Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-29, 00:13   #271
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Na Tobie wydaje się lepiej leżeć - masz więcej w klatce
też tak uważam fajna

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Pierwsza (widziałam na żywo jest za✂✂✂ista) i 1 w drugim rzędzie po prostu



Ładne



Juutro ?



Ewa Michalak Brafiterka
żadna nie w moim guście
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 00:22   #272
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
wkleje Wam moja kiece i butki ktore do niej kupilam (tez asos) slabe zdjecie, ale nie mam lepszego
bomba

---------- Dopisano o 00:20 ---------- Poprzedni post napisano o 00:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ten Effuniak to pani Ewy? Hmm nie wiedziałam czyja to firma.
no Ewy Michalak, na balkonetce jakieś 2 lata temu dowiedziałam się o jej stanikach, na początku można je było zamawiać tylko w komentarzach na blogu "zaklepując" jak rzuciła rozmiarami (taki PRL ), ale od tamtej pory już otworzyła sklep internetowy: http://www.ewa-michalak.pl/

---------- Dopisano o 00:22 ---------- Poprzedni post napisano o 00:20 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
a co robiłaś ? farbkowałaś? czym?

ja juz zmykam... ostatnio dnia mi brakuje i nie mam kiedy zajrzeć a wieczorem to jestem juz taka padnięta że nic na oczy nie widzę
opuszczam was dziś kochane do jutra DOBRANOC
no nie wytrzymałam i zrobiłam Palette c12 na razie schną, ale wygląda póki co ok
a z tym czasem to mam to samo, właśnie padam na nos i chyba nie dam rady wszystkiego jednak nadrobić, bo jutro trzeba się zwlec do pracy...
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 00:26   #273
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
o właśnie teraz niedawno żona brata mojego Tż rodziła na Madalińskiego było jakieś nieporozumienie, kazali jej płacić za coś dodatkowo nie pamiętam dokładnie ale koniec końców jakoś się dogadali.
No właśnie martwi mnie ten "proceder" płatnych porodów w państwowym szpitalu. A jak odmówisz to wiadomo jak Cię potraktują? tzn mnie jak mnie, tylko, żeby się nikt na młodym nie wyżywał (jakoś w ogóle nie mam wiary w dobre chęci w służbie zdrowia)

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jakie to jest żenujące. Nie żyjemy w średniowieczu, a warunki dla ciężarnych nie wiele się zmieniły.. A jak ktoś chce w miarę normalne warunki (jeśli w ogóle można to tak nazwać..) to jeszcze każą sobie słono płacić..



Hehe Daj spokój
Yatta, a wiesz czego ja się boję? Ostatnio jest takie parcie na rodzenie naturalnie, że o cesarce to pomarzyć można (oczywiście w nfz). Najgorsze jest to, że chodzi o kasę. Naturalny poród dla szpitala to praktycznie żaden koszt, a cesarka to już operacja (anestezjolog, narkoza itd) i potem cieżko szpitalowi odzyskać pieniądze z nfz, więc robią wszystko, żeby zmusić kobietę do rodzenia siłami natury.
Ostatnio z pierwszej ręki słyszałam historię jak pojechała dziewczyna do szpitala, bo jej wody odeszły a nie miała skurczów. Wyobraźcie sobie, że dopiero po 24h lekarz zdecydował się na cesarkę i to tylko dlatego, że położna się postawiła
I weź tu człowieku chciej urodzić po ludzku...

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

Twój Harry Potter mówisz?
ciekawe co mój by powiedział, jakbym powiedziała "wyciągaj różdżkę, profesorze Snape"

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
kolejna do C12
ale malutko przybyło a tu nam opowiadasz że niby wielka
no wieeelka to może nie, ale serio wszyscy się bali mojej ciąży (włącznie z moją mamą), bo taka 'grubokoścista' od zawsze jestem
a c12 mnie korci, bo taniej wychodzi, no i u Bunny wygląda

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a powiem wam ze sie niezle w✂✂✂✂ilam
bylam z lola na dworze i bawila sie z psami i oczywiscie te ✂✂✂✂✂✂✂niete wlascicielki podniosly lament ze sie psy bawia pod drzewem kleszczowym i ze na pewno zlapia jakies
zaczely dostawac paranoji- moj to ma kropelki, moj obrozke..
kropelki lepsze.. bla bla... a jak spojrzaly na mnie a ja mowie ze lola poki co nie ma nic- tylko czesto sie kapie to jak zaczely pieprzyc za uszami to mi sie spaceru odechcialo taa... lola na pewno ma teraz stado kleszczy na sobie i umrze
czy wy tez regularnie zakraplacie psy?
ja mam o tym zdanie ze to masakryczna chemia w krwioobiegu psa...
juz chyba wole te obrozki i ogladanie psa co spacer- oczywiscie wkladanie mu takiej obrozki na spacer, pobyt na dzialce...
a jak ja kapie lole szamponem od pchel i kleszczy to nie dziala odstraszajaco niby?
i kleszcz chyba wkluwa sie tylko tam gdzie male futro czyli uszy, szyja, paszki, pachwiny nie?
oswieccie mnie bo sie strasznie zestresowalam...
taka zla ze mnie psia Pani?
Bunny, zainwestuj w kropelki lub obrożę i to tym bardziej w mieście, bo te miejskie cholerne insekty są w większości zarażone babeszjozą. Ja miałam straszne przejścia z poprzednim psiurem swoim w ciągu dwóch miesięcy dwa razy złapał babeszjozę i za każdym razem ledwo go odratowaliśmy. To jest taka wstrętna zaraza, że atakuje narządy wewnętrzne i pies w ciągu 3 dni zdycha w strasznych mękach. A jeśli nawet uda się wyleczyć, to i tak w nerkach i wątrobie mogą zostać trwałe uszkodzenia, które potem będą bardzo dokuczać. Masz rację, że w kroplach i obroży jest chemia, ale wydaje mi się, że jak zrobisz bilans zysków i strat, to warto przeżyć trochę chemii Niestety nie ma 100% skutecznej metody na uniknięcie złapania kleszcza, ale można je chociaż odstraszyć. No i koniecznie rób "przegląd' codziennie wieczorem

Teraz mam kolejnego psa i jak jedziemy na działkę to nie przejmuję się specjalnie jak złapie kleszcza, bo tam jest jakiś inny gatunek chyba. Te co poprzedni łapał w W-wie to jeszcze przed wbiciem się w skórę były wielkości połowy paznokcia, mutanty normalnie.
Ale się rozpisałam

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość

trzymajcie kciuki zeby moje wlosy to zniosly z honorem...

poprosimy zdjęcia

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Macie, kolor mi sie tylko nie podoba
Super. Jeszcze jakby były nude...

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nie no ja czasami nie zakładam stanika i do niej albo bym nie zakałdała albo taki bez ramiączek
czemu ludzie myślą że jak spory to musi wisieć
Nie zawsze trzeba stanik, tylko kiecka musi dobrze trzymać. Fajnie jak ma pionowe fiszbiny.
Ja osobiście wolę jak bimbałki są na uwięzi, jakoś się bezpieczniej czuję. Chyba bym umarła jakby mi wyskoczył mały jak się pokaże to pół biedy...


Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
wkleje Wam moja kiece i butki ktore do niej kupilam (tez asos) slabe zdjecie, ale nie mam lepszego
ślycznie
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 00:34   #274
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Juutro ?
nio caly czas mokre są jak mi czasu starczy to wrzucę rano, ale nie mogę obiecać, że zdążę

---------- Dopisano o 00:34 ---------- Poprzedni post napisano o 00:29 ----------

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość

poprosimy zdjęcia
dzięki za kciuki , focie jutro
dobranoc
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 00:42   #275
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
i w brzuszku hihi
Kobiety.. Zawsze coś sobie wymyślą

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka
a dziekuje za uswiadomienie odnośnie brafitterki


Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
Yatta, a wiesz czego ja się boję? Ostatnio jest takie parcie na rodzenie naturalnie, że o cesarce to pomarzyć można (oczywiście w nfz). Najgorsze jest to, że chodzi o kasę. Naturalny poród dla szpitala to praktycznie żaden koszt, a cesarka to już operacja (anestezjolog, narkoza itd) i potem cieżko szpitalowi odzyskać pieniądze z nfz, więc robią wszystko, żeby zmusić kobietę do rodzenia siłami natury.
Ostatnio z pierwszej ręki słyszałam historię jak pojechała dziewczyna do szpitala, bo jej wody odeszły a nie miała skurczów. Wyobraźcie sobie, że dopiero po 24h lekarz zdecydował się na cesarkę i to tylko dlatego, że położna się postawiła
I weź tu człowieku chciej urodzić po ludzku...
To jest dramat jakiś.. Moja koleżanka chudsza niż Kitkulka i Snow i Niższa - taka drobinka jak była w ciąży to brzuch miała taki wielki, że jak wchodziła do pomieszczenia to najpierw był brzuch długo długo nic i ona Z racji tego, że zero bioder to się bała, że nie da rady naturalnie i pytała lekarza o cesarke.. A ten jak się na nią wydarł to ją tak zjechał,że się biedna popłakała

Podobno przed porodem mierzy się czymś w rodzaju cyrkla obwód bioder i ona była idealnie w granicy więc ją przepchnęli na naturalny, żeby nie robić cesarki
Męczyła się biedna i męczyła - w końcu urodziła sama ale ile godzin minęło.. Pielęgniarki takie nieuprzejme, lekarz burak.. taka trauma, że powiedziała, że nigdy więcej rodzić.. A minęło już 5 lat i jej to nie minęło..

Sala porodowa to wyglądała jak średniowieczna sala tortur..
Już mówiłam mojemu TŻtowi, że jak mam być w ciąży i mieć bobasa to tylko i wyłącznie prywatna klinika.. Bo to co się w państwowych dzieje to urąga człowiekowi..

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
ciekawe co mój by powiedział, jakbym powiedziała "wyciągaj różdżkę, profesorze Snape"


Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
nio caly czas mokre są jak mi czasu starczy to wrzucę rano, ale nie mogę obiecać, że zdążę
Juuuuuuuuuuuuuuuuuż ?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 07:15   #276
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

ja już wstałam idę pod prysznic i jadę do stomatologa
potem jeszcze mniej przyjemne mnie czeka
co za dzień...

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość



ciekawe co mój by powiedział, jakbym powiedziała "wyciągaj różdżkę, profesorze Snape"


Nie zawsze trzeba stanik, tylko kiecka musi dobrze trzymać. Fajnie jak ma pionowe fiszbiny.
Ja osobiście wolę jak bimbałki są na uwięzi, jakoś się bezpieczniej czuję. Chyba bym umarła jakby mi wyskoczył mały jak się pokaże to pół biedy...
ale mnie rozbawiłaś

jakby wyskoczyło to by było mi się kiedyś zdarzyło ale nikt nie zauważył mam nadzieję
też się lepiej czuję Z bardziej komfortowo ale bez nie jest źle idzie się przyzwyczaić albo taki mam też co z tyłu jest cały gruby silikonowy pas do gołych pleców albo do głębokich dekoltów nie które bez ramiączek fajnie się trzymają można też podkleić są specjalne plasterki żeby się nic nie zsunęło
dziś mamy tyle możliwości dla chcącego nic trudnego
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 07:31   #277
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

cześć Ślicznotki miłego dnia

wklejam bardzo na szybko moje fotki przed i po c12, odrost był tylko 2 tygodniowy ale jak już mówiłam, nie wytrzymałam z ciekawości
myślę, że jest fajnie
sorki za burdel na głowie, ale właśnie lecę układaćwłoski i do pracki, papapa

przed: foto 1 i 2
po: foto 3, 4 i 5
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20110428394.jpg (83,9 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20110428399.jpg (87,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20110429400.jpg (71,8 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20110429403.jpg (118,9 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20110429407.jpg (192,6 KB, 38 załadowań)
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-29, 07:50   #278
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
cześć Ślicznotki miłego dnia

wklejam bardzo na szybko moje fotki przed i po c12, odrost był tylko 2 tygodniowy ale jak już mówiłam, nie wytrzymałam z ciekawości
myślę, że jest fajnie
sorki za burdel na głowie, ale właśnie lecę układaćwłoski i do pracki, papapa

przed: foto 1 i 2
po: foto 3, 4 i 5
]
o kurde, jeżeli mi też tak super wyjdzie to ahh...
Rozcieńczałaś to wodę w końcu??



mada faka, spóźniłam się dzięki wam już do szkółki
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 08:28   #279
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Dzień dobry blondaski

ale piękna pogoda


Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ja też lubię niektóre ich rzeczy np musli z bananami i czekoladą takie zbożowe podwójne batoniki polane czekoladą, ser żółty w plasterkach też podwójnie pakowany czekoladę "krówka"
jeszcze popcorn i serek homogenizowany z brzoskwińkami na dnie

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
Aaaa zrobiłam kolor wydaje się bardzo jasny, ale to chyba przekłamanie aparatu + płukanka
a mamusią będę w lipcu i zastanawiam się jak tu przemycić laptopa na porodówkę, bo aż się boję ile będę nadrabiać przy Waszym tempie pisania...
też mi się podoba taka fryzurka + białe włoski do tego
jak nie laptop to jeszcze na telefonie można wizaż podczytywać
ja wczoraj Was troszkę czytałam będąc w przychodni

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja testuje zele pod prysznic bebeauty sa ok- nie wysuszaja.
z kapieli w pianie zrezygnowalam przez intymne przypadlosci
teraz prysznic-moze byc kilka razy na dobe a kapiele odpadaja.
ja przeważnie też prysznic i heja, ale są dni, że lubię sobie w piance poleżeć i odprężyć się

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
już pokazuje moje dzieło
śliczna dziewczynka

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dokładnie teraz każda stosuje takie metody
mnie boli gardło muszę powiedzieć żeby mnie Tż poleczył
Bunny co polecasz? oral działa?
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
właśnie wydaję mi się że jak posmakuję magicznej różdżki to mi minie a Tż na pewno nie będzie narzekał chociaż wiadomo 1 opcja przyjemniejsza dla mnie


Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wróciłaaam z ZOO
koniec straszenia małp
ehh nie wiem, te spotkania mi strasznie mącą w głowie, chyba bede musiała sie zebrac i naskrobac coś w klubie to poradzicie...
no właśnie tak myślałam, że nic nam nie zdradzasz w klubie o tym tajemniczym mężczyźnie..

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wrzucam tu fotkę butów
takie na szybko i wyszła mi żyła na stopie
ale pięknie wyglądają

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Osobisty Harry Potter
Chociaż jak się tak nad tym głębiej zastanowić to wolałabym by nie wyglądał jak on
hehehe, święte słowa

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
jakie plany laseczki na majówkę w ogóle bo ona tuż tuż
ja niestety w większości w pracy ją spędzę
ale na jakiegoś grilla, spacerek i inne przyjemności czas się znajdzie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Macie, kolor mi sie tylko nie podoba
fajne, tylko też mi się kolor nie podoba

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
wkleje Wam moja kiece i butki ktore do niej kupilam (tez asos) slabe zdjecie, ale nie mam lepszego
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
śliczne - i kiecuszka i buciki

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nic mi nie doradzicie kochane bo żadna do mnie nie przemawia i żadnej z nich nie chce załączam fotki jakie mi Pani wysłała na maila
ta na dole

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
Nie zawsze trzeba stanik, tylko kiecka musi dobrze trzymać. Fajnie jak ma pionowe fiszbiny.
Ja osobiście wolę jak bimbałki są na uwięzi, jakoś się bezpieczniej czuję. Chyba bym umarła jakby mi wyskoczył mały jak się pokaże to pół biedy...
wspaniała nazwa

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
cześć Ślicznotki miłego dnia
wklejam bardzo na szybko moje fotki przed i po c12, odrost był tylko 2 tygodniowy ale jak już mówiłam, nie wytrzymałam z ciekawości
myślę, że jest fajnie
sorki za burdel na głowie, ale właśnie lecę układaćwłoski i do pracki, papapa
przed: foto 1 i 2
po: foto 3, 4 i 5
no i bardzo bardzo fajnie
wzajemnie - nice day for You
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 09:23   #280
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Czesc kobitki
A ja sie postawilam i nie oddalam tel. Musze teraz troche wiecej popracowac i jak tak bez wizazu?
Zaczne od poczatku

Kotka
Pieknie wygladasz. New look

Asia
Witaj u Nas.
A no u Blondyn jest mega

Lady
Stomatolog?
Mam nadzieje ze nie bedzie bolalo
Ja ost wizyte mam w czwartek. I juz o nej mysle

Bunny
Ty i zla pani
No co Ty. Jestes taka wspaniala dla Loli. Jak smiesz tak
myslec

eNcha
Tz jadl mi wczoraj z reki. Podloge mu darowalam

Snow
I jak Ci dzis? Lepiej sie czujesz.
A co to takiego kochana
Ja uwielbiam z biedro kiełbache myśliwska
7 paczek zabralam ze soba

Katie
No i super wyszlo. Matko jak ja kocham ta farbke
Ale jak Snowi napisala ze sie nad nia zastanawia to juz w szok wpadlam

A mi sie snilo dzis ze zafarbowalam wlosy na braz i byly takie lśniace i zdrowe ze az szok. I stalam przed lustrem i sie na nie gapilam i dotykalam.
Ale musze dodac ze po ost podcieciu mam tak zdrowe i grube a zwlaszcza konce. Jak znajde chwile to zrobie foto. jestem taka happy w koncu mam wloski gladkie i nawet sie błyszcza. Jednak ten ocet je tak zmatowil. Przesadzilam z nim

Laski ogladam relacje ze slubu Wilhama i Katie. Na każdym programie to leci. Ciekawa jestem jej kiecki
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 09:29   #281
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

cześć

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Cześć laseczki

Kotka super wygladasz i sliczna grzyweczka

Kitkulka widzialam juz buciki na blogu i powiedz mi kochana czy one są stabilne?? Pasowalyby do tej mojej sukienki na wesele?
Kurcze kupilam dzis 2 pary bucikow,ale nie na wesele i bialych
nie lubie takich butow,ale za 19 zl zal bylo nie wziasc,bo akurat sklep likwidowali
podobaly mi sie w Deichmanie jeszcze takie sandalki gladiatorki jasne ale 179 zl kosztowaly
o dokladnie chodzi mi o te https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1303927745 tylko troche za drogie jak dla mnie ...
ooo te mi się bardziej podobają i ze skórki chyba są co nie śliczne

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Macie, kolor mi sie tylko nie podoba
fajne tylko kolor nie ten

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
taką chciałam będę szukała
bardzo ładna

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nic mi nie doradzicie kochane bo żadna do mnie nie przemawia i żadnej z nich nie chce załączam fotki jakie mi Pani wysłała na maila
przepraszam że tak długo ale musiałam zmyć maseczkę

jedynie ta 2 znośna ale jednak nie to
a mi się podoba 1 i 3 ostatnie też

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
cześć Ślicznotki miłego dnia

wklejam bardzo na szybko moje fotki przed i po c12, odrost był tylko 2 tygodniowy ale jak już mówiłam, nie wytrzymałam z ciekawości
myślę, że jest fajnie
sorki za burdel na głowie, ale właśnie lecę układaćwłoski i do pracki, papapa

przed: foto 1 i 2
po: foto 3, 4 i 5
wygląda równiutko alee jakoś ciemno ale może przyzwyczajona jestem że dziewczynom tak jasno jasno wychodzi

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Adzi oo tak zapomniałam o tej kiełbie myśliwskiej też ją uwielbiam
A co mi jest pisałam w klubie kochana

Na ten ślub to ja nawet nie patrzę, starczy mi, że bębnili o tym non stop od tygodnia no luuuudzie ile można, co mnie to obchodzi
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-29, 09:36   #282
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Czesc kobitki
A ja sie postawilam i nie oddalam tel. Musze teraz troche wiecej popracowac i jak tak bez wizazu?
Zaczne od poczatku

Kotka
Pieknie wygladasz. New look

Asia
Witaj u Nas.
A no u Blondyn jest mega

Lady
Stomatolog?
Mam nadzieje ze nie bedzie bolalo
Ja ost wizyte mam w czwartek. I juz o nej mysle

Bunny
Ty i zla pani
No co Ty. Jestes taka wspaniala dla Loli. Jak smiesz tak
myslec

eNcha
Tz jadl mi wczoraj z reki. Podloge mu darowalam

Snow
I jak Ci dzis? Lepiej sie czujesz.
A co to takiego kochana
Ja uwielbiam z biedro kiełbache myśliwska
7 paczek zabralam ze soba

Katie
No i super wyszlo. Matko jak ja kocham ta farbke
Ale jak Snowi napisala ze sie nad nia zastanawia to juz w szok wpadlam

A mi sie snilo dzis ze zafarbowalam wlosy na braz i byly takie lśniace i zdrowe ze az szok. I stalam przed lustrem i sie na nie gapilam i dotykalam.
Ale musze dodac ze po ost podcieciu mam tak zdrowe i grube a zwlaszcza konce. Jak znajde chwile to zrobie foto. jestem taka happy w koncu mam wloski gladkie i nawet sie błyszcza. Jednak ten ocet je tak zmatowil. Przesadzilam z nim

Laski ogladam relacje ze slubu Wilhama i Katie. Na każdym programie to leci. Ciekawa jestem jej kiecki
z ręki lepiej niż z podłogi

u nas na tvp1 o 10:00 transmitują zaślubiny
z ciekawości załączę

rób fotki kochana i pokazuj włoski
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 09:55   #283
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Helołłł ślicznotki

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jasne kupuj
nie pierwsze buty, które mamy takie same


Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A tam zaskórniki ja mam pełno blizn i żaden puder tego nie zakryje
no nie mów tak.. nie ty jedna masz blizny po trądziku mój tż też ma, glowa do góry

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

kupiłam na solarce w tych saszetkach jak zawsze zastanawiam się nad zamówieniem na all całej tubki taniej by mi wyszło
ja kiedyś kupiłam truskawkowy z marihuaną dla przyjemności,ale cudnie pachniał a jak sie nazywa ten twój?

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a powiem wam ze sie niezle w✂✂✂✂ilam
bylam z lola na dworze i bawila sie z psami i oczywiscie te ✂✂✂✂✂✂✂niete wlascicielki podniosly lament ze sie psy bawia pod drzewem kleszczowym i ze na pewno zlapia jakies
zaczely dostawac paranoji- moj to ma kropelki, moj obrozke..
kropelki lepsze.. bla bla... a jak spojrzaly na mnie a ja mowie ze lola poki co nie ma nic- tylko czesto sie kapie to jak zaczely pieprzyc za uszami to mi sie spaceru odechcialo taa... lola na pewno ma teraz stado kleszczy na sobie i umrze
czy wy tez regularnie zakraplacie psy?
ja mam o tym zdanie ze to masakryczna chemia w krwioobiegu psa...
juz chyba wole te obrozki i ogladanie psa co spacer- oczywiscie wkladanie mu takiej obrozki na spacer, pobyt na dzialce...
a jak ja kapie lole szamponem od pchel i kleszczy to nie dziala odstraszajaco niby?
i kleszcz chyba wkluwa sie tylko tam gdzie male futro czyli uszy, szyja, paszki, pachwiny nie?
oswieccie mnie bo sie strasznie zestresowalam...
taka zla ze mnie psia Pani?
ja daje krople na szyje co 3m-c ale i tak go zawsze oglądam ostatnio miał 2 kleszcze to mu wyrywałam

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość

Kotka super wygladasz i sliczna grzyweczka
ale pochwał zebrałam dziękuje
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 10:24   #284
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Snow
Ja generalnie to ten ślub tez mam w d..
Ale ze siedze w pracy to ogladam
A kubacha jest Pyszznnnnnaaaaaa
Jejku musze w koncu isc do klubu bo sie tyle zaleglosci mi nazbieralo.

eNcha
A no zlizał wszystko
Pokaze wloski juz niebawem

I znowu mam urwanie dupy w pracy.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 10:27   #285
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
cześć Ślicznotki miłego dnia
przed: foto 1 i 2
po: foto 3, 4 i 5
Wydaje mi się, że sam odrost trochę ciepło wyszedł. Co prawda był malutki ale jednak widać gdzie odrost gdzie reszta - rozcieńczałaś w końcu tą wodę? Może jednak lepiej było dać tą 12?

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Czesc kobitki
Laski ogladam relacje ze slubu Wilhama i Katie. Na każdym programie to leci. Ciekawa jestem jej kiecki
Matko - no to już nie uświadczy się nic normalnego dzisiaj w TV? Jutro pewnie też będą o tym bębnić - do znudzenia.. Jak nie smoleńsk to to

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Helołłł ślicznotki
no nie mów tak.. nie ty jedna masz blizny po trądziku mój tż też ma, glowa do góry
Niby tak ale kobieta płeć piękna na nią bardziej się zwraca uwage
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 10:28   #286
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
ślycznie
dziekuje
Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
cześć Ślicznotki miłego dnia

wklejam bardzo na szybko moje fotki przed i po c12, odrost był tylko 2 tygodniowy ale jak już mówiłam, nie wytrzymałam z ciekawości
myślę, że jest fajnie
sorki za burdel na głowie, ale właśnie lecę układaćwłoski i do pracki, papapa

przed: foto 1 i 2
po: foto 3, 4 i 5
ale pieknie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
śliczne - i kiecuszka i buciki
dziekuje
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 10:31   #287
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Dzien dobry

uffff napisałam własnie w klubie
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 10:32   #288
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
A no zlizał wszystko
Pokaze wloski juz niebawem

I znowu mam urwanie dupy w pracy.
ale tam pjer*olą na tej jedynce

ja mam nawet spokój dzisiaj
siedzę na all i torebki szukam

będziemy czekały na focie
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 10:41   #289
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
cześć Ślicznotki miłego dnia

wklejam bardzo na szybko moje fotki przed i po c12, odrost był tylko 2 tygodniowy ale jak już mówiłam, nie wytrzymałam z ciekawości
myślę, że jest fajnie
sorki za burdel na głowie, ale właśnie lecę układaćwłoski i do pracki, papapa

przed: foto 1 i 2
po: foto 3, 4 i 5
bardzo mi się podoba

chyba też c12 będę robić, dziś albo jutro...
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-29, 10:41   #290
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Dziewczynki właśnie wróciłam od stomatologa
Adzi a to była moja ostatnia wizyta
po drodze oczywiście jak zawsze weszłam do sklepu i tym razem padło na baleriny
czarne satynowe w różyczki takie do człapania będą w sam raz czuję się jak w kapciach
foto macie w albumie

a teraz czekam mnie ta nieprzyjemna część dnia
jeszcze w to nie wierzę ale już czas zaraz jechać
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 10:43   #291
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Matko - no to już nie uświadczy się nic normalnego dzisiaj w TV? Jutro pewnie też będą o tym bębnić - do znudzenia.. Jak nie smoleńsk to to

dokładnie
mnie z tego ślubu jedynie interesuje to, jaką będzie miec kieckę. Ja bym wybrała tę od Valentino
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 10:44   #292
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Dziewczynki właśnie wróciłam od stomatologa
Adzi a to była moja ostatnia wizyta
po drodze oczywiście jak zawsze weszłam do sklepu i tym razem padło na baleriny
czarne satynowe w różyczki takie do człapania będą w sam raz czuję się jak w kapciach
foto macie w albumie

a teraz czekam mnie ta nieprzyjemna część dnia
jeszcze w to nie wierzę ale już czas zaraz jechać
jakie świetne bardzo mi się podobają gdzie takie dorwałaś?

czyli jednak jedziesz kochana? trzymaj się dzielnie..
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 10:47   #293
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Dziewczynki właśnie wróciłam od stomatologa
Adzi a to była moja ostatnia wizyta
po drodze oczywiście jak zawsze weszłam do sklepu i tym razem padło na baleriny
czarne satynowe w różyczki takie do człapania będą w sam raz czuję się jak w kapciach
foto macie w albumie

a teraz czekam mnie ta nieprzyjemna część dnia
jeszcze w to nie wierzę ale już czas zaraz jechać
ale sliczne
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 10:50   #294
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Lady śliczne i trzymaj się
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 10:54   #295
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a teraz czekam mnie ta nieprzyjemna część dnia
jeszcze w to nie wierzę ale już czas zaraz jechać
Trzymam kciuki - pamiętaj myślami jesteśmy z Tobą. Bądź dzielna

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dokładnie
mnie z tego ślubu jedynie interesuje to, jaką będzie miec kieckę. Ja bym wybrała tę od Valentino
Na tak Kiecusie chętnie zobaczę
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 11:18   #296
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki - pamiętaj myślami jesteśmy z Tobą. Bądź dzielna



Na tak Kiecusie chętnie zobaczę
Lady, ja też trzymam kciuki

dodałam do albumu nową spódniczkę
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 11:19   #297
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Dziewczyny, co sądzicie?

http://moda.allegro.pl/atmosphere-to...576049860.html
http://moda.allegro.pl/nude-kuferek-...587643654.html
http://moda.allegro.pl/cavaricci-sup...581276973.html

a w tym maleństwie się zadłużyłam
http://moda.allegro.pl/torebka-kufer...573948865.html
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 11:25   #298
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

ta z 1 linku straaaasznie mi się podoba
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 11:27   #299
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

pierwsza fajna
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 11:32   #300
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ta z 1 linku straaaasznie mi się podoba
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
pierwsza fajna
mi właśnie też ta pierwsza najbardziej
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:27.