Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-19, 10:54   #4021
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
bardzo często można upolować coś za 50zł nawet z markowych, zresztą zawsze można szukać tam gdzie zawsze kupujesz czegoś lepiej dopasowanego, wystarczy przestać kupować na oko. przyznam że mi się czasem zdarza kupić stanik na ryneczku, który leży idealnie, jest ściśliwy i kosztuje 12zł. ale jak ktoś patrzy tylko na miseczkę i raz kupi 80 a raz 90 w obwodzie to tak potem wychodzi. A dobrze dobrany biustonosz to najlepszy naturalny kosmetyk do biustu

włosy ładne, ale przyznaj chodzisz w gumce? albo co gorsza śpisz z wilgotnymi włosami w gumce?
Nie chodzę w gumce, a jeżeli już to w takiej grubej, nie cienkiej. O coś takiego: http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:A...TEZGTXTyRp5Z9Q Nigdy nie idę spać z mokrymi włosami i zawsze idę spać w rozpuszczonych. A czemu pytasz?

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Ewa gdzie najlepiej dobrać biustonosz we Wrocławiu ? Kiedyś już była mowa o tym ale nie zanotowałam i znaleźć nie mogę . na Ruskiej byłam ale mieli mały wybór.
koło mnie, dosłownie 1 przystanek jest only her To jest ulica, momento... eee... Witolda, o właśnie Witolda.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-03-19 o 10:56
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 10:55   #4022
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Ja już się o tym przekonałam i coś już o tym wiem, portfel cierpi na tym najbardziej

Uf uf udało mi się nadrobić.
Anula dziękuję za opis i dobór pielęgnacji, będę robić póki co tak jak napisałaś Choć niebawem skończy mi się hydrolat, więc tym razem zamówię jakiś tonik. Postanawiam sobie, że pielęgnację ograniczam do minimum, odstawiam póki co dwa kremy( AMB i alverde). Na szczęście ten naturado wchłania mi się do matu i pasuje mi w połączeniu z żelem ha, no ale zrezygnuję z tego, a żelu z olejem będę używać na noc. Przestaję przeglądać się w lustrze i liczyć kolejne diodki na twarzy, choć ciężko o nich zapomnieć bo bolą.
Co do olejów, pytałam już i dowiedziałam się, że wszystkie zamówione są bezpieczne. Zamówiłam też ten kwas migdałowy, więc wprowadzę go do pielęgnacji, ale bardzo ostrożnie, obiecuję . Już nie będę kombinować i żadnych kremów póki co zamawiać. Wykorzystam to co mam. Boję się tylko, żeby te dwa, które zamówiłam nie straciły terminu ważności, jak je tak odstawię.
A wiecie może jak długo jest ważny krem alverde i z AMB? w sumie jest podana data ważności, na alverde to nawet do 2013 roku, ale nie jest napisane jak to jest od momentu otwarcia.
była dyskusja na temat terminu przydatności i wyszło, że skoro ma taką datę to jest tyle ważny bez względu na datę otwarcia. ale wiadomo najlepiej zużyć możliwie najszybciej. ale spokojnie poczekaj, ze 2 miesiące, skóra się przyzwyczai, a alverde na lato będzie jak znalazł. Ja swój otworzyłam ze 2 miesiące temu a przez zimę nie używałam bo był za lekki i patrzę, że nic mu się nie dzieje.

i skoro zamówiłaś kwas, to może już nie kupuj toniku. zrobisz sobie 5% tonik z kwasu - będzie regulował pH, lekko oczyszczał a do tego nawilżał (tonik z kwasu do 10% ma ponoć właściwości nawilżające)
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/

Edytowane przez aga89s
Czas edycji: 2012-03-19 o 11:03
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 10:57   #4023
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Ja już się o tym przekonałam i coś już o tym wiem, portfel cierpi na tym najbardziej

Uf uf udało mi się nadrobić.
Anula dziękuję za opis i dobór pielęgnacji, będę robić póki co tak jak napisałaś Choć niebawem skończy mi się hydrolat, więc tym razem zamówię jakiś tonik. Postanawiam sobie, że pielęgnację ograniczam do minimum, odstawiam póki co dwa kremy( AMB i alverde). Na szczęście ten naturado wchłania mi się do matu i pasuje mi w połączeniu z żelem ha, no ale zrezygnuję z tego, a żelu z olejem będę używać na noc. Przestaję przeglądać się w lustrze i liczyć kolejne diodki na twarzy, choć ciężko o nich zapomnieć bo bolą.
Co do olejów, pytałam już i dowiedziałam się, że wszystkie zamówione są bezpieczne. Zamówiłam też ten kwas migdałowy, więc wprowadzę go do pielęgnacji, ale bardzo ostrożnie, obiecuję . Już nie będę kombinować i żadnych kremów póki co zamawiać. Wykorzystam to co mam. Boję się tylko, żeby te dwa, które zamówiłam nie straciły terminu ważności, jak je tak odstawię.
A wiecie może jak długo jest ważny krem alverde i z AMB? w sumie jest podana data ważności, na alverde to nawet do 2013 roku, ale nie jest napisane jak to jest od momentu otwarcia.
Całe szczęście. Myslałam trochę o Twoim problemie. Może tak jak deklaruje dr.Hauschka Twoja skóra teraz przestawia się na naturę i na to, co nowe. Daj jej może szansę. Niech się wyszumi

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
bardzo często można upolować coś za 50zł nawet z markowych, zresztą zawsze można szukać tam gdzie zawsze kupujesz czegoś lepiej dopasowanego, wystarczy przestać kupować na oko. przyznam że mi się czasem zdarza kupić stanik na ryneczku, który leży idealnie, jest ściśliwy i kosztuje 12zł. ale jak ktoś patrzy tylko na miseczkę i raz kupi 80 a raz 90 w obwodzie to tak potem wychodzi. A dobrze dobrany biustonosz to najlepszy naturalny kosmetyk do biustu

włosy ładne, ale przyznaj chodzisz w gumce? albo co gorsza śpisz z wilgotnymi włosami w gumce?
Święta prawda. Sama kupiłam stanik Samanty 150zł taniej od dziewczyny, która go kupiła, ale źle dobrała. Teraz to mój ulubieniec.

Wachlarzyku mając takie włosy, dopiero powinnaś mieć motywację do pielęgnacji. O taki skarb trzeba dbać
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 10:58   #4024
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Nie chodzę w gumce, a jeżeli już to w takiej grubej, nie cienkiej. O coś takiego: http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:A...TEZGTXTyRp5Z9Q Nigdy nie idę spać z mokrymi włosami i zawsze idę spać w rozpuszczonych. A czemu pytasz?
bo falują Ci się właśnie tak jak mi od gumki i ogólnie dostałam burę od fryzjerki, że chodzę w gumce, bo potem w tym miejscu się rozdwajają i łamią.
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 10:59   #4025
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

a ja sobie dzisiaj kuku zrobiłam serum flavo z vit c
już go wcześniej stosowałam parę razy i nic się nie działo, a dziś gdy tylko go nałożyłam zaczełą mnie okrutnie piec szyja i poliki, po jakieś godzince pojawiły się szorstkie czerwone placki w miejscach gdzie wcześniej piekło
poratowałam się kremem phenome everyday -mojej córce nie służy ale mi jak na razie pomógł,
no bez sensu prawie całe zakupy na BU mi nie podeszły
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 11:03   #4026
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
koło mnie, dosłownie 1 przystanek jest only her To jest ulica, momento... eee... Witolda, o właśnie Witolda.
Księcia Witolda ? To spory kawałek od Rynku . Wachlarzyku włoski wyglądają dużo lepiej , zdrowo , pięknie błyszczą . Skoro tak dobrze Ci poszło bierz się za następny kawałek swojego ciała .

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2012-03-19 o 11:09
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 11:10   #4027
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
bardzo często można upolować coś za 50zł nawet z markowych, zresztą zawsze można szukać tam gdzie zawsze kupujesz czegoś lepiej dopasowanego, wystarczy przestać kupować na oko. przyznam że mi się czasem zdarza kupić stanik na ryneczku, który leży idealnie, jest ściśliwy i kosztuje 12zł. ale jak ktoś patrzy tylko na miseczkę i raz kupi 80 a raz 90 w obwodzie to tak potem wychodzi. A dobrze dobrany biustonosz to najlepszy naturalny kosmetyk do biustu

włosy ładne, ale przyznaj chodzisz w gumce? albo co gorsza śpisz z wilgotnymi włosami w gumce?
Ja za 50 zł polecam Atlantic. Moge je kupować w ciemno przez internet, doskonale mi pasują i zawsze taniej niż w sklepie, nawet za 30 zł, ale ja mam mały biust, nie wiem czy jedna firma wszystkim będzie pasować

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
a ja sobie dzisiaj kuku zrobiłam serum flavo z vit c
już go wcześniej stosowałam parę razy i nic się nie działo, a dziś gdy tylko go nałożyłam zaczełą mnie okrutnie piec szyja i poliki, po jakieś godzince pojawiły się szorstkie czerwone placki w miejscach gdzie wcześniej piekło
poratowałam się kremem phenome everyday -mojej córce nie służy ale mi jak na razie pomógł,
no bez sensu prawie całe zakupy na BU mi nie podeszły
Oj, wspólczuję, a wcześniej nic się nie działo
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 11:11   #4028
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Mam paczkę z zsk
to kręć kochana, kręć!
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
no dobra włosy przyklapły jak tylko zobaczyły nowy szampon...
nie przejmuj się moją opinią, właśnie sobie przypomniałam że wyjątkowo umyłam włosy w sobotę wieczorem, a co dwie noce i jeden dzień to nie dwa dni i jedna noc - mają prawo być gorsze.


chyba nie ma pszenicy, ani maski w małych opakowaniach
włosy były fajne, miękkie i puszyste na końcach ale to raczej od maski z tej samej serii. szampon pewnie nie jest zły. ale obawiam się że to kolejny szampon nie dla mnie. muszę szukać do przetłuszczających się a nawilżenie zostawic maskom
wiedziałam
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
krem mocno nawilżajacy ma lekką konsystencję, taki jakby żelik wodnisty. Używałam przez cały tydzień, bo miałam aż 5 ml. Słabe nawilżenie, a wręcz zerowe i jeszcze ten ziolowy zapach

krem tonujacy użylam malutko, bo znów ten ziołowy zapach, ale już odrobinę słabszy niż w nawilżajacym (albo juz sie do niego przyzwyczaiłam). kolor delikatny, jasny, po roztarciu prawie znika.

mam aż 3 ml, nie będę używać, mogę ci jeszcze dziś wysłać, bo przed południem będe w pobliżu poczty, chcesz?
Kochana, bardzo Ci dziękuję, ale ja używam sunflower na lato najcudowniejszy krem dla mnie.
Dziękuję za opinie.
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny moje włosy, 1,5 miesiąca po fryzjerze. Tak wiem, wiem... Biustonosz mi się przesunął do góry. Tak to jest jak się ma biustonosz wędrujący. No, ale liczą się włosy.

Edit: Dla porównania włosy z 3.02 przed i po fryzjerze.
śłicznie błyszczą! No widzisz - warto było poświęcić troche czasu dla takiego efektu a będzie coraz lepiej
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jest moja paczka z mazideł,, kręcę tonik, tylko mam sode na wykonczeniu i muszę kupić, pewnie dopiero wieczorem coś sklecę.
kręć jak najszybciej sody wystarczy 2-3 szczypty.
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie trać nadziei, mnie szampon się spoodobał, przynajmniej na razie po jednym użyciu, ale nie mam zbytniego porównania z innymi naturalnymi, tylko z alterrą, która jest beznadziejna.
No pewnie, że przetestuje tak czy inaczej na razie te nawilżające zostawiłam na lato.
Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Ja już się o tym przekonałam i coś już o tym wiem, portfel cierpi na tym najbardziej

Uf uf udało mi się nadrobić.
Anula dziękuję za opis i dobór pielęgnacji, będę robić póki co tak jak napisałaś Choć niebawem skończy mi się hydrolat, więc tym razem zamówię jakiś tonik. Postanawiam sobie, że pielęgnację ograniczam do minimum, odstawiam póki co dwa kremy( AMB i alverde). Na szczęście ten naturado wchłania mi się do matu i pasuje mi w połączeniu z żelem ha, no ale zrezygnuję z tego, a żelu z olejem będę używać na noc. Przestaję przeglądać się w lustrze i liczyć kolejne diodki na twarzy, choć ciężko o nich zapomnieć bo bolą.
Co do olejów, pytałam już i dowiedziałam się, że wszystkie zamówione są bezpieczne. Zamówiłam też ten kwas migdałowy, więc wprowadzę go do pielęgnacji, ale bardzo ostrożnie, obiecuję . Już nie będę kombinować i żadnych kremów póki co zamawiać. Wykorzystam to co mam. Boję się tylko, żeby te dwa, które zamówiłam nie straciły terminu ważności, jak je tak odstawię.
A wiecie może jak długo jest ważny krem alverde i z AMB? w sumie jest podana data ważności, na alverde to nawet do 2013 roku, ale nie jest napisane jak to jest od momentu otwarcia.
Wiesz, alverde chyba nie ma ograniczeń co do zużycia od momentu otwarcia - można więc używac do daty wazności.
AMB (ja mam z serii puryfing) jest wazny 12 miesięcy od otwarcia - powinno byc oznaczenie rysunkowe na tubce.
To fajnie wybrałas te oleje tylko wprowadzaj po jednym, nie wszystkie naraz
Tonik nawilżający to świetny pomysł - nie mam w tej kwestii zbyt dużego doświadczenia, bo z reguły majstruje z hydrolatami. Mam teraz tonik różany AMB od Anakazar i jest świetny! Ale skoro krem Ci od nich nie pasuje to może lepiej wybrac cos innej firmy....... tak na wszelki wypadek oczywiście fakt, że krem Ci nie pasuje nie ma odniesienia do toniku, ale myslę, że mogłas sie lekko zniechęcic do firmy na razie. Mgiełka różana do twarzy phenome dobrze nawilża, ale twarz sie po niej klei i w normalnej cenie bym jej nie kupiła (nabyłam w promocji). Tonik na dobranoc YR oddałam mężowi, bo jakis taki był......nie kupuj (zresztą kilka dziewczyn podraznia).
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-03-19 o 11:12
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 11:12   #4029
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
bo falują Ci się właśnie tak jak mi od gumki i ogólnie dostałam burę od fryzjerki, że chodzę w gumce, bo potem w tym miejscu się rozdwajają i łamią.
Wiesz ja mniej więcej na środku włosów mam coś takiego, że zawsze robi mi się kołtun, nie wiem od czego to. Zawsze niechcący te włosy tam szarpnę i trochę mi ich leci. I lubią być tam sianowate.

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Księcia Witolda ? To spory kawałek od Rynku . Wachlarzyku włoski wyglądają dużo lepiej , zdrowo , pięknie błyszczą . Skoro tak dobrze Ci poszło bierz się za następny kawałek swojego ciała .
No troszkę, ale blisko mojego domu. mijam często ten sklep. ^^
Dziękuję. I postaram się wziąć.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 11:13   #4030
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny moje włosy, 1,5 miesiąca po fryzjerze. Tak wiem, wiem... Biustonosz mi się przesunął do góry. Tak to jest jak się ma biustonosz wędrujący. No, ale liczą się włosy.

Edit: Dla porównania włosy z 3.02 przed i po fryzjerze.
Wachlarzyku widać ogromną zmianę na fotkachWłosy pięknie błyszczą,są zdrowsze i dbaj o nie,bo zobacz jak pięknie Ci się odpłacają
Na dobrany stanik nie szkoda kasy.To najlepszy kosmetyk
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Ana, Anula, Aga... dzięki
Fakt, że ja ślepa jestem, ale mi jakoś pszeniczne mini się zwidziało No chyba, że pomyliłam z jakimś mini żelem

__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 11:14   #4031
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
śłicznie błyszczą! No widzisz - warto było poświęcić troche czasu dla takiego efektu a będzie coraz lepiej
Mam nadzieję. I zamierzam kontynuować olejowanie olejem z jojoba, bo włosy dzisiaj fajne są, mięciutkie i lekkie.

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Wachlarzyku widać ogromną zmianę na fotkachWłosy pięknie błyszczą,są zdrowsze i dbaj o nie,bo zobacz jak pięknie Ci się odpłacają
Na dobrany stanik nie szkoda kasy.To najlepszy kosmetyk
Sama jestem w szoku, że takie ładne się zrobiły. Nie widziałam tego dopóki zdjęcia nie zrobiłam.
Pomyślę o tym staniku.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 11:15   #4032
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
kręć jak najszybciej sody wystarczy 2-3 szczypty.
Dziękuję, zastosuję się do zaleceń
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 11:19   #4033
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Oj, wspólczuję, a wcześniej nic się nie działo
no właśnie kurka siwa nie

Sekretny Wachlarz widać że nowa pielęgnacja służy twoim włoskom byle tak dalej
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 11:29   #4034
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
a ja sobie dzisiaj kuku zrobiłam serum flavo z vit c
już go wcześniej stosowałam parę razy i nic się nie działo, a dziś gdy tylko go nałożyłam zaczełą mnie okrutnie piec szyja i poliki, po jakieś godzince pojawiły się szorstkie czerwone placki w miejscach gdzie wcześniej piekło
poratowałam się kremem phenome everyday -mojej córce nie służy ale mi jak na razie pomógł,
no bez sensu prawie całe zakupy na BU mi nie podeszły
nieudane zakupy i jeszcze podraznienie na buzi.... To nie jest dobry poczatek tygodnia

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziękuję, zastosuję się do zaleceń

tylko oczywiście nie 2-3 szczypty naraz ale to napewno wiesz.
Wiesz jak ja robię? Bagietkę, którą mieszam tonik wycieram trochę i maczam jej koniuszek w sodzie , znowu mieszam, mierze ph, znowu maczam koniec bagietki
Dzięki temu nabieram tylko troche sody na zakończenie bagietki i nie macam sody paluchami
Ciekawa jestem jakie będziesz miała wrażenia i efekty po toniku

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Matko!!! Siedzę i oglądam szampony w sklepach
goopia anula, goopia
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 11:30   #4035
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Ewa gdzie najlepiej dobrać biustonosz we Wrocławiu ? Kiedyś już była mowa o tym ale nie zanotowałam i znaleźć nie mogę . na Ruskiej byłam ale mieli mały wybór.
Aaa... a ma być koło Rynku, tak?
Dobrać, ale nie koniecznie kupić (bo ceny raczej z wyższych mają ) to jak pisałaś Ruska i ich drugi sklep na rogu Kościuszki i Stawowej (w kierunku Dworca Głównego).
Jak się trafi na właścicielkę, to dobrze dobiera i ma całkiem niezły wybór pani w Feniksie - piętro z odzieżą, po prawej stronie są garnitury, a zaraz za nimi dwa stoiska bieliźniane - chodzi o to pierwsze
Troszkę od centrum (blisko Pasażu Grunwaldzkiego) na Szczytnickiej sklep z dużym logo Triumpha, ale w środku na szczęście bardzo duży innych ciekawych firm. Świetny facet sprzedaje - genialnie dobiera, ma dobre oko i bardzo fajne rzeczy proponuje. Cenowo tez jak najbardziej ok.
I ostatni polecany przez mnie, na Jedności Narodowej (obok szaletu ) sklep Matina - duży wybór, fajne ceny i trochę małych, nie znanych ale nieźle szyjących firm.

Dużo dobrego słyszałam też o Only Her, o którym Wachlarz pisała, ale że mnie tam jeszcze nie było, polecić nie mogę
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 11:44   #4036
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Dziekuję Ewa
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 11:49   #4037
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja za 50 zł polecam Atlantic. Moge je kupować w ciemno przez internet, doskonale mi pasują i zawsze taniej niż w sklepie, nawet za 30 zł, ale ja mam mały biust, nie wiem czy jedna firma wszystkim będzie pasować
Atlanitic nie jest dobrym przykładem. w ich mniemaniu 70e który noszę nie istnieje. nawet 75d u nich jest dla mnie mało ścisłe. to już wolę 75d z mojego ryneczku... a próbowałaś Korah kiedyś coś ściślejszego założyć? Bo przecież Ty szczuplutka i wysoka jesteś, aż dziw że znalazłaś u nich coś dobrego (nie masz czasem wrażenia, że Ci się staniki za szybko rozciągają?)

stwierdziłam, że mój post przedłużam aż zużyję wszystko to co mam, znaczy jak skończę moje 7 szamponów to kupię nowy szampon, jak skończę 3 oleje to kupię nowy... tak samo z kremami i wzsystkimi specyfikami przeciwtrądzikowymi. już nie mówiąc o kremach do rąk...
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 11:51   #4038
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że ja organique kupowałam w promenadzie i tak szczerze to nie wiem, gdzie on jeszcze może być pewnie w paru innych miejscach, ale ja nie szukałam.
Organique jest też w Wola Parku i UWAGA: Nie ma go w Blue długo był, ale zlikwidowano

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
a ja sobie dzisiaj kuku zrobiłam serum flavo z vit c
już go wcześniej stosowałam parę razy i nic się nie działo, a dziś gdy tylko go nałożyłam zaczełą mnie okrutnie piec szyja i poliki, po jakieś godzince pojawiły się szorstkie czerwone placki w miejscach gdzie wcześniej piekło
poratowałam się kremem phenome everyday -mojej córce nie służy ale mi jak na razie pomógł,
no bez sensu prawie całe zakupy na BU mi nie podeszły
No to przykro Napisz mi na pw. co Ci nie podpasowało,co????

Sekretny bardzo ładne masz włoski zazdraszczam

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
stwierdziłam, że mój post przedłużam aż zużyję wszystko to co mam, znaczy jak skończę moje 7 szamponów to kupię nowy szampon, jak skończę 3 oleje to kupię nowy... tak samo z kremami i wzsystkimi specyfikami przeciwtrądzikowymi. już nie mówiąc o kremach do rąk...
Ambitnie
Aga podciągasz poprzeczkę
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 11:54   #4039
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Ja mam cichą nadzieję, że dziś dojdzie też moje zamówienie z zks
trochę tych cudów dorzuciłam do koszyka, no ale póki co powędrują do szafy, bo przecież nie można wszystkiego naraz i tego będę się trzymać

Żeby nie było, że tylko narzekam i marudzę na swój wygląd to powiem Wam, że jest jedna rzecz, z której jestem dumna, a mianowicie moje włosy. Fakt, że trochę wypadają, ale dbam o to i staram się z tym wygrać. Mimo wszystko pielęgnuję je bardzo,wymagają tego, gdyż są kręcone, skręt nie jest jakiś super, no ale falami tego nazwać nie można A sięgają mi za łopatki. Wczoraj tak je wypindrzyłam, że mimo tych 3 gul na twarzy, to i tak byłam dumna ze swojego wyglądu, bo usłyszałam sporo komplementów na temat włosów Aż mi samoocena w górę podskoczyła.

Dziewczyny wybijcie mi kolejne zakupy z głowy, bo chciałam tak na przyszłość coś sobie kupić, mam jeszcze 80 zł oszczędności i pomyślałam o pierwszym kremie tonującym, z racji, że kompletnie się nie maluję i może o jakimś serum z witaminą c..prawda, że to glupi pomysł?No ale może ten krem tonujący na specjalne okazję, hmm? Dla mnie to już by to był niezły makijaż
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 11:59   #4040
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość


Ambitnie
Aga podciągasz poprzeczkę
nadmierny konsumpcjonizm też nie jest eko, cholera dzieci w Afryce głodują a ja ściągam szampony z drugiego końca globu. muszę się opamiętać. I być wytrwała przy Waszych pokusach. I pomyśleć, że pół roku temu byłam minimalistką. Oprócz mojej aptecznej serii przeciwtrądzikowej miałam żel pod prysznic, szampon i płyn do intymnej, jeden balsam i dwa kremy do rąk... a teraz... eh szkoda gadać. żebym przynajmniej piękniejsza była

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wybijcie mi kolejne zakupy z głowy, bo chciałam tak na przyszłość coś sobie kupić, mam jeszcze 80 zł oszczędności i pomyślałam o pierwszym kremie tonującym, z racji, że kompletnie się nie maluję i może o jakimś serum z witaminą c..prawda, że to glupi pomysł?No ale może ten krem tonujący na specjalne okazję, hmm? Dla mnie to już by to był niezły makijaż
zbieraj na krem z filtrem JMO skoro już chcesz się kwasić

kremy tonujące są słabe, poczekaj aż się wciągniesz w podkłady mineralne
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/

Edytowane przez aga89s
Czas edycji: 2012-03-19 o 12:00
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 12:00   #4041
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
nadmierny konsumpcjonizm też nie jest eko, cholera dzieci w Afryce głodują a ja ściągam szampony z drugiego końca globu. muszę się opamiętać. I być wytrwała przy Waszych pokusach. I pomyśleć, że pół roku temu byłam minimalistką. Oprócz mojej aptecznej serii przeciwtrądzikowej miałam żel pod prysznic, szampon i płyn do intymnej, jeden balsam i dwa kremy do rąk... a teraz... eh szkoda gadać. żebym przynajmniej piękniejsza była
Dzieci w Afryce to fakt, ale pomyśl też o podupadającej gospodarce zjednoczonej Europy
Jak tak wszystkie przestaniemy kupować to całkiem upadnie (tak się przynajmniej ja sama przed sobą i przed małżonkiem usprawiedliwiam
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 12:02   #4042
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
nadmierny konsumpcjonizm też nie jest eko, cholera dzieci w Afryce głodują a ja ściągam szampony z drugiego końca globu. muszę się opamiętać. I być wytrwała przy Waszych pokusach. I pomyśleć, że pół roku temu byłam minimalistką. Oprócz mojej aptecznej serii przeciwtrądzikowej miałam żel pod prysznic, szampon i płyn do intymnej, jeden balsam i dwa kremy do rąk... a teraz... eh szkoda gadać. żebym przynajmniej piękniejsza była

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------


zbieraj na krem z filtrem JMO skoro już chcesz się kwasić
haha tak tak mnie to rozbawiło, że aż parsknęłam na monitor
A wiesz co moja córcia to często wspomina o biednych dzieciach, zawsze by się z nimi dzieliła wszystkim. Niebawem napełni jej się skarbonka(zbiera na rower), ale za każdym razem kiedy o nim rozmawiamy, ona mówi, że połowa tych pieniązków i tak będzie na biedne dzieci, a ona kupi sobie brzydszy rower

aguś dobrze krem tonujący odpuszczam, a co z tym serum C ?
Co do filtra, póki co nie mogę, czekam na ten z AO, mam nadzieję, że będzie mi pasował, bo tak się na niego napaliłam, że mąż się przeze mnie do pracy spóźnił i ciągle mi to wypomina i tylko pyta kiedy przyjdzie i grozi, że jak wyląduję w koszu, bo znów powiem, że nei dla mnie, to już nic więcej mi nie zamówi.

Edytowane przez vanilia1985
Czas edycji: 2012-03-19 o 12:05
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 12:12   #4043
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
haha tak tak mnie to rozbawiło, że aż parsknęłam na monitor
A wiesz co moja córcia to często wspomina o biednych dzieciach, zawsze by się z nimi dzieliła wszystkim. Niebawem napełni jej się skarbonka(zbiera na rower), ale za każdym razem kiedy o nim rozmawiamy, ona mówi, że połowa tych pieniązków i tak będzie na biedne dzieci, a ona kupi sobie brzydszy rower
Dobrze wychowana córa.

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Sekretny bardzo ładne masz włoski zazdraszczam
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 12:14   #4044
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
haha tak tak mnie to rozbawiło, że aż parsknęłam na monitor
A wiesz co moja córcia to często wspomina o biednych dzieciach, zawsze by się z nimi dzieliła wszystkim. Niebawem napełni jej się skarbonka(zbiera na rower), ale za każdym razem kiedy o nim rozmawiamy, ona mówi, że połowa tych pieniązków i tak będzie na biedne dzieci, a ona kupi sobie brzydszy rower

aguś dobrze krem tonujący odpuszczam, a co z tym serum C ?
Co do filtra, póki co nie mogę, czekam na ten z AO, mam nadzieję, że będzie mi pasował, bo tak się na niego napaliłam, że mąż się przeze mnie do pracy spóźnił i ciągle mi to wypomina i tylko pyta kiedy przyjdzie i grozi, że jak wyląduję w koszu, bo znów powiem, że nei dla mnie, to już nic więcej mi nie zamówi.
O rany, słodka ta Twoja Córusia dobre ma serduszko
Nie wypowiem sie na temat kremów tonujących, ale tylko i wyłącznie w trosce o Twój portfel.......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 12:19   #4045
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
aguś dobrze krem tonujący odpuszczam, a co z tym serum C ?
Co do filtra, póki co nie mogę, czekam na ten z AO, mam nadzieję, że będzie mi pasował, bo tak się na niego napaliłam, że mąż się przeze mnie do pracy spóźnił i ciągle mi to wypomina i tylko pyta kiedy przyjdzie i grozi, że jak wyląduję w koszu, bo znów powiem, że nei dla mnie, to już nic więcej mi nie zamówi.
a kiedy zamawiałaś, bo do mnie dziś z iherba przyszło po jedynie 9 dniach czekania
serum, a serum to kogoś nie podrażniło?? no powiedzcie, że komuś krzywdę robi bo vanili nie można teraz nic kupować. przynajmniej nie do twarzy... szampon sobie kup, Anula Ci zaraz jakiś doradzi. albo poczekaj przetestujesz maskę algową (maska krzywdy nie zrobi), to a nóż widelec zechcesz zamówić... a jak weźmiesz maskę, to jeszcze peeling arbozowy do ciała, który ostatnio na wątku jest szczytem pożądań i marzeń
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/

Edytowane przez aga89s
Czas edycji: 2012-03-19 o 12:23
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 12:19   #4046
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
A wiesz co moja córcia to często wspomina o biednych dzieciach, zawsze by się z nimi dzieliła wszystkim. Niebawem napełni jej się skarbonka(zbiera na rower), ale za każdym razem kiedy o nim rozmawiamy, ona mówi, że połowa tych pieniązków i tak będzie na biedne dzieci, a ona kupi sobie brzydszy rower
Mój syn, jak miał tak ze 3-4 lata znalazł monetę, 2zł o ile pamiętam, na ulicy; strasznie się cieszył tym pieniążkiem, więc tak troszkę niezłośliwie się z niego podśmiewaliśmy -Ho ho! Co Ty teraz zrobisz z taką ilością pieniędzy????
A on na to,że na Długiej siedzi czasem taki pan i zbiera pieniążki na chlebek i że on odda temu panu, jak go znów spotkamy I tak właśnie zrobił, co mnie do dziś dnia wzrusza (nawet po 13 latach


Chciałąm zapytać Was o opinię na temat Derma Rollera TU W NATURALISIE
Od razu się przyznam,że mam takie urządzenie (od mojej dermatolog) ale tak ogólnie, czy macie jakiś doświadczenia??? Czy to się łapie na ten wątek w ogóle????
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 12:21   #4047
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
O rany, słodka ta Twoja Córusia dobre ma serduszko
Nie wypowiem sie na temat kremów tonujących, ale tylko i wyłącznie w trosce o Twój portfel.......
oj tam portfel, oszczędności są po to żeby wydawać je na kosmetyki. niby dlaczego nic ostatnio nie kupuję ? tyle, że parę postów wcześniej radziłaś vanili powściągliwość w testowaniu nowych specyfików do twarzy
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 12:29   #4048
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
O rany, słodka ta Twoja Córusia dobre ma serduszko
Nie wypowiem sie na temat kremów tonujących, ale tylko i wyłącznie w trosce o Twój portfel.......
Wypowiadać się nie musisz, bo czytam wszystkie posty i wiem co polecacie bo ja naprawdę czasem chciałabym zatuszować czymś te syfki, chociażby na takie specjalne okazje jak rodzinne spotkania, kiedy to mój okrutny brat potrafi mi przy wszystkich na głos wygarnąć, że mam wrzody na twarzy .. no ale w tym miesiącu odpuszczam, pomyślę o tym po następnej wypłacie i wtedy jeszcze raz się ładnie do Was uśmiechnę o poradę. Korzystam z tej wyszukiwarki, ale czasem ona jakaś pomylona jest. Wpisuję słowo szukane i wiem, że o tym była mowa a tu nic nie znajduje. A przeczytać za każdym razem kilkaset stron żeby coś znaleźć..życia by mi nie starczyło

A córcia faktycznie cudowna, taka bardzo wrażliwa, akurat ta strona jej charakteru nie ułatwia życia, ale zaś z drugiej strony są momenty, że jestem z niej dumna, kiedy to np. jej koleżanka krzyczała na widok pająka a moja córcia wzięła go w ręce i przeniosła w bezpieczne miejsce albo jak teściowa zabijała ślimaki, bo jej sałatę jadły, to taki wykład od mojej córci dostała, ze aż w pięty jej poszło
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 12:35   #4049
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
haha tak tak mnie to rozbawiło, że aż parsknęłam na monitor
A wiesz co moja córcia to często wspomina o biednych dzieciach, zawsze by się z nimi dzieliła wszystkim. Niebawem napełni jej się skarbonka(zbiera na rower), ale za każdym razem kiedy o nim rozmawiamy, ona mówi, że połowa tych pieniązków i tak będzie na biedne dzieci, a ona kupi sobie brzydszy rower

aguś dobrze krem tonujący odpuszczam, a co z tym serum C ?
Co do filtra, póki co nie mogę, czekam na ten z AO, mam nadzieję, że będzie mi pasował, bo tak się na niego napaliłam, że mąż się przeze mnie do pracy spóźnił i ciągle mi to wypomina i tylko pyta kiedy przyjdzie i grozi, że jak wyląduję w koszu, bo znów powiem, że nei dla mnie, to już nic więcej mi nie zamówi.
Filtr ok, ale serum? Nie będzie znowu tego za dużo?

Powiem szczerze, że na Twoim miejscu teraz nie robiłabym nawet toniku. Dałabym buzi przyzwyczaić się do nowej pielęgnacji, odpocząć od poprzednich kwasów (a pamiętam, że było ciężko) Za jakieś dwa, może nawet trzy tygdnie dopiero wprowadziłabym kwas i filtr.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-03-19 o 12:39
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 12:38   #4050
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

aguś zamówienie robiłam tydzień temu w niedzielę, więc pewnie jeszcze muszę poczekać..


Pisałyście coś ostatnio o kremach z Gaia creams Polska- dziś jest promocja 15% zniżki na zakupy za minimum 120 zł, niewiele, ale zawsze coś Ja oczywiście nic nie planuję, bo póki co to jeszcze za dużo jak na moją twarz, głowę i portfel

Edytowane przez vanilia1985
Czas edycji: 2012-03-19 o 12:42
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:33.