Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-25, 18:56   #271
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
No właśnie Pani w drogerii mówiła że dużo im schodzi tych szamponów Farbą nie chcę na razie mniejsze ryzyko jakby coś nie wyszło szamponetki są za słabe na moje włosy... ale ciemny brąz do 24myć wyglądał kusząco Właśnie jak za takie pieniądze żal nie wziąć a może akurat mi przypasuje





Oooo akurat trafiłam z pytaniem tutaj jakby mi wyszedł bardzo ciemny brąz to była bym zadowolona pod czarny też może zachodzić (grunt że nie jest to sztuczna czerń) i nie ma rudości...
To może ja się jednak zdecyduje na Marion tym bardziej że to szampon koloryzujący a jakby coś nie wyszło to zawsze mogę zrobić hebanowym brązem Londy
nie jest to taka smolista krucza czerń jaką się uzyskuje farbując czernią,to taki bardzo ciemny prawie czarny kolor,ale poświata jest brązowa także według mnie wygląda naturalnie,mama nakładała ten kolor na kasztan z palette który był rudo czerwony i ładnie pokryło
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 19:07   #272
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
dziewczy pomozcie okreslic ten kolor brazu z zalacznika;]
https://polki.pl/uroda_cialo_artykul,10029232.html
osz kurcze... pięęęęękny, cudny, zakochałam się
ja też chcę wiedzieć co to za kolorek

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny, podpinam się pod Wasz wątek Bardzo długo nosiłam czarne włosy, na początku tego roku postanowiłam się zdekoloryzować, doszłam do blondu na poziomie ok. 7, który zmywał się mimo pigmentacji do takiego rudzielca jak na 1 foto. Czułam się w tych włosach fatalnie, jednak BRĄZ to jest to Zrobiłam Palette N5 ciemny blond który wiedziałam że na moich zniszczonych włosach będzie wyglądał jak średni brąz - fotka 2. Zmył się jeszcze troszkę tak właśnie do jasnego brązu.
Będę dążyć do jasnego brązu tylko że - Palette to była najtrwalsza farba do włosów jakiej używałam (Loreale wypłukiwały się do zera) ale niestety wypadają mi po niej włosy. Chyba spróbuję tym razem Londy ciemny blond...
Buziaki
hej witamy, i zapraszamy do dzielenia się efektami farbowania i nie tylko

chcemy wiedzieć z ineską - co to za kolor

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2012-05-25 o 19:11
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 20:13   #273
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

A my kupiliśmy mamie torebkę, balsam i krem z tej nowej serii ziaji biocośtam i odżywkę do paznokci, bo się ostatnio pod tym względem zapuściła
Uwielbiam kupować mojej mamie prezenty.

PRzy okazji zobacyzłam, że otworzyli nowy sklep kosmetyczny u mnie w mieście i są nawet farby mariona :P wszystkie ksmetyki joanny, ziaji, no raj :P
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 20:15   #274
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
osz kurcze... pięęęęękny, cudny, zakochałam się
ja też chcę wiedzieć co to za kolorek


hej witamy, i zapraszamy do dzielenia się efektami farbowania i nie tylko

chcemy wiedzieć z ineską - co to za kolor
miałam niemalże identyczny kolor bo odcieniu Brownie z Castinga świetny był.
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 20:22   #275
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

http://secretsofrabbithole.blogspot....10/jesien.html

znalazłam coś takiego co za cudny kolorek
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 20:30   #276
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

i ten Mroźny kasztan z opakowania
jeszcze Mroźna czekolada wygląda fajnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ok2YEE0zc7PjKu6khll9Ih1Cg5XN8ZGC_display.jpg (37,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg evangeline-placed.jpg (97,9 KB, 32 załadowań)
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 20:37   #277
marcysia2686
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 70
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

ja nie mogłam wytrzymac i poleciałąm już dziś do mamuśki z prezencikiem...bo jutro idzie do pracy.

a jak pisałam kupiłam jej FARBĘ SYOSS ciemny brąz,bo potrzebowała farby a mnie korciło by zobaczyć jaka jest ta farba...

efekt farbowania zadowalający...włosy piękkie i ładnie się układały.tylko wyszło ciemno dość ale moja mama zawsze tak przytrzymuje farbę by wyszło ciemno,by się wżarło mocno we włosy...ale pokryło wszystko super.a moja mama ma strasznie siwe włosy.ogólnie farba na +

tylko zobaczymy jak będzie się trzymała i spłukiwała
marcysia2686 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-25, 22:37   #278
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
nie jest to taka smolista krucza czerń jaką się uzyskuje farbując czernią,to taki bardzo ciemny prawie czarny kolor,ale poświata jest brązowa także według mnie wygląda naturalnie,mama nakładała ten kolor na kasztan z palette który był rudo czerwony i ładnie pokryło
O to tyle dobrze że wygląda naturalnie najważniejsze że pokryje włosy równomiernie
W takim razie kupię jednak Marion bardzo mi pomogłaś z resztą już nie raz dziękuję


W ogóle to już nie mogę na ten mój kolor patrzeć coraz bardziej się wypłukuje a zarazem jest coraz jaśniejszy i bardziej wyblakły...
Teraz moje brwi są nawet ciemniejsze niż włosy u nasady
Jakby nie było to farbowałam jakiś miesiąc temu a teraz zamierzam gdzieś po 10 czerwca. Z drugiej strony można powiedzieć że jestem z siebie dumna przy czerni jakoś szybciej korciło mnie na farbowanie może dlatego że odrosty były bardziej widoczne
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 09:16   #279
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

ibyza mi sie wydaje ze to bardziej jakas mleczna czekolada bo te castingi wyjda na pewno za ciemno bo juz nimi robilam i wychodza przynajmniej na moich wlosach jak ciemny braz.
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 10:35   #280
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
O to tyle dobrze że wygląda naturalnie najważniejsze że pokryje włosy równomiernie
W takim razie kupię jednak Marion bardzo mi pomogłaś z resztą już nie raz dziękuję


W ogóle to już nie mogę na ten mój kolor patrzeć coraz bardziej się wypłukuje a zarazem jest coraz jaśniejszy i bardziej wyblakły...
Teraz moje brwi są nawet ciemniejsze niż włosy u nasady
Jakby nie było to farbowałam jakiś miesiąc temu a teraz zamierzam gdzieś po 10 czerwca. Z drugiej strony można powiedzieć że jestem z siebie dumna przy czerni jakoś szybciej korciło mnie na farbowanie może dlatego że odrosty były bardziej widoczne

Siuniaa moja mama zrobiła sobie Schwarzkopf Natural & Easy Czekolada Mokka 584. wyszedł jej bardzo ciemno jak czarny ale świeci na brąz. Bomba. Postaram się cyknąć jej fotę i ci pokazać.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 12:11   #281
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
O to tyle dobrze że wygląda naturalnie najważniejsze że pokryje włosy równomiernie
W takim razie kupię jednak Marion bardzo mi pomogłaś z resztą już nie raz dziękuję


W ogóle to już nie mogę na ten mój kolor patrzeć coraz bardziej się wypłukuje a zarazem jest coraz jaśniejszy i bardziej wyblakły...
Teraz moje brwi są nawet ciemniejsze niż włosy u nasady
Jakby nie było to farbowałam jakiś miesiąc temu a teraz zamierzam gdzieś po 10 czerwca. Z drugiej strony można powiedzieć że jestem z siebie dumna przy czerni jakoś szybciej korciło mnie na farbowanie może dlatego że odrosty były bardziej widoczne
moja ciemno brązowa henna też jest jaśniejsza od moich brwi,bo brwi mam czarne a kolor włosów taki czekoladowy trochę mnie to wkurzaa za pomoc nie ma za to tylko daj znać jak pofarbujesz
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-26, 13:58   #282
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Siuniaa moja mama zrobiła sobie Schwarzkopf Natural & Easy Czekolada Mokka 584. wyszedł jej bardzo ciemno jak czarny ale świeci na brąz. Bomba. Postaram się cyknąć jej fotę i ci pokazać.

Super to czekam na fotę w ogóle to już sobie wyobrażam jak Twoja mama musi pięknie wyglądać z tą ciemną karnacją i oczami



Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
moja ciemno brązowa henna też jest jaśniejsza od moich brwi,bo brwi mam czarne a kolor włosów taki czekoladowy trochę mnie to wkurzaa za pomoc nie ma za to tylko daj znać jak pofarbujesz

no właśnie mnie tez to trochę wkurza przy czarnych nie było problemu chociaż myślę że jak już zafarbuje włosy to będzie ok
pewnie że dam znać i postaram się o zdjęcia
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 17:42   #283
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

dziewczynki coraz więcej Was się tu udziela,więc może mi pomożecie jak uzyskać taki kolor jak w załączniku?albo chociaż podobny?wiem,że już ze 2 razy w poprzednim wątku wstawiałam to zdjęcie,ale nic nie wyszło z moich kombinacji a marzy mi się taki kolor jakiś konkretny odcień,czy mieszanka?próbowałam już z Wellatonu ciemny brąz+blue velvet,i oberżyny ale wyszło zupełnie co innego,nawet w minimalnym stopniu nie było podobne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img101551.fryzury-dlugie.1166833.jpg (36,6 KB, 62 załadowań)

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-05-26 o 17:43
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 18:12   #284
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
dziewczynki coraz więcej Was się tu udziela,więc może mi pomożecie jak uzyskać taki kolor jak w załączniku?albo chociaż podobny?wiem,że już ze 2 razy w poprzednim wątku wstawiałam to zdjęcie,ale nic nie wyszło z moich kombinacji a marzy mi się taki kolor jakiś konkretny odcień,czy mieszanka?próbowałam już z Wellatonu ciemny brąz+blue velvet,i oberżyny ale wyszło zupełnie co innego,nawet w minimalnym stopniu nie było podobne
ładnyy nawet bardzo
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 18:21   #285
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
ładnyy nawet bardzo
no tak,ale nie mam pojęcia jak go uzsykać możesz powiedzieć jak sprawuje Ci się maska Biovax? bo ja używam od paru miesięcy identycznej ale nie spełnia swojego zadania

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-05-26 o 18:38
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 19:33   #286
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
no tak,ale nie mam pojęcia jak go uzsykać możesz powiedzieć jak sprawuje Ci się maska Biovax? bo ja używam od paru miesięcy identycznej ale nie spełnia swojego zadania
jeszcze nie wiem, tak jak pisałam w poście mam zamiar użyć po hennowaniu, na razie czekam na wypłukanie czarnej farby w miare możliwości
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 20:21   #287
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Super to czekam na fotę w ogóle to już sobie wyobrażam jak Twoja mama musi pięknie wyglądać z tą ciemną karnacją i oczami
Zrobiłam mamie fotki ale królik przegryzł mi kabel aby przenieść fotki na kompa Zrobię to dopiero jutro w domu. Ogólnie przyjrzałam się kolorkowi i jednak tak ciemny bardzo bardzo nie jest. Na siwych włosach mamy wyszedł jak na opakowaniu. Na reszcie ciemnych nadał czekoladową poświatę bez rudości itp.

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
dziewczynki coraz więcej Was się tu udziela,więc może mi pomożecie jak uzyskać taki kolor jak w załączniku?albo chociaż podobny?wiem,że już ze 2 razy w poprzednim wątku wstawiałam to zdjęcie,ale nic nie wyszło z moich kombinacji a marzy mi się taki kolor jakiś konkretny odcień,czy mieszanka?próbowałam już z Wellatonu ciemny brąz+blue velvet,i oberżyny ale wyszło zupełnie co innego,nawet w minimalnym stopniu nie było podobne
Dla mnie to fioletowa czerń. I nie szukaj po drogeryjnych.
Profesjonalne tu allwaves ale kiepska fota 1.12: http://lh4.ggpht.com/_8iT674YKZ_0/Sh...Dc/s800/18.JPG
ce-ce: http://lh4.ggpht.com/_8iT674YKZ_0/Sk...ba6-7_3-77.JPG
poszukaj w Kallosie: http://www.kallos.com/ftp/hasfestek_...ettak/kjmn.pdf może 5.20
no i revia może drogeryjna ale odcięń boski!: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1337708686
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 08:39   #288
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Zrobiłam mamie fotki ale królik przegryzł mi kabel aby przenieść fotki na kompa Zrobię to dopiero jutro w domu. Ogólnie przyjrzałam się kolorkowi i jednak tak ciemny bardzo bardzo nie jest. Na siwych włosach mamy wyszedł jak na opakowaniu. Na reszcie ciemnych nadał czekoladową poświatę bez rudości itp.



Dla mnie to fioletowa czerń. I nie szukaj po drogeryjnych.
Profesjonalne tu allwaves ale kiepska fota 1.12: http://lh4.ggpht.com/_8iT674YKZ_0/Sh...Dc/s800/18.JPG
ce-ce: http://lh4.ggpht.com/_8iT674YKZ_0/Sk...ba6-7_3-77.JPG
poszukaj w Kallosie: http://www.kallos.com/ftp/hasfestek_...ettak/kjmn.pdf może 5.20
no i revia może drogeryjna ale odcięń boski!: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1337708686
Dziękuję za odpowiedź ale ja już miałam kiedyś fioletową czerń i efekt był inny niż ten...może to jakiś ciemny fioletowy brąz?a niektórzy mówią,że to nie poświata fioletu tylko bordo
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 10:04   #289
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź ale ja już miałam kiedyś fioletową czerń i efekt był inny niż ten...może to jakiś ciemny fioletowy brąz?a niektórzy mówią,że to nie poświata fioletu tylko bordo
Też mi się zdaje że to bordo bardziej, a może się wydawać że fiolet bo włosy bardzo błyszczą
A z fioletowych czerni robiłam dawno temu farbą Chantal Prosalon chyba to był nr 1.2, a wyszedł z bordowym połyskiem
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-27, 10:16   #290
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Też mi się zdaje że to bordo bardziej, a może się wydawać że fiolet bo włosy bardzo błyszczą
A z fioletowych czerni robiłam dawno temu farbą Chantal Prosalon chyba to był nr 1.2, a wyszedł z bordowym połyskiem
ja miałam czarny fiolet z Belle Color Garniera,i efekt był o wiele ciemniejszy i bardziej fioletowy niż ten na zdjęciu,potem na czerń nakładałam ciemny fiolet i też wyszło inaczej,może rzeczywiście to jest bordo tak jak piszesz nie wiem już sama.
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 11:20   #291
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
i ten Mroźny kasztan z opakowania
jeszcze Mroźna czekolada wygląda fajnie
sliczna kurcze.. ale ja jakoś nie ufam do konca tym drogeryjnym farbom ..zawsze wychodza inaczej..
ja chyba po wyplacie kupie tą
http://www.ebay.de/itm/261006847983?...#ht_1218wt_698 co myślicie?
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-05-27 o 11:21
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 11:57   #292
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź ale ja już miałam kiedyś fioletową czerń i efekt był inny niż ten...może to jakiś ciemny fioletowy brąz?a niektórzy mówią,że to nie poświata fioletu tylko bordo
Teraz się przyjrzałam i chyba to pod bordo podchodzi. Ale jak dla mnie to nie jest jedna farba. Albo coś położyła na ciemne włosy albo zmieszała dwa kolory.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 12:24   #293
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 2 972
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

wogóle widać ze to zdj jest robione z fleszem także nie ma się co sugerować zabardzo , w rzeczywistosci napewno inaczej wyglada ten kolor
__________________
,, Kiedyś tam będziesz miał dorosłą duszę,
Kiedyś tam, kiedyś tam ...
A dziś jesteś mały jak okruszek,
Który Los rzucił nam... "


Nasza Księżniczka !
ivoncia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 17:24   #294
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
ibyza mi sie wydaje ze to bardziej jakas mleczna czekolada bo te castingi wyjda na pewno za ciemno bo juz nimi robilam i wychodza przynajmniej na moich wlosach jak ciemny braz.
mleczna czkeolada robiła, to mój kolor nie miał nic wspólnego z tym co wstawiłaś, przynajmniej u mnie... a te castingi to tak sobie wstawiłam, bo mi sie pudełka spodobały widzisz Agata napisała, że jej wyszło cos podobnego po Brownie, więc chciałam sprawdzić

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
dziewczynki coraz więcej Was się tu udziela,więc może mi pomożecie jak uzyskać taki kolor jak w załączniku?albo chociaż podobny?wiem,że już ze 2 razy w poprzednim wątku wstawiałam to zdjęcie,ale nic nie wyszło z moich kombinacji a marzy mi się taki kolor jakiś konkretny odcień,czy mieszanka?próbowałam już z Wellatonu ciemny brąz+blue velvet,i oberżyny ale wyszło zupełnie co innego,nawet w minimalnym stopniu nie było podobne
Agatko, oglądałam zdjęcia przed chwila z mieszanki Średni brąz i burgund Wellatonu. hm... a gdyby czerń pomieszać z połową tego burgundu????
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 17:37   #295
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
mleczna czkeolada robiła, to mój kolor nie miał nic wspólnego z tym co wstawiłaś, przynajmniej u mnie... a te castingi to tak sobie wstawiłam, bo mi sie pudełka spodobały widzisz Agata napisała, że jej wyszło cos podobnego po Brownie, więc chciałam sprawdzić

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------


Agatko, oglądałam zdjęcia przed chwila z mieszanki Średni brąz i burgund Wellatonu. hm... a gdyby czerń pomieszać z połową tego burgundu????
właśnie myślałam o tej Twojej mieszance bardzo mi się podobała,tylko myślałam o mieszance z ciemnym brązie,boję się,że po wymieszaniu z czernią miałam bym po prostu smołę na głowie bez poświaty

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-05-27 o 17:39
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 17:42   #296
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
właśnie myślałam o tej Twojej mieszance bardzo mi się podobała,tylko myślałam o mieszance z ciemnym brązie,boję się,że po wymieszaniu z czernią miałam bym po prostu smołę na głowie bez poświaty
zaraz wstawię kilka zdjęć tej mieszanki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6728.jpg (6,8 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 093.jpg (36,1 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010450.jpg (23,7 KB, 47 załadowań)

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2012-05-27 o 17:52
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 17:58   #297
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
zaraz wstawię kilka zdjęć tej mieszanki
2 i 3 dziękuje jesteś wielka!!!!

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-05-27 o 18:09
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 18:14   #298
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
zaraz wstawię kilka zdjęć tej mieszanki
śliczne

Miałam wstawić fotki po czekoladzie mokka mamy ale nadal nie ma mnie w domu, więc narazie nie mogę...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-05-27 o 18:18
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 18:28   #299
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
zaraz wstawię kilka zdjęć tej mieszanki
ale zarąbisty !
Ciekawe czy jakby zmieszać jasny brąz z burgundem to by wyszedł taki odcień
img124218.fryzury-dlugie.1290511.jpg
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2012-05-27 o 18:34
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 18:35   #300
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 322
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Dziewczyny, proszę pomóżcie. Jakim odcieniem osiągnę ten kolor na zdjęciu? Dodam, że farbowałam już Majirel 7.3 i wyszedł mi po myciu strasznie ciemny kiedyś. Obecnie mam cos w stylu 9.34
Ktos doradzi? I żeby nie był zielonkawy? Ale tak mi jakos przychodzi do głowy, ze to moze nie byc po prostu 8.3 albo 9.3. Nie jest to prztpadkiem 8.32 albo cos w tym stylu? Bede wdzieczna za szybka odpowiedz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (16,9 KB, 26 załadowań)
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudnięcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/
Koralyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.