Jasny podkład - zbiorczy cz II - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-04, 17:28   #1021
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Pochwal się co to za jeden
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 17:37   #1022
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Najzwyklejszy Oilatum soft.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 18:40   #1023
Leora
Rozeznanie
 
Avatar Leora
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 587
GG do Leora
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Quench, napisałaś, że używasz Maybelline Affinitone. Nie jest on zbyt ciemny? Czaję się na tego mineral, i sama nie wiem, bo Bourjois jest dla mnie za ciemny i ten wydaje mi się też być.
__________________
Wymianka
Leora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 19:32   #1024
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Niezbyt wiedziałam, gdzie pójść z tym pytaniem, więc piszę tu. Well, od dłuższego czasu się przyglądam i stwierdziłam, że moja szyja jest ciemniejsza od reszty ciała i twarzy... to jest dla mnie conajmniej dziwne, bo szyje są zwykle jaśniejsze od reszty:S i jak się posmaruję jakimś podkładem dobranym do koloru cery(w zimie to jest np. Illa 115) to często sie od szyi odznacza i wtedy ludzie myślą, że podkład mam za jasny. Nie chcę przyciemniać twarzy bo czuję się z tym źle(jak to zabrzmiało). Co mam robić? Jakieś cudowne sposoby na rozjaśnienie?

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Leora Pokaż wiadomość
Quench, napisałaś, że używasz Maybelline Affinitone. Nie jest on zbyt ciemny? Czaję się na tego mineral, i sama nie wiem, bo Bourjois jest dla mnie za ciemny i ten wydaje mi się też być.
Wejdź na bloga quench, tam masz opisanego minerała.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 19:50   #1025
Pazuzu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 57
GG do Pazuzu
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Estee Lauder brytyjski się chwali,że wprowadził nowe odcienie dla DW.Nie mam aktualnie żadnego Boots'a w okolicy,więc zapytuję: widział ktoś,macał?Bo na stronie wygląda to tylko jakby dla najjaśniejszych pozamieniali nazwy,a za to wprowadzili dużo ciemniejszych:P Co do BB Gosh'a,to jak słowo daję,uciekajcie od niego,ciemnieje strasznie i robi się żółty (jestem co prawda przeczulona na tym punkcie,bo bardzo źle wyglądam w żółtych odcieniach,ale to już przesada).Do tego zapycha i się rozwarstwia niedopuszczalnie.MF Facefinity najjaśniejszy odcień w UK (jakieś tam Ivory pewnie,chyba,że to Warm Almond był,nie pamiętam,bo testowałam ostatnio kilka podkładów) jest oczywiście za ciemny (obecnie z braku laku używam Revlon CS Ivory dla skóry tłustej,ale mój kolorystyczny ideał to Dermacol 208).BB Sleek'a i w ogóle jego podkłady nie są dla bardzo bladych osób z pewnością,próbowałam się zaczaić ostatnio na ich podkład,ale najjaśniejszy jest bardzo ciemny.Jasny jest Rimmel Perfect Match w odcieniu light porcelain,tylko nie wiem,czy ten odcień jest w Pl,a dwa,że na KWC nie ma najlepszych recenzji,no i jeszcze się przymierzam do nowego Miss Sporty So Matte,bo odcień najjaśniejszy zdaje się być w przybliżeniu akceptowalny,ewentualnie gdyby jakoś zachwycał innymi przymiotami.to może bym nawet go kupiła i mieszała z jakąś bielą albo Dermacolem.Jeśli mnie w najbliższym czasie nie wyrzucą z Superdruga,to może porobię jakieś swatche czy cos.
__________________
"Bynajmniej" to nie to samo,co "przynajmniej". Jeśli "komEdogenny"=generuj ący zaskórniki,to "komOdogenny"=generuj ący komody?
Pazuzu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 20:46   #1026
stagnacja21
Raczkowanie
 
Avatar stagnacja21
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 169
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez stagnacja21 Pokaż wiadomość
Mam pytanie, testowała któraś z Was podkład Golden Rose fluid foundation nr 21?
Nie mogę nigdzie znaleźć swatchy. Wiecie może, czy jest on różowy?
Do jakich innych drogeryjnych podkładów można porównać jego kolor?
Obecnie używam Catrice Infinite Matt Make Up 010 i jest trochę za ciemny.
Jeśli któraś z Was się orientuje, to bardzo proszę o jakąś opinię, ponieważ rozważam kupno przez internet, bo nigdzie nie mogę go dostać stacjonarnie.
Pozdrawiam

Nikt się nie orientuje?
Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupiłam dzisiaj ten podkład
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...t-make-up.html
w najjaśniejszym odcieniu, bo podobno miał być jasny.. Jeżeli dla ludzi taki odcień jest jasny, to ja dziękuję bardzo . Nie wiem, czy to jest jakaś zmieniona formuła, czy to naprawdę według kobiet jest bardzo jasny odcień, ale to jest tragedia . Już nie wiem co robić, nigdy w życiu nie trafię z podkładem, na żaden kosmetyk nie wydałam tyle kasy, co na to . Możecie mi polecić COKOLWIEK, byle jasnego? Już naprawdę, mam gdzieś krycie, trwałość, tworzenie maski itp. Chcę żeby po prostu był JASNY

Miałam go dziś kupić, dobrze, że tego nie zrobiłam.
stagnacja21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 21:11   #1027
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez stagnacja21 Pokaż wiadomość
Nikt się nie orientuje?
To ten? https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=5014
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-04, 21:12   #1028
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

W sumie nałożyłam ten kobo na twarz i nie jest źle . Zobaczę jeszcze jutro w świetle dziennym. Ale wiecie co mnie zmyliło? Wylałam go trochę na kartkę, obok trochę catrice photo finish (który jest za ciemny) i to wyglądało jakby ten kobo był ciemniejszy . Spojrzałam po kilkunastu minutach, a tu co? Catrice potwornie ściemniał, kobo jest o wiele jaśniejszy . Więc w sumie nie wiem .
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 21:21   #1029
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupiłam dzisiaj ten podkład
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...t-make-up.html
w najjaśniejszym odcieniu, bo podobno miał być jasny.. Jeżeli dla ludzi taki odcień jest jasny, to ja dziękuję bardzo . Nie wiem, czy to jest jakaś zmieniona formuła, czy to naprawdę według kobiet jest bardzo jasny odcień, ale to jest tragedia . Już nie wiem co robić, nigdy w życiu nie trafię z podkładem, na żaden kosmetyk nie wydałam tyle kasy, co na to . Możecie mi polecić COKOLWIEK, byle jasnego? Już naprawdę, mam gdzieś krycie, trwałość, tworzenie maski itp. Chcę żeby po prostu był JASNY
Przecież tu się co i rusz przewijają nazwy jasnych i bardzo jasnych podkładów, więc o co pytasz?
Gadamy tu bez końca, bo żaden nie jest do końca dobry, ale skoro to nie ma znaczenia, to masz całkiem sporo możliwości, poczynając od Oriflame Very Me, na białej Illamasqua kończąc...
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 21:34   #1030
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Przecież tu się co i rusz przewijają nazwy jasnych i bardzo jasnych podkładów, więc o co pytasz?
Gadamy tu bez końca, bo żaden nie jest do końca dobry, ale skoro to nie ma znaczenia, to masz całkiem sporo możliwości, poczynając od Oriflame Very Me, na białej Illamasqua kończąc...
już sprostowałam

a pytałam dlatego, że czytałam wcześniej w internecie opinie m.in. o catrice czy kobo że są teoretycznie jasne a tak czy siak nie trafiłam z kolorem (chociaż teraz to nie wiem, jutro zobaczę), więc już nie wiem, może mam jakąś hardcorowo bladą cerę ?
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 21:38   #1031
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

A jaki podkład był ci dobry pod względem koloru?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-04, 21:43   #1032
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
A jaki podkład był ci dobry pod względem koloru?
No właśnie żaden . Od kiedy zaczęłam używać ciągle trafiam na za ciemne . Jedynymi za jasnymi w moim życiu to Dermacol 208 i Kobo IC 402 .

Dobra, nie będę tu już Wam mącić, może się okaże jutro, że ten Kobo jest ok i nie było tematu
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 21:46   #1033
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

A może pharmaceris kryjący? Z tego co pamiętam, jest troszkę ciemniejszy od IC.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 21:47   #1034
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Aa, to nie aż taki hardkor skoro istnieją za jasne dla ciebie podkłady jak już ktoś wyżej wspominał, spróbuj z Pharmacerisem.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 07:41   #1035
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

A ja się ciągle zastanawiam czy zamówić podkład Maybelline Whitestay czy Golden Rose.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 14:58   #1036
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

A ja coś mam a ja coś mam.... Próbkę podkładu Prestige jestem z siebie dumna bo nie liczyłam na to, że można będzie wziąć odlewkę. Cyknęłabym fotę ze swatchem ale jest już ciemno i nie wiem, czy w sztucznym świetle jest sens.
Jest gęsty, nawet bardzo, nie zauważyłam, żeby ściemniał na ręce, i jest bardzo jasny. Niestety, ma różowe podtony:/ ale moja skóra przyswaja sobie niektóre podkłady(np. CSa Ivory, nie odznaczał mi się), więc może i z tym będzie tak samo.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 15:34   #1037
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
A ja coś mam a ja coś mam.... Próbkę podkładu Prestige jestem z siebie dumna bo nie liczyłam na to, że można będzie wziąć odlewkę. Cyknęłabym fotę ze swatchem ale jest już ciemno i nie wiem, czy w sztucznym świetle jest sens.
Jest gęsty, nawet bardzo, nie zauważyłam, żeby ściemniał na ręce, i jest bardzo jasny. Niestety, ma różowe podtony:/ ale moja skóra przyswaja sobie niektóre podkłady(np. CSa Ivory, nie odznaczał mi się), więc może i z tym będzie tak samo.
To ja czekam na swatche i recenzję jak się będzie trzymał i zachowywał na buźce.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 16:26   #1038
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Aveqiu Pokaż wiadomość
Ja miałam podobną sytuację z korektorem Nyxa; tym w słoiczku. Teraz podobno słoiczki mają "nową formułę".
mi ten w słoiczku na początku służył. Alem to przez 2 tygodnie może? potem wróciłam do Dermacolu, który może dużo trwalszy nie był, ale chociaż lepiej krył. Teraz używam paletki korektorów z Catrice, idealna nie jest, ale podoba mi się to, że jest tyle kolorów (tylko, wiadomo, najciemniejszy beż nietknięty) i nie muszę wyciągać kilku słoiczków, które by mi się przydały, tylko wszystko mam w jednym

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Niezbyt wiedziałam, gdzie pójść z tym pytaniem, więc piszę tu. Well, od dłuższego czasu się przyglądam i stwierdziłam, że moja szyja jest ciemniejsza od reszty ciała i twarzy... to jest dla mnie conajmniej dziwne, bo szyje są zwykle jaśniejsze od reszty:S i jak się posmaruję jakimś podkładem dobranym do koloru cery(w zimie to jest np. Illa 115) to często sie od szyi odznacza i wtedy ludzie myślą, że podkład mam za jasny. Nie chcę przyciemniać twarzy bo czuję się z tym źle(jak to zabrzmiało). Co mam robić? Jakieś cudowne sposoby na rozjaśnienie?
ja tak kiedyś miałam, a potem pojawiły się naczynka... No i twarz też mi troche ściemniała. Ja myślę, że to zależy od tego, jak ci się w ciągu dnia ściera podkład Jak się ściera bardzo, zostawiłabym taki w kolorze skóry twarzy. Jak nie, to bym próbowała raczej zbliżyć trochę do koloru szyi
Ewentualnie - teraz jest zimno, możesz nosić na szyi jakąś chustkę czy apaszkę (ja zwykle noszę w szkole chociaż bandanę), wtedy tej różnicy siłą rzeczy widać nie będzie
Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
A ja coś mam a ja coś mam.... Próbkę podkładu Prestige jestem z siebie dumna bo nie liczyłam na to, że można będzie wziąć odlewkę. Cyknęłabym fotę ze swatchem ale jest już ciemno i nie wiem, czy w sztucznym świetle jest sens.
Jest gęsty, nawet bardzo, nie zauważyłam, żeby ściemniał na ręce, i jest bardzo jasny. Niestety, ma różowe podtony:/ ale moja skóra przyswaja sobie niektóre podkłady(np. CSa Ivory, nie odznaczał mi się), więc może i z tym będzie tak samo.
moja tak ma z NYXem mimo iż mam dość wyraźne (przynajmniej dla mnie) oliwkowe tony w skórze, to lepiej taki jasnoróżowy NYX na niej wygląda niż odcienie cieplejsze, cieplejsze odcienie różu, brzoskwinie, ciepłe żółcie czy pomarańcze. NYX jakoś tych oliwkowych tonów nie gasi tak bardzo. Dużo gorzej kolorystycznie wygląda nawet Revlon Buff (który czasem ciemnieje, czasem nie... ale tak czy inaczej, ma za ciepły jednak odcień) i używam go tylko dlatego ze jest najtrwalszy z tego co mam a jednak długie godziny spędzam w szkole
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 19:03   #1039
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
ja tak kiedyś miałam, a potem pojawiły się naczynka... No i twarz też mi troche ściemniała. Ja myślę, że to zależy od tego, jak ci się w ciągu dnia ściera podkład Jak się ściera bardzo, zostawiłabym taki w kolorze skóry twarzy. Jak nie, to bym próbowała raczej zbliżyć trochę do koloru szyi
Ewentualnie - teraz jest zimno, możesz nosić na szyi jakąś chustkę czy apaszkę (ja zwykle noszę w szkole chociaż bandanę), wtedy tej różnicy siłą rzeczy widać nie będzie
Kurde ale moja szyja jest jakaś taka... ciemna:P zresztą podkładu sobie pod nią nie dobiorę bo ma żółtawy odcień ale zimny. I z ziemistymi tonami. Dobra już nieważne

Matko jak ja się od makijażu odzwyczaiłam... Głupie, bo tylko niecałe dwa tygodnie chodziłam "goła" na codzień. Jak wytuszowałam rzęsy na Wszystkich Świętych(od święta tak ładniej zresztą mama mnie gnębiła, że wyglądam jak sierota itd:P) to non stop się drapałam, ciągle coś "uwierało", przeszkadzało... No szok:P
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 15:16   #1040
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Obiecany swatch.
Niestety jakość zdjęcia jest delikatnie mówiąc beznadziejna, bo aparat mam słaby, mierne światło(a raczej jego brak), w dodatku musiałam sporo zmniejszyć zdjęcie, żeby mój szanowny internet raczył je załadować

A więc moje pierwsze wrażenie po Prestige'u: użyłam pod niego wygładzająco-rozświetlającej bazy z Daxa. Konsystencja gęsta, wręcz tępa ale rozprowadza się w miarę ślisko. Daje satynowy efekt, taki półmat. Po mniej więcej dwóch godzinach zaczyna się trochę błyszczeć i przeokropnie mi się zwarzył na brodzie i w okolicy ust(haczyk jest taki, że właśnie tam nałożyłam go nieco więcej, więc to prawdopodobnie przez to:/). Kolor różowawy ale do zniesienia. Ogólnie przyjemny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020879.jpg (21,7 KB, 84 załadowań)
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 15:38   #1041
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Obiecany swatch.
Niestety jakość zdjęcia jest delikatnie mówiąc beznadziejna, bo aparat mam słaby, mierne światło(a raczej jego brak), w dodatku musiałam sporo zmniejszyć zdjęcie, żeby mój szanowny internet raczył je załadować

A więc moje pierwsze wrażenie po Prestige'u: użyłam pod niego wygładzająco-rozświetlającej bazy z Daxa. Konsystencja gęsta, wręcz tępa ale rozprowadza się w miarę ślisko. Daje satynowy efekt, taki półmat. Po mniej więcej dwóch godzinach zaczyna się trochę błyszczeć i przeokropnie mi się zwarzył na brodzie i w okolicy ust(haczyk jest taki, że właśnie tam nałożyłam go nieco więcej, więc to prawdopodobnie przez to:/). Kolor różowawy ale do zniesienia. Ogólnie przyjemny.
Kusisz, kusisz.
Ja dziś dostałam próbkę La Roche Posay Unifiance Creme i od razu się nim wymazałam.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 15:47   #1042
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Nie bij! zapomniałam wspomnieć, że podkreśla gdzieniegdzie skórki.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 15:49   #1043
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Pełna nadziei poszłam wymacać BB Cream Sleeka - o ja naiwna.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 16:04   #1044
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ja mam już dość BB kremów... W każdym mi coś nie odpowiada
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 16:08   #1045
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Mnie kilka BB zapchało i sobie odpuściłam.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 16:20   #1046
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

On ma świetne recenzje (to znaczy wątpię, żeby miał cokolwiek wspólnego z kremem BB, ot, podkład). Ale i tak... ciemny jak cholera. :/
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 17:27   #1047
Pazuzu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 57
GG do Pazuzu
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

BB Rimmel'a też ciemny...co najmniej na poziomie 2 czy nawet 3 z rzędu koloru Healthy Mix,tak na moje oko.(odcień :"jasny" oczywiście).
__________________
"Bynajmniej" to nie to samo,co "przynajmniej". Jeśli "komEdogenny"=generuj ący zaskórniki,to "komOdogenny"=generuj ący komody?
Pazuzu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 12:52   #1048
Pazuzu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 57
GG do Pazuzu
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

A kurczę,Sleek ma jeszcze 2 odcienie,których nie ma w sklepach oczywiście,bo wszystko się zaczyna od White Rose,a na stronie jest jeszcze Linen i Oyster.
http://www.sleekmakeup.com/face/bases/new-skin-revive
Zastanawiam się,czy jest nadzieja,skoro Oyster wygląda tak (chyba jedyna recenzja,jaką do tej pory znalazłam) http://www.donotrefreeze.com/2011/05...in-revive.html .
__________________
"Bynajmniej" to nie to samo,co "przynajmniej". Jeśli "komEdogenny"=generuj ący zaskórniki,to "komOdogenny"=generuj ący komody?
Pazuzu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 12:53   #1049
Banshee666
Raczkowanie
 
Avatar Banshee666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 483
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Hej dziewczyny możecie polecić mi podkład bez różowych tonów najlepiej, neutralny lub z małą domieszką żółci? w kolorze FMowego alabastera lub jaśniejszym dostęp do podkładów mam raczej tylko online (ew. sephora, douglas etc. ale zazwyczaj i tak zamawiam z all/ebay jak jest taniej).
Po fm'owym świeciłam się jak choinka.. chciałam wypróbować MAP ale poza folaroni znaleźć nie mogłam i nie produkują chyba dużej butli w tym najjaśniejszym (jeszcze nie białym) odcieniu. A może coś z drogeryjnych, np gosh? jestem już trochę zdesperowana bo zostałam prawie bez podkładu, mogą być także mineralne
Banshee666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 11:59   #1050
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Mam problem. Sprawiłam sobie podkład Kobo w kompakcie i nie wiem jak, na co i czym go nakładać. Dziś nałożyłam go taką jajowatą gąbką na nawilżającą bazę MAPa i nie dość, że strasznie go bylo czuć na twarzy to jeszcze mi się zwarzył i był bardzo widoczny. Myślałam nad jakimś pędzlem ale nie wiem.... Jakieś sugestie?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-02 22:38:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.