jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-11, 16:33   #61
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
No fakt, prostytutka to nie normalna dziewczyna, tylko mutant.
No tak, kazda ma dwa va-jay-jay i 3 piersi

Cytat:
Napisane przez madzia_g Pokaż wiadomość
jesli myslisz ze dla faceta sex laczy sie z miloscia to jestes w bledzie. owszem to czesto idzie w parze, ale oni POTRAFIA ODDZIELIC MILOSC OD SEXU!
Tylko po co krzyczysz? A kobiety to niby nie potrafia?

Chlopak uprawial seks z kurtyzana, ale to nie jest powod do wyciagania jakis uogolnien...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 16:35   #62
onaaa333
Raczkowanie
 
Avatar onaaa333
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 236
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

podjelam decyzje...
to bylo kiedys chcial zaszalec to zaszalal... nie moge go winic za przeszlosc za to jaki byl liczy sie to jaki jest teraz..Dowiedzialam sie o tym i odrazu napisalam bo musialam sie chyba wyzalic... kompletnie sie tego nie spodziewalam zaskoczyl mnie baaaardzo... byc moze bedzie mi trudniej sie do niego zblizyc.. ale jestem pewna, ze niejeden facet by mi po prostu tego nie powiedzial...
i wiecie co... chyba sie po takiej sytuacji bardziej do niego przekonuje, a ciezko mi jest komus tak calkiem zaufac...
a swoja droga... on mi powiedzial ze 75% samotnych facetow korzysta z takich usug i po prostu malo kto o tym wie... nie myslicie,ze jest w tym troche przesady?? )
onaaa333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 16:40   #63
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez onaaa333 Pokaż wiadomość
a swoja droga... on mi powiedzial ze 75% samotnych facetow korzysta z takich usug i po prostu malo kto o tym wie... nie myslicie,ze jest w tym troche przesady?? )
Raczej duzo a nie troche przesady.

Abstrahujac juz od tego, ze "samotny" to pojecie dosc wzgledne.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 16:46   #64
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

a ja bym poslal w cholere faceta ktory korzystal z uslugi seks za kase i tyle, kwestia zasad,

jak ktos juz radzil albo przejdz nad tym do porzadku dziennego ( i w ramach zemsty poslij go na badania, ciekawe jak mu milo bedzie jak mu paleczke wetkna w penisa), albo daj mu kpa, innej opcji nie ma

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez onaaa333 Pokaż wiadomość
podjelam decyzje...
to bylo kiedys chcial zaszalec to zaszalal... nie moge go winic za przeszlosc za to jaki byl liczy sie to jaki jest teraz..Dowiedzialam sie o tym i odrazu napisalam bo musialam sie chyba wyzalic... kompletnie sie tego nie spodziewalam zaskoczyl mnie baaaardzo... byc moze bedzie mi trudniej sie do niego zblizyc.. ale jestem pewna, ze niejeden facet by mi po prostu tego nie powiedzial...
i wiecie co... chyba sie po takiej sytuacji bardziej do niego przekonuje, a ciezko mi jest komus tak calkiem zaufac...
a swoja droga... on mi powiedzial ze 75% samotnych facetow korzysta z takich usug i po prostu malo kto o tym wie... nie myslicie,ze jest w tym troche przesady?? )

a nie zauwazylam ze decyzje juz podjelas,

BTW, marna argumentacja i naciagana, biedne polki, zony, co 3 maz puszcza sie w burdelu,
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 16:49   #65
onaaa333
Raczkowanie
 
Avatar onaaa333
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 236
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!





a nie zauwazylam ze decyzje juz podjelas,


podjelam- to nie bedzie mialo wplywu na nasz zwiazek stalo sie kiedys - trudno. postaram sie o tym nie myslec
onaaa333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 16:53   #66
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez madzia_g Pokaż wiadomość
już się wypowiadałam, ale autorko watku: histeryzujesz!!
jesli myslisz ze dla faceta sex laczy sie z miloscia to jestes w bledzie. owszem to czesto idzie w parze, ale oni POTRAFIA ODDZIELIC MILOSC OD SEXU! oni nie musza kochac zeby isc z dziewczyna do lozka! zreszta czesc kobiet tez ma takie podejscie!
Od kiedy to ma coś wspólnego z płcią? Zależy to od charakteru, poglądów, podejścia do swojej seksualności, swojego ciała i swoich przeżyć.

Cytat:
Napisane przez onaaa333 Pokaż wiadomość
a swoja droga... on mi powiedzial ze 75% samotnych facetow korzysta z takich usug i po prostu malo kto o tym wie... nie myslicie,ze jest w tym troche przesady?? )
Ja bym stawiała na dużą przesadę, a facet chce się trochę wybielić [choć z mojego punktu widzenia nie ma z czego]

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
jak ktos juz radzil albo przejdz nad tym do porzadku dziennego ( i w ramach zemsty poslij go na badania, ciekawe jak mu milo bedzie jak mu paleczke wetkna w penisa), albo daj mu kpa, innej opcji nie ma
Kara? Dziwne podejście do badań. Dla mnie oczywiste jest to, że osoba, która współżyje ma szanse coś złapać. I każdy nowy związek doświadczonych już parterów, w momencie rezygnacji z prezerwatyw powinien zacząć się od takiego badania.
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 16:59   #67
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość

Kara? Dziwne podejście do badań. Dla mnie oczywiste jest to, że osoba, która współżyje ma szanse coś złapać. I każdy nowy związek doświadczonych już parterów, w momencie rezygnacji z prezerwatyw powinien zacząć się od takiego badania.

ta wiedzialam ze zobacze cos w ty stylu

moje podejscie do badan nie jest dziwne, zapewniam ze jest takie jakie powinno,

podejrzewam ze rozumiesz co mialam na mysli, wiadoma rzecza jest ze nie powie do faceta " za kare idz sie zbadaj"
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-11, 17:01   #68
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
ta wiedzialam ze zobacze cos w ty stylu

moje podejscie do badan nie jest dziwne, zapewniam ze jest takie jakie powinno,

podejrzewam ze rozumiesz co mialam na mysli, wiadoma rzecza jest ze nie powie do faceta " za kare idz sie zbadaj"
Chyba nie bardzo, bo nie wiem za co onaaa333 ma się mścić
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 17:05   #69
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Chyba nie bardzo, bo nie wiem za co onaaa333 ma się mścić

  • no wiec pozostawie cie w poczuciu blogiej nieswiadomosci, z jednej prostej przyczyny, com napisala- napisalam i nie czuje potrzeby rozwijania swojej mysli, ( bez obrazy oczywiscie)
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).


Edytowane przez aniko 23
Czas edycji: 2009-04-11 o 17:22
aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 17:18   #70
najlepsza100
Przyczajenie
 
Avatar najlepsza100
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 19
Cool Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

ja zakończyłabym związek , po co to mówił, chciał się pochwalić czy co nie rozumiem
najlepsza100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 17:37   #71
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
  • no wiec pozostawie cie w poczuciu blogiej nieswiadomosci, z jednej prostej przyczyny, com napisala- napisalam i nie czuje potrzeby rozwijania swojej mysli, ( bez obrazy oczywiscie)
Bez obrazy, oczywiście
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-11, 20:00   #72
onaaa333
Raczkowanie
 
Avatar onaaa333
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 236
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez najlepsza100 Pokaż wiadomość
ja zakończyłabym związek , po co to mówił, chciał się pochwalić czy co nie rozumiem
Rozmawialismy na ten temat po prostu widzialam ze sie zawahal, ale powiedzial mi w koncu....
onaaa333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 20:30   #73
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Od kiedy to ma coś wspólnego z płcią? Zależy to od charakteru, poglądów, podejścia do swojej seksualności, swojego ciała i swoich przeżyć.


Ja bym stawiała na dużą przesadę, a facet chce się trochę wybielić [choć z mojego punktu widzenia nie ma z czego]


Kara? Dziwne podejście do badań. Dla mnie oczywiste jest to, że osoba, która współżyje ma szanse coś złapać. I każdy nowy związek doświadczonych już parterów, w momencie rezygnacji z prezerwatyw powinien zacząć się od takiego badania.
a jednak obserwujac otoczenie/swiat/etc często zdarza sie, ze facet taki jest, tak sie zachowuje
choc oczywiscie to co powiedzialas to tez racja
Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
No tak, kazda ma dwa va-jay-jay i 3 piersi



Tylko po co krzyczysz? A kobiety to niby nie potrafia?

Chlopak uprawial seks z kurtyzana, ale to nie jest powod do wyciagania jakis uogolnien.
..
kobiety tez potrafia i o tym napisalam
moze i uogolnienie ale autorka watku histeryzuje, bo jej facet nie przezyl swojego pierwszego razu z milosci, a tak wlasnie czesto sie zdarza i moze powiecie mi ze faceci to tacy romantycy ze do lozka ida tylko z dziewczyna ktora kochaja
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 20:40   #74
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez onaaa333 Pokaż wiadomość
wlasnie sie dowiedzialam, ze moj chlopak przezyl swoj 1 raz z k****. jestem w totalnym szoku nie wiem co myslec co zrobic...?
no ale o co chodzi?
czy to stanowi jakis problem?

jego sprawa jak przezyl 1 raz...

chyba ze to bylo PO tym jak zaczeliscie byc razem



ja mojemu TZ owi powiedzialam, ze moj 1 raz wzgladal jak wygladal i on to zrozumial, podszedl do tego na luzie i znaczenie ma to co jest miedzy nami, a nie to co bzlo 5 lat temu...
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 21:00   #75
Goshia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 946
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

ja bym sie chyba jednak obawiała albo chociaz zastanawiała, jaka wartoscia jest dla niego seks? .... : o
Goshia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 21:07   #76
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

chzba taka jak dla kazdego faceta, seks=mega przyjemnosc



czesto faceci robia to po raz pierwszy z prostytutka, bo maja stresa, bo sie boja, bo maja kompleksy, bo sa niesmiali.

czasami, bo ich to kreci, bo chca zeby bylo to profesjonalne i wspaniale (co jest mylnym wyobrazeniem, bo prostytutki rzadko naprawde znaja sie na rzeczy).

moze przegral zaklad z kumplem.

a moze po prostu jest glupi i ma rozwalony system wartosci albo byl.

jednak jakiby to nie byl powod - bylo minelo
__________________
pij mleko
bedziesz wielki

Edytowane przez Malaika85
Czas edycji: 2009-04-11 o 21:10
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 21:08   #77
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

gratuluje zalozycielce watku do przejscia na tym co historia do porzadku dziennego.
a zpytam sie tak juz na boku: chodzilo ci o to ze pierwszy raz przezyl z (jak to wyrak okreslil ladnie) kurtyzana czy ze w ogle korzystal z jej uslug?
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 21:14   #78
onaaa333
Raczkowanie
 
Avatar onaaa333
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 236
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Napisalam tutaj praktycznie zaraz po tym jak sie dowiedzialam... bylam tak zaskoczona, ze moze i histeryzowalam... teraz juz troche inaczej na to patrze chociaz wiadomo... latwo nie jest...
Doceniam to, ze powiedzial mi, ze bedzie na mnie czekal, ze zrobimy to wtedy, kiedy ja bede chciala...

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
gratuluje zalozycielce watku do przejscia na tym co historia do porzadku dziennego.
a zpytam sie tak juz na boku: chodzilo ci o to ze pierwszy raz przezyl z (jak to wyrak okreslil ladnie) kurtyzana czy ze w ogle korzystal z jej uslug?
ogolnie mi chodzilo o takie uslugi... ale gdyby wczesniej robil to tak "normalnie" to pomyslalabym, ze mu sie tak chce, ze musi do burdelu isc i sie wyzyc...
onaaa333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 21:41   #79
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

a nie pomyslals ze nie chcial zaliczyc klapy o wstydu przed dziewcznyna? absolutnie nie pochwalam, nie oceniam tego co zrobil, nie ganie.

ale dobrze ze sie histeria uspokoila.
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-11, 21:56   #80
onaaa333
Raczkowanie
 
Avatar onaaa333
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 236
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
a nie pomyslals ze nie chcial zaliczyc klapy o wstydu przed dziewcznyna? absolutnie nie pochwalam, nie oceniam tego co zrobil, nie ganie.

ale dobrze ze sie histeria uspokoila.

mysle, ze to byla chec sprobowania po prostu rodzaj zabawy... nie wiem.. cos w tym stylu...


tak wlasnie mi przez mysl przeszlo, ze moze ja jestem dla niego zbyt tolerancyjna... i to juz ogolnie mowie o jego rozrywki itd.. bo on naprawde korzysta z zycia... jezeli inny chlopak bawil sie w takie rzeczy mowilam zeby tego nie robil itd... a jemu niczego nie zabraniam robi co chce... mowi mi tylko ze sie cieszy ze taka jestem ze wyrozumiala itd...
onaaa333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 22:26   #81
Karmelowa Kotka
Raczkowanie
 
Avatar Karmelowa Kotka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 216
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Mój przyznał się, że chciał iść (kumple namawiali), ale doszedł do wniosku, że to szczyt desperacji. Dla niego płacić za seks=nie umieć poderwać sobie panny. No i jaki efekt? Kilka jednonocnych przygód. Czy to jest lepsze? Ale dodam, że sama nie mogłam jakoś z tym się pogodzić, po prostu dziwnie mi z tym było. Natomiast z drugiej strony pociesza mnie fakt, że jestem pierwszą kobietą z która uprawia seks z miłości, a więc jestem tą wyjątkową wyróżniającą się od poprzednich .
Karmelowa Kotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 22:50   #82
onaaa333
Raczkowanie
 
Avatar onaaa333
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 236
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Karmelowa Kotka Pokaż wiadomość
Mój przyznał się, że chciał iść (kumple namawiali), ale doszedł do wniosku, że to szczyt desperacji. Dla niego płacić za seks=nie umieć poderwać sobie panny. No i jaki efekt? Kilka jednonocnych przygód. Czy to jest lepsze? Ale dodam, że sama nie mogłam jakoś z tym się pogodzić, po prostu dziwnie mi z tym było. Natomiast z drugiej strony pociesza mnie fakt, że jestem pierwszą kobietą z która uprawia seks z miłości, a więc jestem tą wyjątkową wyróżniającą się od poprzednich .
ehh... oni sie tak bawia a potem nam sie ciezko pogodzic z ich przeszloscia... totalna glupota(
onaaa333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 00:07   #83
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez onaaa333 Pokaż wiadomość
ehh... oni sie tak bawia a potem nam sie ciezko pogodzic z ich przeszloscia... totalna glupota(
A po kiego grzyba masz sie z nia godzic? Spotykasz sie z chlopakiem, czy z jego przeszloscia?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 08:48   #84
wrzosoweniebo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 194
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

autorko a pomyśl inaczej......gdyby Twój partner przeżył swój pierwszy raz z miłością swojego życia w której był zakochany na zabój a ona np go później zostawiła....i co wolałabyś mieć świadomość że zrobił to z osobą którą bardzo kochał ? bo ja chyba nie
wrzosoweniebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 09:57   #85
onaaa333
Raczkowanie
 
Avatar onaaa333
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 236
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez wrzosoweniebo Pokaż wiadomość
autorko a pomyśl inaczej......gdyby Twój partner przeżył swój pierwszy raz z miłością swojego życia w której był zakochany na zabój a ona np go później zostawiła....i co wolałabyś mieć świadomość że zrobił to z osobą którą bardzo kochał ? bo ja chyba nie
no chyba nie
ale ciezko mi sobie go wyobrazic z prostytutka...
onaaa333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 10:04   #86
wrzosoweniebo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 194
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez onaaa333 Pokaż wiadomość
no chyba nie
ale ciezko mi sobie go wyobrazic z prostytutka...


no to nie wyobrażaj sobie:P na początku był to dla Ciebie szok wiadomo ja miałam podobnie z moim chłopakiem trochę mu podokuczałam ale to przez swoją złośliwość. Myślę że raz dwa Ci przejdzie i całkowicie wyluzujesz z tym powodzonka życzę
wrzosoweniebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 10:49   #87
onaaa333
Raczkowanie
 
Avatar onaaa333
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 236
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

tzn zle to ujelam wyobrazam sobie i jak sobie wyobraze to az boli, ale to na swiezo... z czasem przejdzie
onaaa333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 11:14   #88
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez onaaa333 Pokaż wiadomość
nie jestesmy ze soba dlugo, temat sie nawinal to sobie powiedzielismy jak to z nami jest... ale ja nie zniose mysli (jesli dojdzie do czegos) , ze przede mna on robil to ze szmata;/
Nie wiem, czy jest to az tak wielki problem, poniewaz to mialo miejsce zanim Cie poznal. Nie zdradzic Cie wiec. Chociaz jak mam byc szczera, to nie mam szacunku do facetow korzystajacych z agencji, ale 1. raz mozna "wybaczyc", rozne rzeczy siw mlodosci robi
Jesli Ci to po prostu nie odpowiada, dreczy itd. to chyba trudno Ci bedzie z tym facetem byc. jesli to dla Ciebie takie wazne, to bym dala sobie spokoj
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 17:57   #89
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

jestem w podobnej sytuacji
mój obecny chłopak też przeżył swój pierwszy raz płacąc za to.
szczerze, to odrzuca mnie świadomość tego.. to było tak, że byliśmy ze sobą i nagle ja zachciałam miesiąca spokoju. około 4 dni przed spotkaniem ze mną (po tej niedługiej przerwie) zapłacił za przyjemność. nie powiem, że mnie to boli, ale bardziej denerwuje. dlatego odmawiam mu teraz pewnych przyjemności.. zwłaszcza, że w w tamtym czasie zapewniał mnie bezustannie o swojej namiętnej i szczerej miłości. jakoś nie mogę o tym zapomnieć.
powiedział mi, że to jego sprawa, ale ja mu wygarnęłam, iż on BARDZO interesuje się moimi poprzednimi partnerami. to nie jest fair. jeżeli "tamto" jest jego sprawą, to moi byli partnerzy- też nie jego interes.
reasumując- rani mnie to co zrobił. i szczerze, to mam nadzieję natrafić na bardziej.. rozsądnego człowieka w moim życiu. : /
chciał dobrze, a wyszło jak zawsze.
rozumiem cię dobrze onaaa333!
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 18:58   #90
FridaKahlo
Raczkowanie
 
Avatar FridaKahlo
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 443
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

O boże, jaki problem. Ja bym przegryzła sobie żyły.

A tak na serio, to polecam zająć się tym co jest teraz i nie siać paniki z powodu tego, co ongiś bywało. Mój TŻ kiedyś robił w pieluchę i pewnie grzebał w nosie, jak większość dzieci, ale jakoś nie zakładam wątku z tego powodu. Choć zarówno grzebanie w nosie jak i seks z dziwką wydają mi się podobnie obrzydliwe. Ale... "nic, co ludzkie nie jest mi obce"
__________________
“Disobedience, in the eyes of anyone who has read history, is man's original virtue. It is through disobedience that progress has been made, through disobedience and through rebellion.”
Oscar Wilde


Teufel
FridaKahlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:10.