
Cool Dot.: Masaż piersi.....

Ja też smaruję żel do pielęgnacji biustu, dekoltu i szyi. Daje efekty jak stosuje codziennie (regularnie) przede wszystkim robią się jędrne a nie zwisające (mam dwie córki) które karmiłam piersią (razem około 2lat). Aaa ważne jest jak się wsmarowuje krem zawsze do góry i od razu szyję tak jakby się chciało kórę do góry wyciągnąć. To dje efekty po tygodniu stosowania. a iteż to jest masaż... hi hi
kyntyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 09:40   #19
schizuko
Raczkowanie
 
Avatar schizuko
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 308
Dot.: Masaż piersi.....

Mozecie poradzic jakies dobre kremy ujędrniające?Które dadza efekt?
schizuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-13, 11:23   #20
ola_x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 18
Dot.: Masaż piersi.....

z doswiadczenia wiem ze rodzaj balsamu nie ma znaczenia a liczy sie sam masaz. Ja uzywam jakichs najzwyklejszych polskich i sa dobre efekty. Probowalam jakichs z wyzszej polki i to wszystko jeden kit . Nie daj sie naciagnac na reklamy o Bog wie jakich zwiazkach chemicznych ktore wnikaja w skore i robia z nia nie wiadomo co. Balsam moze conajwyzej nawilzyc naskorek.
ola_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 21:30   #21
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 708
Dot.: Masaż piersi.....

To jeszcze raz , ufam ze będzie jaśniej.
Powodzenai i nie przesadzać!!!!!!!!!!!!
www.wizaz.pl/szczotka_automasaz_piersi.php
Piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 06:51   #22
zea
Raczkowanie
 
Avatar zea
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: srodek Polski
Wiadomości: 129
Dot.: Masaż piersi.....

A co sądzicie o Kolagenie? jest okrutnie drogi, ale ... podobno rewelacyjny
zea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 07:31   #23
kyntyk
Raczkowanie
 
Avatar kyntyk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zajerek
Wiadomości: 234
GG do kyntyk
Cool Dot.: Masaż piersi.....

Ja używam żelu z Oriflame. Jest super i działa lepiej niż z tych innych firm. http://www.oriflame.pl/prod/offers/C...hureMenu.jhtmlto stronka, gdzie poczytasz trochę o tym produkcie. Jak chcesz mogę ci go załatwić. Bo naprawdę warto. Składniki są w 100% z roślin z upraw ekologicznych.
kyntyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 07:37   #24
kyntyk
Raczkowanie
 
Avatar kyntyk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zajerek
Wiadomości: 234
GG do kyntyk
Cool Dot.: Masaż piersi.....

Cytat:
Napisane przez zea
A co sądzicie o Kolagenie? jest okrutnie drogi, ale ... podobno rewelacyjny
Zea. Kolagen to produkt odzwierzęcy!! Osoby ze skórą wrażliwą mogą nietolerować tego produktu. Po co kombinować jak macie gotowy preparat na rynku, który jest bezpieczny.
Tutaj coś znalazłam, tylko jestem trochę ... ale http://www.kregoslup.polbox.pl/pages...sualnoscia.htm
kyntyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 09:35   #25
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 708
Dot.: Masaż piersi.....

No to jednak kompletnie mylimy pojecia. W masażu biustu podstawa jest techniczna strona a nie to co w biust bedziemy wcierać. Albo to zrozumiemy albo nie i tyle. Wiekszość preparatów nie mas szans dotrzeć do skóry właściwej nie mówiąc juz o tkance podskórnej. W przypadku masażu biustu, podstawa to stymulowanie mięsni piersiowych, jesli chodzi o prewencje to masażu odprowadzający (podobny do drenażu).

Powodzenia.
Piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 10:04   #26
schizuko
Raczkowanie
 
Avatar schizuko
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 308
Cool Dot.: Masaż piersi.....

Cytat:
Napisane przez Piotr
No to jednak kompletnie mylimy pojecia. W masażu biustu podstawa jest techniczna strona a nie to co w biust bedziemy wcierać. Albo to zrozumiemy albo nie i tyle. Wiekszość preparatów nie mas szans dotrzeć do skóry właściwej nie mówiąc juz o tkance podskórnej. W przypadku masażu biustu, podstawa to stymulowanie mięsni piersiowych, jesli chodzi o prewencje to masażu odprowadzający (podobny do drenażu).

Powodzenia.
Oki Piotrze to powiedz mi jak mam wcierac owy balsam w piersi by zobaczyc efekty:P?
schizuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 03:17   #27
CMT
Raczkowanie
 
Avatar CMT
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: San Francisco, CA
Wiadomości: 289
Wyślij wiadomość przez Yahoo do CMT
Dot.: Masaż piersi.....

No coz... otworzylem strone, ktora "polecilas"... Prawde mowiac, ten kto opublikowal ten artykul, nie ma zielonego pojecia o medycynie, a juz na pewno o fizjologii (oczywiscie pomijam fakt, ze o medycynie chinskiej slyszal tylko, ze takowa istnieje). Wiekszosc "medykamentow", ktore ow pan proponuje, najprawdopodobniej sa oszukane. (dlaczego tak sadze? Cena, za jaka on je sprzedaje jest o wiele nizsza niz ta co jest na rynku).
Informacje zawarte na tej stronie sa na prawde smieszne: zatrzymanie menstruacji w celu zenergetyzowania ciala... Pytanie... dlaczego szamani jeszcze istnieja?
CMT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 13:42   #28
Marzenia_F
Raczkowanie
 
Avatar Marzenia_F
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 90
Dot.: Masaż piersi.....

A ja bym chciała mieć wiekszy biust niż to moje b!!!
Marzenia_F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 17:00   #29
stary.smok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 261
Dot.: Masaż piersi.....

Cytat:
Napisane przez CMT
No coz... otworzylem strone, ktora "polecilas"... Prawde mowiac, ten kto opublikowal ten artykul, nie ma zielonego pojecia o medycynie, a juz na pewno o fizjologii (oczywiscie pomijam fakt, ze o medycynie chinskiej slyszal tylko, ze takowa istnieje). Wiekszosc "medykamentow", ktore ow pan proponuje, najprawdopodobniej sa oszukane. (dlaczego tak sadze? Cena, za jaka on je sprzedaje jest o wiele nizsza niz ta co jest na rynku).
Informacje zawarte na tej stronie sa na prawde smieszne: zatrzymanie menstruacji w celu zenergetyzowania ciala... Pytanie... dlaczego szamani jeszcze istnieja?
Tym panem tak w ogóle powinna się chyba zająć prokuratura... Tworzy własne teorie medyczne, wlasne przyczyny powstawania schorzeń, niemalże własna anatomię (mialem wątpliwą przyjemność wysluchac jego "wykladu" na temat skolioz na bodajże III warszawskich targach masażu w firmie "DARING").
stary.smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 18:58   #30
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 708
Dot.: Masaż piersi.....

Mam takie wrażenie iż jest to problem min, traktowania biustu na kursach i w szkole masażu jakby ta partia ciała nie istniała, a temat bardzo poważny.

Dla wielu masazystów no powiedzmy TERAPEUTÓW masaż biustu jest sprawą bardzo poważna i delikatna zarazem. Owszem wymaga odpowiedniego podejścia, ale to kwestia profesjonalizmu. W masażu klatki piersiowej da się tak opracowac biust aby nieco go ujedrnic, bo spektakularnych efektów nie bedzie.

Biorą jednak pod uwage efekt estetyczny, to krótko mówiąc warto.

Ze strony terapeutycznej powiem tylko tyle, iz wymaga to naprawdę dużej praktyki i poswięceniu sie masazowi. Może to jest i zabawne albo też trudne do przyjęcia ale masaż tych parti ciała wymaga naprawdę profesjonalnego podejścia.

Mozna zarówno nieopatrznie wyprowadzić pacjentke z równowagi, zawstydzić lub też bez problemu udowodnic, iż taki masaż działa.

Na codzień pracuje z pacjentkami po chirurgii plastycznej biustu, pracujemy z drobnymi bliznami jesli jest cięcie wokół otoczki brodawki, innym razem problemem przyspieszenia pełnego czucia. Trudno zaufać, ale patrząc na efekty warto.

Czy mężczyzna po ginekomasti, odsysaniu tkanki tłuszczowej lub plastyce sutków podczas masażu czuje sie bardziej konfortowo niz kobieta podczas masażu biustu po plastyce?

Podejdzmy do tematu poważnie.
Powodzenia.
Piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.