Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-29, 21:39   #1141
Rollxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 27
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Hey serdecznie dziękuje Ci za poradę i odpowiedz.
A czy mogłabyś mi jeszcze powiedzieć czy jak to kupie to to jest tylko na 2 tyg i muszę w ciągu tego czasu zużyć ? I jak to wychodzi cenowo( opłaca się) jakie są przykładowe ceny ( i na jak długo starcza).
Rollxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 21:07   #1142
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Skoro robiłaś serum C to pewnei masz lecytyne, dodaj troche do tego z rozmarynem, pewnie nei zmiesza sie łatwo na tym etapie, ale zawsze coś
Lecytynę mam tylko HLB4 i średnio mi z nią idą eksperymenty. SLP jakiś prostszy w obsłudze. I o dziwo po przeleżeniu w lodówce się zemulgowało całkowiecie
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 21:31   #1143
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Lecytynę mam tylko HLB4 i średnio mi z nią idą eksperymenty. SLP jakiś prostszy w obsłudze. I o dziwo po przeleżeniu w lodówce się zemulgowało całkowiecie
Też tak miałam, że po leżakowaniu w lodówce wszystko sie emulgowało. Co do lecytyny HLB4 to nie jest głupim pomysłem miesznie jej z np. SLP bo wtedy HLB sie wyśrodkowuje (czasem trzeba liczyć), ale wiedze że przy SLB nie ma potrzeby martwienia sie o HLB
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 11:15   #1144
kesera
Raczkowanie
 
Avatar kesera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 46
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Czy ktoś używał maceratu z alg z Mazideł? Jak pachnie - bardzo intensywnie?
kesera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 11:26   #1145
White Demon
Raczkowanie
 
Avatar White Demon
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 287
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez kesera Pokaż wiadomość
Czy ktoś używał maceratu z alg z Mazideł? Jak pachnie - bardzo intensywnie?
Ja używam namiętnie . Jak dla mnie to on wogóle nie pachnie, albo pachnie tak...hmmm...olejowo
__________________

Punkt g u kobiety znajduje się na końcu wyrazu shopping.
White Demon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 14:35   #1146
kesera
Raczkowanie
 
Avatar kesera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 46
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez White Demon Pokaż wiadomość
Ja używam namiętnie . Jak dla mnie to on wogóle nie pachnie, albo pachnie tak...hmmm...olejowo
Dzięki! Właśnie zamierzam sobie ukręcić jakiś olejek antycellulitowo-przeciwrozstępowo-wzmacniający naczynka. A widzisz jakieś efekty antycellulitowe po nim?
kesera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 15:33   #1147
White Demon
Raczkowanie
 
Avatar White Demon
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 287
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez kesera Pokaż wiadomość
Dzięki! Właśnie zamierzam sobie ukręcić jakiś olejek antycellulitowo-przeciwrozstępowo-wzmacniający naczynka. A widzisz jakieś efekty antycellulitowe po nim?
Robię 'Antycellulitowy peeling do ciała':
http://mazidla.com/receptariusz/14/1...g-do-ciaa.html
oraz 'Antycellulitowe serum do ciała':
http://mazidla.com/receptariusz/37/9...-asiatica.html
Skóra po nich jest świetnie nawilżona i napięta. Cellulit nie zniknął całkiem, ale widzę poprawę Z reszta gdzieś wcześniej inne dziewczyny tez pisały o peelingu.
__________________

Punkt g u kobiety znajduje się na końcu wyrazu shopping.
White Demon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-31, 21:50   #1148
kesera
Raczkowanie
 
Avatar kesera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 46
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez White Demon Pokaż wiadomość
Robię 'Antycellulitowy peeling do ciała':
http://mazidla.com/receptariusz/14/1...g-do-ciaa.html
oraz 'Antycellulitowe serum do ciała':
http://mazidla.com/receptariusz/37/9...-asiatica.html
Skóra po nich jest świetnie nawilżona i napięta. Cellulit nie zniknął całkiem, ale widzę poprawę Z reszta gdzieś wcześniej inne dziewczyny tez pisały o peelingu.
Podziwiam, ja niestety nie mam takiego samozaparcia. Zmieszam po prostu macerat z kasztanowca z maceratem z alg i ... nie wiem co jeszcze. Może jojobę lub olej z dzikiej róży.

Edytowane przez kesera
Czas edycji: 2011-05-31 o 21:53
kesera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 15:50   #1149
oshin85
Raczkowanie
 
Avatar oshin85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 170
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Hej
Znacie cos dobrego z mazidel lub biochemii na lokcie ??
__________________
Na przekor kosmetyczce olejem maszcze twarz(. Obym krzywdy sobie nie zrobila.)
I szukam kwasow ktore beda bez prafiny i glikoli !!!
oshin85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 13:44   #1150
Blondcukiereczek
Raczkowanie
 
Avatar Blondcukiereczek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 224
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Pomóżcie mi proszę. Szukam na mazidłach olejku różanego (tak zachwalanego przez wiele osób) i nie mogę znaleźć. Znalazłam jakiś z drzewa różanego ale to pewnie nie to.

Dajcie mi link do niego jeśli jest na mazidłach lub gdzieś indziej. Z góry dziękuję
Blondcukiereczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 18:28   #1151
olale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 106
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Blondcukiereczek Pokaż wiadomość
Pomóżcie mi proszę. Szukam na mazidłach olejku różanego (tak zachwalanego przez wiele osób) i nie mogę znaleźć. Znalazłam jakiś z drzewa różanego ale to pewnie nie to.
mylisz chyba olej z rózy http://mazidla.com/component/virtuem...category_id=16 z olekiem eterycznym z rozy, ktorego Mazidła nie sprzedaja, bo jest strasznie drogi , zobacz tutaj http://www.drbeta.pl/olejek-rozany-p110/
olale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-03, 08:04   #1152
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

dziewczyny- ani wczoraj, ani dzisiaj nie otwiera mi sie str mazidel..cos jest nie tak czy to moj komputer...?
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 08:09   #1153
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez oshin85 Pokaż wiadomość
Hej
Znacie cos dobrego z mazidel lub biochemii na lokcie ??
Mocznik dosypany do używanego balsamu do ciała . Na stopy też super.
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 16:12   #1154
oshin85
Raczkowanie
 
Avatar oshin85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 170
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Dzieki grazkako Czy mocznik moge dodac do hydrolatu lub zelu hialuronowego z bu??
__________________
Na przekor kosmetyczce olejem maszcze twarz(. Obym krzywdy sobie nie zrobila.)
I szukam kwasow ktore beda bez prafiny i glikoli !!!
oshin85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 20:15   #1155
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez oshin85 Pokaż wiadomość
Dzieki grazkako Czy mocznik moge dodac do hydrolatu lub zelu hialuronowego z bu??
Teoretycznie możesz bo mocznik rozpuszcza sie w wodzie jednak wodnistym hydrolatem trudno będzie się posmarowć łatwiej dodać do czegoś o większej gestości . Nie wiem czy do żelu to dobry pomysł czy nie będzie np bardziej wysuszał - nigdy nie próbowałam . Moim zdaniem najlepiej dodać do prostego kremu czy emulsji pacnąć w zagłębienie dłoni porcję kremu dosypać odpowiednią ilość mocznika , wymieszać aż przestaniesz wyczuwać kryształki i posmarować łokcie , pięty . Zerknij tu i tu .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 21:59   #1156
oshin85
Raczkowanie
 
Avatar oshin85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 170
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Teoretycznie możesz bo mocznik rozpuszcza sie w wodzie jednak wodnistym hydrolatem trudno będzie się posmarowć łatwiej dodać do czegoś o większej gestości . Nie wiem czy do żelu to dobry pomysł czy nie będzie np bardziej wysuszał - nigdy nie próbowałam . Moim zdaniem najlepiej dodać do prostego kremu czy emulsji pacnąć w zagłębienie dłoni porcję kremu dosypać odpowiednią ilość mocznika , wymieszać aż przestaniesz wyczuwać kryształki i posmarować łokcie , pięty . Zerknij tu i tu .
Dziekuje bardzo
Zelu uzywam z serum olejowym,czy w takim wypadku moge dodac mocznika ?
__________________
Na przekor kosmetyczce olejem maszcze twarz(. Obym krzywdy sobie nie zrobila.)
I szukam kwasow ktore beda bez prafiny i glikoli !!!
oshin85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 19:32   #1157
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Chciałabym zrobić jakiś lekki preparat uszczelniający naczynka o działaniu nawilżającym do nóg. Chciałabym aby był w formie płynnej tak abym mogła używać atomizera do jego nakładania.
Myślałam o połączeniu d-pantenolu (05,%), ekstraktu z centella asiatica (2%), macerat z kasztanowca (?), ekstrakt ze skrzypu polnego (2%) dodane do jakiegoś hydrolatu.
Co mogłabym jeszcze dodać? (nie przeszkadza mi to, że olej nie połączy się z hydrolatem - przed użyciem wystarczyło by chyba tylko wstrząsnąć?)
Dziewczyny bardzo proszę o pomoc. Jestem zupełny laik ale musze coś zrobić z moimi coraz gorszymi nogami
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 10:47   #1158
Sensualitka
Raczkowanie
 
Avatar Sensualitka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Tychy/Pomorze
Wiadomości: 137
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Chciałabym zrobić jakiś lekki preparat uszczelniający naczynka o działaniu nawilżającym do nóg. Chciałabym aby był w formie płynnej tak abym mogła używać atomizera do jego nakładania.
Myślałam o połączeniu d-pantenolu (05,%), ekstraktu z centella asiatica (2%), macerat z kasztanowca (?), ekstrakt ze skrzypu polnego (2%) dodane do jakiegoś hydrolatu.
Co mogłabym jeszcze dodać? (nie przeszkadza mi to, że olej nie połączy się z hydrolatem - przed użyciem wystarczyło by chyba tylko wstrząsnąć?)
Dziewczyny bardzo proszę o pomoc. Jestem zupełny laik ale musze coś zrobić z moimi coraz gorszymi nogami
Niby wystarczy wstrząsnąć, ale bez minimalnej ilości zagęszczacza olej od razu oddzieli Ci się od wody musiałabyś nieustannie mocno wstrząsać butelką przy jednoczesnym psikaniu co wymaga duuuużych zdolności manualnych i niesie przypuszczenie, że nie tylko nogi zostaną popsikane ale i sporo rzeczy znajdujących się tle. Ja polecałabym Ci dodanie ok 0,5 - 1 % algiantu do formulacji (ja zawsze stopniowo dosypuję wymaganą ilość) - zrobi Ci się taki leciutki, wodny syropek który bez problemu przejdzie przez atomizer a zatrzyma na trochę dłużej stan wymieszania między sobą faz a tym samym znacznie wzrośnie komfort stosowania. Ponadto alginat też ma kilka właściwości pielęgnacyjnych I polecałabym śmiało zwiększyć ilość d-pantenolu do 2-3 %. Ja zawszę stosuję na twarz maksymalne dopuszczalne stężenie czyli 5 %. Na łydki nawet i większe a nie klei się i żadnej krzywdy nie robi, ale oczywiście poziom nawilżenia skóry odpowiada indywidualnym potrzebom.

Edytowane przez Sensualitka
Czas edycji: 2011-06-05 o 10:50
Sensualitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 10:56   #1159
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Sensualitka, dzięki za odpowiedź. Zwiększę ilość d-pantenolu ponieważ moja skóra potrzebuje nawilżenia a właśnie bałam się uczucia lepkości. Poczytałam o alginacie (?) i faktycznie może fajnie wzbogacić moją mieszankę. Mam nadzieję, że eksperyment skończy się powodzeniem
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-05, 11:17   #1160
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Sensualitka Pokaż wiadomość
Niby wystarczy wstrząsnąć, ale bez minimalnej ilości zagęszczacza olej od razu oddzieli Ci się od wody musiałabyś nieustannie mocno wstrząsać butelką przy jednoczesnym psikaniu co wymaga duuuużych zdolności manualnych i niesie przypuszczenie, że nie tylko nogi zostaną popsikane ale i sporo rzeczy znajdujących się tle.
Też to sobie tak wyobrażam
Ja bym proponowała lecytyne HLB 7, bo zemulguje (moze nie rewelacyjnie) i nie zagęści przy tym - wyjdzie serum, a na dodatek lecytyna polepsza wchłanianie składników aktywnych
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 17:39   #1161
Aventia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 41
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Proszę o pomoc
jakiej formie używać witaminę C? Bo chcę sobie zrobić serum i zmieszać ją z olejem z pestek malin i tak aplikować na skórę z dodatkiem żelu hialuronowego z BU. Na Mazidłach znalazłam wit. C w dwóch postaciach, które bardzo różnią się ceną: Witamina C w postaci tetraizopalmitynianu askorbylu i po prostu jako kwas askorbinowy.
Nie wiem, którą formę wybrać (wolałabym oczywiście tańszą, zwłaszcza, że kupuję poza tym mnóstwo innych rzeczy, m.in kreatynę i jedwab hydrolizowany, hydrolat aloesowy i takie tam). Któraś z Was ma może pomysł?
Aventia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 18:19   #1162
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Aventia Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc
jakiej formie używać witaminę C? Bo chcę sobie zrobić serum i zmieszać ją z olejem z pestek malin i tak aplikować na skórę z dodatkiem żelu hialuronowego z BU. Na Mazidłach znalazłam wit. C w dwóch postaciach, które bardzo różnią się ceną: Witamina C w postaci tetraizopalmitynianu askorbylu i po prostu jako kwas askorbinowy.
Nie wiem, którą formę wybrać (wolałabym oczywiście tańszą, zwłaszcza, że kupuję poza tym mnóstwo innych rzeczy, m.in kreatynę i jedwab hydrolizowany, hydrolat aloesowy i takie tam). Któraś z Was ma może pomysł?
Trzeba czytać opisy - każda forma jest przeznaczona do innych formulacji.

Rozpuszczalna w tłuszczach jest ta: http://mazidla.com/component/virtuem...&category_id=7
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 20:24   #1163
Aventia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 41
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Aj, źle się wyraziłam - w przypadku rozpuszczania w tłuszczach chciałam mieszać z olejem, a w przypadku rozpuszczania w wodzie chciałam najpierw mieszać z żelem hialuronowym i do tego dodać kapkę oleju. Chodzi mi o to czy w praktyce faktycznie jest między nimi aż tak duża różnica, jak sugeruje cena.
W każdym razie i tak zdecydowałam się na wersję droższą, mam nadzieję, że się opłaci...
Aventia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 20:27   #1164
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Aventia Pokaż wiadomość
Aj, źle się wyraziłam - w przypadku rozpuszczania w tłuszczach chciałam mieszać z olejem, a w przypadku rozpuszczania w wodzie chciałam najpierw mieszać z żelem hialuronowym i do tego dodać kapkę oleju. Chodzi mi o to czy w praktyce faktycznie jest między nimi aż tak duża różnica, jak sugeruje cena.
W każdym razie i tak zdecydowałam się na wersję droższą, mam nadzieję, że się opłaci...
Raczeje cięzko byłoby Ci rozpuścić kwas ask. w żelu hialuronowym, trzeba sie troche namachac rozpuszczajac to w wodzie i jakoś tego nie widze w gęstym żelu
Olejowa witamina C jest dużo łatwiejsza w obsłudze, ale też dużo słabsza i nie ma takich walorów jak kwas ask.
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)

Edytowane przez hey
Czas edycji: 2011-06-05 o 20:28
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 21:15   #1165
Aventia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 41
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

To następnym razem zamówię tę wersję i porównam. Może nawet lepiej, że na początek łatwiejsza w obsłudze i delikatniejsza... Właśnie ostatecznie potwierdziłam zamówienie:
HYDROLAT ALOESOWY 150 ml
EKSTRAKT Z TRUSKAWKI 10 g
JEDWAB HYDROLIZOWANY 5 g
KERATYNE HYDROLIZOWANA 10 g
OLEJ Z NASION CZERWONEJ MALINY 10 g
GUMA KSANTANOWA
WITAMINA C - TETRAIZOPALMITYNIAN ASKORBYLU próbka 2g

Następnym razem, jak odbuduję dziury w budżecie chce na pewno przetestować mleczka (winogronowe, migdałowe i z owsa), NMF, może białą glinkę. Teraz musiałam się ograniczać, ale i tak jestem zadowolona z tego zestawu - zrobię mgiełkę do włosów i szybkie serum. I dzięki gumie zrobię sobie żel z aloesu, który już mam w domu
Aventia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 18:59   #1166
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Dziewczyny chciałam zamówic dwie keratyny hydrolizowane po 9.47 każda ale nigdzie nie widze kosztów przesyłki, gdzie to znajde??

Doliczyło mi tylko 3.54 zł podatku

JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 19:13   #1167
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez JuStYsCk2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałam zamówic dwie keratyny hydrolizowane po 9.47 każda ale nigdzie nie widze kosztów przesyłki, gdzie to znajde??

Doliczyło mi tylko 3.54 zł podatku

Cena jest podana brutto, wiec podatek na pewno nie zostal doliczony do tej ceny, a jedynie wyszczegolniony. A koszty przesylki znajduja sie w Zasadach kupowania, z tego co pamietam to na mazidlach za paczke priorytetowa Poczta Polska placi sie 11 zl.
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 15:12   #1168
oshin85
Raczkowanie
 
Avatar oshin85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 170
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Mam problem Uzywalam Retin-A i teraz moja skora potrzebuje nawilzenia i wzmocnienia .Mam zamiar zamowic z mazidel :
-serum ceramidowe
-lecytynaHLB7, alantoina ,ekstrakt z rozmarynu,algi bioferment,hydrolat,olej konopny, konserwant(mam juz z bu Rokosonal jest gorszy od tego z mazidel?),maslo cupuacu ,mocznik ,d-pantenol, kompleks ceramidowy ( nie wiem czy tutaj nie powinien byc jeszcze zel hialuronowy)
-serum z wit.c olejowa -wit c i olej zurawinowy( czy moge dodac inne oleje i jakie najlepiej?)
Zamowienie z bu:
-zel hialuronowy z d-pantenolem i alantoina(jezeli zamowilabym z mazidel zel hial. i dodala d-pant. i alant. to mialby okres przydatnosci taki sam jak ten z bu)
-olejek myjacy
-tonik z glukonolaktonem 6%
Chcialabym zrobic jakis dobry tonik do skory przemeczonej ,suchej z zaskurnikami i nierownosciami oraz malymi bliznami. Myslalam nad takim skladem(podala go jedna z recenzentek ekstraktu z truskawki na stronie mazidel):ekstrakt z truskawki,hydrolat cytrynowy, zel hialuronowy oraz d-pantenol

Prosze doradzcie
__________________
Na przekor kosmetyczce olejem maszcze twarz(. Obym krzywdy sobie nie zrobila.)
I szukam kwasow ktore beda bez prafiny i glikoli !!!
oshin85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 16:48   #1169
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez oshin85 Pokaż wiadomość
Mam problem Uzywalam Retin-A i teraz moja skora potrzebuje nawilzenia i wzmocnienia .Mam zamiar zamowic z mazidel :
-serum ceramidowe-lecytynaHLB7, alantoina ,ekstrakt z rozmarynu,algi bioferment,hydrolat,olej konopny, konserwant(mam juz z bu Rokosonal jest gorszy od tego z mazidel?),maslo cupuacu ,mocznik ,d-pantenol, kompleks ceramidowy ( nie wiem czy tutaj nie powinien byc jeszcze zel hialuronowy)
-serum z wit.c olejowa -wit c i olej zurawinowy( czy moge dodac inne oleje i jakie najlepiej?)
Zamowienie z bu:
-zel hialuronowy z d-pantenolem i alantoina(jezeli zamowilabym z mazidel zel hial. i dodala d-pant. i alant. to mialby okres przydatnosci taki sam jak ten z bu)
-olejek myjacy
-tonik z glukonolaktonem 6%
Chcialabym zrobic jakis dobry tonik do skory przemeczonej ,suchej z zaskurnikami i nierownosciami oraz malymi bliznami. Myslalam nad takim skladem(podala go jedna z recenzentek ekstraktu z truskawki na stronie mazidel):ekstrakt z truskawki,hydrolat cytrynowy, zel hialuronowy oraz d-pantenol

Prosze doradzcie
Niestety olej zurawinowy jest obecnie niedostepny na mazidlach (wiem, bo sama chcialam go kupic )
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 19:12   #1170
oshin85
Raczkowanie
 
Avatar oshin85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 170
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez oshin85 Pokaż wiadomość
Mam problem Uzywalam Retin-A i teraz moja skora potrzebuje nawilzenia i wzmocnienia .Mam zamiar zamowic z mazidel :
-serum ceramidowe
-lecytynaHLB7, alantoina ,ekstrakt z rozmarynu,algi bioferment,hydrolat,olej konopny, konserwant(mam juz z bu Rokosonal jest gorszy od tego z mazidel?),maslo cupuacu ,mocznik ,d-pantenol, kompleks ceramidowy ( nie wiem czy tutaj nie powinien byc jeszcze zel hialuronowy)
-serum z wit.c olejowa -wit c i olej zurawinowy( czy moge dodac inne oleje i jakie najlepiej?)
Zamowienie z bu:
-zel hialuronowy z d-pantenolem i alantoina(jezeli zamowilabym z mazidel zel hial. i dodala d-pant. i alant. to mialby okres przydatnosci taki sam jak ten z bu)
-olejek myjacy
-tonik z glukonolaktonem 6%
Chcialabym zrobic jakis dobry tonik do skory przemeczonej ,suchej z zaskurnikami i nierownosciami oraz malymi bliznami. Myslalam nad takim skladem(podala go jedna z recenzentek ekstraktu z truskawki na stronie mazidel):ekstrakt z truskawki,hydrolat cytrynowy, zel hialuronowy oraz d-pantenol

Prosze doradzcie


jeszcze jedno pytanie, do olejku myjacego z glyceryl cocoate jaki najlepiej dodac macerat , olej z mazidel
__________________
Na przekor kosmetyczce olejem maszcze twarz(. Obym krzywdy sobie nie zrobila.)
I szukam kwasow ktore beda bez prafiny i glikoli !!!
oshin85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-26 22:07:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:00.