DO prostowania włósów jaki preparat??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-12, 14:32   #1
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496

DO prostowania włósów jaki preparat???


Jak i jest preparat z Loreal dobry a nawet bardzo dobry do prostowania włosów...taki na każda pogode....dzieki
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 15:08   #2
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: DO prostowania włósów jaki preparat???

Cytat:
Napisane przez Monicoor
Jak i jest preparat z Loreal dobry a nawet bardzo dobry do prostowania włosów...taki na każda pogode....dzieki
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10940
Używam tego i jestem dość zadowolona, zresztą jest tam moja recenzja. Na nic lepszego na razie nie trafiłam.
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 16:18   #3
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: DO prostowania włósów jaki preparat???

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10940
Używam tego i jestem dość zadowolona, zresztą jest tam moja recenzja. Na nic lepszego na razie nie trafiłam.
popieram, tez kiedys uzywałam ten produkt pod prostownice i naprawde byłam zadowolona, teraz uzywam Flat Iron Spray z Welli z serii profesjonalnej (do kupienia w salonie fryzjerskim) i rowniez mi odpowiada, uzywam juz 2 buteleczke (jedna starcza mi na okolo 4-5 miesięcy, a kosztuje około 50 zl.). Z L'oreala dobre tez jest (ale nie juz z serii profesjonalnej) mleczko do prostowania włosów Studio Line, Hot Straight - do kupienia w każdym sklepie z kosmetykami Podaje rowniez link do KWC na temat tego ostatniego produktu:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11521
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 16:44   #4
gotika1
Raczkowanie
 
Avatar gotika1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 383
GG do gotika1
Dot.: DO prostowania włósów jaki preparat???

Jak można polecać kosmetyk na włosy, że daje dobry efekt skoro każdy ma inny rodzaj włosów. To tak jak polecać krem do twarzy, przecież każdy ma inną cerę więc trzeba inny krem.
Dlaczego oceniacie, że jest dobry godny polecenia?
Przecież inne efekty będą na włosach cienkich inne na grubych a jeszcze inne na pokręconych, zniszczonych, sianowatych i itd itd
Jesli Uważacie że komsetyk wypróbowaliście jest godny polecenia to prosze chociaż napiszcie jakie macie włosy?. Dziękuje pozdrawiam
gotika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 17:22   #5
sara17
Raczkowanie
 
Avatar sara17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 364
GG do sara17 Send a message via Skype™ to sara17
Dot.: DO prostowania włósów jaki preparat???

Wiecie co... Ja używam Joanny takiego żelu (niebieata tubka) za ok. 12 zł i jest b. fajny. Mam grube, długie, i kręcone włoski i on je ujarzmia Myśle że nie trzeba przepłacać za niesamowicie drogie kosmetyki jesli mozna znaleźć tanie i dobre
__________________
-= Float like a butterfly sting like a bee =-
Muhammad Ali

sara17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 17:40   #6
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: DO prostowania włósów jaki preparat???

Cytat:
Napisane przez sara17
Wiecie co... Ja używam Joanny takiego żelu (niebieata tubka) za ok. 12 zł i jest b. fajny. Mam grube, długie, i kręcone włoski i on je ujarzmia Myśle że nie trzeba przepłacać za niesamowicie drogie kosmetyki jesli mozna znaleźć tanie i dobre
Wiesz, tu chodzi głównie o to, że mało który kosmetyk drogeryjny potrafi ochronić włosy przed tak wysoką temperaturą, jaką męczymy włosy używając prostownicy.
A co do posta gotiki1 - skoro dziewczyna prosi o polecenie czegoś, to polecamy. Faktycznie, nie wszystko nadaje się do każdych włosów, i niestety kosmetyki często trzeba dobierać metodą prób i błędów, choć czasem to droga impreza.
Mój fryzjer niby twierdzi, że mam cienkie włosy, ale ja uważam inaczej, ponieważ lepiej służą mi kosmetyki do włosów normalnych, czyli wszelkie mleczka itp. U mnie ten L`Oreal nie obciąża włosów, mimo używania go codziennie przy myciu co 2 dni.
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 18:10   #7
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: DO prostowania włósów jaki preparat???

a moze chodziło Ci o Hot liss z loreala ? melczko do prostowania włosów prostownica. Takia różowa buteleczka, 150 ml, cena cos koło 17 zl o ile dobrze pamietam. Chroni (podobno ) i pomaga frzyurze "przetrwac". mam go juz jakis czas i mysle ze jest calkiem ok moje wloski nie wygladaja na zniszczone codziennym maltretowaniem prostwnica no a pozatym dozu ławiej jest je wyprostowac rano bo wystarczr raz przejechac po pasmie i jest ok moze tez kwestia prostownicy ale myśle ze za stosunkowo niewielkie pieniadze jest godny polecenia
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-12, 18:13   #8
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: DO prostowania włósów jaki preparat???

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=66095 tutaj masz cały spis watkow poświęconych kosmetykom do prostowania rzuc okiem w wolnej chwili na pewno znajdziesz cos o tym produkcie ktory Cie interesuje. pozdrawiam ;*
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 18:26   #9
Nelllcia
Raczkowanie
 
Avatar Nelllcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 194
Dot.: DO prostowania włósów jaki preparat???

A ktos prostowal wloski super sprayem (odzywka) do prostowania babyliss Pro?
__________________
Girls have unique powers; they get wet without water, bleed without injury and make boneless things hard.
Nelllcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 19:04   #10
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: DO prostowania włósów jaki preparat???

Cytat:
Napisane przez gotika1
Jak można polecać kosmetyk na włosy, że daje dobry efekt skoro każdy ma inny rodzaj włosów. To tak jak polecać krem do twarzy, przecież każdy ma inną cerę więc trzeba inny krem.
Dlaczego oceniacie, że jest dobry godny polecenia?
Przecież inne efekty będą na włosach cienkich inne na grubych a jeszcze inne na pokręconych, zniszczonych, sianowatych i itd itd
Jesli Uważacie że komsetyk wypróbowaliście jest godny polecenia to prosze chociaż napiszcie jakie macie włosy?. Dziękuje pozdrawiam
hahahahahahahaha przeciez my nie polecamy osobie majacej np. wlosy przetluszczajce sie szamponu do wlosow z lupiezem czy suchych Wypowiadamy sie na temat PREPARATOW DO PROSTOWANIA, a rodzaj wlosa nie ma tutaj zbyt wielkiej wagi, glownym punktem i rola takich preparatow jest OCHRONA STRUKTURY WLOSA PRZED CIEPLEM Z PROSTOWNICY I W REZULTACIE OCHRONA SAMEGO WLOKNA WLOSA. Dlatego osby uzywajce prostownic, ktore wyprobowaly pewnie duzą ilosc takich preparatow wiedza, ktory preparat najlepiej chroni wlosy przed uszkodzeniami, a jednoczesnie daje np. polysk. A poza tym, jesli ktos o cocs prosi to odpowiadamy na prosbe.
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 19:06   #11
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: DO prostowania włósów jaki preparat???

TAk z calego serducha polecam L'oreal Hot Liss
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-12, 19:10   #12
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: DO prostowania włósów jaki preparat???

Cytat:
Napisane przez Kalex
hahahahahahahaha przeciez my nie polecamy osobie majacej np. wlosy przetluszczajce sie szamponu do wlosow z lupiezem czy suchych Wypowiadamy sie na temat PREPARATOW DO PROSTOWANIA, a rodzaj wlosa nie ma tutaj zbyt wielkiej wagi, glownym punktem i rola takich preparatow jest OCHRONA STRUKTURY WLOSA PRZED CIEPLEM Z PROSTOWNICY I W REZULTACIE OCHRONA SAMEGO WLOKNA WLOSA. Dlatego osby uzywajce prostownic, ktore wyprobowaly pewnie duzą ilosc takich preparatow wiedza, ktory preparat najlepiej chroni wlosy przed uszkodzeniami, a jednoczesnie daje np. polysk. A poza tym, jesli ktos o cocs prosi to odpowiadamy na prosbe.
Nie no faktem jest, że np. do cienkich i rzadkich włosów nie za bardzo nadaje się mleczko, bo sprawi, że mogą wyglądać jak strąki. Ale to oczywiście sprawa indywidualna. Ja używam 2 preparatów - na grzywkę sprayu OSISa, bo po mleczku włosy przyklejają mi się do czoła Ale na resztę włosów mleczko jest świetne.
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 19:18   #13
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: DO prostowania włósów jaki preparat???

no tak, dlatego ja napisałam o Spray'u z Welli i tym rózowym mleczku do włosów z L'oreala
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 20:24   #14
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: DO prostowania włósów jaki preparat???

mogłby ktos wrzucic zdjęcie tego hot lissa bo szukałam w sklepie kosmetycznym po nazwie hot bo cos mi tam switało ale chyba nie w tym pokoju co trzeba...no wiec prosze o zdjęcie tego preparatu....i o cene jesli to mozliwe
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 20:28   #15
kasztanowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 153
Dot.: DO prostowania włósów jaki preparat???

Po licznych próbach z różnymi kosmetykami i tymi profesjonalnymi i zwykłymi drogeryjnymi do prostowania moich włosów (trochę przesuszonych) używam serum krystalicznego Renee Blanche. Uważam, że w moim przypadku sprawdza się najlepiej. Najpierw stosuję na włosy wilgotne, tak z 2 krople przed suszeniem a potem 1 kropelkę już na wysuszone przed prostowaniem.
Nie obciąża włosów, fryzura "trzyma" się przez cały dzień nawet przy wilgoci.
Zauważyłam też że efekt prostowania w dużej mierze zależy od ścięcia włosów.
Kiedyś miałam włosy dość mocno wycieniowane i wówczas utrzymane prostych było bardzo trudne.
Teraz, kedy cienowania jest mniej łatwiem jest je ułożyć i lepiej się "trzymają".
kasztanowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 20:49   #16
tekla_x
Raczkowanie
 
Avatar tekla_x
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 303
Dot.: DO prostowania włósów jaki preparat???

Monicoor --> http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11521
tekla_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 09:34   #17
Madalinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 5
Dot.: DO prostowania włósów jaki preparat???

Dziewczyny ja uważam ze mleczko Loreala Hot Style Iron Finish jest rewelacyjne. Wczesniej gdy prostowałam włosy bez niego miałam siano, a po nim prostownica przesuwa sie b . lekko, włosy sa miękkie, ładnie wyprostowane i nie ma mowy o sianie. Jak dla mnie to naprawde rewelacyjny produkt tym bardziej, że chroni jeszcze strukture włosa przed gorącą prostownicą Pozdrowionka
Madalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 13:08   #18
aniraka
Raczkowanie
 
Avatar aniraka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 329
Dot.: DO prostowania włósów jaki preparat???

a czy dostanę Loreal Hot Liss w sklepie kosmetycznym?
aniraka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:06.