Do oceny, mój jadłospis. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-20, 12:26   #1
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557

Do oceny, mój jadłospis.


Może warto by było założyć taki wątek?

Do rzeczy, zrzucam pociążowe kilogramy (dużo).
Niestety obecnie nie mogę ćwiczyć, pozostaje ruch dnia codziennego- spacery 2 godziny dziennie intensywnego spaceru, raz w tygodniu basen.

Śniadanie 6.00:
- ryż z owocami, kasza jaglana z owocami, ewentualnie jogurt naturalny plus płatki i suszone owoce, kawa- zawsze.

Obiad I koło godziny 11-12: mięso najczęściej karkówka 200 g, 200 g sałatki gotowej i 2 łyżki oleju i przyprawy lub jajecznica z warzywami

Obiad II 16: kurczak cała duża pierś lub indyk pół dużej piersi i gotowane warzywa, lub tuńczyk z warzywami

Kolacja: spaghetti, chleb z twarożkiem i pomidorem, makaron z warzywami, ryż z warzywami, lub owoce- rzadko.

Chudnę 0,5-1 kg na tydzień. Nigdy nie jestem głodna. Co mnie dziwi i cieszy to to że jem dużo a i tak chudnę.

Czy taki jadłospis jest ok czy coś powinnam zmienić??
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 12:56   #2
teczowa dlolinka 21
Zakorzenienie
 
Avatar teczowa dlolinka 21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 855
Dot.: Do oceny, mój jadłospis.

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Może warto by było założyć taki wątek?

Do rzeczy, zrzucam pociążowe kilogramy (dużo).
Niestety obecnie nie mogę ćwiczyć, pozostaje ruch dnia codziennego- spacery 2 godziny dziennie intensywnego spaceru, raz w tygodniu basen.

Śniadanie 6.00:
- ryż z owocami, kasza jaglana z owocami, ewentualnie jogurt naturalny plus płatki i suszone owoce, kawa- zawsze.

Obiad I koło godziny 11-12: mięso najczęściej karkówka 200 g, 200 g sałatki gotowej i 2 łyżki oleju i przyprawy lub jajecznica z warzywami

Obiad II 16: kurczak cała duża pierś lub indyk pół dużej piersi i gotowane warzywa, lub tuńczyk z warzywami

Kolacja: spaghetti, chleb z twarożkiem i pomidorem, makaron z warzywami, ryż z warzywami, lub owoce- rzadko.

Chudnę 0,5-1 kg na tydzień. Nigdy nie jestem głodna. Co mnie dziwi i cieszy to to że jem dużo a i tak chudnę.

Czy taki jadłospis jest ok czy coś powinnam zmienić??

Taki wątek już istnieje
Nasze codzienne jadłospisy KLIK
używamy wyszukiwarki, nie zaśmiecamy forum
__________________
04.03.2011
25.06.2014 , 21.12.2014
15.08.2015

13.03.2016 II kreseczki


https://mkuchara.blogspot.com/
teczowa dlolinka 21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.