Pędzle do kosmetyków mineralnych - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-28, 21:42   #3271
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

dzieki dziewczyny za odp
w ogole naczytalam sie a propo pedzla grubego ecotools, ze on taki cudowny do podkladu. U mnie sie nie sprawdza nie umiem nim operowac i chetnie juz dzis bym sie go pozbyla... tylko miejsce w pojemniku zajmuje
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 12:58   #3272
_karolkarz_
Raczkowanie
 
Avatar _karolkarz_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 140
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez brzozka88 Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny za odp
w ogole naczytalam sie a propo pedzla grubego ecotools, ze on taki cudowny do podkladu. U mnie sie nie sprawdza nie umiem nim operowac i chetnie juz dzis bym sie go pozbyla... tylko miejsce w pojemniku zajmuje
nie lubie Eccotoolsów, są fajne do pierwszefo prania. Potem strasznie twardnieją, robi się z nich "pióropusz" i są nie przyjemne
_karolkarz_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 14:23   #3273
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

z Ecotools lubię pędzel do różu, mam go już rok, lub nawet więcej nic się z nim nie dzieje
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 15:31   #3274
_karolkarz_
Raczkowanie
 
Avatar _karolkarz_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 140
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
z Ecotools lubię pędzel do różu, mam go już rok, lub nawet więcej nic się z nim nie dzieje
te pędzelki do róży są troszkę jakby inne, ale też nie zrobiły na mnie wrażenia((
_karolkarz_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 09:55   #3275
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

W Biedronce pojawił się zestawik pędzelków za 13,99 zł. Pędzelki wyglądają ciekawie, wydaje mi się, że to dobre syntetyczne włosie.
http://gazetki.biedronka.pl/g77,wios...rzebudzenie/26

EDIT: Włosie rzeczywiście syntetyczne, miękkie, choć w przypadku pędzelków do cieni chyba nieco zbyt sztywne. Pędzelki są bardzo małe/krótkie, nie spodziewałam się, że aż tak. Oprawki nie wyglądają zbyt solidnie. Na zdjęciu zestaw prezentuje się lepiej niż w rzeczywistości.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-04-05 o 21:25
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 16:05   #3276
Gwen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Wiecie czy łatwo natknąć się na podróbkę edm flat topa? Na allegro jest taniej, ale część dziewczyn tam kupujących skarżyło się na jakość...
Gwen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 17:23   #3277
lioele
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 592
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Mam flat top Everyday minerals będę mogła go używać też do innych minerałów? Np.Pixie,Lily Lolo itp?
lioele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-03, 18:18   #3278
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez lioele Pokaż wiadomość
Mam flat top Everyday minerals będę mogła go używać też do innych minerałów? Np.Pixie,Lily Lolo itp?
tak, mam EDM i używam do wszystkich minerałów
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 19:00   #3279
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez lioele Pokaż wiadomość
Mam flat top Everyday minerals będę mogła go używać też do innych minerałów? Np.Pixie,Lily Lolo itp?
Jasne, że tak.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 16:29   #3280
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Czy ktoś sie orientuje w większości pędzli Bdelium Tools? O ile nie przepadam za różem, to pedzle rózowe lubie
Szukam czegos do konturowania, ale u mnie konturowanie to jedynie podkreślenie kości policzkowej (delikatne!). Mam drobniutką twarz, więc chciałabym, żeby to bylo cos malego, a nie pędzel, przez ktorego machne grubą krechę, zamiast kreseczke (i rozmarzę..). Zdarzylo mi się to kilkakrotnie, więc postanowilam w jakis pędzel zainwestowac. na stronce niezbyt moge zobaczyc grubości i porównanie, a w sieci różowych nie widzialam nawet (oprócz zdjęc ze strony sklepu).
Zastanawialam się nawet nad jakimis pędzlami do oczu, ale one jednak sa za cienkie, potrzebowałabym czegoś grubości jak np 3 takie pędzelki

Bylabym wdzięczna za jakąs podpowiedź, chyba, że zwrócic sie do sklepu...
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 16:59   #3281
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Służę zdjęciem porównawczym pędzla do róży, bronzera i konturowania 942B z serii zielonej. 942P różowy sądząc po opisach na stronie sklepu ma tylko dłuższą rączkę, bo wymiary włosia są takie same: długość główki pędzla: 3.0 cm, najszersza rozpiętość główki: 2.5 cm.
Zielony pędzel 942 jest dość mały w porównaniu z pędzlami do różu, na początku myślałam, że to minus (to mój pierwszy i jedyny pędzel do różu), ale w praktyce jest dobrze, nie ma ryzyka zrobienia sobie "puciek".
Jeśli patrzyłaś na zdjęcia w tym samym sklepie co ja (kosmetyki-mineralne), to mój zielony wygląda nie tak jak na sklepowej focie (taki ściśnięty) tylko raczej właśnie jak jego różowa wersja (czyli bardziej rozczapierzony).

Pędzelek na zdjęciu porównałam do tuszu 2000 Calorie, więc widać, że jest mały. Niestety nie mam innego tego typu pędzla, z którym mogłabym go zestawić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1280006.jpg (57,6 KB, 41 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-05, 15:06   #3282
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;40130540]
Szukam czegos do konturowania, ale u mnie konturowanie to jedynie podkreślenie kości policzkowej (delikatne!). Mam drobniutką twarz, więc chciałabym, żeby to bylo cos malego, a nie pędzel, przez ktorego machne grubą krechę, zamiast kreseczke (i rozmarzę..). Zdarzylo mi się to kilkakrotnie, więc postanowilam w jakis pędzel zainwestowac. na stronce niezbyt moge zobaczyc grubości i porównanie, a w sieci różowych nie widzialam nawet (oprócz zdjęc ze strony sklepu).
Zastanawialam się nawet nad jakimis pędzlami do oczu, ale one jednak sa za cienkie, potrzebowałabym czegoś grubości jak np 3 takie pędzelki
[/QUOTE]
To ja polecam hakuro.
Zestawiam go z tuszem(jak poprzedniczka) i ecotools do bronzera(ktory przy hakuro wyszedl jak grube salami)
ten hakuro jest z naturalnego wlosia, ale tez jest syntetyk. Roznica to chyba ok 5 zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0092.jpg (33,2 KB, 48 załadowań)
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 20:17   #3283
whiteska
Raczkowanie
 
Avatar whiteska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 150
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Witam!
Bardzo poszę o poradę.
Chciałam kupić mój pierwszy zestaw pędzli i zdecydowałam się na sunshade minerals.
Na allegro są obecnie dwa rodzaje- 7 i 8 sztuk w zestawie. Jednakże jedne z nich wyglądają wyjątkowo podejrzanie. Oprócz kolorystyki i dziwnych elementów srebrnych flat top wygląda na wyjątkowo rzadki, a na nim najbadziej z całego zestawu mi zależy.
Mógłby mi ktoś coś doradzić?
Oto wspomniane pędzle: allegro .pl /flat-top-long-handle-kabuki-zestaw-7sztuk-hit-i3147387249.html
whiteska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 18:05   #3284
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Służę zdjęciem porównawczym pędzla do róży, bronzera i konturowania 942B z serii zielonej. 942P różowy sądząc po opisach na stronie sklepu ma tylko dłuższą rączkę, bo wymiary włosia są takie same: długość główki pędzla: 3.0 cm, najszersza rozpiętość główki: 2.5 cm.
Zielony pędzel 942 jest dość mały w porównaniu z pędzlami do różu, na początku myślałam, że to minus (to mój pierwszy i jedyny pędzel do różu), ale w praktyce jest dobrze, nie ma ryzyka zrobienia sobie "puciek".
Jeśli patrzyłaś na zdjęcia w tym samym sklepie co ja (kosmetyki-mineralne), to mój zielony wygląda nie tak jak na sklepowej focie (taki ściśnięty) tylko raczej właśnie jak jego różowa wersja (czyli bardziej rozczapierzony).

Pędzelek na zdjęciu porównałam do tuszu 2000 Calorie, więc widać, że jest mały. Niestety nie mam innego tego typu pędzla, z którym mogłabym go zestawić.
Cytat:
Napisane przez brzozka88 Pokaż wiadomość
To ja polecam hakuro.
Zestawiam go z tuszem(jak poprzedniczka) i ecotools do bronzera(ktory przy hakuro wyszedl jak grube salami)
ten hakuro jest z naturalnego wlosia, ale tez jest syntetyk. Roznica to chyba ok 5 zł
Bardzo dziękuję dziewczyny za pomoc . Dumałam nad tym który wziąć, a że nie mogłam się zdecydować... wzięłam 5-ty do podkładu

Już chciałam brać bdelium, ale uznałam, że skoro mam brać ścięty, to mam podobny z Essence of Beauty, też malutki... I mogę go do tego celu używać, a do rozświetlacza (dotychczas do tego go używałam) zamienić na inny...


Wzięłam do podkładu pędzel, o którym w sieci raczej niewiele, jedynie na YT przypadkowo jakaś angielka o nim mówiła, no i parę zdjęć znalazłam. Ciekawa jestem, jaki się okaże, jedynie z recenzji wiem, że mięciutki.
Jak coś dokupię jeszcze do bronzera
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 18:09   #3285
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;40222686](...) wzięłam 5-ty do podkładu
(...)
Wzięłam do podkładu pędzel, o którym w sieci raczej niewiele, jedynie na YT przypadkowo jakaś angielka o nim mówiła, no i parę zdjęć znalazłam. Ciekawa jestem, jaki się okaże, jedynie z recenzji wiem, że mięciutki.
Jak coś dokupię jeszcze do bronzera [/QUOTE]
Piąty?
OMG... do mnie leci trzeci(tym razem padło na pixie)
nie wiedziałam, że tyle jeszcze przede mną

a o jakim pędzlu mówisz?
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 08:23   #3286
Gwen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Nikt nie kupował everyday minerals flat topa na allegro ? Są wiarygodne?
Gwen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 10:24   #3287
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Gwen_ Pokaż wiadomość
Nikt nie kupował everyday minerals flat topa na allegro ? Są wiarygodne?
według mnie są wiarygodne, Ci sprzedawcy mają dużo produktów EDM i dobre opinie
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 21:15   #3288
_karolkarz_
Raczkowanie
 
Avatar _karolkarz_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 140
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

acha tak mi sie przypomniało, że dużo dziewczyn jest też zadowolonych z pędzli kozłowskiego
_karolkarz_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 10:52   #3289
Gwen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Ma ktoś porównanie flat topa edm do tego z annabelle ? Który lepszy ? Na kwc czytałam, że mniej zbity, ale nie miałam nigdy tego typu pędzla, a chce mieć tylko jeden, porządny, nie testować kilku. Zależy mi na zwiększeniu krycia i oczywiście dobrym rozporowadzaniu.
Gwen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-16, 17:56   #3290
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Hej
Właśnie też mam podobne pytanie. Czy któraś z Was używała pędzla flat top annabelle minerals i czy ma porównanie z innymi np. EDM, albo Sunshade minerals? Czy warto w niego inwestować czy raczej kupić coś innego?
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 19:37   #3291
Pati100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 530
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Przeczytałam cały wątek i jak byłam głupia, tak chyba jestem jeszcze głupsza. Lecą do mnie próbki podkładów mineralnych i oczywiście potrzebuję pędzla. Waham się pomiędzy ft EDM, a zestawem sunshade i milionem innych, miałam też koncepcję ecotools do bronzera, ale to chyba nie będzie najwygodniej. Aktualnie używam flat topa ecotools do podkładu "mineralnego" sephory i jestem z niego zadowolona, ale do minerałów w proszku chyba się słabo nada. Pomóżcie coś.
Pati100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 20:05   #3292
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Pati100 Pokaż wiadomość
Przeczytałam cały wątek i jak byłam głupia, tak chyba jestem jeszcze głupsza. Lecą do mnie próbki podkładów mineralnych i oczywiście potrzebuję pędzla. Waham się pomiędzy ft EDM, a zestawem sunshade i milionem innych, miałam też koncepcję ecotools do bronzera, ale to chyba nie będzie najwygodniej. Aktualnie używam flat topa ecotools do podkładu "mineralnego" sephory i jestem z niego zadowolona, ale do minerałów w proszku chyba się słabo nada. Pomóżcie coś.
Flat top EDM to był mój pierwszy porządny pędzel i w sumie lubię go do dziś (po 2 latach używania). Bardzo podobny do niego jest flat top Pixie. Pędzli Sunshade i Annabelle nie znam, więc nie pomogę.
Na początek najlepiej chyba kupić coś uniwersalnego, co zbiera dość dobre opinie, czyli EDM byłby jak najbardziej w porządku. Potem można się rozpędzać.
Z nowszych marek lubię Bdellium Tools.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 08:11   #3293
Pati100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 530
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Bardzo dziękuję. A jeśli chodzi o Bdellium, to np. taki:
http://www.iherb.com/Bdellium-Tools-...ki-Brush/45987, czy taki http://www.iherb.com/Bdellium-Tools-...-1-Brush/45983?
Pati100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 11:31   #3294
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Pati100 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję. A jeśli chodzi o Bdellium, to np. taki:
http://www.iherb.com/Bdellium-Tools-...ki-Brush/45987, czy taki http://www.iherb.com/Bdellium-Tools-...-1-Brush/45983?
Zalinkowanych nie znam, z flat topów mam trzy wersje pędzla 957, każdy z innej linii

957S Studio Line:
http://www.bdelliumtools.pl/studio-line-957s-p91.html
Ten zalinkowany przez Ciebie 957 Maestro wygląda bardzo podobnie.

957B Green Bambu:
http://www.bdelliumtools.pl/green-bambu-957b-p118.html

I 957Y Yellow Bambu, czyli praktycznie taki sam jak zielony, tylko z trochę twardszym włosiem, ale wciąż bardzo miłym w używaniu.

Według mnie to są naprawdę porządne pędzle, dość gęste, nie żrą bardzo dużo proszku (jak np Hakuro, które poza tą jedną wadą są też świetne), miękkie i delikatne dla skóry. No i bardzo miłe dla oka

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2013-04-17 o 11:33
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 23:44   #3295
Sissi_W
Rozeznanie
 
Avatar Sissi_W
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 645
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

chimay, mogłabyś porównać włosie flata z serii studio i green bambu?
mam ten zielony i jest bardzo mięciutki, marzy mi się kolejny ale nie chcę takiego samego, zastanawiam się czy wybrać ten żółty czy różowy

ostatnio próbowałam się pomalować moim starym (rocznym ) flatem z EDM i nie dałam rady, w porównaniu do pędzla z Bdellium Tools to straszny drapak, nie wiem czy to kwestia zużycia, wcześniej też mi się wydawał mięciutki, czy może kwestia przyzwyczajenia (od kilku miesięcy używam wyłącznie tego z BT)
Sissi_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 09:41   #3296
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Sissi_W Pokaż wiadomość
chimay, mogłabyś porównać włosie flata z serii studio i green bambu?
mam ten zielony i jest bardzo mięciutki, marzy mi się kolejny ale nie chcę takiego samego, zastanawiam się czy wybrać ten żółty czy różowy

ostatnio próbowałam się pomalować moim starym (rocznym ) flatem z EDM i nie dałam rady, w porównaniu do pędzla z Bdellium Tools to straszny drapak, nie wiem czy to kwestia zużycia, wcześniej też mi się wydawał mięciutki, czy może kwestia przyzwyczajenia (od kilku miesięcy używam wyłącznie tego z BT)
Green jest bardziej miękki od Studio, bardziej "jedwabisty". Po dokładniejszym macaniu wychodzi na to, że rzeczywiście mój EDM też jest z tych trzech najtwardszy, chociaż podczas makijażu jakoś bardzo tego nie odczuwam.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 11:16   #3297
Sissi_W
Rozeznanie
 
Avatar Sissi_W
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 645
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

dziękuję
a powiesz mi jeszcze jakbyś miała kupować kolejny pędzel to który byś wybrała green czy studio?

mnie EDM strasznie kłuje przy stemplowaniu, kiedyś tego nie czułam
Sissi_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 11:49   #3298
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Sissi_W Pokaż wiadomość
dziękuję
a powiesz mi jeszcze jakbyś miała kupować kolejny pędzel to który byś wybrała green czy studio?

mnie EDM strasznie kłuje przy stemplowaniu, kiedyś tego nie czułam
Raczej nie Studio, bo z tego co widzę, to większość pędzli z tej linii to mieszanka włosia syntetycznego z naturalnym, a ja unikam tych drugich (z moich doświadczeń wynika, że syntetyki są delikatniejsze a na dodatek włosie naturalne może śmierdzieć na początku, zwłaszcza kozie).
Więc wybrałabym coś z bambusów pewnie, różowe ciekawie wyglądają.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 12:18   #3299
Sissi_W
Rozeznanie
 
Avatar Sissi_W
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 645
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

źle sprecyzowałam pytanie , którego flata byś wybrała?

mnie te różowa kuszą bardzo tylko te długie rączki jakoś do mnie nie przemawiają

z linii studio czaję się na duo fibre do różu, właśnie dlatego że to prawdziwy duo fibre, te syntetyczne mam wrażenie, że są z tego samego włosia tylko inaczej przyciętego

niestety ominęła mnie promocja -30%, więc trochę sobie poczekam na kolejną obniżkę (ostatnie -15% to trochę za mało)
Sissi_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 12:21   #3300
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Sissi_W Pokaż wiadomość
źle sprecyzowałam pytanie , którego flata byś wybrała?

mnie te różowa kuszą bardzo tylko te długie rączki jakoś do mnie nie przemawiają

z linii studio czaję się na duo fibre do różu, właśnie dlatego że to prawdziwy duo fibre, te syntetyczne mam wrażenie, że są z tego samego włosia tylko inaczej przyciętego

niestety ominęła mnie promocja -30%, więc trochę sobie poczekam na kolejną obniżkę (ostatnie -15% to trochę za mało)
W sumie oba te flat topy lubię (długa rączka w Studio mi nie przeszkadza), a jakoś podczas makijażu nie odczuwam tego, że Studio jest trochę twardszy.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-13 17:05:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:55.