Z br±zu na rudy - w±tek zbiorczy - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-12-30, 14:47   #451
Pysiasta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Witam, przeczyta³am chyba wszystkie posty na tym w±tku i my¶lê, ¿e zdecydujê siê na u¿ycie farby garnier 100% kolor 743 o której by³a ju¿ wcze¶niej mowa.
Mam jedynie pewne w±tpliwo¶ci- mianowicie po pierwsze nigdy jeszcze nie farbowa³am w³osów, a moje naturalne to ciemny blond/jasny br±z i z tego w³a¶nie wzglêdu, ¿e to mój 1wszy raz na szczêscie nie muszê stosowaæ rozja¶niacza z tego co pisa³y¶cie i liczê sie z tym, ¿e kolor mo¿e mi wyj¶æ po prostu ciemniejszy ni¿ na opakowaniu..
Chodzi natomiast g³ównie o to, ¿e mam do¶æ mocno krêcone w³osy, które s± z natury nieco przesuszone(choæ u¿ywam nawil¿aj±ce od¿ywki i maski) , jest tych w³osów du¿o i do¶æ grube, ale koñcowki mam trochê rozdwojone, gdy¿ w³osy zapuszczam i nie by³y od¶wie¿ane od d³u¿szego czasu..
Pytanie: czy po tej farbie nie zniszcz± mi siê bardziej i czy nie wyjdzie co¶ nie tak z tymi suchymi koñcówkami? Czy mo¿e lepiej i¶æ po prostu wcze¶niej do fryzjera i je podci±æ..? Dziêki z góry, dorad¼cie proszê!
Pysiasta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-30, 15:04   #452
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez Ziutaa Poka¿ wiadomo¶æ
yhym... aha .... to takiego koloru nie otrzymam, ale moze moje wlosy nie beda juz 2kolorowe xd ?
beda niepotrzebnie zniszczone, o kolorze brazu z ruda poswiata, i jasniejsza gora

Cytat:
Napisane przez Pysiasta Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, przeczyta³am chyba wszystkie posty na tym w±tku i my¶lê, ¿e zdecydujê siê na u¿ycie farby garnier 100% kolor 743 o której by³a ju¿ wcze¶niej mowa.
Mam jedynie pewne w±tpliwo¶ci- mianowicie po pierwsze nigdy jeszcze nie farbowa³am w³osów, a moje naturalne to ciemny blond/jasny br±z i z tego w³a¶nie wzglêdu, ¿e to mój 1wszy raz na szczêscie nie muszê stosowaæ rozja¶niacza z tego co pisa³y¶cie i liczê sie z tym, ¿e kolor mo¿e mi wyj¶æ po prostu ciemniejszy ni¿ na opakowaniu..
Chodzi natomiast g³ównie o to, ¿e mam do¶æ mocno krêcone w³osy, które s± z natury nieco przesuszone(choæ u¿ywam nawil¿aj±ce od¿ywki i maski) , jest tych w³osów du¿o i do¶æ grube, ale koñcowki mam trochê rozdwojone, gdy¿ w³osy zapuszczam i nie by³y od¶wie¿ane od d³u¿szego czasu..
Pytanie: czy po tej farbie nie zniszcz± mi siê bardziej i czy nie wyjdzie co¶ nie tak z tymi suchymi koñcówkami? Czy mo¿e lepiej i¶æ po prostu wcze¶niej do fryzjera i je podci±æ..? Dziêki z góry, dorad¼cie proszê!

idz podciac koncowki po farbowaniu wlosow. wiele osob woli obcinac przed farowaniem zeby zuzyc mniej farby ale moim zdaniem lepiej PO, bo zetniesz te zniszczone koncowki ktore beda wysuszone farbowaniem.
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-31, 20:20   #453
Jaknietytokto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Dom ^^
Wiadomo¶ci: 8
Talking farbowanie w³osów czarnych na kolor rudy :)

Witam. Na wstêpie mojego postu chcia³abym wszystkich serdecznie pozdrowic Jestem nowa na tym portalu i poszukujê pewniej pomocy odno¶nie zmiany mojego wygl±du

Mianowicie

Mam w³osy (farbowane) koloru ciemnego br±zu (tak by³o napisane na pude³ku od farby, aczkolwiek efekt na mojej g³owie jest raczej koloru czarnego ) do niedawna nie narzeka³am na mój aktualny kolor w³osów, ale jak to w ¿yciu bywa nadszed³ nowy rok, a razem z nim czas na zmiany . Tak wiêc moje nowe "widzi mi siê" na rok 2010 to w³osy w kolorze rudym .

Tak wiêc, proszê o pomoc
czyta³am w±tki na forum, lecz tam dziewczyny chcia³y "zejsc" z czarnego koloru w³osów do blondu, lecz mi a¿ na tak radykalnej zmianie nie zale¿y ( póki co) wystarczy zwyk³y rudy kolor.
Wyczyta³am tak¿e z internetu, ¿ê samo rozja¶nianie w³osów sprowadza je do koloru rudego (?) co jako¶ w moim przypadku jest nie do pomy¶lenia no ale có¿ cz³owiek codziennie dowiaduje siê czego¶ nowego

I na zakoñczenie mia³abym jeszcze jedno pytanie... czy po rozja¶nieniu w³osów muszê odczekac jaki¶ czas, aby pofarbowac je ? Czy te¿ od razu zabrac sie do "dzie³a" i farbowac farba?
A mo¿e farba nie bêdzie potrzebna? kto mia³ rozja¶niane w³oski niech piszê jakie mia³ "efekty specjalne" na g³owie

Ps. Wiem, ¿e to strasznie niszczy w³osy, ale same przyznajcie co w dzisiejszych czasach jest bezpieczne?
A w³osy no có¿ - nie zêby, - odrosn±

Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam i ¿yczê wszystkiego najlepszego w 2010 roku
Jaknietytokto jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-01, 16:01   #454
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 717
Dot.: farbowanie w³osów czarnych na kolor rudy :)

tak, samo rozja¶nianie sprowadza kolor z czarnego do rudego ale kolor ten nie wychodzi jednolicie wiêc i tak trzeba na³o¿yæ farbê w celu wyrównania i nasycenia odcienia. farbê nak³adamy od razu po zdjêciu koloru ale je¶li masz d³ugie lub pó³d³ugie w³osy to nie rób tego sama w domu...
__________________
"Rudy to nie kolor w³osów - to CHARAKTER."

Zafirah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-02, 14:30   #455
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 5 906
Dot.: farbowanie w³osów czarnych na kolor rudy :)

Co s±dzicie o rozja¶niaczu Londa Londacolor? Która¶ rozja¶nia³a nim z czarnego?
__________________
Nie ma na tym ¶wiecie nic bardziej nienormalnego, ni¿ pojêcie normalno¶ci
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-02, 18:30   #456
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: farbowanie w³osów czarnych na kolor rudy :)

Cytat:
Napisane przez synesthesia Poka¿ wiadomo¶æ
Co s±dzicie o rozja¶niaczu Londa Londacolor? Która¶ rozja¶nia³a nim z czarnego?
rozjasnialam kiedys mamie pasemka: z granatowej czerni (farbowane) kolor wychodzi blado czerwony (o to chodzilo, bo potem kladlam na nie czerwona farbe).
karojen24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-03, 08:37   #457
banditah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

untouchable- jak± zatem poleci³aby¶ mi farbê? Potrzebujê na tyle mocnej, aby wdar³a siê w ciemny pigment moich w³osów i zrobi³a tam rewolucjê
__________________
I'm the energiser, playboy bunny'
banditah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-01-03, 19:09   #458
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez banditah Poka¿ wiadomo¶æ
untouchable- jak± zatem poleci³aby¶ mi farbê? Potrzebujê na tyle mocnej, aby wdar³a siê w ciemny pigment moich w³osów i zrobi³a tam rewolucjê
jesli sama chcesz uzyskac naprawde rude wlosy to niestety musisz rozjasnic. a farby polecam z loreala np. ferie. fajnie sie aplikuje na wilgotne wlosy, farby starcza na cale (moje dosc geste do lopatek) + fajna odzywka.

albo drugie wyjscie to fryzjer

a moze nie amsz takich ciemnych wlosow jak ci sie zdaje, pokazesz zdjecie?
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-04, 06:54   #459
banditah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

L'oreali próbowa³am, nie do¶æ ¿e mi nic nie da³y to wypala³y po³owê w³osów! Dlatego w³a¶nie by³am tak zdziwiona gdy mia³am satysfakcjonuj±cy efekt po u¿yciu Palette tu zdjêcie dzieñ po farbowaniu
__________________
I'm the energiser, playboy bunny'
banditah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-04, 18:45   #460
plecki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez ToxiiQ Poka¿ wiadomo¶æ
witam tez mam pytanie. mój aktualny kolor w³osów to ciemny br±z (na zdjêciu wygl±da na czarny xD). jaki¶ czas temu zamarzy³ mi siê p³omienny rudy. bardziej pomarañczowy- bez odrobiny czerwieni. wiem, ¿e nie obejdzie siê bez rozja¶niania. tu moje pytanie:
jaki± farb± mogê uzyskaæ taki kolor jak ma na zdjêciach LiLo?
s³ysza³am, ¿e na rozja¶nianych w³osach rudy mo¿e z³apaæ na bardzo intensywn± marchewke ;P. czy do rudej farby powinnam w takim razie dodaæ troszke, np jasnego br±zu?
pozdrawiam i dziêki za odpowiedzi ;*
...
doda³am jeszcze jedn± fote idealnego koloru, dla wiêkszej jasno¶ci xD
nooooo ja mam ten sam problem tzn. ciemne wlosy farbowane L'Oreal, Richesse de Diacolor kolorkiem czekoladowy-kasztan(czyli raczej ciemny) i marzy mi sie taki kolorek .
Jak to uczynic?
__________________
"- Ale ja nie chcia³abym mieæ do czynienia z wariatami - rzek³a Alicja.
- O, na to nie ma ju¿ rady - odpar³ Kot. - Wszyscy mamy tutaj bzika Ja mam bzika, ty masz bzika.
- Sk±d mo¿e pan wiedzieæ, ¿e ja mam bzika? - zapyta³a Alicja.
- Musisz mieæ. Inaczej nie przysz³aby¶ tutaj."

Edytowane przez plecki
Czas edycji: 2010-01-04 o 18:46
plecki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-04, 21:56   #461
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez banditah Poka¿ wiadomo¶æ
L'oreali próbowa³am, nie do¶æ ¿e mi nic nie da³y to wypala³y po³owê w³osów! Dlatego w³a¶nie by³am tak zdziwiona gdy mia³am satysfakcjonuj±cy efekt po u¿yciu Palette tu zdjêcie dzieñ po farbowaniu
ahh palette ladnie wyszlo. no ale coz faktycznie ciemne. to przykro mi ale musisz rozjasnic
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-05, 14:39   #462
banditah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Niestety zostanê przy tym co mam, nie warto niszczyæ w³osów. Dziêki za pomoc )
__________________
I'm the energiser, playboy bunny'
banditah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-05, 14:53   #463
Evelyn23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 202
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

moim zdaniem z je¶li masz ciemne w³osy to musisz rozja¶niaæ ¿eby ci wyszed³ rudy. ³atwiej maj± blondynki u nich wychodz± fajne odcienie rudego
Evelyn23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-13, 07:46   #464
cierra
Raczkowanie
 
Avatar cierra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 375
Dot.: z ciemnego brazu w miodowy?karmel?

Ja mam podobny problem, aczkolwiek mam obecnie na g³owie ¶redni br±z, farbowane Castingiem (czekolada, pralina, karmel, ciemny blond), odrosty nie s± widoczne, ³adnie zlewaj± siê z tym szamonem. Chcia³abym rownie¿ uzyskaæ taki kolorek , albo po prostu zej¶æ 2- 3 tony ni¿ej. Czy która¶ ze sklepowch farb mo¿e zapewniæ taki efekt?
__________________
od 10.02.2007 jeste¶my razem
od 04.03.2011 zarêczeni

„Jeszcze siê taki nie urodzi³, co by wszystkim dogodzi³”
cierra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-14, 12:26   #465
Aniciak93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 3
Smile Rudooo

Witam
od d³u¿szego czasu zastanawiam siê nad zmian± koloru w³osów z ciemnego br±zu na rudy

Oto ja i mój kolor w³osów


A to kolor który chcia³abym mieæ

Moje pytanie... czy bêdzie mi pasowa³? :}
Aniciak93 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-14, 19:00   #466
cierra
Raczkowanie
 
Avatar cierra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 375
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Anciak93- my¶lê ¿e tak
__________________
od 10.02.2007 jeste¶my razem
od 04.03.2011 zarêczeni

„Jeszcze siê taki nie urodzi³, co by wszystkim dogodzi³”
cierra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-14, 19:08   #467
ashia89
Raczkowanie
 
Avatar ashia89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

ja robilam z ciemnego brazu-na rudy wyszedl mi taki..jestem zadowolona w pelni
ashia89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-15, 13:50   #468
Aniciak93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Zastanawiam siê tylko czyn nie bêdê musia³a rozja¶niæ trochê w³osów...hm?
__________________
My name is Anita.
Me gal the pussy killa come from Polska!

Aniciak93 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-19, 12:19   #469
rudzielec92
Rozeznanie
 
Avatar rudzielec92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 585
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez ashia89 Poka¿ wiadomo¶æ
ja robilam z ciemnego brazu-na rudy wyszedl mi taki..jestem zadowolona w pelni
a mo¿na wiedzieæ jak± farb±?
rudzielec92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 14:57   #470
Isile
Raczkowanie
 
Avatar Isile
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 92
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Ja mam pytanie odno¶nie farby. Mam typowo mysie. polskie w³osy - bardzo ciemny blond/bardzo jasny br±z. Jestem pewna, ¿e nie bêdê musia³a rozja¶niaæ, ale nie jestem pewna jaka farba bêdzie najlepsza - zastanawiam siê nad Garnier 100% Color nr 743/746 lub Palette XXL Color lub Deluxe. My¶lê te¿ nad Castingiem, ale znowu mówi±, ¿e wychodzi rudy bez ¿ycia i do tego szybko siê zmywa. ...
Z góry dziêkujê za pomoc. Co¶ w tym stylu, nie obra¿ê siê jak bêdzie ciemniej [klik]
__________________
¯ycie jest tym, co nam siê przydarza, gdy jeste¶my zajêci snuciem innych planów.
~John Lennon

Edytowane przez Isile
Czas edycji: 2010-01-21 o 14:43
Isile jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-23, 17:39   #471
Aniciak93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez Isile Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam pytanie odno¶nie farby. Mam typowo mysie. polskie w³osy - bardzo ciemny blond/bardzo jasny br±z. Jestem pewna, ¿e nie bêdê musia³a rozja¶niaæ, ale nie jestem pewna jaka farba bêdzie najlepsza - zastanawiam siê nad Garnier 100% Color nr 743/746 lub Palette XXL Color lub Deluxe. My¶lê te¿ nad Castingiem, ale znowu mówi±, ¿e wychodzi rudy bez ¿ycia i do tego szybko siê zmywa. ...
Z góry dziêkujê za pomoc. Co¶ w tym stylu, nie obra¿ê siê jak bêdzie ciemniej [klik]
zdecydowanie Garnier 743 praktycznie nie niszczy w³osów u ¶liczny kolor ;]
a po Palette w³osy wypadaj± i matowiej± polecam Garnier w³osy s± d³u¿ej b³yszcz±ce i co najwa¿niejsze nie wypadaj±! pozdr ;*
__________________
My name is Anita.
Me gal the pussy killa come from Polska!

Aniciak93 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-23, 18:00   #472
kaffa91
Raczkowanie
 
Avatar kaffa91
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dublin
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

witam bylabym wdzieczna za pomoc... ostatnio coraz czê¶ciej my¶lê o zmianie koloru w³osków na rudy. nie mam jednak¿e pojêcia jaki kolor by³by najbardziej odpowiedni.dodam jeszcze ¿e w s³oñcu moje w³osy l¶ni± jak mied¼ co poprostu ubóstwiam wiêc mo¿e co¶ w tej tonacji?? link do mojej fotki za³±czam bo mi komp dzia³a nie do koñca sprawnie i tu nie mogê jej wkleiæ pomó¿cie prosze http://nasza-klasa.pl/profile/11849905/gallery/31[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Kasia/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-2.png[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Kasia/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.png[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Kasia/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-1.png[/IMG]
kaffa91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-25, 12:07   #473
czekolada2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Witam Ja jakie¶ 4 miesi±ce temu mia³am bardzo ciemny br±z, posz³am do fryzjera na dekoloryzacjê, kolor schodzi³ baaardzo ciê¿ko ale jako¶ sie uda³o...wyszed³ blond ciemny i na to po³o¿y³a mi tego samego dnia czerwieñ pomieszan± z rudym i wyszed³ ¶wietny kolor.... taki jak mia³a kiedy¶ Karolina Gruszka.. do³±czam jej zdjatko bo taki identyczny kolorek mam

Edytowane przez czekolada2
Czas edycji: 2010-01-28 o 18:09
czekolada2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-26, 16:50   #474
elciaxx1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1
GG do elciaxx1
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Witam wszystkie mi³e dziewczêta!!! Ja tak jak Wy ubzdura³am sobie rudy p³omienny kolor po tym jak nie wyszed³ mi blond z ciemno br±zowych k³aczków.Sci±ga³am kolor Joann± za 5 zeta,po 2 sesjach dzieñ po dniu wyszed³ mi prawie bia³y z prze¶witami ¿ó³tka.Stwierdzi³ am,¿e nie pomknê tak do pracy bo boki ludzie pozrywaj± no i nie czu³am siê w blondzie fajnie,chocia¿ kilka lat wstecz mia³am blond .Wiêc pobieg³am na nastêpny dzieñ po farbê ¶redni blond ,¿eby przyciemniæ,ale to by³a pora¿ka, bo kolor by³ nijaki. Zdecydowa³am siê na p³omienny rudy,bo taki mi siê zawsze podoba³ ale nie mia³am odwagi by go zastosowaæ na swojej czuprynie. Odczeka³am a¿ 2 dnii kupi³am farbê Mango intensywna miedz kolorek super ,tylko na koñcówkach mam ja¶niejsze .Poprostu w³oski siê zmêczy³y i nie przyjmuj± ju¿ farby...buuuuu. Muszê odczekaæ troszkê i ¶ci±æ ,i zabieg koloryzacjii powtórzyæ,oczywi¶cie Mango Intensywna miedz,bo kolorek naprawdê ¶liczny i nie mogê siê doczekaæ ujednolicenia mojej ³epetynki...Poz drawiam .....
elciaxx1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-31, 11:24   #475
sugah
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

cze¶æ!
jak my¶licie mo¿e zamiast rozja¶niania za jednym razem, u¿yæ sprayu Joanny, Reflex Blond?
sugah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-31, 14:14   #476
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzier¿oniów
Wiadomo¶ci: 12 327
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez sugah Poka¿ wiadomo¶æ
cze¶æ!
jak my¶licie mo¿e zamiast rozja¶niania za jednym razem, u¿yæ sprayu Joanny, Reflex Blond?
a to niby ma dac jakis efekt?

ja wczoraj sobie wymyslilam znowu sciaganie koloru z wlosow i z czarnych sobie bez zadnego bolu zeszlam do rudych,po czym zrobilam ciemnym blondem i mam sredni braz bo tak chcialam..

bardzo fajny jest dekoloryzator z firmy " By fama" nie niszczy wlosow..trzyma sie go 15 minut i sciaga farbe z wlosow zdecydowanie polecam od wszelkich rozjasniaczy Niestety produkt nie dostepny w sklepach tylko w hurtowniach fryzjerskich ..cena ok 20 zl
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-31, 14:34   #477
kiika
Zadomowienie
 
Avatar kiika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 099
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez sugah Poka¿ wiadomo¶æ
cze¶æ!
jak my¶licie mo¿e zamiast rozja¶niania za jednym razem, u¿yæ sprayu Joanny, Reflex Blond?
Je¶li masz ciemne w³osy to nie uzyskasz ¿adnych rezultatów stosuj±c spray Joanny. Sama nie u¿ywa³am, ale moja mama aplikowa³a go na w³osy w kolorze naturalnego blondu i dziêki temu mia³ ja¶niejsze refleksy. Wydaje mi siê, ¿e ten kosmetyk dzia³a do¶æ ³agodnie i nie poradzi sobie z rozja¶nieniem ciemnych w³osów.
kiika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-31, 14:36   #478
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzier¿oniów
Wiadomo¶ci: 12 327
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

ten spray jest do wlosow blond zeby im nadac wiecej blasku i delikatnie rozjasnic a na ciemnych wlosach to efektu nie bedzie..
taki sam kosmetyk jest z hegrona...typowo dla blondynek.
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-31, 18:46   #479
littlei
Raczkowanie
 
Avatar littlei
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 155
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Poka¿ wiadomo¶æ
bardzo fajny jest dekoloryzator z firmy " By fama" nie niszczy wlosow..trzyma sie go 15 minut i sciaga farbe z wlosow zdecydowanie polecam od wszelkich rozjasniaczy Niestety produkt nie dostepny w sklepach tylko w hurtowniach fryzjerskich ..cena ok 20 zl
hej, czy takiego dekoloryztora u¿y³a¶?
littlei jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-01, 06:59   #480
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzier¿oniów
Wiadomo¶ci: 12 327
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez littlei Poka¿ wiadomo¶æ
hej, czy takiego dekoloryztora u¿y³a¶?
dokladnie takiego
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-12-18 19:29:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.