Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-30, 18:39   #2491
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
I kolejna kusicielka


Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Gratuluje pięknych zakupów i klijknięć na p&r

ja tym razem nic z p&r nie wziełam, jestem z siebie dumna
gdtby był balsam/masło hipo to bym popłyneła... :d
Z Twoimi zapasami to sie nie dziwie

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
staram sie zamawiac tak na styk zeby nie placic cla, ale ze cos czesto zamawiam nie tylko dla siebie to juz mnie znaja doskonale kiedys dostalam wezwanie do zaplacenia cla takie im pismo wysmarowalam, ze mnie pozniej jeszcze przepraszali
Co im napisalas?

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Cześć. Mam problem. Pomożecie?

Znalazłam już idealny krem do mojej suchej skóry (masło do ciała Love2MIX macadamia i shea ) ale za nic nie mogę znaleźc czegoś odpowiedniego do twarzy Mam strasznie suchą, wrażliwą, naczynkową i alergiczną skórę, którą łatwo zapchać (full wypas ) Próbowałam wielu marek, począwszy od Dr. Scheller przez A'kin, Weleda, AA Eco i wiele innych. Żaden nie jest w stanie nawilżyć mojej skóry na długo. Nie skusiłam się jeszcze na John Masters Organics ze względu na zbyt wysoką cenę... Myślę, że mogłabym wydać na krem tak do 70zł.

Może mogłybyście coś mi doradzić? Byłabym baardzo wdzięczna
Moj kremowy ideal to Neal's Yard Power Berry. Nie wiem czy dostepny w PL. I wspomniany juz filtr JMO A ta promocja juz wisi od dluzszego czasu Od wrzesnia przynajmniej

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
a propos konca swiata to bylam w kadrach zapytac czy wraz z listopadowa wyplata beda wyplacac ewkwiwalent za niewykorzytany urlop oraz 20 przepracowanych dni w grudniu patrzyly na mnie jak na ufo :brzyda l: ale mialam z nich ubaw dziewczyny nie maja za grosz poczucia humoru
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 19:00   #2492
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Laski koło mnie w Reducie rocznica otwarcia Mario - ponoć jakieś super oferty mają być...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 19:44   #2493
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Laski koło mnie w Reducie rocznica otwarcia Mario - ponoć jakieś super oferty mają być...
to koniecznie zajrzyj i daj znać
ja najbardziej czekam na obs...ane phenome

Laski, wczorajsze próby henną totalnie nieudane, bo nie mam śladu jakiegokolwiek koloru ... Dzisiaj kolejna próba.

zaraz przejrzę wcześniejsze posty i poodpowiadam, bo coś do mnie pisałyście, ale nie zdążyłam nadrobić

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2012-11-30 o 20:01
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 08:57   #2494
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

nadrobiłam was po łebkach, lub jak wolicie - przeleciałam was

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Cześć. Mam problem. Pomożecie?

Znalazłam już idealny krem do mojej suchej skóry (masło do ciała Love2MIX macadamia i shea ) ale za nic nie mogę znaleźc czegoś odpowiedniego do twarzy Mam strasznie suchą, wrażliwą, naczynkową i alergiczną skórę, którą łatwo zapchać (full wypas ) Próbowałam wielu marek, począwszy od Dr. Scheller przez A'kin, Weleda, AA Eco i wiele innych. Żaden nie jest w stanie nawilżyć mojej skóry na długo. Nie skusiłam się jeszcze na John Masters Organics ze względu na zbyt wysoką cenę... Myślę, że mogłabym wydać na krem tak do 70zł.

Może mogłybyście coś mi doradzić? Byłabym baardzo wdzięczna
tak jak natkaa ci poradziła, skuś się na próbki kremu na dzień z różą i morelą JMO - próbki dziewczyny zamawiają za 2zł/sztuka, ja tak się do niektórych produktów przekonałam i nie żałuję wydanej kasiurki!

no i ta promocja na filtr, jak długo by ona tam nie była - za tą cenę trza brać! to naprawdę świetne smarowidło 2w1, bo masz ochronę i pielęgnację. w razie niedostatecznego nawilżenia pod filtr możesz jeszcze coś nawilżającego sobie trzasnąć

no i jeszcze mi przychodzi do głowy pielęgnacja hauschki. miałaś ich próbki? można kupić zestaw i sobie sprawdzić, co pasi od razu. a przy regularności i odpowiednim traktowaniu skóry wszystko się po czasie normuje

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
polecacie jakis szampon leczniczy (naturalny) w dzialaniu podobny do nizoralu?

jutro DDD i wlasnie mysle, czego potrzebuje .
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
a może to
http://www.matique.pl/pl/khadi-przec...neem_1122.html
tylko ostrzegam - nie pachnie zbyt ładnie

lub to
http://www.greenline-sklep.pl/p/58/3...ja-wlosow.html
cloche go miała, ją możesz podpytać o działanie

DDD jest 3.12
taaaak, ten drugi miałam (i zamawiam dzisiaj kolejną butlę ). ja nie wiem, czy mój skalp taki przewrażliwiony już na wszystko - większość szamponów po tygodniu używania już jednak powoduje lekkie swędzenie. a to cudo mogę stosować spokojnie codziennie i trzymać nawet parę minut na łbie - i nic nie swędzi tylko technikę mycia trzeba sobie opanować, bo on nie ma zbyt mocnych detergentów i nie będzie się pienił jak te z chociażby ALS lub MLS
Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
ten jest zabójcą na łupież\przetestowan y na koleżankach
http://bioarp.pl/pl/p/Szampon-ziolow...iwlupiezowy/33
ma dużo fajnych wyciągów ziołowych, za tą cenę na pewno godny wypróbowania! jak by jednak się nie spisał, to przypuszczałabym, że to przez MLS, wtedy trzaby spróbować z i+m
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 09:10   #2495
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
poszukam w domu czy je jeszcze mam


podobno wcierki ziolowe tez dobrze dzialaja na lupiez
hehe zawsze walcze o swoje z "urzedasami" tak trzeba bo inaczej wleza na glowe
a propos konca swiata to bylam w kadrach zapytac czy wraz z listopadowa wyplata beda wyplacac ewkwiwalent za niewykorzytany urlop oraz 20 przepracowanych dni w grudniu patrzyly na mnie jak na ufo :brzyda l: ale mialam z nich ubaw dziewczyny nie maja za grosz poczucia humoru
nie masz litości dla biednych kadrowych
ja wiem, że wcierki działaja na łupiez, chodziło mi o to, że u nas w domu jednak nizoral wygrał szybkością i skutecznoscią - taka brutalna prawda się objawiła swojego czasu.....
Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość

ten jest zabójcą na łupież\przetestowan y na koleżankach
http://bioarp.pl/pl/p/Szampon-ziolow...iwlupiezowy/33
ooooo to następnym razem tym będę mame męczyła

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
to koniecznie zajrzyj i daj znać
ja najbardziej czekam na obs...ane phenome

Laski, wczorajsze próby henną totalnie nieudane, bo nie mam śladu jakiegokolwiek koloru ... Dzisiaj kolejna próba.

zaraz przejrzę wcześniejsze posty i poodpowiadam, bo coś do mnie pisałyście, ale nie zdążyłam nadrobić
A może wyszedł po prostu kolor bardzo zbliżony do naturalnego? Czy całkiem nic?
Robiłas zgodnie z instrukcją?
Phenome chyba wczoraj miało -40%........
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 09:18   #2496
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A może wyszedł po prostu kolor bardzo zbliżony do naturalnego? Czy całkiem nic?
Robiłas zgodnie z instrukcją?
Phenome chyba wczoraj miało -40%........
zupełnie NIC, druga próbka też... czy to możliwe, że moje henna jest jakaś przeterminowana? Po otrzymaniu paczuszki nie trzymałam jej w lodówce, jak przeczytałam u Margo, czy to jej mogło zaszkodzić (miałam ją tydzień około)?

Jak to -40%!!!!!!!!!!!!! Gdzie?
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 09:39   #2497
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
zupełnie NIC, druga próbka też... czy to możliwe, że moje henna jest jakaś przeterminowana? Po otrzymaniu paczuszki nie trzymałam jej w lodówce, jak przeczytałam u Margo, czy to jej mogło zaszkodzić (miałam ją tydzień około)?

Jak to -40%!!!!!!!!!!!!! Gdzie?
ee tam, na pewno nic się nie przeterminowało... bez przesady raczej masz po prostu piękny naturalny kolor włosów, niczym farbowany a robiłaś kiedyś już inną henną? ja pierwsze próby miałam z czerwonym prochem lata temu, łapało bezbłędnie mimo wtedy używanych silikonowych odżywek itp...
------------------
aaaaa, a propos jeszcze przeciwłupieżowych wcierek - jak już kombinować, to najlepiej z takimi nie na alkoholu. a przynajmniej nie głównie z alkoholem. capitavit na przykład zbyt alkoholowy jest i częściej jak raz na tydzień to nie dam rady...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-01, 09:41   #2498
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
zupełnie NIC, druga próbka też... czy to możliwe, że moje henna jest jakaś przeterminowana? Po otrzymaniu paczuszki nie trzymałam jej w lodówce, jak przeczytałam u Margo, czy to jej mogło zaszkodzić (miałam ją tydzień około)?

Jak to -40%!!!!!!!!!!!!! Gdzie?
moim zdaniem nie mogło jej zaszkodzic. może faktycznie było z nią coś nie tak... trudno powiedzieć. Nie wiem.
-40% było wczoraj. Dostałam smsa - 30 listopada -40% na wszystko w godz. 9-22. Dzisiaj go przecztałam
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 11:39   #2499
natalkao
Przyczajenie
 
Avatar natalkao
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

hej dziewczyny, mogłybyście polecić jakiś nietłusty krem natłuszczający na zimę z dobrym składem? ja jeszcze się tak na tym nie znam, ale Wy to ekspertki
natalkao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 13:19   #2500
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Dziewczyny, która się orientuje gdzie najtaniej podczas DDD będzie można kupić wcierkę JMO do włosów, tą wzmacniającą? Znów mi się wykańcza, a działa.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 14:14   #2501
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
Ło matko jadzia-jadzia a chciałam dobrze
mi Kuomaye nie kołtuni wcale a wcale, ale ja mam teraz już dzięki olejowaniu dość odżywione włosy
wydaje mi się że dobrym przejściem z marketowych na naturalne szampony i odżywki będzie coś z tych na zmrożonej wodzie Babuszki Agafii bo są właśnie tak pomiędzy
ale daj jeszcze szansę też tej odżywce Urtekram
ja mam tak że coś dopiero po jakimś czasie okazuje się idealne właśnie
:-* Kochana, wiem, że chciałaś dobrze i wcale zła nie jestem Szampon tak czy siak zuzyłam, bo "natura" z pewnością włosom nie zaszkodzi Na razie wykończę to co mam (a mam jeszcze trochę tych "marketowych" i "sephorowych") i kupię coś jeszcze. Na razie potestuję sobie różna różności i pewnie znajdę "ten jedyny"



Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja tak miałam po jasonie lawendowym
widac każdy ma swojego szamponowego "jasona"
Taaaa Ale to przynajmniej taki "naturalny" kołtun




Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Jadzia_jadzia, twoje próbaski też doszły. Dziękuję Moje pewnie dziś dojdą bo wysłałam w środę po południu. Jak obsługujesz to czarne mydło?
Ja nawilżam twarz wodą, a później wkładam łapkę do mydła, wybieram odrobinę tego "glutka" i moczę to nieznacznie. Pocieram w rękach, żeby lekko spienić, i tym myję twarz Podobno nie powinno się wkładać mokrej łapki do mydła, tylko suchą, więc trochę z tym roboty. Po nałożeniu na twarz trzymam chwilkę a później spłukuję


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
moim zdaniem nie mogło jej zaszkodzic. może faktycznie było z nią coś nie tak... trudno powiedzieć. Nie wiem.
-40% było wczoraj. Dostałam smsa - 30 listopada -40% na wszystko w godz. 9-22. Dzisiaj go przecztałam
Ożesz łajdaki jakie..a ja taka w nich zakochana
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-01, 15:06   #2502
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość



Ożesz łajdaki jakie..a ja taka w nich zakochana
łajdaki
ja tez ich lubie, ale i tak nie mogłabym wczoraj pójść, więc może i dobrze, że dopiero dzis przeczytałam - tylko bym się zdenerwowała...... a tak to po sprawie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 19:20   #2503
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Dziewczyny, mam do Was pytanie dotyczące maseł do ciała P&R, które byście bardziej poleciły: bogate masło Home Spa czy też masło z linii hipoalergicznej. Które z nich szybciej się wchłania?
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 19:22   #2504
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
łajdaki
ja tez ich lubie, ale i tak nie mogłabym wczoraj pójść, więc może i dobrze, że dopiero dzis przeczytałam - tylko bym się zdenerwowała...... a tak to po sprawie
Nie ma tego złego. Poczekamy, może czymś nas jeszcze zaskoczą. Ja bym chciała, żeby w sklepie internetowym dostępne były zniżki, bo najbliższy Phenome mam w Wawie (170 km) i choć często tam jestem, to wątpię w to, abym tak przypadkiem na promocję trafiła. Myślę, że to był dopiero przedsmak prawdziwej przyjemności
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 20:02   #2505
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
prawda


Efcia oplulam monitor
Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------



ten jest zabójcą na łupież\przetestowan y na koleżankach
http://bioarp.pl/pl/p/Szampon-ziolow...iwlupiezowy/33
Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość




Z Twoimi zapasami to sie nie dziwie



Co im napisalas?



Moj kremowy ideal to Neal's Yard Power Berry. Nie wiem czy dostepny w PL. I wspomniany juz filtr JMO A ta promocja juz wisi od dluzszego czasu Od wrzesnia przynajmniej

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------



ciesze sie, ze wam sie podobal zart sytuacyjny swoja droga to u mnie w pracy zawsze jest wesolo dom wariatoww sumie ze mna to chyba "normlane"
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
nie masz litości dla biednych kadrowych
ja wiem, że wcierki działaja na łupiez, chodziło mi o to, że u nas w domu jednak nizoral wygrał szybkością i skutecznoscią - taka brutalna prawda się objawiła swojego czasu.....
hehe ano nie mam nie przepadamy za soba za bardzo wiec czasem trzeba sobie z nich pozartowac
Co do wcierek to ja tylko ze slyszenia mam takie info, na szczescie z lupiezem nie mamy problemow Jednak chemia to chemia czasem najskuteczniejsza jest
W telegraficznym skrocie jesli chodzi o sytuacje z celnym to niefortunnie zdarzylo sie, ze na poczte w jednym czasie trafily 3 przesylki : mineraly w ilosci 6 szt podkladow bielizna z VS i iherb wiec losie mysleli, ze maja doczynienia z jakims laikiem zsumowali mi zakupy pieknie wyliczyli clo oraz poinformowali, ze ze wzgledu na dosc czesta dostawe paczek z zagranicy jest podejrzenie, ze handluje tymze towarem
Wiec wysmarowalam pismo podparte przepisami dot cla oraz informacje, ze zakupione produkty sa do uzytku osobistego a jesli maja ochote zobaczyc co jest w paczkach to wyrazam zgode na ich otwarcie tyle wstarczylo, zeby paczuszki 2 dni pozniej byly u mnie bez cla oraz pismem przepraszajacym
Zamawial ktos juz cos w ramach ddd niby na matique pisze, ze mozna zamawiac juz w ramach ddd ale opcja darmowej dostawy u mnie nieaktywna
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 20:12   #2506
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość

W telegraficznym skrocie jesli chodzi o sytuacje z celnym to niefortunnie zdarzylo sie, ze na poczte w jednym czasie trafily 3 przesylki : mineraly w ilosci 6 szt podkladow bielizna z VS i iherb wiec losie mysleli, ze maja doczynienia z jakims laikiem zsumowali mi zakupy pieknie wyliczyli clo oraz poinformowali, ze ze wzgledu na dosc czesta dostawe paczek z zagranicy jest podejrzenie, ze handluje tymze towarem
Wiec wysmarowalam pismo podparte przepisami dot cla oraz informacje, ze zakupione produkty sa do uzytku osobistego a jesli maja ochote zobaczyc co jest w paczkach to wyrazam zgode na ich otwarcie tyle wstarczylo, zeby paczuszki 2 dni pozniej byly u mnie bez cla oraz pismem przepraszajacym
Zamawial ktos juz cos w ramach ddd niby na matique pisze, ze mozna zamawiac juz w ramach ddd ale opcja darmowej dostawy u mnie nieaktywna
Buractwo, do wszystkiego sie przyczepia Brawo
Jak, jak? Choruje na takie jedno bikini,a nie mam nikogo zaufanego w USA:/
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 20:33   #2507
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Zamawial ktos juz cos w ramach ddd niby na matique pisze, ze mozna zamawiac juz w ramach ddd ale opcja darmowej dostawy u mnie nieaktywna
Hm..ja też właśnie szeperałam, do koszyka pododawałam...i u mnie to samo. Nie wiem, czy ryzykować i przelać im na konto bez kosztów przesyłki czy poczekać do 3. 12.
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 20:53   #2508
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
a co będziesz mieć z Pukka?
z Pukka będę mieć zestaw próbek i to myjadło polecane przez Margo

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
pokaż pokaż
TUTAJ, o kosmetykach bloguję na razie tylko wizażowo, swojego bloga mam o czym innym

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
a propos konca swiata to bylam w kadrach zapytac czy wraz z listopadowa wyplata beda wyplacac ewkwiwalent za niewykorzytany urlop oraz 20 przepracowanych dni w grudniu patrzyly na mnie jak na ufo :brzyda l: ale mialam z nich ubaw dziewczyny nie maja za grosz poczucia humoru
swój człowiek z Ciebie

W Phenome ubiję kogoś za marketing i stosunek do Klienta, ja tak czekałam na to -40% napisałam do nich wściekła, że skoro się zgadzam na przetwarzanie danych osobowych i przesyłanie drogą sms'ową i elektroniczną informacji o charakterze marketingowym TO NIECH MI JE $#%y^$#$ WYSYŁAJĄ!!!!!!

A dla tych, które zainteresowane są losami mojej henny, to wzięłam za dużo Noir i mam czarno-zielone trzymałam 4 godziny, myłam chyba 10 razy (w sensie wodą) i nadal są tłuste Jutro się jeszcze obejrzę w świetle dziennym, czy mogę pójść do pracy (mąż mówi, że ładnie, ale nie wiem, czy nie chce po prostu mieć kłopotów )
Ta zielonkawość jak długo może się utrzymywać?
ha, ale niezrażona i tak za jakiś czas sobie zamówię na Lush'u UK dwie tabliczki
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 21:05   #2509
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
W Phenome ubiję kogoś za marketing i stosunek do Klienta, ja tak czekałam na to -40% napisałam do nich wściekła, że skoro się zgadzam na przetwarzanie danych osobowych i przesyłanie drogą sms'ową i elektroniczną informacji o charakterze marketingowym TO NIECH MI JE $#%y^$#$ WYSYŁAJĄ!!!!!!
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-01, 21:15   #2510
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Buractwo, do wszystkiego sie przyczepia Brawo
Jak, jak? Choruje na takie jedno bikini,a nie mam nikogo zaufanego w USA:/
zamawialam normalnie na stornie VS

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Hm..ja też właśnie szeperałam, do koszyka pododawałam...i u mnie to samo. Nie wiem, czy ryzykować i przelać im na konto bez kosztów przesyłki czy poczekać do 3. 12.
no ja sie wstrzymam w sumie glinke logony tylko potrzebuje

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
z Pukka będę mieć zestaw próbek i to myjadło polecane przez Margo



TUTAJ, o kosmetykach bloguję na razie tylko wizażowo, swojego bloga mam o czym innym



swój człowiek z Ciebie
tez nie przepadasz za kadrami??

Odkrylam u siebie sklep z eko kosmetykami jest dr hauschka, herbatki z pukka i wiele innych
Jak wykoncze moje zapasy deo to moze sie skusze na hauschke albo eco cometics polecane przez mhm0808
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 22:47   #2511
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
zamawialam normalnie na stornie VS
O cholera! I oni maja wysylke do PL? A ja nie wiedzialam

Edit: juz doczytalam, to mozliwe od maja b.r. Tylko te 28 dol za przesylke mnie toche ostudzilo

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2012-12-01 o 22:51
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 10:49   #2512
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Wg mnie oba wchlaniaja sie jednakowo szybko, nie widze roznicy w dzialaniu. Skora jest nawilzona i aksamitna.

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do Was pytanie dotyczące maseł do ciała P&R, które byście bardziej poleciły: bogate masło Home Spa czy też masło z linii hipoalergicznej. Które z nich szybciej się wchłania?
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 10:54   #2513
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
Wg mnie oba wchlaniaja sie jednakowo szybko, nie widze roznicy w dzialaniu. Skora jest nawilzona i aksamitna.

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------




__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 11:38   #2514
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
tak jak natkaa ci poradziła, skuś się na próbki kremu na dzień z różą i morelą JMO - próbki dziewczyny zamawiają za 2zł/sztuka, ja tak się do niektórych produktów przekonałam i nie żałuję wydanej kasiurki!

no i ta promocja na filtr, jak długo by ona tam nie była - za tą cenę trza brać! to naprawdę świetne smarowidło 2w1, bo masz ochronę i pielęgnację. w razie niedostatecznego nawilżenia pod filtr możesz jeszcze coś nawilżającego sobie trzasnąć

no i jeszcze mi przychodzi do głowy pielęgnacja hauschki. miałaś ich próbki? można kupić zestaw i sobie sprawdzić, co pasi od razu. a przy regularności i odpowiednim traktowaniu skóry wszystko się po czasie normuje
Dziękuję za odpowiedź

Nie miałam nigdy próbek Hauschki.
Jest jakaś strona gdzie można zamówić próbki Hauschki i JMO? Wolałabym nie płacić 2 razy za przesyłkę.
A ten filtr kusi mnie coraz bardziej...
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 11:47   #2515
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź

Nie miałam nigdy próbek Hauschki.
Jest jakaś strona gdzie można zamówić próbki Hauschki i JMO? Wolałabym nie płacić 2 razy za przesyłkę.
A ten filtr kusi mnie coraz bardziej...
http://www.zdrowekosmetyki.com.pl/in...ort=20a&page=3
tu masz hauszkowe próbaski, sklep bierze udział w DDD
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 12:09   #2516
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
http://www.zdrowekosmetyki.com.pl/in...ort=20a&page=3
tu masz hauszkowe próbaski, sklep bierze udział w DDD
A co z Hauschki polecacie? Krem z płatków róży?
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 12:35   #2517
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź

Nie miałam nigdy próbek Hauschki.
Jest jakaś strona gdzie można zamówić próbki Hauschki i JMO? Wolałabym nie płacić 2 razy za przesyłkę.
A ten filtr kusi mnie coraz bardziej...
hauschkę może ci się udać dorwać stacjonarnie - na przykład w większych aptekach albo chociażby w douglasie
jeśli byś znalazła taki zestaw: http://www.drhauschka.info.pl/produk...egnacja-twarzy to tam są różne próbki, ale chyba najlepiej celować w krem z płatków róży. ewentualnie też lekki krem z płatków róży? nie wiem, niech się suchary wypowiedzą lepiej
ale może zobaczysz kilka ciekawych rzeczy do wypróbowania w sklepie podanym przez promolcię, jutro jest dzień darmowej dostawy i ten sklep bierze udział
próbki JMO to chyba tylko na polskiej stronie JMO można dziewczyny czasem zamawiają większe pakiety próbek, bo taniej wychodzi
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 12:52   #2518
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
hauschkę może ci się udać dorwać stacjonarnie - na przykład w większych aptekach albo chociażby w douglasie
jeśli byś znalazła taki zestaw: http://www.drhauschka.info.pl/produk...egnacja-twarzy to tam są różne próbki, ale chyba najlepiej celować w krem z płatków róży. ewentualnie też lekki krem z płatków róży? nie wiem, niech się suchary wypowiedzą lepiej
ale może zobaczysz kilka ciekawych rzeczy do wypróbowania w sklepie podanym przez promolcię, jutro jest dzień darmowej dostawy i ten sklep bierze udział
próbki JMO to chyba tylko na polskiej stronie JMO można dziewczyny czasem zamawiają większe pakiety próbek, bo taniej wychodzi
Zamówię sobie jutro próbkę tego kremu z płatków róży i olejku do twarzy.
Zamówię też kilka próbek JMO na Naturnika.pl

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Właśnie nakilkałam... w sumie 30 próbek JMO
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 13:10   #2519
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez natalkao Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, mogłybyście polecić jakiś nietłusty krem natłuszczający na zimę z dobrym składem? ja jeszcze się tak na tym nie znam, ale Wy to ekspertki
ja nie znam nietłustego kremu natłuszczającego .
mi się wydawało, że wszystkie natłuszczające są ....tłuste.... bo są natłuszczające....
Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość

A dla tych, które zainteresowane są losami mojej henny, to wzięłam za dużo Noir i mam czarno-zielone trzymałam 4 godziny, myłam chyba 10 razy (w sensie wodą) i nadal są tłuste Jutro się jeszcze obejrzę w świetle dziennym, czy mogę pójść do pracy (mąż mówi, że ładnie, ale nie wiem, czy nie chce po prostu mieć kłopotów )
Ta zielonkawość jak długo może się utrzymywać?
ha, ale niezrażona i tak za jakiś czas sobie zamówię na Lush'u UK dwie tabliczki
zieleń chyba wychodzi wtedy, jak od użycia farby chemicznej minęło zbyt mało czasu
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 13:34   #2520
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość

Edit: juz doczytalam, to mozliwe od maja b.r. Tylko te 28 dol za przesylke mnie toche ostudzilo
Na pewno było możliwe dużo dawniej, zbiorowe zamówienia na wizażu z VS funkcjonują już dobre parę lat

Kompletuję zamówienie z iherb i Silknaturals dla siebie, czy ktoś z Warszawy coś?
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.