zabiegi kosmetyczne a trdzik grudkowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-13, 19:53   #1
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Exclamation

zabiegi kosmetyczne a trdzik grudkowy


hej dziewczyny
ostatnio zastanawialam sie nad jakims profesjonalnym zabiegiem kosmetycznym ktory poradzilby sobie z moim problemem. otoz moja postac tradziku to bolace grudy podskorne, ktore ciagle wracaja mimo tony masci i 2 serii antybiotykow doustnych...nie wiem jednak jakie zabiegi sa polecane przy tego typu problemach, bardzo prosze o porady i sugestie )
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 13:51   #2
VelvetClinic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
Dot.: zabiegi kosmetyczne a trdzik grudkowy

A próbowałaś peelingów lekarskich? Masz bardzo tłustą skórę na całej buzi czy tylko w strefie T. Gdzie jest najwięcej grudek? Napisz coś więcej na temat cery bo tak to trudno doradzic.
VelvetClinic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 13:53   #3
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: zabiegi kosmetyczne a trdzik grudkowy

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
nie wiem jednak jakie zabiegi sa polecane przy tego typu problemach, bardzo prosze o porady i sugestie )
Przy tym typie trądziku powinnaś brać izotek i tabletki antykoncepcyjne. Żadne zabiegi nie przywrócą Ci zdrowia.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 16:34   #4
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: zabiegi kosmetyczne a trdzik grudkowy

cere mam mieszana, moze lakko tlusta. grudki pojawiaja sie głownie na brodzie i prawym policzku, nie sa jakies przeogromne ale jesli juz wyjda to kilka i to z reguly obok siebie, przez co pozniej mam blizny bralam na to tyetralysal przez 3 m-ce i na ok pol roku mialam spokoj ale potem wracalo

szugarbejb a czy jest szansa ze ten typ tradziku ustapi po jakims czasie bez leczenia? czy konieczny jest ten antybiotyk? mam dosc wrazliwy zoladek i troche boje sie ryzykowac kolejnej dawki antybiotykow. bylam z moim problemem u kilku lekarzy i nikt nie zasugerowal mi takiej kuracji
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 16:52   #5
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: zabiegi kosmetyczne a trdzik grudkowy

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
szugarbejb a czy jest szansa ze ten typ tradziku ustapi po jakims czasie bez leczenia? czy konieczny jest ten antybiotyk? mam dosc wrazliwy zoladek i troche boje sie ryzykowac kolejnej dawki antybiotykow. bylam z moim problemem u kilku lekarzy i nikt nie zasugerowal mi takiej kuracji
Nie, trądzik to ciężka choroba. Ciężkie choroby nie ustępują bez leczenia. Izotek to nie antybiotyk, to izotertinoina - substancja, która pomaga leczyć najgorsze przypadki. Jeśli uważasz, że Twój przypadek nie jest ciężki, to w takim razie wybierz sie do ginekologa - grudki na brodzie mogą wskazywac problemy hormonalne; na cerę mieszaną, tluste wlosy, grudki pomyglyby Ci tabletki hormonalne.

Na blizny najlepsze sa kwasy, wszytskie potrzebne informacje dotyczące stosowania ich znajdziesz w dziale "Biochemia kosmetyczna".
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:38.