Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-31, 21:35   #2371
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość

Lemirka dziękuję Kto mi robi zdjęcia? Sama sobie jestem fotografem, bo tylko ja najlepiej wiem jak urzeczywistnić swój pomysł Inni nie potrafią czytać mi w myślach
A ja tak nie umiem ale co tam spotkamy się to może jakimiś radami rzucisz
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 21:37   #2372
OwocowaLandrynaax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 158
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
51? Najjaśniejszy to przecież 71? Chyba, że jakiś odcień niedostępny w PL. W każdym razie 71 ma żółtawy odcień, ale dobrze stapia się z cerą, nawet zaróżowioną (moją) tworząc świeży efekt. Nie polecam dla fanek zmatowienia. Mam mieszaną cere.
wiedzialam, ze cos z 1 i pomylilo mi si ez healthy mix

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Rabu - fotka powala - kto Ci robi te zdjęcia, ja też chce
i w lutym się spotkanko szykuje

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------



Dokładnie,
51 to najjaśnieszy ten nowy Healthy Mix czy jakoś takoś
gapa ze mnie

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Chwała!
Róże też

jyyli dziękuję Ci bardzo teraz obok złych silikonów w kosmetykach do włosów, zapiszę sobie i te... ale to paraffinum liquidum to występuje chyba we wszystkim, powszechnie dostępnym... nie?

Lemirka dziękuję Kto mi robi zdjęcia? Sama sobie jestem fotografem, bo tylko ja najlepiej wiem jak urzeczywistnić swój pomysł Inni nie potrafią czytać mi w myślach


A co do tego Burżujka - też słyszałam i czytałam, że to taki lekki podkład "na lato". Lekki, krycie też niewielkie czyli dla posiadaczek raczej bezproblemowej cery... Co do matowienia, hmm... jak dziewczyna zazwyczaj na wykończenie używa pudru, to chyba nie robi wielkiej różnicy
parafina jeszcze jest zapisywana pod postacia ''mineral oil'' o ile sie nie myle no i niestety jest w wiekszosci kosemtykow.. tak mi trudno znalezc fajny nawilzacz bez parafiny, poliakramidu i czegos orzechowego;migdalowego -dobry nawilzacz a ja jestem uczulona.. chyba przerzuce sie na sera i kremy z bu.
a burzujka chyba sobie sprawie oprocz tego zastanawiam sie nad mac'iem studio sculpt fajna moze byc ta lekka, zelowa konsystencja plus mam nadzieje ze kolorek nc 15 bedzie wystarczajaco jasny..
__________________
Wystarczy landrynka Tak to jest gdy pomyslu na nick brak

Chanel Rouge Coco 05 Madmeoiselle !!! Wielbie !!!
OwocowaLandrynaax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 21:54   #2373
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
jyyli dziękuję Ci bardzo teraz obok złych silikonów w kosmetykach do włosów, zapiszę sobie i te... ale to paraffinum liquidum to występuje chyba we wszystkim, powszechnie dostępnym... nie?
Cytat:
Napisane przez OwocowaLandrynaax3 Pokaż wiadomość
parafina jeszcze jest zapisywana pod postacia ''mineral oil'' o ile sie nie myle no i niestety jest w wiekszosci kosemtykow.. tak mi trudno znalezc fajny nawilzacz bez parafiny, poliakramidu i czegos orzechowego;migdalowego -dobry nawilzacz a ja jestem uczulona.. chyba przerzuce sie na sera i kremy z bu.
Mineral oil też Ale nie ma się co bać, jak kogoś nie zapycha, to może być nawet przydatna. Nie wnika w skórę, ale tworzy na niej ochronną warstewkę.
Bez parafiny i wazeliny na pewno są niektóre kremy Ziai, testowałam kilka i są bardzo dobre Teraz natomiast używam AA do skóry naczynkowej, bardzo dobrze się u mnie sprawdza.
A w odżywkach do włosów z kolei parafinę bardzo lubię, bo wygładza i lekko obciąża, a ja lubię mieć obciążone włosy
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 10:37   #2374
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

paraffinum liquidum, mineral oil, petrolatum -> zapamiętane -> unikać

jyyli ja również używam kremów Ziaji i AA... chawlę sobie niesamowicie! Poza tym nigdy nie kupiłam kremu za więcej niż 25zł, a też kieruję się zasadą, że testowanie zaczynam od marek polskich i zazwyczaj mnie nie zawodzą

Przed chwilą wróciłam z "porannego" obchodu dzielnicy i w osiedlowym sklepiku zielarskim odkryłam wybielające kremy AVA White Skin.
Na Allegro niedostępne, z recenzjami też kiepsko, a krem wydaje się być całkiem fajny... przynajmniej z tego co zdążyłam wyczytać to w składzie nie ma mineral oil i tego drugiego

(Aqua, Trilaurin, Diacetyl Boldine, Acrylates C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer –Polymethylmethacryl ate, Titanium Dioxide, Polysorbate 20, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Ceteareth -12, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Hydroxyethyl Acrylate, Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 60, Glycerin, Vitis Vinifera Oil, Isodecyl Neopentanoate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Cucumis Sativus Fruit Extract, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Octocrylene, Sodium Ascorbyl Phosphate, Shea Butter, Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Sodium Dehydroacetate, Xanthan Gum, Cymbopogon Schoenanthus, EDTA)

Cała seria obejmuje krem punktowy, krem do twarzy, krem do ciała i rąk, serum-maska rozjaśniająca oraz tonik...
http://www.lekolandia.pl/advanced_se...e+skin&x=0&y=0

Miała któraś? Ja się chyba szarpnę...

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-02-01 o 10:50
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 13:07   #2375
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

No, zdjęcia wreszcie porobione
Na pierwszym mój dość skromny zbiór - mam nadzieję, że chociaż trochę widać...

Stwierdziłam, że zrobię zdjęcia polecająco-ostrzegawcze - czyli to, co bladolice lubią najbardziej i to, co w teorii miało dla nich być, ale producentowi nie wyszło.

Zdjęcie drugie:
1. L'Oréal True Match C2 Vanille Rosé wersja europejska - dopiero niedawno zauważyłam, jak bardzo jest ciemny Wklejam link do swojej recenzji (nie chcę się powtarzać ): https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...#review-300926
2. Maybelline Wonder Finish Ivory - chyba wycofany, bo już od kilku miesięcy nie widuję go w drogeriach; https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...#review-272096 - zaznaczam, że recenzja pochodzi z zamierzchłych czasów , gdy jeszcze nie miałam takiego fioła na punkcie bladości.
3. Miss Sporty So Matte o1 Light - na zdjęciu wygląda na dość ciemny, ale w rzeczywistości po rozsmarowaniu na twarzy był naprawdę jasny. Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia, dlaczego tak jest (korektor z MS zachowuje się tak samo) - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...#review-362020 i https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...#review-343969
4. Revlon Colorstay Combination/Oily Skin 110 Ivory - najjaśniejszy podkład, jaki udało mi się kupić. Recenzji jeszcze nie napisałam, dopiero uczę się go używać. Na razie mam mieszane uczucia.
5. Miss Sporty Be Connected Concealer 011 Light - recenzji jeszcze nie napisałam, ale: dość dobrze ukrywa cienie pod oczami (choć ja muszę nałożyć go w większej ilości), ładnie rozświetla spojrzenie, jest wystarczająco jasny. Nie nadaje się do ukrywania niedoskonałości, wchodzi w pory. Duży minus - czasem, gdy moje oczy łzawią, korektor się mhm... ściera i pozostawia po sobie zacieki.
6. Avon Invisible Light Light (odcień ) - ma koszmarne recenzje w katalogu KWC. Od razu zaznaczam, że używam go (co zdarza się naprawdę rzadko) nie jako korektora, tylko coś w rodzaju rozświetlacza spojrzenia. W tej roli sprawuje się nieźle.
7. Manhattan Soft Compact Powder 0 Transparent - ostatnimi czasy to mój ulubiony puder https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-348724
8. Inglot Pressed Powder mozaika jasny beż + ciemniejszy beż + róż + pistacja - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...#review-315753 - słaby, oj słaby.
9. Vipera puder sypki Soft Touch (jeden odcień) - miał być transparentnym cudem za kilkanaście złotych... Po nałożeniu go moja twarz jest pomarańczowa O właściwościach się nie wypowiem, nigdy nie miałam go na sobie przez dłuższy czas.
10. Essence Moonlight Collection Shimmer Powder - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...#review-365449 - jednym słowem: polecam, jeśli da się go jeszcze gdzieś znaleźć.
11. Essence Mineral Powder Blush 2 in 1 04 Best Friends - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-321843
12. Miss Sporty Ohh! Blushed again... 002 Rose - mój niedawny zakup, z którego jestem naprawdę zadowolona. Kolor - śliczny, delikatny, zimny róż idealnie pasujący do mojej karnacji. Nie robi placków, nie ściera się po godzinie, twardość odpowiednia. Z czystym sercem polecam
13. Miss Sporty Perfect Colour Lipstick 011 Lolita i 14. o36 Kiss me - jak za tę cenę są dobre. Odcień Kiss me wygląda baaardzo wampirzo w połączeniu z trupio bladą cerą https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-373058
Na trzecim zdjęciu te same produkty, ale z fleszem.
Na czwartym same podkłady. Kolejność od łokcia: True Match, Wonder Finish, So Matte, Colorstay.
Na piątym puder sypki Inglota numer 12 wymieszany ze skrobią ziemniaczaną. Raczej nie zmieniła jego koloru, dlatego dodaję zdjęcie. Btw, byłam ostatnio w Inglocie i pytałam o ten odcień. Panie powiedziały, że nie został wycofany.

I skoro chciałyście wszystko, to macie też lakiery do paznokci podkreślające bladość dłoni
1. Inglot nr 39 i 2. Essence Multi Dimension 20 Fatal - czyli po prostu czarne
3. Essence Moonlight Collection o2 Into the nigth - kolor ładny, czerń wymieszana ze srebrnym brokatem, ale co z tego, jeśli lakier jest tak gęsty, że nie da się go nałożyć
4. Inglot nr 112 - ciemny, opalizujący granat
5. Avon Nailwear Amethyst - piękny odcień: ciemny fiolet wymieszany z bordo i brązem plus złote drobinki. Niestety, jakość mniej niż średnia...
6. Manhattan Lotus Effect 65W - głęboki fiolet bez drobinek, ostatnio jeden z moich ulubionych lakierów. Dobrze kryje, dość szybko schnie i jest w miarę trwały.
7. Inglot nr 69 - jasny, opalizujący fiolet
8. Essence Multi Dimension 53 All access - czyli piękny, opalizujący szmaragd. Długo szukałam takiego odcienia (choć przyznaję, wolałabym wersję matową).
9. Essence Creamylicious o2 Rasberry smoothie - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...#review-373023
10. Essence Multi Dimension 54 Hot stuff - odcień podobny do tego z Creamy, nieco jaśniejszy, ale przynajmniej dostępny w stałej ofercie.
11. Inglot nr 183 - piękna, klasyczna czerwień bez drobinek.
12. Essence Multi Dimension 29 Glam girl - pomidorowa czerwień bez drobinek.
13. Avon Nailwear Lilac Glaze - jasny, zimny, nieco trupi róż. Jakość lepsza niż w przypadku starszej wersji, ale i tak schnie godzinami.
Na następnym zdjęciu to samo z fleszem.
Recenzja Multi Dimension - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-307064 - i Inglota - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...#review-329464.

Uff... To chyba wszystko
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 14:51   #2376
Immaginary
Zadomowienie
 
Avatar Immaginary
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań/Kielce
Wiadomości: 1 270
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Srebrnousta, bladolice są Ci wdzięczne
__________________
Poszukuję odlewek!
Dark Extacy, Chocolovers i Angel Violette
Immaginary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 15:11   #2377
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cześć! Specjalnie się zalogowałam, aby dołączyć do bladolicych Strasznie fajnie sie was czyta Zajrzałam tutaj, żeby poszukać czegoś o tym jak makijażem podkreslić jasną cerę, ale tak mnie skusilyscie tym wybielaniem cery na stałe, że chyba też zacznę
Naturalnie mam jasną cerę, nigdy jej nie wybielalam, ale jest kilka rzeczy z ktorymi chcialabym się uporać( i z tego co czytalam radzicie sobie z nimi za pomocą tych preparatów z wit. C)
1) dwie plamki: na brodzie (blizna po nierozważnym użyciu zbyt mocnego preparatu - zrobila mi sie rana; było to juz kilka lat temu) oraz w kąciku ust - nie wiem od czego, ale prawdopodobnie tabletek hormonalnych. Używałam No Scar, ale nic nie dal, niestety
2) cienie pod oczami
3) piegi!!!

Mam pewne wątpliwości co do tego serum z wit C - boje się używać na całą twarz, że mnie nie zapchało, ale z drugiej - czy jesli bede uzywać puktowo, to nie zrobią mi się białe plamu?

Jeszcze kwestia kwasów - zachwalacie, ale jakoś mnie to przeraża, bo boje się, że mogły by podrażnić twarz Mam cere suchą, ale ze skłonnością do zaskórników, dlatego nie moge używać ani niczego zapychającego ani wysuszającego, tak, żeby sie nie łuszczyć. Jeśli moje wątpliwości nie sa słuszne, to jaki kwas polecacie i jak go stosować?

W kwestii podkładów to używam teraz EDM Sandy fair i jesli chodzi o kolor jestem zadowolona bardzo, bo jest idealny do mojej cery, gorzej jesli chodzi o sam podkład, bo troszke mi wysusza cere, ale tragicznie nie jest, więc na razie przy nim zostane. Używałam dawniej jeszcze GG Porcelain (zbyt słabe krycie), Gosh Porcelain( kolor idealny, ale strasznie podkreslal suche skórki!). Po przeczytaniu wątku zostanawiam sie nad zakupem dermacolu, zeby stosowac go okazyjnie i punktowo ( nie wiem czy wy tez tak macie, ze wystarczy 1 drink, zeby zaczac sie dziko rumienić? ) Ale tutaj znowu wątpliwości - czy nie bedzie się on odznaczał przy uzywaniu miejscowym?

Miałam jeszcze duuużo wątpliwości w trakcie czytania wątku, ale jakos mi teraz wypadły z glowy ;p ale myśle, ze zosatne tutaj dłuzej, wiec bedzie jeszcze pare okazji, zeby zapytac
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 15:50   #2378
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość

Jeśli moje Po przeczytaniu wątku zostanawiam sie nad zakupem dermacolu, zeby stosowac go okazyjnie i punktowo ( nie wiem czy wy tez tak macie, ze wystarczy 1 drink, zeby zaczac sie dziko rumienić? ) Ale tutaj znowu wątpliwości - czy nie bedzie się on odznaczał przy uzywaniu miejscowym?

Miałam jeszcze duuużo wątpliwości w trakcie czytania wątku, ale jakos mi teraz wypadły z glowy ;p ale myśle, ze zosatne tutaj dłuzej, wiec bedzie jeszcze pare okazji, zeby zapytac
Królowo( jak to fajnie brzmi :d) Odnosnie dermacolu, zalezy jaki odcien bedzie Ci do skóry pasował. Ja mam najjaśniejszy 208...i on jest cholernie kryjący.
Ale to zalezy co chcesz zakryc...na YT ogladalam filmik,gdzie babeczka mowila, ze np.wypukle pryszcze trzeba o ton ciemniejszym.
Prosta zasada-co wypukle to przyciemniamy, a co wklesle to rozjasniamy .
Ja nie probowalam,ale nawet logiczne mi sie to wydalo wtedy
Czesto uzywam Dermacolu, zarowno miescowo,jak i na cala buzie i jak masz dobrze dobrany podklad i dermacol to nic sie nie odznacza.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 15:58   #2379
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

jak już skrótem to może lepiej Margot niz Królowo, bo Królowo faktycznie ma dziwny wydźwięk a ten dermacol mozna wybadac gdzies w sklepach stacjonarnych czy jest tylko na all?
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 15:58   #2380
Immaginary
Zadomowienie
 
Avatar Immaginary
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań/Kielce
Wiadomości: 1 270
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Witaj Królowo Margot Niestety nie mogę pomóc ani w temacie kwasów, ani podkładów EDM, bo te ostatnie dopiero planuję zamawiać...
Srebrnousta, odnośnie pudru sypkiego z Inglota, to odcień 12 nadal jest dostępny w sprzedaży. A skoro go używasz, to mogłabyś napisać czy oprócz właściwości wybledzających ma także kryjące i matujące?
__________________
Poszukuję odlewek!
Dark Extacy, Chocolovers i Angel Violette
Immaginary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 16:03   #2381
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
jak już skrótem to może lepiej Margot niz Królowo, bo Królowo faktycznie ma dziwny wydźwięk a ten dermacol mozna wybadac gdzies w sklepach stacjonarnych czy jest tylko na all?
Margot, Dermacol dostaniesz w zwyklych drogeriach, ja nawet w kiosku keidys widzialam (ale stara wersje, bo juz jest nowsza). Na alle jest, ale przeplacasz sporo.
Wpasowalas mi sie w temat, bo dzisiaj wlasnie zrobilam filmik z recenzja dermacolu na Youtube
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 16:29   #2382
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Wpasowalas mi sie w temat, bo dzisiaj wlasnie zrobilam filmik z recenzja dermacolu na Youtube
Ooo właśnie obejrzałam, dzieki, fajny filmik, wiem chyba wszytsko o dermacolu co powinnam wiedziec
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 20:16   #2383
OwocowaLandrynaax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 158
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Ooo właśnie obejrzałam, dzieki, fajny filmik, wiem chyba wszytsko o dermacolu co powinnam wiedziec
co do cieni to niestety musisz sie z nimi pogodzic urok bladolicych ! i znalezc jakis mocno kryjacy korektor. ja uzywam mac studio sculpt i sobie go bardzo chwale, jednak zdaje sobie sprawe ze do najtanszych nie nalezy i nie az tak prosto go zdobyc. ostatnio mama stwierdzila ze jestem taka biala ze az sina + cienie ten efekt pewno poteguja.. no ale coz. taka uroda- im bledsza--> tym cienie sa bardziej widoczne, a na twarzy z plytko unaczynionymi naczyniami krwionosnymi to juz w ogole..
poza tym witam(y) w gronie bledzioszkow tych mniejszych i wiekszych

Ishikawa chcialam dodac, ze masz fajne tutoriale na yt jestes bardzo sympatyczna
__________________
Wystarczy landrynka Tak to jest gdy pomyslu na nick brak

Chanel Rouge Coco 05 Madmeoiselle !!! Wielbie !!!

Edytowane przez OwocowaLandrynaax3
Czas edycji: 2010-02-01 o 20:17
OwocowaLandrynaax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 20:27   #2384
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Jestem załamana dziewczyny.Zawsze podobała mi się moja bladość(jestem pomiędzy colorstayem ivory a pharmacerisem 01),ale jak popatrzyłam na zdjęcia z ostatniej imprezy to chce mi się płakać!Moje koleżanki są także blade,ale ja wyglądam,jakbym była chora,mam praktycznie białą twarz,wygląda to naprawdę okropnie.Poważnie rozważam pojscie na solarium,chociaż zawsze mnie to brzydziło.Bijcie!
paradiso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 20:32   #2385
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Immaginary Pokaż wiadomość
Srebrnousta, odnośnie pudru sypkiego z Inglota, to odcień 12 nadal jest dostępny w sprzedaży. A skoro go używasz, to mogłabyś napisać czy oprócz właściwości wybledzających ma także kryjące i matujące?
Dokładniej używałam
Był taki czas, mniej więcej kwiecień-sierpień w tamtym roku, kiedy używałam tylko tego pudru na całą twarz, a korektora punktowo. Jak dla mnie wyglądało to ok - koloryt był ładnie ujednolicony - jednak nie mam większych problemów ze skórą (żadnych przebarwień, trądziku - ot, czasem parę krostek - a moją jedyną, "trwałą" zmorą są cienie pod oczami).
Matował całkiem ok, jednak później zaczęłam używać Normadermu (zwykłego, teraz Pro Mat) i myślę, że matowienie było bardziej zasługą kremu niż pudru. Poza tym, na szczęście, nie mam tłustej cery, a mieszaną z błyszczącą się strefą T i skłonnością do wysuszania. Aha, puder podkreślał suche skórki.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...#review-307056 - zapomniałam
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 20:38   #2386
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez OwocowaLandrynaax3 Pokaż wiadomość
wiekszych

Ishikawa chcialam dodac, ze masz fajne tutoriale na yt jestes bardzo sympatyczna
dziękuje ciesze sie bardzo, lubie tak sobie pogadac do kamerki :P a o ksoemtykach to juz wogole wypas
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 20:51   #2387
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez paradiso Pokaż wiadomość
Jestem załamana dziewczyny.Zawsze podobała mi się moja bladość(jestem pomiędzy colorstayem ivory a pharmacerisem 01),ale jak popatrzyłam na zdjęcia z ostatniej imprezy to chce mi się płakać!Moje koleżanki są także blade,ale ja wyglądam,jakbym była chora,mam praktycznie białą twarz,wygląda to naprawdę okropnie.Poważnie rozważam pojscie na solarium,chociaż zawsze mnie to brzydziło.Bijcie!
Miałam ostatnio podobnie, również zauważyłam tą taką mega bladość, na zdjęciach, która mnie przeraziła, zamiast zachwycać. Ale opanowałam się, nie idę do żadnego solarium Lubię swoją bladość, będę się wybielać, wystarczy podkreślić się np. różem. To po prostu lampa błyskowa. ; P


i żadnego solarium mi tu!
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 21:07   #2388
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Tylko,że ja nie jestem już przyjemnie biała jak miesiąc temu,tylko SINA.Wyglądam,jakbym była poważnie chora.Mimo,że miałam na sobie róż i rozświetlacz.W dodatku mam bardzo malutkie oczy,usiłuję je jakoś powiekszyć optycznie,ale i tak wygląda to strasznie.Wyglądam jak podpuchnięty trup po prostu.Może jednak te 5 czy 7 minutek by mi nie zaszkodziło?
paradiso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 21:14   #2389
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez paradiso Pokaż wiadomość
Jestem załamana dziewczyny.Zawsze podobała mi się moja bladość(jestem pomiędzy colorstayem ivory a pharmacerisem 01),ale jak popatrzyłam na zdjęcia z ostatniej imprezy to chce mi się płakać!Moje koleżanki są także blade,ale ja wyglądam,jakbym była chora,mam praktycznie białą twarz,wygląda to naprawdę okropnie.Poważnie rozważam pojscie na solarium,chociaż zawsze mnie to brzydziło.Bijcie!
Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Miałam ostatnio podobnie, również zauważyłam tą taką mega bladość, na zdjęciach, która mnie przeraziła, zamiast zachwycać. Ale opanowałam się, nie idę do żadnego solarium Lubię swoją bladość, będę się wybielać, wystarczy podkreślić się np. różem. To po prostu lampa błyskowa. ; P


i żadnego solarium mi tu!
Ja też mam ostatnio trochę kryzys, ale żadne solarium mi nie w głowie! Co to, to nigdy!
Przez dwa lata miałam pofarbowane na czarno włosy i dosyć mocno się malowałam (na chłodne kolory) i wyglądałam tak, hm...wyraziście, był super kontrast pomiędzy włosami, skórą i dzikimi kolorami cieni i szminek.
Czułam się w takim wydaniu dobrze, ale jednak zapragnęłam powrócić do swojego 'niewinnego' i naturalnego wyglądu sprzed farbowania. Mam teraz swój lekko kasztanowy brąz (który bardzo lubię) i karnację jakąś ocieploną i ciągle mam wrażenie, że jestem taka 'jednolita', bez wyrazistości i cera jakaś poszarzała, przciemniona (wynik braku kontrastu, do którego się zdążyłam przyzwyczaić). Ratuje mnie dość intensywny róż na policzkach. Zdaje się, że po prostu wymagam kolorów...
Mimo tych 'niedogodności' wolę jednak być naturalna Zadnego solarium Dziewczyny!
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 21:46   #2390
OwocowaLandrynaax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 158
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Ja też mam ostatnio trochę kryzys, ale żadne solarium mi nie w głowie! Co to, to nigdy!
Przez dwa lata miałam pofarbowane na czarno włosy i dosyć mocno się malowałam (na chłodne kolory) i wyglądałam tak, hm...wyraziście, był super kontrast pomiędzy włosami, skórą i dzikimi kolorami cieni i szminek.
Czułam się w takim wydaniu dobrze, ale jednak zapragnęłam powrócić do swojego 'niewinnego' i naturalnego wyglądu sprzed farbowania. Mam teraz swój lekko kasztanowy brąz (który bardzo lubię) i karnację jakąś ocieploną i ciągle mam wrażenie, że jestem taka 'jednolita', bez wyrazistości i cera jakaś poszarzała, przciemniona (wynik braku kontrastu, do którego się zdążyłam przyzwyczaić). Ratuje mnie dość intensywny róż na policzkach. Zdaje się, że po prostu wymagam kolorów...
Mimo tych 'niedogodności' wolę jednak być naturalna Zadnego solarium Dziewczyny!
wlasnie zadnego ! musimy sie trzymac razem ostatnio wlasciwie tez mialam kryzysik.. chcialam nie uzywac filtorw latem : O po tym krzyku mamy ze jestem az sina jakbym w piwnicy siedziala cale lato itp.. ale sie opanowalam solarium nie nie nie.
__________________
Wystarczy landrynka Tak to jest gdy pomyslu na nick brak

Chanel Rouge Coco 05 Madmeoiselle !!! Wielbie !!!
OwocowaLandrynaax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 22:05   #2391
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Już mi się przypomnialo o co mialam jeszcze zapytać!
Skoro zaczne używać Juvit chce tez kupic mocny peeling ( do tej pory uzywalam enzymatycznych bądź żeli peelingujących) - macie jakieś propozycje specjalnie dla bladolicych czy tutaj już dowolność?
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 22:27   #2392
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Wszystkie tak o tym kryzysie, a ja przeciwnie - jeszcze się będę wybielać! Ostatnio nawet moja znajoma stwierdziła, że "rzeczywiście tą buźkę masz jaśniutką"... miło nie?
Poza tym fajnie się tak wyróżniać W końcu ja zawsze powtarzam, że Polska to nie Hiszpania czy Floryda, żeby laski biegały skute na mahoń. Cóż poradzić, że większość tego nie rozumie, a te jedyne ostoje mądrości bunkrują się na tym forum

"(...)twarz różową i przezroczą,
i świeże usta, jakby do pocałunku złożone,
i niebieskie jak lazur mórz oczy,
i alabastrową białość czoła,
i bujność ciemnych włosów przeświecających na skrętach
odblaskiem bursztynu albo korynckiej miedzi,
i całą postać giętką, smukłą, młodą młodością maju
i świeżo rozkwitłych kwiatów.”
ha! takie słowianki jesteśmy!
A Wy na solarium chcecie???

Oj hańba Wam, hańba!

Krolowa_Margot ja peelingu używam takiego z Biedronki, w różowej tubce Kosztuje 5,99 zł, a producentem jest Dax Cosmetics i to jest dokładnie to samo co peeling Perfecta w saszetkach Polecam!

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-02-01 o 22:29
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 23:06   #2393
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez paradiso Pokaż wiadomość
Tylko,że ja nie jestem już przyjemnie biała jak miesiąc temu,tylko SINA.Wyglądam,jakbym była poważnie chora.Mimo,że miałam na sobie róż i rozświetlacz.W dodatku mam bardzo malutkie oczy,usiłuję je jakoś powiekszyć optycznie,ale i tak wygląda to strasznie.Wyglądam jak podpuchnięty trup po prostu.Może jednak te 5 czy 7 minutek by mi nie zaszkodziło?

chcesz sie poparzyć?
dla osoby o jasnej karnacji (a taką masz) to 1 minuta to już bardzo dużo.
Po dawce o której piszesz mogłabyś od razu biec do apteki po leki na poparzenie.
Poza tym - skoro skóra zrobiła się sina to może faktycznie jesteś chora? Badania krwi robiłaś?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 23:21   #2394
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Wszystkie tak o tym kryzysie, a ja przeciwnie - jeszcze się będę wybielać!

"(...)twarz różową i przezroczą,
i świeże usta, jakby do pocałunku złożone,
i niebieskie jak lazur mórz oczy,
i alabastrową białość czoła,
i bujność ciemnych włosów przeświecających na skrętach
odblaskiem bursztynu albo korynckiej miedzi,
i całą postać giętką, smukłą, młodą młodością maju
i świeżo rozkwitłych kwiatów.”
ha! takie słowianki jesteśmy!
A Wy na solarium chcecie???

Oj hańba Wam, hańba!
Jak już tak, to ja Morsztynem i Asnykiem pojadę

'Biały jest polerowny alabastr z Karrary,
Białe mleko przysłane w sitowiu z koszary,
Biały łabędź i białym okrywa się piórem,
Biała perła nieczęstym zażywana sznurem,
Biały śnieg świeżo spadły, nogą nie deptany,
Biały kwiat lilijowy za świeża zerwany,
Ale bielsza mej panny płeć twarzy i szyje
Niż marmur, mleko, łabędź, perła, śnieg, lilije.'

'Jednego serca i rąk białych dwoje!
Co by mi oczy zasłoniły moje,
Bym zasnął słodko, marząc o aniele, (...)'

Dawni poeci znali się na kobiecej urodzie

No ja na pewno się nie chcę przyciemniać i solaryzować - wypraszam sobie A wybielać owszem!
Narzekam tylko na poszarzały odcień cery i że bez różu ani rusz
A z tego, że jestem słowianką jestem niezmiernie dumna!
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 23:32   #2395
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dawno mnie tu nie było Mija właśnie mniej więcej rok odkąd zaczęłam się cieszyć z tego że jestem naturalnie blada
A dopiero teraz kupiłam dermacol długo się zbieralam, ale wreszcie mam. Pewnie będe uzywać jako korektor, bo rzeczywiście super jasny i super kryjący, ale jako podkład chyba nawet okazjonalnie nie, bo jest neutralny, a ja muszę mieć coś wręcz wybitnie żółtego...
A co do cieni, to nie wiem czemu ale ja zupelnie nie mam z nimi problemu, chociaz mam "cienką" skórę i rozszerzone naczynka. Nigdy w życiu nie kładłam korektora pod oczy, nawet przy drastycznie małej ilości snu... to nie wiem od czego to zalezy, bo teoretycznie mam do tego predyspozycje
Nie mówcie tutaj o żadnych solarkach, bo mam ciarki! Nawet nie chodzi o kolor skóry, ale taka dawka promieniowania brr Trzymac się biało
A i po sesji tez cyknę swój blady zbiór kolorówki
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 00:02   #2396
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
A co do cieni, to nie wiem czemu ale ja zupelnie nie mam z nimi problemu, chociaz mam "cienką" skórę i rozszerzone naczynka. Nigdy w życiu nie kładłam korektora pod oczy, nawet przy drastycznie małej ilości snu... to nie wiem od czego to zalezy, bo teoretycznie mam do tego predyspozycje
U mnie jest tak samo, że przenigdy nie miałam/nie mam problemów z cieniami, chociaż predyspozycje również mam i to jakie! Ale to raczej nie powód do smutku, prawda Marta?
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 00:02   #2397
Immaginary
Zadomowienie
 
Avatar Immaginary
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań/Kielce
Wiadomości: 1 270
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez paradiso Pokaż wiadomość
Tylko,że ja nie jestem już przyjemnie biała jak miesiąc temu,tylko SINA.Wyglądam,jakbym była poważnie chora.Mimo,że miałam na sobie róż i rozświetlacz.W dodatku mam bardzo malutkie oczy,usiłuję je jakoś powiekszyć optycznie,ale i tak wygląda to strasznie.Wyglądam jak podpuchnięty trup po prostu.Może jednak te 5 czy 7 minutek by mi nie zaszkodziło?
Radzę wykonać badania krwi, bo to może być anemia...
Sama kiedyś miałam i rzeczywiście, przez kilka pierwszych tygodni wyglądałam upiornie.
__________________
Poszukuję odlewek!
Dark Extacy, Chocolovers i Angel Violette
Immaginary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 09:40   #2398
OwocowaLandrynaax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 158
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Immaginary Pokaż wiadomość
Radzę wykonać badania krwi, bo to może być anemia...
Sama kiedyś miałam i rzeczywiście, przez kilka pierwszych tygodni wyglądałam upiornie.
o wcale nie glupie ! chyba zrobie badania..
piszac tamtego posta chcialam napisac, ze Rabu sie pewno najdzielniej trzyma no i jak widac mialam racje haha
ladne cytaty dziewuchy, tyle ze ja nie mam tak dobrze i nie mam ciemnych wlosow, a blond.. i przez to nie mam takiego mocnego kontrastu ale do mojej urody i tak ciemny kolor by nie pasowal, mam zbyt delikatne rysy twarzy, a szkoda. no ale rzadko widzi sie jasne blondynki wiec ^^ przewaznie jest tak ze cera jest ciemniejsza niz wlosy
__________________
Wystarczy landrynka Tak to jest gdy pomyslu na nick brak

Chanel Rouge Coco 05 Madmeoiselle !!! Wielbie !!!
OwocowaLandrynaax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 10:22   #2399
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Chyba rzeczywiście zrobię te badania.Wydaje mi się,że moja poszarzala cera to też wynik tego,że mam w tym roku maturę,zdarza mi się noc zarwać,niedosypiam,mało jem,mało przebywam na świeżym powietrzu.Biorę jednak witaminy,staram się jeść dużo warzyw,owoców,jogurtów,ni e piję kawy.
Dzięki dziewczyny,solarium już mi przeszło:P
Ja mam ciemne włosy,bardzo ciemną oprawę oczu,co tylko podkreśla mój wygląd trupa.Sprobuję wymieszać pharmacerisa z czymś bardziej zółtym niż różowy colorstay ivory,może to mi pomoże.
I mam zamiar nabyć róż,ale jestem kompletnie zielona w tej kwestii...Jak powinno się dobierać kolor różu?
paradiso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 10:40   #2400
OwocowaLandrynaax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 158
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez paradiso Pokaż wiadomość
Chyba rzeczywiście zrobię te badania.Wydaje mi się,że moja poszarzala cera to też wynik tego,że mam w tym roku maturę,zdarza mi się noc zarwać,niedosypiam,mało jem,mało przebywam na świeżym powietrzu.Biorę jednak witaminy,staram się jeść dużo warzyw,owoców,jogurtów,ni e piję kawy.
Dzięki dziewczyny,solarium już mi przeszło:P
Ja mam ciemne włosy,bardzo ciemną oprawę oczu,co tylko podkreśla mój wygląd trupa.Sprobuję wymieszać pharmacerisa z czymś bardziej zółtym niż różowy colorstay ivory,może to mi pomoże.
I mam zamiar nabyć róż,ale jestem kompletnie zielona w tej kwestii...Jak powinno się dobierać kolor różu?
podziele sie moja skromna wiedza; sa rozne typy rozy; w kamieniu, w kremie, plynne, zelowe.. w kremie nie sa polecane na zime bo moga sie sciac, najlepsze na zime sa w pudrze. no i najbardziej uniwersalne wiekszosc jak nie kazda marka na roz w kamieniu w swojej ofercie. to tak bardzo ogolnikowo. jak dobrac kolor rozu, na pewno my bladolice wybierajmy jasne, chlodne roze, jednak nie jest powiedziane, ze nie mozemy szalec z innymi odcieniami; malinowymi, morelowymi.. na pewno nie wybierajmy rozu zbyt ciemnego, no moze nas postarzec. jezeli chcesz jak najbardziej naturalny efekt wybierz jasny roz. kierujac sie typem urody; zimny- chlonde odcienie rozu, gdy jestes cieplym mozesz pokombinowac z jasnymi moraelami itp. jaki jest twoj kolor ust? mozesz rowniez dobrac pod odcien koloru ust. gdy jestes na mrozie na jaki kolor robia ci sie od zimna policzki, w zblizonym kolorze powinnas dobrac roz. roz w kremie o mocnej pigmentacji w kolorze wscieklego rozu czy czerwieni podkresla naczynka i niedoskonalsci, wiec odradzam. z tych tanszych rozu polecam essence(te podwojne z koleczkiem w srodku), maybelline, bourjois- tyle wizazanek je uzywalo sproboj kolorku 95-jasny chlodny roz, loreal ma fajne roze (rowniez jasny chlodny roz), jednak nie korzystam z ich produktow. z tych drozszych koniecznie zajrzyj do oferty maca, znajdziesz tam od jasniutkich chlodnych rozu typu Well Dressed, jasne morele- Peaches, po ciemniejsze kolorki typu Mocha itd. rowniez chanel joues contraste polecane na wizazu badz dior ma tez jedne z najlepszych not. sa rowniez rozne wykonczenia rozy- moga byc matowe, satynowe, blyszczace. jednak dla bladego lica jak mowilam najlepsze beda jasne kolorki- najnaturalniejsze. nie jestem znawca w tym temacie jednak mam nadzieje, ze sie na cos przyda. rozy jest peeeelno, a w razie czego zawsze mozesz poprosic sprzedawczyni o pomoc
__________________
Wystarczy landrynka Tak to jest gdy pomyslu na nick brak

Chanel Rouge Coco 05 Madmeoiselle !!! Wielbie !!!
OwocowaLandrynaax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:20.