jak ukryc tradzik? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-05, 16:20   #1
Nata2108
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 140

jak ukryc tradzik?


czy istenieja jakies pudry lub cos...co pomoglo by troche ujednolicic cere? oczywiscie odpaja wszelkie ciezkie pudry,zatykajace pory:/ czy jest cos chociaz w polowie przeznaczone do cery tradzikowej? ja mam tradzik juz ten lzejszy, wiecej przebarwien niz krostek ale boje sie uzyc czegos niewlasciwegom bo nie chce przechodzic leczenia od poczatku bardzo prosze o pomoc. w tej chwili stosuje skinoren wiec tez nie wiem czy by sie cos nadawalo. chcialabym chociaz troszke ladniej wygladac...glupio mi w szkole jak sie tak czasem dziwne ludzie patrza
Nata2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 16:51   #2
*Vanilla*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z mojego różowego królestwa ;)
Wiadomości: 608
Dot.: jak ukryc tradzik?

Ja od dłuższego już czasu używam Dermacolu i jestem bardzo zadowolona. Tak samo mam głównie przebarwienia, a on wykazuje doskonałe właściwości kryjące...W sumie to ma dosyć "ciężką" konsystencje, ale mnie nie zapycha, używam go punktowo jako korektor...i na to jakiś puder w kamieniu i jest ok
__________________
Masz szczęście- jesteś człowiekiem.
Róża jest piękna, ale nie wie dlaczego i dla kogo jest piękna.
Michel Quoist
*Vanilla* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 16:58   #3
Nata2108
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 140
Dot.: jak ukryc tradzik?

kurcze tylko nie wiem czy przelamiee ten strach ze moze mnie po nim obsypac? a cos z pudrow w kamieniu?? macie jakis pomysl?
Nata2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 17:01   #4
Marina25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 115
Dot.: jak ukryc tradzik?

Cytat:
Napisane przez Nata2108 Pokaż wiadomość
czy istenieja jakies pudry lub cos...co pomoglo by troche ujednolicic cere? oczywiscie odpaja wszelkie ciezkie pudry,zatykajace pory:/ czy jest cos chociaz w polowie przeznaczone do cery tradzikowej? ja mam tradzik juz ten lzejszy, wiecej przebarwien niz krostek ale boje sie uzyc czegos niewlasciwegom bo nie chce przechodzic leczenia od poczatku bardzo prosze o pomoc. w tej chwili stosuje skinoren wiec tez nie wiem czy by sie cos nadawalo. chcialabym chociaz troszke ladniej wygladac...glupio mi w szkole jak sie tak czasem dziwne ludzie patrza
Mam ten sam problem ,ale kupilam niedawno korektor maskujacy do cery tradzikowej Iwostin Purritin. jest bardzo dobry,uzywa sie go punktowo,a poniewaz ma bardzo naturalny kolor,nie odznacza sie od skory nawet gdy nie nalozysz na to podkladu czy pudru.dodatkowo pomaga zaleczyc tradzik i co najwazniejsze nie zapycha porow. wczoraj bylam u dermatologa, bo jak zwykle na jesien problem tradziku powraca.zapytalam przy okazji, czy ten korektor mi nie zaszkodzi i lekarka stwierdzila,ze na pewno nie,a nawet zachwalala ten produkt. sama zreszta sprawdz na KWC opinie!
__________________
Marina25
Marina25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 18:35   #5
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: jak ukryc tradzik?

Bardzo ładnie wyrównuje koloryt cery Dermablend Vichy(kosztuje około 70zł.).Naprawdę opłaca się kupić droższy podkład niż tańszy w stylu maybelline , avon itp.,które zatykają pory.
Czasem w gazetach są próbki tego podkładu,a jeśli masz zaprzyjaźnioną aptekę to tam też często mają.
A jak nie to widziałam na allegro próbki tego podkładu,ale jestem pewna,że jak dobierzesz kolorek tego podkładu to będziesz bardzo zadowolona,ponieważ jest wydajny,wyrównuje koloryt cery,nie zatyka porów i nie tworzy efektu maski.Polecam.
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 08:53   #6
Nata2108
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 140
Dot.: jak ukryc tradzik?

dziekuje bardzo za pomoc pozdrawiam
Nata2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 16:34   #7
alanek3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 70
Dot.: jak ukryc tradzik?

Ja polecam wizyte w aptece i zapytanie o cos z serii dermokosmetykow.Przewazni e sa antyalergiczne wiec nie ma obaw by cos ci wyskoczylo lub czyms cie obsypalo.Osobiscie preferuje Bioderme,ktora naprawde swietnie ardzi sobie z moimi alergicznymi objawami ktore czesto wystepuja po kremach czy pudrach.
alanek3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-08, 15:11   #8
marcia2137
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3
Dot.: jak ukryc tradzik?

Cytat:
Napisane przez *Vanilla* Pokaż wiadomość
Ja od dłuższego już czasu używam Dermacolu i jestem bardzo zadowolona. Tak samo mam głównie przebarwienia, a on wykazuje doskonałe właściwości kryjące...W sumie to ma dosyć "ciężką" konsystencje, ale mnie nie zapycha, używam go punktowo jako korektor...i na to jakiś puder w kamieniu i jest ok
dziewczyny ja uzywalam dermacolu na czysta twarz super kryje a teraz robią mi sie krosty w okolicy brody i pod nosem i nie moge nicznym tego wyleczyc ;/ ;p wiec nie polecam demracolu ;pp choc nie wiem do konca czy to od niego ale na tradzik chyba jest najlepszy;D ;d
marcia2137 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 15:29   #9
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: jak ukryc tradzik?

A może puder mineralny? Sama nie używałam, więc się nie wypowiem.
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 11:35   #10
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: jak ukryc tradzik?

Cytat:
Napisane przez Emilkaa Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie wyrównuje koloryt cery Dermablend Vichy(kosztuje około 70zł.).Naprawdę opłaca się kupić droższy podkład niż tańszy w stylu maybelline , avon itp.,które zatykają pory.
Czasem w gazetach są próbki tego podkładu,a jeśli masz zaprzyjaźnioną aptekę to tam też często mają.
A jak nie to widziałam na allegro próbki tego podkładu,ale jestem pewna,że jak dobierzesz kolorek tego podkładu to będziesz bardzo zadowolona,ponieważ jest wydajny,wyrównuje koloryt cery,nie zatyka porów i nie tworzy efektu maski.Polecam.
tez polecam Dermablend ... super kryje i nie zatyka porów! Sama go używam, niestety nie mogę dobrać koloru do mojej twarzy ...mały wybór ... przydałby sie kolor w odcieniu beżowym ...
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 21:39   #11
YudYta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 18
Dot.: jak ukryc tradzik?

Cytat:
Napisane przez Nata2108 Pokaż wiadomość
kurcze tylko nie wiem czy przelamiee ten strach ze moze mnie po nim obsypac? a cos z pudrow w kamieniu?? macie jakis pomysl?
Ja przez 2 lata używałam pudru w kamieniu Manhattan Clearface (w niebieskim opakowaniu) (mam 17lat) - nie zapycha porów, SUPER matuje, nie miałam żadnego wysypu po nim, bardzo ładnie wyrównuje kolor cery i naprawde dobrze kryje. Używałam tylko kremu i tego pudru - żadnych fluidów, nic.
Teraz trochę ekperymentuje z pudrem w kamieniu z Sephory matifying compact powder i też jest dobry, matuje, nie zatyka, ale słabo kryje.
Jak się skończy wrócę do Manhattana. Pozdro
YudYta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 15:24   #12
sclarke
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 12
Dot.: jak ukryc tradzik?

Zgadzam sie z wypowiedzią Noc(nik) - puder mineralny! Ja używam od lat Sheer Cover i jestem super zadowolona. Świetnie pokrywa przebarwienia, nie zapycha, nie pogarsza trądzika. Można kupić mniejsze pudełeczka po 1.5g i wypróbować. Ja nie używam niczego innego.
sclarke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 12:47   #13
Nata2108
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 140
Dot.: jak ukryc tradzik?

no puder mineralny moze byc dobrym rozwiazaniem
Nata2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 13:45   #14
roses0077
Raczkowanie
 
Avatar roses0077
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 95
Dot.: jak ukryc tradzik?

ja też mam już nie wielki problem z trądzikiem bo jest lepije niż gorzej i szukam właśnie czegoś i ujżałam puder mineralny faberlica i się zatanawiam między nim atym z oriflame miękkim sypkim pudrze bo tez jest w atrakcyjnej cenie i nie zatka poó wi mam dylemat doradzicie mi cos hmm
roses0077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 13:48   #15
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: jak ukryc tradzik?

No ja znam tylko puder pyłkowy z Oriflame'u to powiem Ci,że on nic nie maskuje jeśli o to chodzi.Fakt jest bardzo lekki w porównaniu do innych sypkich pudrów,ale szybko też go nie widać.Porównywałam używanie go bez podkładu i z podkładem.Z podkładem sprawdza się fajnie,ale po 2 godzinach widzę tylko podkład.A bez podkładu to używam go tylko na krótkie godzinne wyjścia w stylu na osiedle,na zakupy etc.

Edytowane przez Emilkaa
Czas edycji: 2008-09-13 o 13:48 Powód: lit
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 16:16   #16
Wiedziemka
Raczkowanie
 
Avatar Wiedziemka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 314
Dot.: jak ukryc tradzik?

podpytałabym w aptece, może nawet kilku
Wiedziemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 16:27   #17
innnaboinnainaczej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 289
Dot.: jak ukryc tradzik?

najlepiej zlikwidować blizny, a nie je zakrywac :tak:
ja mam jeszce zaskórniki i kroski na policzkach czy brodzie, ale już nie pudruje. A blizny z czoła wyjaśniłam. Też ci to polecam, nie ma co ryzykowac- znow pozatykasz pory i bedzie leczenie od początku.,
innnaboinnainaczej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 09:49   #18
roses0077
Raczkowanie
 
Avatar roses0077
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 95
Wink Dot.: jak ukryc tradzik?

przekonałyście mnie jednak zrezygnuje z tego pudru hcyba szkoda zaprzepasćić tego leczenia
roses0077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 15:40   #19
kotekq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 35
Dot.: jak ukryc tradzik?

ja powiem tak, trzeba cały czas leczyć trądzik, ale jak chce sie wyjść na dwór to i tak trzeba coś nalozyc na twarz zeby nie straszyc ludzi wokoł.
ja akurat nakaladam puder minerlany antyabakteryjny, fajnie kryje i w dodatku nie przeszkadza w leczeniu. ten moj to jeszcze reguluje wydzielanie sie łoju wiec plusy są
kotekq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:10.