Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-15, 09:24   #1201
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

no teraz to zupełnie co innego
możesz próbować, myślę że wyjdzie podobnie... ale może być bardziej żółtawy ten odcień, najlepiej sprawdź na próbniku, bo odcieniami na pudełku nie ma sie co sugerować ja zawsze zanim kupię farbę jadę do takiego sklepu, gdzie mają wszystkie próbniki i tam oglądam odcienie - różnica jest spora
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 11:05   #1202
MOTYLowa
Raczkowanie
 
Avatar MOTYLowa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 102
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Fotek swoich włosów niestety nie moge dodać, bo aparat mi nie chce wspolpracowac z komputerem a telefon zbyt przekłamuje kolory. Takze dodaje 2 zdjecia-britney i jessici, ktore mniej wiecej odzwierciedlaja moj kolor. Te jasne pasemka są jak u britney, z tym ze mam wiecej niz ona tych cieplych, całosciowo to wyglada jak u jessici Dodatkowo mam swoj odrost(sredni mysi blond) bo wiadomo balejaż nie jest od skory. Tonacja farbowanych jest raczej ciepła, a wolałabym trochę ochłodzić odcien. Płukanki niewiele dają Docelowo chciałam osiągnąc taki jak z fot nr 3, ale czytałam, że wychodzi on dużo ciemniej niż na pudełku, więc pomyślałam, że wezmę ten popielaty jaśniejszy. Jak myślicie? ochłodzi mi ładnie i przyciemni troszkę??
__________________
i po sesji 3 rok

2kg mniej -> 163cm/45kg
MOTYLowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 12:02   #1203
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Jak masz zoltawe-złote to popielu raczej nie bierz.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 12:25   #1204
MOTYLowa
Raczkowanie
 
Avatar MOTYLowa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 102
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

to co mam zrobić zeby zmienić odcien i przyciemnic trochę ? b podoba mi sie kolor jennifer aniston, jednak zadna fryzjerka nie potrafi mi go zrobic i zawsze konczy się blondem ze złotą poświata ;/
__________________
i po sesji 3 rok

2kg mniej -> 163cm/45kg
MOTYLowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 13:29   #1205
ironiczna1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
rozjaśnianie:)

Witam.



Zachciało mi się rozjaśnić włosy na taki kolor:


http://img813.imageshack.us/img813/8...urysrednie.jpg


Nie wiem czy moje włosy złapie farba ( nie orientuję się w odcieniach,
zawsze farbowałam się na ciemno, aż dałam moim włosom odpocząć )
czy jednak trzeba będzie interweniować z rozjaśniaczem ?
(kolor moich włosków : http://img820.imageshack.us/img820/8...047ynkkkkk.jpg)
Mam już dość zniszczone włosy i nie chcę żeby zamieniły się w siano...

Pomóżcie, będę bardzo wdzięczna . ;*

Edytowane przez ironiczna1
Czas edycji: 2010-06-15 o 13:34
ironiczna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 13:34   #1206
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez MOTYLowa Pokaż wiadomość
to co mam zrobić zeby zmienić odcien i przyciemnic trochę ? b podoba mi sie kolor jennifer aniston, jednak zadna fryzjerka nie potrafi mi go zrobic i zawsze konczy się blondem ze złotą poświata ;/
to moze srednim blondem srobowalabys ? zalezy jakeis masz obecnie wlosy. albo moze sprobuj z joanny farba slodkie cappucino lub naturalny blond na calych swoich bo z tego co zrozumialam masz jakis balejaz skoro do fryzjera chodzilas by zrobic podobny efekt. bo z joanny zrobilaby Ci takie refleksy i nie jest tak bardzo trwala wiec po kilkju mnyciach zrobilby sie efekt takich pasemek.
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 14:54   #1207
ClassicCreature
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 69
Smile Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Polecam Palette Color XXL "Mroźny blond" testowana dzisiaj na sobie Nie niszczy włosów ,kolor jest ładny i jednolity ! Dodany, jest balsam z kofeiną i włosy się łatwo rozczesują i są bardzo miekkie Polecam szczerze tą farbe !
ClassicCreature jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 14:57   #1208
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez ClassicCreature Pokaż wiadomość
Polecam Palette Color XXL "Mroźny blond" testowana dzisiaj na sobie Nie niszczy włosów ,kolor jest ładny i jednolity ! Dodany, jest balsam z kofeiną i włosy się łatwo rozczesują i są bardzo miekkie Polecam szczerze tą farbe !
rowniez uwazam, ze ladny kolorek z niej jest, dobrze rozjasnia odrosty jednak dla mnie za malo chlodny, jesli chodzi o farby z palette to z permament natural colors popielaty blond ladnie wychodzi taki srebrzysty albo rozswietlony popielaty blond teraz widzialam ze nowa weszla z tych color XXL stalowy blond, wydaje mi sie ladny, ktos uzywal?
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 15:28   #1209
katarzyna86
Raczkowanie
 
Avatar katarzyna86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 55
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny słuchajcie czy któraś farbowala włosy farbka ESSENTIAL COLOR- 208 ?? błagam o zdjecia bo kupilam ta farbe ale nie wiem czy malować nia wloski.
katarzyna86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 17:29   #1210
mazienka
Przyczajenie
 
Avatar mazienka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Bartoszyce
Wiadomości: 25
Pomocy !! co zrobić z takimi włosami ??

Witam
Dziewczyny pomóżcie co moge teraz z nimi zrobić są strasznie żółte przed rozjaśnieniem miałam zrobione blond pasemka a zachciało mi sie rozjaśnić całe włosy (
__________________
Nigdy nie wiadomo co nas czeka ...
mazienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 17:33   #1211
nelly000
Raczkowanie
 
Avatar nelly000
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 34
Dot.: Pomocy !! co zrobić z takimi włosami ??

proponuję jakąś srebrną płukankę słyszałam że właśnie używa jej się do zniwelowania zółtości
nelly000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 17:43   #1212
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

a ja wczoraj robiłam włoski belle color 111 i wyszło naprawdę przyzwoicie odrosty ładnie złapało farba nie śmierdziała aż tak bardzo już wiem, że zostanę na 100% przy tej farbce, tylko że jest jeden problem...u góry mam naprawde bardzo jasne włosy, popielato-srebrzyste, a niżej żółtawe coś w tym stylu chyba nic się nie da z tym zrobic...ale może się mylę, jeśli macie jakieś pomysły to proszę napiszcie...bo na tych, które mam rozjaśniane z czarnych właśnie jest taki zółtawy,a u góry na włosach na które był kładziona już tylko farba blond jest ładny popiel nie wiem czy wiecie o co mi chodzi
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 18:06   #1213
SlodkiUparciuch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 134
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

witam wszystkich

mam takie wielkie pytanie Mam włosy w jasnym kolorze blond
i mam taki problem że mam już odrosty dość ciemne i nie wiem jak je pomalować żeby nie malować od nowa całych włosów tylko te odrosty. Wiecie może co powinnam zrobić ?
__________________
miłość to ściema, miłości nie ma , są tylko głupie zauroczenia ..

zapuszczam włoski

odchudzam się

SlodkiUparciuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 18:48   #1214
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ja właśnie nałożyłam farbę wellaton 12/1 wiec za 40 min zobaczymy co z tego wyszło . Jutro dokupię farbę bo starczyło mi tylko na pokrycie odrostów bo mam długie i gęste włosy . Póki co mnie piecze, nie wiem czy tak ma być ? ;/
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 19:00   #1215
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Mnie też troche piekl niestety.Trzymaj 50minut, nie 40

Do kolezanki ktora robiła Belle - Moglabys zamieścic zdjecia po Belle Color 111?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 19:00   #1216
aniesia20
Raczkowanie
 
Avatar aniesia20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ZaBrZe :)
Wiadomości: 322
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
a ja wczoraj robiłam włoski belle color 111 i wyszło naprawdę przyzwoicie odrosty ładnie złapało farba nie śmierdziała aż tak bardzo już wiem, że zostanę na 100% przy tej farbce, tylko że jest jeden problem...u góry mam naprawde bardzo jasne włosy, popielato-srebrzyste, a niżej żółtawe coś w tym stylu chyba nic się nie da z tym zrobic...ale może się mylę, jeśli macie jakieś pomysły to proszę napiszcie...bo na tych, które mam rozjaśniane z czarnych właśnie jest taki zółtawy,a u góry na włosach na które był kładziona już tylko farba blond jest ładny popiel nie wiem czy wiecie o co mi chodzi
EwCiAooo ... Kochana proszę powiedz mi jakiego koloru miałaś odrosty? Bo też zastanawiam się nad tą farbą, ale moje naturalne włosy są koloru ciemny blond i nie wiem czy nie wyjdzie mi jakaś żółć czy rudy.
__________________
"Śpieszmy się kochać ludzi ... tak szybko odchodzą."
aniesia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 19:14   #1217
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Mnie też troche piekl niestety.Trzymaj 50minut, nie 40

Do kolezanki ktora robiła Belle - Moglabys zamieścic zdjecia po Belle Color 111?
Jak jutro dokupię farbę to jak nalożyć od odrostów w dól ? przecież znowu nie starczy czy jak to zrobić
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 19:14   #1218
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Do kolezanki ktora robiła Belle - Moglabys zamieścic zdjecia po Belle Color 111?
wklejam zdjęcia po belle color 111
w rzeczywistości są bardziej srebrzyste i trochę jaśniejsze?
jak wida na zdjęciu na dole są trochę żółtawe, co zrobi żeby były takie jak reszta?? pomóżcie...
jutro wkleję jeszcze w świetle dziennym ale jasnym bo teraz tak na szybko robiłam, co prawda przy oknie, ale już jest taka szarówka na dworze...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 19:15   #1219
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Jesli dzis robisz odrosty to jutro je omiń. Naloz od odrostow w dol, najwyzej kup 2 opakowania

Wklej nam fotki
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 19:16   #1220
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez aniesia20 Pokaż wiadomość
EwCiAooo ... Kochana proszę powiedz mi jakiego koloru miałaś odrosty? Bo też zastanawiam się nad tą farbą, ale moje naturalne włosy są koloru ciemny blond i nie wiem czy nie wyjdzie mi jakaś żółć czy rudy.
no powiem Ci że ja mam doś ciemny blond naturalne włosy i nie wyszły żółte ani rude tylko takie trochę cieplejsze niż reszta, jeżeli masz mały odrost to nie będzie rzucac się w oczy, ale zależy też jakie masz swoje naturalne, napisałas ciemny blond, ale najlepiej wklej zdjęcie...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 19:29   #1221
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Pomocy !! co zrobić z takimi włosami ??

Srebrna płukanka niby niweluje żółtość ale przy różnych kolorach efekt może nie być zadawalający.
Może po prostu nałóż jakąś farbe albo szampon koloryzujący jasny blond?
Najbezpiecznej by byłoje przefarbowac na kolor ciemniejszy ale chyba chcesz mieć jasne?
malachite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 19:36   #1222
aniesia20
Raczkowanie
 
Avatar aniesia20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ZaBrZe :)
Wiadomości: 322
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no powiem Ci że ja mam doś ciemny blond naturalne włosy i nie wyszły żółte ani rude tylko takie trochę cieplejsze niż reszta, jeżeli masz mały odrost to nie będzie rzucac się w oczy, ale zależy też jakie masz swoje naturalne, napisałas ciemny blond, ale najlepiej wklej zdjęcie...
Hmm trochę trudno będzie z wklejeniem koloru moich naturalnych włosów ponieważ ... nie widziałam ich od 10 lat bo właśnie od tak dawna farbuję moje biedne włosy. Obecnie mam na głowie L'Oreal Preference odcień Viking i co prawda jeszcze nie mam odrostów, ale już kombinuję co zrobić aby pozostać przy blondzie i poradzić sobie z odrostami

Muszę przyznać, że ten Belle Color 111 wyszedł bardzo jasno ... szczerze nie spodziewałam się takiego efektu. Dla upewnienia się to ten nr 111 to bardzo jasny blond popielaty ?

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Zastanawiam się też nad przyciemnieniem swoich jasnych włosów farbą Belle Color odcieniem nr 2 czyli Blond .... ale niestety nie potrafię znaleźć żadnych zdjęć jak ten kolor wychodzi na włosach
__________________
"Śpieszmy się kochać ludzi ... tak szybko odchodzą."
aniesia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 20:17   #1223
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Odrosty wyszły żółtawe , czy mogę jutro pomalować jutro też ?
Zdjęcie robione w sztucznym świetle więc za dobrze nie widać
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.

Edytowane przez hejYou
Czas edycji: 2010-06-15 o 20:20
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 22:03   #1224
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
a ja wczoraj robiłam włoski belle color 111 i wyszło naprawdę przyzwoicie odrosty ładnie złapało farba nie śmierdziała aż tak bardzo już wiem, że zostanę na 100% przy tej farbce, tylko że jest jeden problem...u góry mam naprawde bardzo jasne włosy, popielato-srebrzyste, a niżej żółtawe coś w tym stylu chyba nic się nie da z tym zrobic...ale może się mylę, jeśli macie jakieś pomysły to proszę napiszcie...bo na tych, które mam rozjaśniane z czarnych właśnie jest taki zółtawy,a u góry na włosach na które był kładziona już tylko farba blond jest ładny popiel nie wiem czy wiecie o co mi chodzi
Ja nia robie w sobote

wiesz co moze zrob wysoko kitke ...pozniej wez ten fioletowy szampon wysmaruj kitke trzymaj 10 minut i zmyj wloski to co masz na kitce to końcówki włosów które sa bardziej zołte
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 23:04   #1225
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

hejYou mozesz jutro potrzymac troche jeszcze na odroście, duzej roznicy nie ma. Jak widze zdjecia dziewczyn które malowaly tym 12/1 to nie wiem jak to jest że mi nie wychodzi biały a im wychodzi!!! Moj odrost jest naprawde dość jasny w porownaniu z niektorymi co farbowaly
Wellatonem

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=423983&page=18

jeden z wielu przykladow na Wellaton, chyba nawet 2 przyklady

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-06-15 o 23:26
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 00:01   #1226
Nastasya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Gormenghast;)
Wiadomości: 52
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Z moich licznych, czasem bardzo drastycznych eksperymentow (zmiana z czarnych na blond) moge polecic na zolte odcienie Clairol Born Blonde Toner- silver blonde oraz Krem KMS California colorvitality.
Rewelacyjne produkty, niestety nie wiem czy mozna je dostac w Polsce, ale mysle ze warto poszukac.
Kiedy w Polsce byl szampon Welli niwelujace zoltosci, calkiem dobry produkt.

Z farb testuje ostatnio Majirel Majiblond oraz Majirel Majirouge.( Przepiekne palety odcieni i podobno nie wychodza zoltosci - ja testowalam dwie - faktycznie, nie bylo zoltych)


Powodzenia w farbowaniach!
I oby nigdy nie wyszly zielone!
__________________
''Przyszłość jest zawsze trochę chwiejna. Dowolny drobiazg, jak upadek płatka śniegu albo upuszczenie niewłaściwego rodzaju łyżeczki, może pchnąć przyszłość na całkiem inną ścieżkę. Albo nie.''
Nastasya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 06:29   #1227
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez aniesia20 Pokaż wiadomość
Hmm trochę trudno będzie z wklejeniem koloru moich naturalnych włosów ponieważ ... nie widziałam ich od 10 lat bo właśnie od tak dawna farbuję moje biedne włosy. Obecnie mam na głowie L'Oreal Preference odcień Viking i co prawda jeszcze nie mam odrostów, ale już kombinuję co zrobić aby pozostać przy blondzie i poradzić sobie z odrostami

Muszę przyznać, że ten Belle Color 111 wyszedł bardzo jasno ... szczerze nie spodziewałam się takiego efektu. Dla upewnienia się to ten nr 111 to bardzo jasny blond popielaty ?

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Zastanawiam się też nad przyciemnieniem swoich jasnych włosów farbą Belle Color odcieniem nr 2 czyli Blond .... ale niestety nie potrafię znaleźć żadnych zdjęć jak ten kolor wychodzi na włosach
aha:P no to trudno...a masz bardzo ciemny blond czy taki bardziej mysi szarawy??
tak. to belle color 111 bardzo jasny popielaty blond superrozjaśniający.

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Ja nia robie w sobote

wiesz co moze zrob wysoko kitke ...pozniej wez ten fioletowy szampon wysmaruj kitke trzymaj 10 minut i zmyj wloski to co masz na kitce to końcówki włosów które sa bardziej zołte
wiesz co dobry pomysł, tylko, że ja już myje tym szamponem i rozjaśnia ładnie, ale tylko te już jasne włosy...;*
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 08:37   #1228
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

różnicę w świetle dziennym dużą widać . Myślicie jak kupię dzisiaj farbę (znów wellaton 12/1) i znów pomaluje to zniknie żółtym odcień ? Czy moze kupić inną farbę ? Koleżanka mi coś mówiła o jakiej farbie rozjaśniającej
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 08:52   #1229
aniesia20
Raczkowanie
 
Avatar aniesia20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ZaBrZe :)
Wiadomości: 322
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

EwCiAooo ... a jednak to ja się pomyliłam ... bo cały czas miałam na myśli Belle Color odcień nr 11 czyli jasny blond popielaty ... teraz już wiem dlaczego zdziwło mnie to, że Tobie kolorek wyszedł tak jasno Przepraszam.

Moje naturalne włosy mają kolor raczej ciemnego blondu a nawet zaryzykowałabym stwierdzenie, że to jasny szatyn. Ale dośc łatwo się rozjasniają
__________________
"Śpieszmy się kochać ludzi ... tak szybko odchodzą."
aniesia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 08:52   #1230
dorotka9009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 54
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

czy ktoś może polecić mi farbę do jasnego/b.jasnego zlocistego blondu (bez rudosci !). po prostu chce delikatny zloty odcien, popiele itp mi nie pasuja, bo mam wiosenny typ urody. najlepiej rozjasniajaca, bo chce jeszcze poprawic kolor w razie czego jakby sie wyplukiwal
dorotka9009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:58.