Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy' - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-04, 10:38   #3631
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Dziewczyny, mam do Was ogromna prośbę. Wypadła mi nagła sesja w piątek, niestety nie mam jeszcze podkładów MAP i Kryolan, w związku z tym potrzebuję czegoś na szybko z drogeryjnej kolorówki. Mogłyście poradzić, jaki produkt się sprawdzi? Czy match perfection Rimmel będzie ok? Ewentualnie czy mogę zmieszać jakiś podkład z dermacolem dla zwiększenia krycia? Dodam, że wolałabym nie inwestować dużej sumy, bo to awaryjna sytuacja i oczekuję wyżej wymienionych podkładów, a jakbym zamówiła coś przez internet, obawiam się, że nie zdąży mi dojść.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 10:43   #3632
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do Was ogromna prośbę. Wypadła mi nagła sesja w piątek, niestety nie mam jeszcze podkładów MAP i Kryolan, w związku z tym potrzebuję czegoś na szybko z drogeryjnej kolorówki. Mogłyście poradzić, jaki produkt się sprawdzi? Czy match perfection Rimmel będzie ok? Ewentualnie czy mogę zmieszać jakiś podkład z dermacolem dla zwiększenia krycia? Dodam, że wolałabym nie inwestować dużej sumy, bo to awaryjna sytuacja i oczekuję wyżej wymienionych podkładów, a jakbym zamówiła coś przez internet, obawiam się, że nie zdąży mi dojść.
Dermakol powinien dać radę. Musisz jednak przypilnować porządnego zapudrowania. Lubi zabłysnąć
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 11:07   #3633
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dermakol powinien dać radę. Musisz jednak przypilnować porządnego zapudrowania. Lubi zabłysnąć
Anti shine Kryolana powinien dać radę..? Mam jeszcze setting powder Mehron i Ben nye luxury powder.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 11:16   #3634
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Anti shine Kryolana powinien dać radę..? Mam jeszcze setting powder Mehron i Ben nye luxury powder.
...
BenNye i Mehron lepsze,antishine zostawia taką powłoke dziwnie odbijająca światło,tak jak większosc pudrów ryżowych
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 11:20   #3635
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
BenNye i Mehron lepsze,antishine zostawia taką powłoke dziwnie odbijająca światło,tak jak większosc pudrów ryżowych
anti shine daje efekt matu, więc do zdjęć chyba lepszy
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 11:24   #3636
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
anti shine daje efekt matu, więc do zdjęć chyba lepszy
...
matu jak matu...dla mnie nie daje takiego matu jak lubie,pozostawia jakby trzeszczącą poswiate...Ben nye jednak wygrywa.zresztą do zdięc cera nie musi byc matowa jak tynk.w tym wypadku chodziło raczej o dobicie dermacolu żeby sie nie wybłyszczał.
a z takich drogeryjnych rzeczy,które lubię i ładnie wychodza na zdięciach to moge polecic krem bb z Garniera do skóry mieszanej/tłustej...<chuda tubka> oczywiście kolory można nieco stuningować.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 17:55   #3637
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
BenNye i Mehron lepsze,antishine zostawia taką powłoke dziwnie odbijająca światło,tak jak większosc pudrów ryżowych
A próbowałaś z bambusem BU? Mam też troche kosmetyków mineralnych do własnego użytku, może któryś będzie ok.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-04, 18:00   #3638
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
A próbowałaś z bambusem BU? Mam też troche kosmetyków mineralnych do własnego użytku, może któryś będzie ok.
...
jasne,bambus zostawia podobne wrażenie na skórze...może poprostu rozbestwiłam się bardzo dobrymi pudrami i nie ma już powrotu od nich
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 19:09   #3639
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
jasne,bambus zostawia podobne wrażenie na skórze...może poprostu rozbestwiłam się bardzo dobrymi pudrami i nie ma już powrotu od nich
A jakie możesz polecić [tak na przyszłość]?
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 19:49   #3640
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
A jakie możesz polecić [tak na przyszłość]?
...
z tych profesjonalnych to jednak BenNye-seria Luxury,Guerlain,Shiseido, LaPrarie,T.Leclerc
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 20:18   #3641
kobri
Rozeznanie
 
Avatar kobri
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 949
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Hejoo... wracam po jakimś czasie do łask wizażowych... chciałabym zacząć kompletować swój własny kufer i rozpocząć podbój... tylko nie wiem dokładnie od czego zacząć... Począwszy od cieni, chciałam kupić parę paletek kryolana "5" na all chodzą po 60 zł, mam już jedną, mianowicie "santiago" jestem tak zadowolona średnio na jeża, jest ok, ale coś mi nie gra nie wiem, czy inwestować jednak w ingloty, czy coś innego polecacie na początek? Bo co do cieni Inglot zależy od koloru taka jakość, przynajmniej z doświadczenia to wiem, może Glazel?Albo nawet Sleek? Sama już nie wiem, największą chrapkę mam na MAPy ale wiadomo... $$$
__________________

kobri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-04, 21:07   #3642
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Potrzebuje cienie w kremie - co polecacie?
Zalezy mi na fakturze takiej jak ze zdjecia w zalaczniku - taki metaliczny, nieco jakby mokry efekt. Kolory - bordo, granat, szmaragdowa zielen, ciemny fiolet. W co celowac? Rozwazalam Aqua Cream MUFE, kremowe cienie Benefita - co jeszcze wchodzi w gre? MACowe paint poty dadza taki efekt?

Druga sprawa, efekt jak na zdjeciu drugim, oczy - czym/w jaki sposob obstawiacie, ze to jest zrobione?

Sprawa trzecia - zdjecie numer 3. Czym uzyskac taki efekt? Blyszczyk + wazelina? I czy ktoraz probowala uzyskac cos o takiej fakturze, ale w przypadku mocniejszego makijazu (jak np. zdjecie 4)?

Bede szalenie wdzieczna za pomoc.

Edit: Dodaje jeszcze 5 zdjecie, efekt taki posredni. Pamietam, ze kiedys ogladalam jakies tutoriale odnosnie wlasnie takich glossy smokey eyes, ale chcialam spytac czy moze Wy macie jakies doswiadczenia?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a206011c9adfc24baeeb51c320b38a28.jpg (127,4 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b7bc25e9ed41c21c26fd2e8dfb2df1cb.jpg (68,2 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2a29b06b78d60ecf3d51f953059ee481.jpg (63,3 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg candice-swanepoel-interview-germany3.jpg (132,7 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg glossy-lids.jpg (76,5 KB, 45 załadowań)
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2013-06-04 o 21:10
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 21:47   #3643
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Potrzebuje cienie w kremie - co polecacie?
Zalezy mi na fakturze takiej jak ze zdjecia w zalaczniku - taki metaliczny, nieco jakby mokry efekt. Kolory - bordo, granat, szmaragdowa zielen, ciemny fiolet. W co celowac? Rozwazalam Aqua Cream MUFE, kremowe cienie Benefita - co jeszcze wchodzi w gre? MACowe paint poty dadza taki efekt?

Druga sprawa, efekt jak na zdjeciu drugim, oczy - czym/w jaki sposob obstawiacie, ze to jest zrobione?

Sprawa trzecia - zdjecie numer 3. Czym uzyskac taki efekt? Blyszczyk + wazelina? I czy ktoraz probowala uzyskac cos o takiej fakturze, ale w przypadku mocniejszego makijazu (jak np. zdjecie 4)?

Bede szalenie wdzieczna za pomoc.

Edit: Dodaje jeszcze 5 zdjecie, efekt taki posredni. Pamietam, ze kiedys ogladalam jakies tutoriale odnosnie wlasnie takich glossy smokey eyes, ale chcialam spytac czy moze Wy macie jakies doswiadczenia?
Może spróbuj L'oreal infallible albo Maybelline color tattoo?
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 08:50   #3644
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez kobri Pokaż wiadomość
Hejoo... wracam po jakimś czasie do łask wizażowych... chciałabym zacząć kompletować swój własny kufer i rozpocząć podbój... tylko nie wiem dokładnie od czego zacząć... Począwszy od cieni, chciałam kupić parę paletek kryolana "5" na all chodzą po 60 zł, mam już jedną, mianowicie "santiago" jestem tak zadowolona średnio na jeża, jest ok, ale coś mi nie gra nie wiem, czy inwestować jednak w ingloty, czy coś innego polecacie na początek? Bo co do cieni Inglot zależy od koloru taka jakość, przynajmniej z doświadczenia to wiem, może Glazel?Albo nawet Sleek? Sama już nie wiem, największą chrapkę mam na MAPy ale wiadomo... $$$
Jeśli Kryolan Ci nie podchodzi to po co chcesz się pchać finansowo w paletki, z których nie będziesz zadowolona?
Ja zaczynałam od kilku palet z Inglotami - na początek wydają mi się najlepszym rozwiązaniem, jeśli chodzi o stosunek cena/jakość/pojemność. O Glazelach było sporo pisane kilkanaście postów wcześniej. Paletki Sleeka są małe i w moim odczuciu mało wydajne, bo się strasznie obsypują i są miękkie.

enn, Maybelline Color Tattoo są strasznie nierówne między sobą - brązy są bardzo fajne, a na przykład fiolet i niebieski to jakaś pomyłka. Ja osobiście stawiałabym na MUFE, bo mają największy wybór kolorów i te produkty są moim zdaniem najlepszej jakości, ale z tym też wiąże się cena...
A jeśli chodzi o taką taflę to próbowałam z gliceryną (ładny błysk, ale najmniej trwały), wazeliną (średni błysk i średnio trwały) i błyszczykiem, który wyglądał najlepiej, ale jeśli modelka nie mrugała Myślałam o mieszaniu wazeliny i gliceryny, ale nie miałam czasu tego spróbować jeszcze
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 09:36   #3645
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

sa specjalne żele do takiego mokrego połysku.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 09:39   #3646
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Co do Maybelline - wlasnie wiem, trudno dobrze trafic, a nie chce wydac pieniedzy na nie, tylko po to, zeby na gwalt pozniej kupowac MUFE. L'Oreal infallible ma jeden odcien ktory by mi idealnie pasowal, moze je rozwaze.
Zastanawialam sie czy dla MUFE jest moze jakas alternatywa. Btw, jak wyglada sprawa z ich kredkami do oczu? Mieli chyba takie fajne jumbo, tez moglyby sie nadac...

Co do tego mokrego efektu - tutaj dziewczyna uzywa jakiegos blyszczyka MAC i mowi, ze lepszy gesty i lepiacy. W sumie efekt nieszpetny , moze w to wyceluje...


Aha, co do MUFE rozwazalam tez to: http://www.temptalia.com/make-up-for...-color-palette
Wyglada dosc fajnie do sesji, kolory mozna mieszac itd - mialyscie z tym cos do czynienia?
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 09:41   #3647
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Co do Maybelline - wlasnie wiem, trudno dobrze trafic, a nie chce wydac pieniedzy na nie, tylko po to, zeby na gwalt pozniej kupowac MUFE. L'Oreal infallible ma jeden odcien ktory by mi idealnie pasowal, moze je rozwaze.
Zastanawialam sie czy dla MUFE jest moze jakas alternatywa. Btw, jak wyglada sprawa z ich kredkami do oczu? Mieli chyba takie fajne jumbo, tez moglyby sie nadac...

Co do tego mokrego efektu - tutaj dziewczyna uzywa jakiegos blyszczyka MAC i mowi, ze lepszy gesty i lepiacy. W sumie efekt nieszpetny , moze w to wyceluje...


Aha, co do MUFE rozwazalam tez to: http://www.temptalia.com/make-up-for...-color-palette
Wyglada dosc fajnie do sesji, kolory mozna mieszac itd - mialyscie z tym cos do czynienia?
...
a nie wystarczył by ci poprostu duraline zmieszany z metalicznym pigmentem? i na to ewentualnie gloss?
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 10:01   #3648
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
a nie wystarczył by ci poprostu duraline zmieszany z metalicznym pigmentem? i na to ewentualnie gloss?
a gloss jaki ?? ja probowalam z wazelina ale modelka nie moze mrugac
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 10:44   #3649
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Re: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Nie mam pigmentow, wiec i tak musialabym kupic - wole zainwestowac w cos kremowego, nie lubie pracowac na sypkich produktach, kremowe i plynne lubie najbardziej.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-05, 12:36   #3650
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
a gloss jaki ?? ja probowalam z wazelina ale modelka nie moze mrugac
...
kawo wiem,na bank,że są specjalne glosy do tego efektu,ale zabij mnie nie pamiętam z jakiej firmy trzeba by przeszukac internet w wolnej chwili.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 12:53   #3651
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
kawo wiem,na bank,że są specjalne glosy do tego efektu,ale zabij mnie nie pamiętam z jakiej firmy trzeba by przeszukac internet w wolnej chwili.
Givenchy- eye love gloss.

Ale czy to tak spektakularne...
Nie wiem.
Chyba lepszy efekt by dał pigment. Tafla, bez klejenia się
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 12:58   #3652
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Givenchy- eye love gloss.

Ale czy to tak spektakularne...
Nie wiem.
Chyba lepszy efekt by dał pigment. Tafla, bez klejenia się
...
jeszcze coś jest z innej firmy,a nie wiem czy nie z kryolana przypadkiem..nawet pamiętam swoja mysl,że w sumie szkoda by mi było kasy na takie coś,bo mozna to przeźroczystym błyszczykiem załatwić a wiadomo,że taki mokry efekt to dłużej niz kilka zdięć nie przetrwa.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 13:02   #3653
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
jeszcze coś jest z innej firmy,a nie wiem czy nie z kryolana przypadkiem..nawet pamiętam swoja mysl,że w sumie szkoda by mi było kasy na takie coś,bo mozna to przeźroczystym błyszczykiem załatwić a wiadomo,że taki mokry efekt to dłużej niz kilka zdięć nie przetrwa.
Powiem Ci, (tak powtarzam się, wiem) że ja wielbiłam to przezroczyste mazidło z givenchy. Utrwalało szminkę jak nic innego......
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 18:33   #3654
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
kawo wiem,na bank,że są specjalne glosy do tego efektu,ale zabij mnie nie pamiętam z jakiej firmy trzeba by przeszukac internet w wolnej chwili.
Vinyl Wagnerowej

Dla mnie to wszystko zrobione jest glossem w tubce MAC, zdjęcie zrobione zaraz po nałożeniu Nie ma opcji żeby coś o tak wysokim połysku nie zebrało się w załamaniu
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 20:51   #3655
kobri
Rozeznanie
 
Avatar kobri
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 949
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Jeśli Kryolan Ci nie podchodzi to po co chcesz się pchać finansowo w paletki, z których nie będziesz zadowolona?
Ja zaczynałam od kilku palet z Inglotami - na początek wydają mi się najlepszym rozwiązaniem, jeśli chodzi o stosunek cena/jakość/pojemność. O Glazelach było sporo pisane kilkanaście postów wcześniej. Paletki Sleeka są małe i w moim odczuciu mało wydajne, bo się strasznie obsypują i są miękkie.
Mam jedną sleeka, w sumie jej wydajność do użytku własnego jest ok (ja ją mam i mam), nie wiem, może po prostu ta jedna paleta konkretnie pereł jest niezbyt ok z Kryolana czytałam właśnie te posty o Glazel i ciężko mi się zdecydować :P chodziło o to czy ktoś ma doświadczenie z Kryolanem na dłuższą metę :P
cieniami oczywiście
__________________


Edytowane przez kobri
Czas edycji: 2013-06-05 o 20:52 Powód: dopisek
kobri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 21:07   #3656
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez kobri Pokaż wiadomość
Mam jedną sleeka, w sumie jej wydajność do użytku własnego jest ok (ja ją mam i mam), nie wiem, może po prostu ta jedna paleta konkretnie pereł jest niezbyt ok z Kryolana czytałam właśnie te posty o Glazel i ciężko mi się zdecydować :P chodziło o to czy ktoś ma doświadczenie z Kryolanem na dłuższą metę :P
cieniami oczywiście
Ja osobiście za tymi cieniami nie przepadam, pracowałam na nich w szkole i one są dość specyficzne. Średnio współpracują z innymi markami cieni, potrafią robić plamy koloru i się nie rozcierać (i nie było to tylko moje zdanie). W kufrze mam tylko jedną paletkę od nich z neonowymi kolorami
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 21:13   #3657
kobri
Rozeznanie
 
Avatar kobri
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 949
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Ja osobiście za tymi cieniami nie przepadam, pracowałam na nich w szkole i one są dość specyficzne. Średnio współpracują z innymi markami cieni, potrafią robić plamy koloru i się nie rozcierać (i nie było to tylko moje zdanie). W kufrze mam tylko jedną paletkę od nich z neonowymi kolorami
Dzięki wielkie podsumowując - wolisz Inglota niż te cienie?
__________________

kobri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 21:29   #3658
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Zdecydowanie, chociaż Ingloty też nie należą do moich ulubionych cieni
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 22:00   #3659
kobri
Rozeznanie
 
Avatar kobri
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 949
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

co byś więc polecała tak od siebie? od serca?
__________________

kobri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 22:04   #3660
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

też pisałam parę postów wcześniej - MAC, choć na początku to droga inwestycja, ale jak się już zacznie na tych cieniach pracować to szkoda przestawać

ale Ingloty nie są takie złe, na początek to naprawdę dobry wybór
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-16 16:18:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:44.