Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-22, 12:17   #3481
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Też mam skurczony, ale zaczynam tradycyjnie od barszczu z uszkami, a później to już hulaj dusza nie mam problemu z tym, żeby spokojnie posmakować 12 potraw
U mnie nie ma szans na 12 potraw Zreszta na 3-4 osoby to nie ma co gotować niewiadomo ile, i dodatki sie licza jako potrawy u nas Z tym, że ja np ryb nie lubie JEdna jestem w stanie tylko znieść i tylko jak jest robiona przez mojego tate
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 12:28   #3482
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
To masło kakaowe to nie wiem czy nie bedzie zapychać chociaz nie wiem, mozna sprobowac Ja teraz jak mi sie skonczy krem to chyba Babydream kupie i jakiś z Ziaji typu oliwkowy albo z tej serii nowej Ulga dla cery wrażliwej na bardziej suche miejsca.

Mówie ci masakra... tata chory, teraz to sie wogóle rozłożył, od rana wogóle nie wstaje. TŻ drugi tydzień na zwolnieniu już jest, ale juz sie lepiej czuje wiec tyle o ile dobrze. Ja sie jakoś trzymam ale u mnie jak zwykle po zapaleniu zatok jestem osłabiona i jeszcze mi złazi to gówno także wcinam codziennie rutinoscorbin i żurawine żeby sie jakoś wzmocnić tylko, bo teraz to tragedia jak sie rozchoruje Żeby tylko jeszcze mamy nie złapało bo to juz wogóle
A ja coś czuje że katar mnie bierze :/
oj czeko... jeszcze jak tyle zarazkow wokol ciebie to ja watpie czy sie wybronisz

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Buahhot fajne te charmsy
ładny kolor sznurka


Nikola na bank będę obżarta jak świnka, w wigilię od rana zawsze się głodzę, żeby później się nażreć u babci i jeszcze na pewno babcia da na wynos, a w pierwszy dzień świąt jeszcze sama mi coś doniesie
u mnie dzis po pracy tz przyniesie karpie do mordowania
i zrobimy probe generalna- jednego na patelnie na kolacyjke- a ja kocham smazonego karpika dla mnie swieta to tylko karp i barszczyk z uszkami- reszty moze wcale nie byc... no moze jeszcze sledziki

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja używam go tylko wersji zielonej i też mi się wydaje,że nic nie daje masło kakaowe też mam,ale ten to już mnie zapycha


Jeju już 13 a ja jeszcze nic nie zrobiłam
ja dopiero zakupy a sprzatanie dalej czeka

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny dziś przyszły mi te maty co zamawiałam w promocji i naprawde fajne bo są 2 razy wieksze od tych co kupowałam po 1,5zł i tańsze . Chce też kupić sukienkę na sylwka ale takie drogie są i tak sobie pomyślałam ze za tą kase mogę mieć markowe perfumy



musze poszukać a robiłaś ten zabieg w salonie i ile zapłacilaś?



o kurde gdzie ten zabieg moge zrobić ???



no niezle a tak sie bałaś



mi takim olejkiem odbijala sie skrzypowita hydro i jakaś jakby choinką zawsze sie śmialiśmy z tż z tego
mnie juz w☠☠☠☠iac zaczyna,ewidentnie stanelo mi na zoladku bo odbija mi sie srednio co 5 minut od kilku h...
a ja nienawidze kamfory uraz po dzieciecych zapaleniach uszu...

do tego rano wysikalam sie z trudem, jakby z przerwami i dosc mocno napierajac bo nie moglam a teraz juz z 5h jak nie sikalam i mi sie nie chce... kurcze, moze jakis kamyk zlazl i sie zaklinowal? zaraz to wyplucze, bede pic herbate za herbata az pekne jak smok wawelski
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 13:04   #3483
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

wróciłam z tesco
byłam na sklepie w poszukiwaniu lokówki to był tylko remington ta pałeczka i jeszcze jakaś jedna i philips ale cienka
kupiłam czerwoną spódniczkę i z wrażenia zapomniałam wejść do RTV AGD
bo pędem pojechałam do krawcowej skrócić i mam odbiór za godzinkę
to wtedy pojeżdżę jeszcze po tych sklepach RTV AGD
i jeszcze do smażalni

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
mialam juz kiedys ten krem, nie zapychal mnie
natomiast bardzo lubilam maslo kakaowe do ciala w starej wersji, dzieki niemu bylam latem tak opalona i nawilzona https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...la.html&next=1
w ogole jaka ja mialam wtedy figure

dziekuje
oo tak, uwielbiam granat
granat kobalt chabrowy jak kto woli cudowny

o a ja tej wersji nie widziałam
tego kremu ziaja masło kakaowe to nie lubię

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

a i spoglądam na prostownice a tam moja rowenta za 349 zł

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja to jak nie jem nic w wigilie to potem żołądek tak skurczony że zjem 2 pierogi i jestem pełna
Ale TŻ od rana juz przyjezdza takze on nie pozwoli mi nie jesc
mam to samo

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

wizaż wariuje
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 13:13   #3484
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
daj znac jak ci sie hybryda spodoba na pazurkach i swoje odczucia
Oczywiscie dam znac.
Shelac ma w sumie niewiele kolorow, nic nie kombinowalam, musialam skrocic bo mi sie połamały i mam króciutkie i czerwone, zwykla truskawkowa taka makowa czerwien. Szybko i sprawnie nic nie spiłowuje płytki, całkiem inaczej jak przy żelach, podobno nie niszczy. Maluje i pod lampę i tyle. Jak sie sprawdzi bede uzupełniała i może zapuszczę swoje pazurki
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 13:15   #3485
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

jestem juz
kupilam dla tz zegarek i sweterek nie moglam sie powstrzymac taki ladny znalazlam wszystko mi zapakowali na miejscu wiec mam z glowy pakowania
zegarek zaraz znajde i pokaze jaki na necie bez bajerow prosty
no to sie wygroszowalam dzis
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 13:17   #3486
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Oczywiscie dam znac.
Shelac ma w sumie niewiele kolorow, nic nie kombinowalam, musialam skrocic bo mi sie połamały i mam króciutkie i czerwone, zwykla truskawkowa taka makowa czerwien. Szybko i sprawnie nic nie spiłowuje płytki, całkiem inaczej jak przy żelach, podobno nie niszczy. Maluje i pod lampę i tyle. Jak sie sprawdzi bede uzupełniała i może zapuszczę swoje pazurki
ja też robię czerwone
pokażesz?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 13:24   #3487
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja też robię czerwone
pokażesz?
Zwykła czerwien makowa. I krótkie bardzo. Naprawdę nie ma co pokazywac. Nic specjalnego.
Ew.potem zrobie zdjecie.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-22, 13:25   #3488
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
U mnie nie ma szans na 12 potraw Zreszta na 3-4 osoby to nie ma co gotować niewiadomo ile, i dodatki sie licza jako potrawy u nas Z tym, że ja np ryb nie lubie JEdna jestem w stanie tylko znieść i tylko jak jest robiona przez mojego tate
u nas sporo więcej osób, więc i więcej jedzenia musi być
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
u mnie dzis po pracy tz przyniesie karpie do mordowania
i zrobimy probe generalna- jednego na patelnie na kolacyjke- a ja kocham smazonego karpika dla mnie swieta to tylko karp i barszczyk z uszkami- reszty moze wcale nie byc... no moze jeszcze sledziki
ja właśnie za karpikiem nie przepadam odkąd przynieśli do domu żywego i tata go mordował, a ja z mamą ryczałam w kuchni od tamtej pory zero karpia i jem tylko łososia i flądrę, no i śledzia obowiązkowo w śmietance i w rodzynkach
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
jestem juz
kupilam dla tz zegarek i sweterek nie moglam sie powstrzymac taki ladny znalazlam wszystko mi zapakowali na miejscu wiec mam z glowy pakowania
zegarek zaraz znajde i pokaze jaki na necie bez bajerow prosty
no to sie wygroszowalam dzis
sweter ze swetra?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 13:27   #3489
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
przyszly w koncu moje 'charmsy' na zdjeciu wylgadaja te 'zlote' na zolte, ale w rzeczywistosci maja kolor ladnego zlota fajne sa
jeden przyszedl inny niz powinien, ale to nic
fajnie wygladaja ja nie mam czegos takiego wogole
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Caskada te omega3 to dobre są?
dobre niedawno pisalam to tzw dobre tluszcze rybie
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja wam powiem że mi moja pani instruktor poradziła krem półtłusty na tą pore roku, nawet tłusty moze być bo przy bardzo suchej skórze nawilżenie nie wystarczy, trzeba też natłuścić. I ja na te najbardziej suche partie daje Emolium, on jest taki półtłusty. Tylko że ja mam podejrzenie AZS, do dermatologa na marzec sie moge zarejestrowac dopiero Także musze sobie radzić tyle o ile narazie. Mi poza tym że mam suchą skóre bardzo sie łuszczy, mam strasznie dużo suchych skórek co jest cholernie uciążliwe bo zwykły peeling mnie podrażnia, a enzymatyczny ten z Ziaji nie wiem czy da rade Jak ja po mikrodermabrazji po dwóch dniach juz miałam sucho miejscami...
Także spróbujcie właśnie celować w jakiś krem półtłusty, przynajmniej dla mnie była taka rada. Nie wiem jak ty Cascada ale Buahhot jak masz taki problem i wiesz że to przez temperature to by było dobre rozwiązanie bo lepiej buźke ochronisz. A makijaż świecenie ewentualne rozwiąże


Coś widze że pisałyście że noc kiepska, mi sie jakoś średnio spało, w nocy sie budziłam, słaba jakaś jestem, ale choróbsko mnie jakoś nie chwyciło na szczęście. Tylko ciągle mi ta odrobinka rano z zatok schodzi
Teraz musze sie tatą jakoś zająć, leży chory biedny, zaniosłam mu herbate to sie chociaz napije czegos...
u mnie problem sie zaczal po latach kiedys sie z tego smialam ze jak solarka moze mi zaszkodzic phiiii zawsze mialam mieszana tlusta cere dzis lecze marne skutki opalania ktore wyszly po latach nawet olejki nic nie daja jedynie zabiegi cos tam pomagaja ...i od wewn wlasnie kolezanka po fachu kazala mo brac omega3
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 13:28   #3490
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Ok, pokaze nie sadze zeby ktokolwiek sie zachwycal.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1808.jpg (28,5 KB, 60 załadowań)
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 13:29   #3491
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość


sweter ze swetra?
on zawsze mi cos tak palnie jak ma dosyc mojego zrzedzenia
bedzie mial sweterek ze swetra z prawdziwego zdarzenia
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-22, 13:30   #3492
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ok, pokaze nie sadze zeby ktokolwiek sie zachwycal.
ale króciutkie kikutki lubię nieco dłuższe pazurki, ale kolor ładny i ładnie, starannie pomalowane

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
on zawsze mi cos tak palnie jak ma dosyc mojego zrzedzenia
bedzie mial sweterek ze swetra z prawdziwego zdarzenia
ale ten tekst to naprawdę mistrzostwo haha
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 13:32   #3493
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ale króciutkie kikutki lubię nieco dłuższe pazurki, ale kolor ładny i ładnie, starannie pomalowane [COLOR="Silver"]
Krotkie bo mi sie polalamy ale mam nadzieje, ze z hybrydą zapuszczę pazurki.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 13:33   #3494
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
fajnie wygladaja ja nie mam czegos takiego wogole

dobre niedawno pisalam to tzw dobre tluszcze rybie

u mnie problem sie zaczal po latach kiedys sie z tego smialam ze jak solarka moze mi zaszkodzic phiiii zawsze mialam mieszana tlusta cere dzis lecze marne skutki opalania ktore wyszly po latach nawet olejki nic nie daja jedynie zabiegi cos tam pomagaja ...i od wewn wlasnie kolezanka po fachu kazala mo brac omega3
U mnie problem w sumie delikatnie zaczął sie 1,5 roku temu po przeprowadzce, ale przesuszenie było niewielkie, łatwo było to wszystko nawilżyć i zapanować nad tym. A teraz od września masakra... wogóle śmiesznie bo na nosie mam sucharki konkretne, a pory rozszerzone i zaskórniki do kompletu
Spróbuje z tą przegotowaną wodą też do mycia, może kwestia wody też
Suplementacja wiadomo też coś daje, ale u mnie nie bylo widać żadnej różnicy. Wieksze efekty daje po prostu picie duzej ilości wody, ale to roznice bardziej na ciele widać niż na twarzy...



Dzisiaj robie drugie podejście z tymi papilotami cholernymi Ale dam tylko kilka zeby mieć fale grubsze, no i na 2 godzinki i zdejme. Tylko jak mi wyjdą to kurcze nie wiem czy one mi wytrzymają 2 dni, bo co 2 dzień włosy myje
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 13:45   #3495
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Zwykła czerwien makowa. I krótkie bardzo. Naprawdę nie ma co pokazywac. Nic specjalnego.
Ew.potem zrobie zdjecie.
spoko moje też będą zwykłe czerwone, tak z 1-1,5 cm za opuszek

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ok, pokaze nie sadze zeby ktokolwiek sie zachwycal.
faktycznie króciutkie
kolorek ładny

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

zasiedziałam się nawąchałam zapaszków
i nie chce mi się wychodzić ale muszę
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 13:47   #3496
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Krótkie ale musialam obciąc bo sie polalamy, Urosną Akurat paznokcie szybko mi rosna, niestety, bo bede musiala uzupelniac ten hybryd. Znaczy zmyć stary, pomalować na nowo.

A kosmetyczkw wysmarowala mi dłonie takim masłem Farmona Karmel&Cynamon. Jak go poczułam to chyba najpiekniejszy zapach masła do ciala jaki czulam Pełen odlot Zero chemii w zapachu, niewyczuwalna.
Zaraz kupiłam w Rossmanie
Dawno zaden zapach mnie tak nie zachwycił
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 13:48   #3497
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Hej dziewczynki pisze z fona bo niestety kompa mam w naprawie ;( widze ze Bede miala duzo zaleglosci tu na wizazu. Chcialam wam zyczyc wesolych swiat bo.nie wiem kiedy jeszcze tu wejde. Moj rudy na szczescie sie spiera I nie Bede wygladac taragicznie na swieta. Niestety nie wiem czy da sie tu z komorki Jakos wrzucic zdjecia na wizaz ;( buzka trzymajcie sie
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 13:50   #3498
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ok, pokaze nie sadze zeby ktokolwiek sie zachwycal.
krociutkie ale odrosna kolor fajny tez se walne jakas czerwien i bedzie spokoj tylko ciekawe ile mi potrzymapewnie dzien



szukam tego zegarka i nie moge znalezc
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 13:51   #3499
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
krociutkie ale odrosna kolor fajny tez se walne jakas czerwien i bedzie spokoj tylko ciekawe ile mi potrzymapewnie dzien
Dlatego ja sie na Shelac zdecydowalam, cena nie jest jakaś powalająca. A jak będzie ok, nie bedzie niszczyl, zapuszcze pazurki i nie bedzie odpryskiwal zostane mu wierna. Szkoda że fuksji nie ma w palecie kolorow
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-22, 13:53   #3500
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A kosmetyczkw wysmarowala mi dłonie takim masłem Farmona Karmel&Cynamon. Jak go poczułam to chyba najpiekniejszy zapach masła do ciala jaki czulam Pełen odlot Zero chemii w zapachu, niewyczuwalna.
Zaraz kupiłam w Rossmanie
Dawno zaden zapach mnie tak nie zachwycił
o, a jak to wygląda?
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki pisze z fona bo niestety kompa mam w naprawie ;( widze ze Bede miala duzo zaleglosci tu na wizazu. Chcialam wam zyczyc wesolych swiat bo.nie wiem kiedy jeszcze tu wejde. Moj rudy na szczescie sie spiera I nie Bede wygladac taragicznie na swieta. Niestety nie wiem czy da sie tu z komorki Jakos wrzucic zdjecia na wizaz ;( buzka trzymajcie sie
trzymaj się i wesołych świąt
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
krociutkie ale odrosna kolor fajny tez se walne jakas czerwien i bedzie spokoj tylko ciekawe ile mi potrzymapewnie dzien
wszystkie na czerwono? ja mam ładny czerwony lakier Loreala o z tej serii https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ci.html&next=1
i naprawdę długo trzyma, ale ja jakoś nie mogę się póki co przekonać do tej czerwieni, może jeszcze nie dojrzałam

walnę sobie frencha
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 13:54   #3501
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

ja to takich krótkich nie mogę kojarzą mi się wtedy z męską łapą
dlatego muszę dłuższe i nie cieszę się, że szybko rosną mi pazurki, bo muszę wypełniać
a czasami to nie mam cierpliwości do żelków
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 13:56   #3502
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Nazywa sie Farmona Cynamon i Karmel, masło do ciala.
W pudeleczku takim zwyklym.

Ja zawsze stosuję Ingloty ale ostatnio cos zdziadziały
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 13:56   #3503
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Ja to moge obojetnie jaka długosc paznokci nosić bo palce mam smukłe i długie dość nawet także bez problemu jak sie połamią
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 14:05   #3504
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja to moge obojetnie jaka długosc paznokci nosić bo palce mam smukłe i długie dość nawet także bez problemu jak sie połamią
ja też nie mam grubych paluchów nie przesadzajmy
ale po prostu uważam, że dłuższe są kobiece
i nie podobają mi się krótkie

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
o, a jak to wygląda?

trzymaj się i wesołych świąt

wszystkie na czerwono? ja mam ładny czerwony lakier Loreala o z tej serii https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ci.html&next=1
i naprawdę długo trzyma, ale ja jakoś nie mogę się póki co przekonać do tej czerwieni, może jeszcze nie dojrzałam

walnę sobie frencha
wygląda na to że rad rządzi

i ile taki french lakierami trzyma się
robiłam kiedyś coś takiego w gimnazjum ale nie pamiętam już co ile poprawki

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

jadę po spódniczkę, za lokówką i do smażalni
miłego laleczki
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 14:05   #3505
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
i ile taki french lakierami trzyma się
robiłam kiedyś coś takiego w gimnazjum ale nie pamiętam już co ile poprawki
french trzyma mi dłużej niż jeden lakier - z 5 czy 6 dni
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 14:05   #3506
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja też nie mam grubych paluchów nie przesadzajmy
ale po prostu uważam, że dłuższe są kobiece
i nie podobają mi się krótkie

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------


wygląda na to że rad rządzi

i ile taki french lakierami trzyma się
robiłam kiedyś coś takiego w gimnazjum ale nie pamiętam już co ile poprawki
No mało która kobieta ma grube paluchy Ale ja mam po prostu długie paluchy, tak samo u stóp W sumie jak do TŻ'a dloni swoja przyłoże to moja niby łapka mniejsza sporo ale długosc palców prawie taka sama
Ja na zajęcia mam mus krótkich paznokci, nie powinny za opuszek wystawać. Ale teraz dość długie robie jak na mnie w sumie

W sumie zastanawialam sie czy nie skrócic bo sie boje jakos ze sie zadrapie przy aplikacji tych globulek I jakos tak mam wrazenie ze zarazki sie zbieraja pod pazurem. No ale nie po to sie tyle meczylam zeby na swieta miec zeby scinac
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 14:07   #3507
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja to moge obojetnie jaka długosc paznokci nosić bo palce mam smukłe i długie dość nawet także bez problemu jak sie połamią
A jaki nosisz rozmiar pierscionka?
Ja 11-12 na najgrubszego palca, ostatnio mierzylam u jubilera to pani powiedziała ze mam bardzo cienkie palce Ze bardzo maly rozmiar.
A na zdjeciu sie nie wydają. Ale rzeczywiscie mam, tak samo jak mam małe dziecinne dłonie.

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No mało która kobieta ma grube paluchy
Zdziwilabys sie, jakieś 3/4 dziewczyn które znam ma parówy nie palce
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 14:09   #3508
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Zdziwilabys sie, jakieś 3/4 dziewczyn które znam ma parówy nie palce
moje koleżanki też, takie kiełbasy
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 14:12   #3509
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
o, a jak to wygląda?

trzymaj się i wesołych świąt

wszystkie na czerwono? ja mam ładny czerwony lakier Loreala o z tej serii https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ci.html&next=1
i naprawdę długo trzyma, ale ja jakoś nie mogę się póki co przekonać do tej czerwieni, może jeszcze nie dojrzałam

walnę sobie frencha
ja czerwien ostatnio latem mialam a ze stroj moj na swieta wigilie bedzie spokojny to pomaluje chociaz paznokcie na czerwono
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 14:13   #3510
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Agatko, ładny ten kolorek i ładnie starannie pomalowane pazurki. Ja jak robię hybrydę to mnie cholera bierze bo się rozlewa zanim wsadzę do lampy ..

Ostatnio byłam u jubilera, TŻ mnie zaprowadził, żeby sprawdzić rozmiar palca serdecznego, no i wyszło mi 7. A jak oglądałam pierścionki to najładniejsze są w rozmiarach 9-14
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:31.