Jasny podkład - zbiorczy cz II - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-08, 21:24   #421
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Ja tu już wrzucałam swatche porównawcze MAP FLW1NB i Bourjois HM 51. Albo są w liście w pierwszy poście albo gdzieś na początku tego wątku.

Ja nie widzę, żeby ten podkład był zielonkawy, ani jak maluję siebie ani jak maluję innych, ale w sumie ostatnio narzekałam, że mój kolor skóry wpada w zieleń, więc może coś w tym jest.
rzeczywiście! kolor dla mnie by był doskonały szkoda, że nie właściwości, a tym bardziej cena Szkoda, że producenci produkują conajmniej 30ml tubki, a nie np 10ml, na 10ml może bym się skusiła żeby mieć na jakieś większe okazje, ale takie wielkie opakowanie to bym zdążyła użyć kilka razy zanim by przestał się nadawać do użycia
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2012-04-08 o 21:25
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 22:24   #422
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Treść usunięta
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 22:45   #423
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ja teraz szukam czegoś w kryolanie tyle odcieni. Może niekoniecznie na co dzień, albo maaaleńką warstwą- ale są też np. fluidy z kryolanu. Także może coś się znajdzie?
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 08:59   #424
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
rzeczywiście! kolor dla mnie by był doskonały szkoda, że nie właściwości, a tym bardziej cena Szkoda, że producenci produkują conajmniej 30ml tubki, a nie np 10ml, na 10ml może bym się skusiła żeby mieć na jakieś większe okazje, ale takie wielkie opakowanie to bym zdążyła użyć kilka razy zanim by przestał się nadawać do użycia
w klubach na wizażu dziewczyny organizują rozbiórki podkładów MAP ja właśnie stamtąd przygarnęłam 10ml 1NB
Kolor świetny, ale wychodzi na to, że chyba muszę potrenować nakładanie
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 12:41   #425
wallawalla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 94
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Dziękuje za podpowiedź fiasco ale testowałam już ten podkład z Catrice i jest on dla mnie zbyt ciemny czxy ma ktoś jeszcze jakieś propozycje??
wallawalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 13:11   #426
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Może Revlon Photoready Ivory?
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 16:44   #427
wallawalla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 94
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

o muszę się poważnie zastanowić nad tym photoready co prawda kiedyś już go miałam, ale pani w sklepie wcisnęła mi kolor shell, który jak się łatwo domyślić był dla mnie sporo za ciemny. A potem byłam tym tak zdenerwowana, że nawet nie zwracałam uwagi jak zachowyje się na mojej twarzy, tylko starałam sie go jak najszybciej zużyć cena na allegro jest zachęcająca więc nie pozostalo mi nic innego jak testowanie
wallawalla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 09:28   #428
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

A ja namietnie uzywalam tylko revlona od kilku lat. Ostatnio zeszlam z sand beige na buff i po jakims czasie uzywania zrobil sie dalej za ciemny Troche sie pilingowalam, ale nigdy tak nagle cera mi nie zbladla, kiedy buff w zupelnosci mi wystarczal. Po za tym nie lezy tak fajnie jak kiedys, slabo kryje, dziwnie sie stapia z cera, jestem taka szara Nie mam pojecia jaki podklad kupic Probowalam rimmel w zelu, fajny jest ale nic nie kryje. Rimmel lasting finish to juz w ogole porazka, jak olej, wszystko mi splywalo z twarzy.
Co polecacie z trwalych podkladów.

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2012-04-10 o 09:29
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 09:36   #429
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
A ja namietnie uzywalam tylko revlona od kilku lat. Ostatnio zeszlam z sand beige na buff i po jakims czasie uzywania zrobil sie dalej za ciemny Troche sie pilingowalam, ale nigdy tak nagle cera mi nie zbladla, kiedy buff w zupelnosci mi wystarczal. Po za tym nie lezy tak fajnie jak kiedys, slabo kryje, dziwnie sie stapia z cera, jestem taka szara Nie mam pojecia jaki podklad kupic Probowalam rimmel w zelu, fajny jest ale nic nie kryje. Rimmel lasting finish to juz w ogole porazka, jak olej, wszystko mi splywalo z twarzy.
Co polecacie z trwalych podkladów.
mnie swojego czasu służył matujacy z Mary Kay, miał podobną trwałość i krycie jak Revlon. Tylko że beznadziejnie dobrałam kolor, bo wzięłam najjaśniejszy z tych chłodnych, różowych - i to była paskudna brzoskwinia chyba osiągnięcie takiego koloru skóry jest niemożliwe. Ale jest też tonacja ciepła i neutralna, i tak nawet ostatnio sobie pomyślałam, żeby kupić ten neutralny bo podkład całkiem fajny. Tylko ze trza kupować u konsultantek albo na Allegro.

A nie myślałaś o minerałach?
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 10:09   #430
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Treść usunięta
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 11:30   #431
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
mnie swojego czasu służył matujacy z Mary Kay, miał podobną trwałość i krycie jak Revlon. Tylko że beznadziejnie dobrałam kolor, bo wzięłam najjaśniejszy z tych chłodnych, różowych - i to była paskudna brzoskwinia chyba osiągnięcie takiego koloru skóry jest niemożliwe. Ale jest też tonacja ciepła i neutralna, i tak nawet ostatnio sobie pomyślałam, żeby kupić ten neutralny bo podkład całkiem fajny. Tylko ze trza kupować u konsultantek albo na Allegro.

A nie myślałaś o minerałach?
Droga ta Mary Kay.......o mineralach myslalam, chcialam kupowac, ale jak naczytalam sie o slabej trwalosci tych podkladow, o cenach i trudnosci doboru dostepnosci to mi sie odechcialo. To juz wole BB kremy potestowac.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 12:41   #432
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Droga ta Mary Kay.......o mineralach myslalam, chcialam kupowac, ale jak naczytalam sie o slabej trwalosci tych podkladow, o cenach i trudnosci doboru dostepnosci to mi sie odechcialo. To juz wole BB kremy potestowac.
Według mnie minerały na naszym polskim rynku są bardziej dostępne, niż BB kremy. A co do trwałości, u mnie to najdłużej wytrzymująca na twarzy kolorówka, na bazie pod makijaż już w ogóle nie do ruszenia. Ceny też są do przełknięcia, orientacyjnie mniej więcej tak samo jak BB kremy, a są bardziej wydajne.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 12:51   #433
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Droga ta Mary Kay.......o mineralach myslalam, chcialam kupowac, ale jak naczytalam sie o slabej trwalosci tych podkladow, o cenach i trudnosci doboru dostepnosci to mi sie odechcialo. To juz wole BB kremy potestowac.
no właśnie trzeba niestety testować, bo co skóra to reakcja. Mi EDM w ogóle nie leżały, ale drugie które próbowałam - Pixie - bardzo mi podpasowały i używam ich od prawie dwóch lat no ale to trzeba trafić, bo to kapryśny kosmetyk jest. I z reguły jest wybór kolorów, Pixie ma kilkadziesiąt odcieni na 4 czy 5 poziomach jasności.\

aa, sprostowanie. Ten podkład Mary Kay który miałam to średnio kryjący (Medium Coverage), taki o: http://2.bp.blogspot.com/-eDjgVil1QO...oundation1.jpg
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2012-04-10 o 12:53
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 12:59   #434
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Według mnie minerały na naszym polskim rynku są bardziej dostępne, niż BB kremy. A co do trwałości, u mnie to najdłużej wytrzymująca na twarzy kolorówka, na bazie pod makijaż już w ogóle nie do ruszenia. Ceny też są do przełknięcia, orientacyjnie mniej więcej tak samo jak BB kremy, a są bardziej wydajne.
Co opinia to inne zdanie. Ja sugerowlam sie tym co piszą na kwc. Kto wie, jak będę przy wiekszej kasie to moze zaryzykuje i potestuje.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 13:34   #435
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Treść usunięta
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 15:34   #436
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez werka89 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
za to cenię Pixie - po tym, jak wiele dziewczyn się skarżyło na uczulającą alantoinę w składzie wersji Cover De Luxe, pani Sylwia usunęła alantoinę (ale że ja alantoinę bardzo lubię, kupiłam sobie ją na mazidłach i dosypałam do tego podkładu)
niby minerały, a jednak dziwne substancje mają w składach
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 15:49   #437
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Treść usunięta
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 16:03   #438
CiastoPanda
Rozeznanie
 
Avatar CiastoPanda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 802
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Helołsier Dziewczęta

Jeśli jestescie zainteresowane fotkami podkladow dajcie znac
posiadam rozne podklady (testery) i moge zrobic prezentacje wszystkich odcieni na ręce byscie mogly sobie podpatrzec co jak wygląda
posiadam od Kryolanu -tv white po Bourjoise , maybeliny, miss sporty, manhattan, max factory

co do Tv white bo widzialam ze zainteresowane piszecie o nim- jest delikatniejszy stanowczo od Revlona CS, i znacznie jasniejszy od 110. jakies 3 tony.
Kryje ciut slabiej, ale trwalej, nie robi takiej gestej tlustej powloki, ani sladow
swietnie sie nadaje jako rozswietlacz
__________________
zrozum...nie jestem chamska, jestem szczera
CiastoPanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 17:07   #439
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
za to cenię Pixie - po tym, jak wiele dziewczyn się skarżyło na uczulającą alantoinę w składzie wersji Cover De Luxe, pani Sylwia usunęła alantoinę (ale że ja alantoinę bardzo lubię, kupiłam sobie ją na mazidłach i dosypałam do tego podkładu)
niby minerały, a jednak dziwne substancje mają w składach
Gdyby można było stacjonarnie pomacać, byłoby marzenie bo wybierać w ciemno niemalże kolory to mordęga- sama zasypana jestem saszetkami z prochami i nadal koloru nie mam.
A Pixie ma ich setki prawie...
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 17:38   #440
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez werka89 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Korektory mają, ale nie sypkie, takie w kremie. Zielony mam nawet, jest taki wręcz niebieskawy, miętowy. Kupiłam z myślą o pryszczach ale zdecydowanie lepiej się nadaje do większych i nie przetłuszczających się powierzchni (pisałam o nim na blogu)

O podkładach Pixie musiałabyś poczytać, bo poza tym, że ponoć alantoina uczula to nie wiem o innych składnikach uczulających. Mam szczęście bo mnie prawie nic nie uczula Ten Cover De Luxe ma dużo krótszy, prostszy skład niż np. Complexion Perfector, ale też jest bardziej matujący, może nieźle wysuszyć. Jakby co łatwo znajdziesz ich składy, nawet na aukcjach na allegro
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 18:42   #441
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez CiastoPanda Pokaż wiadomość
Helołsier Dziewczęta

Jeśli jestescie zainteresowane fotkami podkladow dajcie znac
posiadam rozne podklady (testery) i moge zrobic prezentacje wszystkich odcieni na ręce byscie mogly sobie podpatrzec co jak wygląda
posiadam od Kryolanu -tv white po Bourjoise , maybeliny, miss sporty, manhattan, max factory

co do Tv white bo widzialam ze zainteresowane piszecie o nim- jest delikatniejszy stanowczo od Revlona CS, i znacznie jasniejszy od 110. jakies 3 tony.
Kryje ciut slabiej, ale trwalej, nie robi takiej gestej tlustej powloki, ani sladow
swietnie sie nadaje jako rozswietlacz
Ja jestem zainteresowana
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 18:56   #442
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Ja jestem zainteresowana
o tak blade twarze zawsze spragnione swatchy
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 19:36   #443
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Treść usunięta
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 19:41   #444
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Da-waj, da-waj!

__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 19:53   #445
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez werka89 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Jaki konserwant? Nigdy o tym nie słyszałam. Ja mam AZS i spokojnie używałam EDM, tak więc bez przesadyzmu z wiarą w te zabójcze konserwanty. Minerały trzeba testować; są na tyle fajne że mając bardzo proste składy pozwalają świetnie wyłapać substancje które nas uczulają czy zapychają.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 21:34   #446
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Dziewczyny, jeśli któraś z Was jest zainteresowana przetestowaniem EL Double Wear, to teraz w Douglasach jest promocja - 39 zł za 15 ml dla mnie był zbyt ciemny, ale może któraś z Was się skusi
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 08:48   #447
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeśli któraś z Was jest zainteresowana przetestowaniem EL Double Wear, to teraz w Douglasach jest promocja - 39 zł za 15 ml dla mnie był zbyt ciemny, ale może któraś z Was się skusi
ooo nie wiedziałam ze maja takie pojemnosci a czy wersja Light tez jest w takiej pojemnosci?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 09:01   #448
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Treść usunięta

Edytowane przez werka89
Czas edycji: 2012-04-11 o 10:29
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 15:19   #449
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Nie dopisałam, że chodzi o wersję Light http://womanland.blogspot.com/2012/0...er-double.html tu link do informacji

Kupiłam dziś Infinite Matt z Catrice, niewypał
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 17:05   #450
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

napaliłam się na Max Factora Lasting Performance 101, ale weszłam do Douglasa i pani poleciła mi Revlona ColorStay do cery tłustej i normalnej, nr 150 i w sumie oba kolory bardzo mi odpowiadają tylko pytanie.. jak z trwałością i matowieniem .Który polecacie?
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-02 22:38:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:25.