Temudżin, ziołolecznictwo, medycyna naturalna, medycyna niekonwencjonalna. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-27, 12:29   #1
Nymeria007
Przyczajenie
 
Avatar Nymeria007
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20

Temudżin, ziołolecznictwo, medycyna naturalna, medycyna niekonwencjonalna.


Chciałam zapytać czy któraś z Was korzysta z takiego leczenia lub miała do czynienia z medycyną naturalną, ziołolecznictwem, medycyną niekonwencjonalną?

Ja jesienią zeszłego roku poszłam do przychodni Temudżin w Warszawie z problemem torbieli na jajniku.
Badanie polega na oglądaniu dłoni, oczu i języka i badaniu pulsu. Później krótka rozmowa o tym co mi dolega i wypisanie "recepty". W rejestracji pani od razu idzie do drugiego pokoju odmierzyć określone ziółka które trzeba brać przez miesiąc a później kolejna wizyta.
Po dwóch miesiącach terapii poszłam na usg żeby zobaczyć czy są jakieś efekty i okazało się że torbiel zmniejszyła się o ponad połowę
Niestety po trzecim miesiącu przerwałam terapię bo a to nie było czasu, a to brakło pieniędzy...
Ale teraz wróciłam na terapię żeby raz na zawsze pozbyć się problemu.

Tym razem jeszcze powiedziałam pani doktor że często mam dziwne zasłabnięcia i najszybciej przechodzi mi gdy zjem coś słodkiego. I że lekarze od kilku lat nie mają pojęcia o co chodzi. Niby nie zagraża to życiu ale jest bardzo uciążliwe jak jestem gdzieś na mieście czy w pracy i nagle słabnę i ręce mi się strasznie trzęsą.
Pierwsze co to spytała o cukier. Ale robiłam badania i wszystko było w porządku, morfologia też.
Więc stwierdziła że to na pewno Kadydoza. Mam odstawić wszelkie słodycze i produkty mączne, jeść więcej gotowanych rzeczy i na pewno poczuje się lepiej.
Poczytałam trochę w internecie i rzeczywiście sporo objawów pasuje!
Wieczne zmęczenie i senność, zaburzenia snu, problemy z łupieżem i dziwnymi krostkami na skórze głowy (których też nikt nie potrafił wyleczyć), te całe zasłabnięcia, przybieranie na wadze i ataki wilczego głodu, bóle głowy, problemy z koncentracją. Podobno nawet problemy z jajnikami mogą być przez to!
Od jakiegoś czasu miałam wrażenie że mimo młodego wieku wręcz się rozsypuje, a teraz skoro znam diagnozę wiem jak się wyleczyć, choć na pewno nie będzie łatwo ze względu na dietę i zmianę nawyków żywieniowych Podobno każdy z nas ma grzyby w układzie trawiennym i czasem przy nieodpowiedniej diecie, niedoborze witamin lub leczeniu antybiotykowym robi się ich za dużo i niestety robią takie zamieszanie w naszym organizmie...

Bardzo polecam takie metody leczenia, choć czasem na efekty trzeba trochę poczekać. Ale przynajmniej nie faszerujemy się chemią

Któraś z was miała jakieś doświadczenia z tego typu leczeniem? Chętnie poznam inne opinie lub doświadczenia
Nymeria007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 14:03   #2
Dont Know
Wtajemniczenie
 
Avatar Dont Know
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 268
Dot.: Temudżin, ziołolecznictwo, medycyna naturalna, medycyna niekonwencjonalna.

mam pytanie, czy drogie są takie wizyty i czy na początku terapii nie miałaś tzw. odtruwania organizmu?
__________________

Dont Know jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 14:25   #3
Nymeria007
Przyczajenie
 
Avatar Nymeria007
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20
Dot.: Temudżin, ziołolecznictwo, medycyna naturalna, medycyna niekonwencjonalna.

160zł to cena razem z ziołami.
ostatnio słyszałam jak recepcjonistka rozmawia z kimś przez telefon i chyba było że zioła kosztują 125zł a sama wizyta 35zł

nie było żadnego odtruwania... tzn. pani doktor nigdy nie mówi na co są poszczególne zioła tylko jaki będzie po nich efekt. więc w sumie to nie wiem czy było coś na odtruwanie organizmu a saszetek z różnymi ziołami jest kilka
Nymeria007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 15:52   #4
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: Temudżin, ziołolecznictwo, medycyna naturalna, medycyna niekonwencjonalna.

Leczyli mnie ziołami, masażami i akupunkturą (igłę miałam stale w uchu ze względu na bóle głowy). Oraz jakimiś zabiegami, które miały mi pomagać na zatoki. Wykryli wszystko poprzez zajrzenie do oka. Klientów mają bardzo dużo. Mój tata często pije zioła od nich, jak boli go żołądek i po kilku dniach czuje się lepiej. Moja mama była u nich na odwyku palenia. Lekarze, o których piszę, są z Ukrainy. Mojemu Narzeczonemu przepisali na żołądek lek, dali listę z ziołami i zajrzeli oczywiście w oko, zapłacił 80 zł, z tym, że ci lekarze, to znajomi rodziców. Czasami tacy lekarze, którzy są dla innych ludzi nienormalni, mogą lepiej pomóc niż jakiś znany lekarz, przynajmniej nie trują lekami, tylko zalecają zioła bądź akupunkturę czy masaże.
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.

Edytowane przez enamour
Czas edycji: 2013-03-27 o 15:54
enamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 20:04   #5
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Temudżin, ziołolecznictwo, medycyna naturalna, medycyna niekonwencjonalna.

Słyszałam o tej przychodni. Ktoś mi ją polecał tyle, że wtedy chodziło o masaże, nie o zioła.
A masaży tam próbowałaś?
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 13:22   #6
Nymeria007
Przyczajenie
 
Avatar Nymeria007
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20
Dot.: Temudżin, ziołolecznictwo, medycyna naturalna, medycyna niekonwencjonalna.

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Słyszałam o tej przychodni. Ktoś mi ją polecał tyle, że wtedy chodziło o masaże, nie o zioła.
A masaży tam próbowałaś?
Wiem że stosują tam masaże i akupunkturę, ale nie miałam żadnych wskazań do tych zabiegów więc nigdy na takim nie byłam.
Nymeria007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 20:08   #7
zgubionysens
Przyczajenie
 
Avatar zgubionysens
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 16
Dot.: Temudżin, ziołolecznictwo, medycyna naturalna, medycyna niekonwencjonalna.

Ja co jakiś czas chodzę do irydologa. Ładnych parę lat temu walczyłam z migrenami - tak bolało, że przestawałam funkcjonować, wyłam z bólu. Przez trzy lata chodziłam po różnych lekarzach medycyny konwencjonalnej, dostawałam leki przeciwbólowe, które nie działały, a diagnozy żadnej. Koleżanka podpowiedziała mi żeby właśnie do irydologa się wybrać - miała rację. Diagnoza na podstawie wyglądu tęczówki oka zajęła 5 minut, leczenie polegające na piciu naparów z ziół - miesiąc. Zaznaczę, że były to zioła dostępne w każdym sklepie zielarskim i kosztowały mnie niecałe 5 zł. Efekt jest taki, że od 5 lat nie bolała mnie głowa. Przyczyną migren okazało się zapalenie woreczka żółciowego na co zwykli lekarze nie wpadli.
zgubionysens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-30, 21:59   #8
lily96
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 19
Dot.: Temudżin, ziołolecznictwo, medycyna naturalna, medycyna niekonwencjonalna.

http://lily-my-lifestyle.blog.onet.pl/ zapraszam
lily96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 16:20   #9
niepa
Catleesi Morza Kocimiętki
 
Avatar niepa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 978
Dot.: Temudżin, ziołolecznictwo, medycyna naturalna, medycyna niekonwencjonalna.

Ja korzystałam. Miałam wymieniony cały szereg schorzeń, począwszy od zablokowanego ogrzewacza (tabletki antykoncepcyjne) potrójnego, przez żołądek, kończąc na nerkach. Stosowałam ziołolecznictwo i pomogło - tętno wątrobowe spadło, nie miałam przegrzanego organizmu (ale muszę do tego wrócić, bo znowu się źle czuję). Oprócz tego miałam przystawiane pijawki na moje operacyjne kolana - gdyby nie to, że wróciłam na treningi, efekt poprawy (mogłam normalnie chodzić), utrzymywałby się koło miesiąca. Ale uprzedzam - nie bierzcie aspiryny dzień przed straciłam pół litra krwi w ponad 10 godzinnym krwotoku. I wiem, że mi to pomaga, ale ból wgryzania się był straszny i boję się tam wrócić

Akupunktura mi nie pomogła - na plecy miałam stawianą, ale to nie są jednak punkty energetyczne, a mięśnie/kręgi/nerwy. Dostałam nawet igłę w mostek - na sprawy sercowe, żeby odblokować energię (eh te rozstania).
niepa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 20:18   #10
jolkaandrut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Temudżin, ziołolecznictwo, medycyna naturalna, medycyna niekonwencjonalna.

Cytat:
Napisane przez Nymeria007 Pokaż wiadomość
Chciałam zapytać czy któraś z Was korzysta z takiego leczenia lub miała do czynienia z medycyną naturalną, ziołolecznictwem, medycyną niekonwencjonalną? (...)
Ja bardzo lubię. Medycynę naturalną i ziołolecznictwo stosuję w domu od wielu lat. Jeśli zaczynasz (w sumie i nie tylko) to polecam Ci cykl artykułów o ziołach i ich zastosowaniu: http://www.malopolska24.pl/index.php...onal-and-wild/

Konkretnie piszą o wielu ziołach, o tym jak je zbierać i używać. Indformacje pewne, bo napisane przez pracowników Uniwerystetu w Budapeszcie.

Pozdro
Jolka
jolkaandrut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 11:00   #11
tulinska12
Przyczajenie
 
Avatar tulinska12
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5
Dot.: Temudżin, ziołolecznictwo, medycyna naturalna, medycyna niekonwencjonalna.

Moja mama bardzo choruje i była już u wielu specjalistów. Warto też zauważyć, że wieloletnie chorowanie skutkuje również nagromadzeniem stresu. Zaczęłam się interesować medycyną niekonwencjonalną i zaprowadziłam mamę do Domu Przestrzeni. Wizyta przede wszystkim bardzo miła i profesjonalna, trwa odpowiednia ilość czasu i kiedy idziemy na kolejną wizytę widać już poprawę.
tulinska12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-01, 12:00   #12
Bruneteczka90
Raczkowanie
 
Avatar Bruneteczka90
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: Temudżin, ziołolecznictwo, medycyna naturalna, medycyna niekonwencjonalna.

W Temudzin jest stosowana Medycyna Tybetanska?
Bruneteczka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 19:15   #13
ashii
Przyczajenie
 
Avatar ashii
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8
Dot.: Temudżin, ziołolecznictwo, medycyna naturalna, medycyna niekonwencjonalna.

Macie może aktualne info jak to teraz wygląda? Czy polecacie konkretnego lekarza, ile kosztuje wizyta i ogólnie czy nadal warto tam się wybrać?
Czytałam sporo dobrych opinii, ale znaczna większość jest o lekarzach, którzy tam już podobno nie pracują.
Szkoda też, że nie mają strony internetowej..
ashii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 19:47   #14
201610170908
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 17
Dot.: Temudżin, ziołolecznictwo, medycyna naturalna, medycyna niekonwencjonalna.

Cytat:
Napisane przez enamour Pokaż wiadomość
Leczyli mnie ziołami, masażami i akupunkturą (igłę miałam stale w uchu ze względu na bóle głowy). Oraz jakimiś zabiegami, które miały mi pomagać na zatoki. Wykryli wszystko poprzez zajrzenie do oka. Klientów mają bardzo dużo. Mój tata często pije zioła od nich, jak boli go żołądek i po kilku dniach czuje się lepiej. Moja mama była u nich na odwyku palenia. Lekarze, o których piszę, są z Ukrainy. Mojemu Narzeczonemu przepisali na żołądek lek, dali listę z ziołami i zajrzeli oczywiście w oko, zapłacił 80 zł, z tym, że ci lekarze, to znajomi rodziców. Czasami tacy lekarze, którzy są dla innych ludzi nienormalni, mogą lepiej pomóc niż jakiś znany lekarz, przynajmniej nie trują lekami, tylko zalecają zioła bądź akupunkturę czy masaże.

Hej Słyszałam właśnie, że obecnie powraca się do bardziej niekonwencjonalnych form leczenia. Zioła są znów w użyciu i moim zdaniem naprawdę przynosi to wiele korzyści dla naszego zdrowia. Moja mama czytała jakiś czas temu książkę: xxx, gdzie zawartych jest wiele mądrości oraz wskazówek na temat tego, jak o siebie i swoje zdrowie odpowiednio dbać.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-10-08 o 00:13 Powód: Link.
201610170908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-30, 10:17   #15
KlaraSkar1
Przyczajenie
 
Avatar KlaraSkar1
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 2
Dot.: Temudżin, ziołolecznictwo, medycyna naturalna, medycyna niekonwencjonalna.

Jestem tu nowa, ale z pełna odpowiedzialnością mogę Wam polecić stosowanie medycyny naturalnej i ziołolecznictwa! To jest super sprawa, organizm jest oczyszczony, dzięki temu żyję w zgodzie z naturą! a co do ceny... to indywidualna sprawa, dlatego warto samemu się umówić. No i dziewczyny, przede wszystkim trzeba w to uwierzyć, inaczej nie zadziała xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-07-19 o 14:12 Powód: reklama
KlaraSkar1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-22, 19:42   #16
hoffsab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Dot.: Temudżin, ziołolecznictwo, medycyna naturalna, medycyna niekonwencjonalna.

Witam, ktoś gdzieś kiedyś powiedział mi o zielarce z Andrychów która potrafi zdziałać cuda niestety nie potrafił podać więcej żadnych danych. Może ktoś słyszał o tej Pani? Jeśli tak proszę o namiary. Pozdrawiam
hoffsab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 19:32   #17
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Temudżin, ziołolecznictwo, medycyna naturalna, medycyna niekonwencjonalna.

Witam Wszystkich. Od kilku lat staram się unikać leków, wiele dolegliwości próbuję leczyć za pomocą emocji i energii. Bardzo mi miło, że jest taki wątek
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 10:18   #18
malborski_krzyzak
Przyczajenie
 
Avatar malborski_krzyzak
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Malbork
Wiadomości: 23
Dot.: Temudżin, ziołolecznictwo, medycyna naturalna, medycyna niekonwencjonalna.

emocjami i energia? jak dokładnie to działa?
malborski_krzyzak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-27, 13:15   #19
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Temudżin, ziołolecznictwo, medycyna naturalna, medycyna niekonwencjonalna.

Jest chodzi o energię to wizualizuję sobie energię z nieba na chore miejsce. A emocje to przeczytaj o totalnej biologii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Zbyt dużo opisywania....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-14, 20:16   #20
lysiczka
Przyczajenie
 
Avatar lysiczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Temudżin, ziołolecznictwo, medycyna naturalna, medycyna niekonwencjonalna.

Cytat:
Napisane przez hoffsab Pokaż wiadomość
Witam, ktoś gdzieś kiedyś powiedział mi o zielarce z Andrychów która potrafi zdziałać cuda niestety nie potrafił podać więcej żadnych danych. Może ktoś słyszał o tej Pani? Jeśli tak proszę o namiary. Pozdrawiam
Znalazła Pani tę zielarkę?
lysiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-14 21:16:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.