Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-21, 20:15   #751
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość


Stawiam na Delicates Ciekawe jak z tymi drobinkami będzie. Może będą na tyle delikatne, że nie będzie ich widać za bardzo.
posłane )

Ale generalnie powiem Wam, że spod ziemi bym go drugi raz wynajdowała <3 jest przeboski ten Royal Wink. A najbardziej to mi się w nim podoba, że się nie odbił, ani tyci tyci cienia nawet nie zostawił, nie ma drobinek ma BOSKI odcień - miłość wielka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1530270.jpg (73,1 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1530281.jpg (87,8 KB, 45 załadowań)
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 21:08   #752
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Ten Freshen Up będzie się nadawał jako róż, w fajnym na lato kolorze, ale rozświetlacz to to nie jest, a szkoda
U mnie to nawet jako roż nie dałby rady, zbyt pomarańczowy
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
posłane )

Ale generalnie powiem Wam, że spod ziemi bym go drugi raz wynajdowała <3 jest przeboski ten Royal Wink. A najbardziej to mi się w nim podoba, że się nie odbił, ani tyci tyci cienia nawet nie zostawił, nie ma drobinek ma BOSKI odcień - miłość wielka
Dziękuję
Pięknie wygląda u Ciebie mam nadzieję, że z moim kolorem oczu też się tak ładnie zgra. Ale się cieszę
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 13:46   #753
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
posłane )

Ale generalnie powiem Wam, że spod ziemi bym go drugi raz wynajdowała <3 jest przeboski ten Royal Wink. A najbardziej to mi się w nim podoba, że się nie odbił, ani tyci tyci cienia nawet nie zostawił, nie ma drobinek ma BOSKI odcień - miłość wielka
Ale ładnie
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 16:19   #754
katiekatiekatie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

hej, nie udzielałam się tutaj nigdy, jednak nie znalazłam nigdzie tego czego szukam
chodzi mi o back to mac
dokładnie, to czy ekspedientki sprawdzają jakość opakowania? Co jeśli to jest podróbka? na allegro jest bardzo dużo podróbek
Fajnie jakby to przyjmowały (z nieświadomości) , ale no kurcze troche nie fair.
Co myślicie? A może znacie kogoś kto został przyłapany na takim czymś?

ps. chodzi mi np jeśli ktoś dostał od kogoś pomadkę z maca ale nie wie że to jest podróbka i idzie z tym do maca a wszystko jest okej.

ps2 czy ekspedientki są "szkolone" na to żeby wyszukiwać podróbek?

Przepraszam, że totalnie nie zwięzła wypowiedź, ale nie wiem jak mam to zebrać do kupy
katiekatiekatie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 19:49   #755
isia144
Rozeznanie
 
Avatar isia144
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 751
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

W życiu nie poszłabym z podróbami do Maca, nawet by mi to przez myśl nie przeszło . Osoby, które pracują w Mac mają styczność z tymi kosmetykami codziennie i napewno będą w stanie rozróżnić oryginał od podróbki. Tym bardziej, że są przecież kody na opakowaniach, które można łatwo sprawdzić.
__________________
_________________________ ___
Wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post87013485
isia144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 21:29   #756
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez katiekatiekatie Pokaż wiadomość
hej, nie udzielałam się tutaj nigdy, jednak nie znalazłam nigdzie tego czego szukam
chodzi mi o back to mac
dokładnie, to czy ekspedientki sprawdzają jakość opakowania? Co jeśli to jest podróbka? na allegro jest bardzo dużo podróbek
Fajnie jakby to przyjmowały (z nieświadomości) , ale no kurcze troche nie fair.
Co myślicie? A może znacie kogoś kto został przyłapany na takim czymś?

ps. chodzi mi np jeśli ktoś dostał od kogoś pomadkę z maca ale nie wie że to jest podróbka i idzie z tym do maca a wszystko jest okej.

ps2 czy ekspedientki są "szkolone" na to żeby wyszukiwać podróbek?

Przepraszam, że totalnie nie zwięzła wypowiedź, ale nie wiem jak mam to zebrać do kupy
Nie wiem, na ile czujne są ekspedientki, bo zawsze zanoszę tylko oryginalne opakowania (zresztą skąd niby miałabym mieć inne ), a nawet, gdybym miała pudełka po podróbach, to nigdy bym takich nie zaniosła do wymiany.
Niezależnie od tego uważam, że jeśli chodzi o podróby MAC sprzedawane na allegro, to zwykle są tak marnej jakości, że poznać je z kilometra, a często nawet wypuszczane są w takich niby limitowanych opakowaniach, których w oryginale nigdy nie było, co każda MACówka z pewnością zauważy.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 21:50   #757
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
posłane )

Ale generalnie powiem Wam, że spod ziemi bym go drugi raz wynajdowała <3 jest przeboski ten Royal Wink. A najbardziej to mi się w nim podoba, że się nie odbił, ani tyci tyci cienia nawet nie zostawił, nie ma drobinek ma BOSKI odcień - miłość wielka
Bosko to wygląda!
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-23, 07:41   #758
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

kasiaj85 mam już RW, cudny jest Dziś pierwszy dzień testów, jestem zachwycona - warto było na niego czekać
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 09:34   #759
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Jeśli ktoś nie załapał się w ubiegłym roku na Afrodytę, to Golden Rinse będzie chyba dość podobny.

https://igcdn-photos-f-a.akamaihd.ne...02774792_n.jpg
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 09:54   #760
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś nie załapał się w ubiegłym roku na Afrodytę, to Golden Rinse będzie chyba dość podobny.

https://igcdn-photos-f-a.akamaihd.ne...02774792_n.jpg
Ładny Wcale nie taki czerwony jak w macowym opisie.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 20:35   #761
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dziś mój najdroższy synuś wykąpał mi całą kosmetyczkę z suchą kolorówką. Wszystkie cienie, pudry, róże rozświetlacze wylądowały w wannie

Dobrze że szybko udało się je wyłowić i tylko do kilu paletek dostała się woda. Mam nadzieje, że nie stracą na jakości.
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-24, 07:54   #762
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Dziś mój najdroższy synuś wykąpał mi całą kosmetyczkę z suchą kolorówką. Wszystkie cienie, pudry, róże rozświetlacze wylądowały w wannie

Dobrze że szybko udało się je wyłowić i tylko do kilu paletek dostała się woda. Mam nadzieje, że nie stracą na jakości.
o współczuje
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 10:32   #763
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Nie sądziłam, że ten "mamut" - pędzel do linera 267 zaskarbi sobie u mnie aż tak wielką łaskę, ale ostatnio maluję kreski tylko nim i wychodza perfekcyjne. Mało tego, sa mocniejsze i intensywniejsze niż innymi pędzelkami. Jestem zachwycona, muszę to podkreślić. Ale dodam,ze na początku trzeba się z nim oswoić. Ale warto, bo się "odwdzięczy".

A tak btw - peirwszy raz użyłam dzisiaj cienia Inglota, ktory miałam dołaczony do "Glamour" i powiem, ze jestem bardzo bardzo zadowolona. Niczym nie ustepuję macowym, Skusze się jeszcze na 1-2 kolory, bo jestem neizmiernie ciekawa
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 10:34   #764
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Inglot ma bardzo fajne pudry HD do modelowania twarzy Cienie inglotowskie tez sa niezle, ale u mnie strasznie sie osypuja
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 11:11   #765
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A tak btw - peirwszy raz użyłam dzisiaj cienia Inglota, ktory miałam dołaczony do "Glamour" i powiem, ze jestem bardzo bardzo zadowolona. Niczym nie ustepuję macowym, Skusze się jeszcze na 1-2 kolory, bo jestem neizmiernie ciekawa
maty są słabsze, perły fajne, ale ciemniejsze kolory rozcierają się na szaro. no i niezależnie od koloru osypują się jak szalone
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 11:26   #766
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie sądziłam, że ten "mamut" - pędzel do linera 267 zaskarbi sobie u mnie aż tak wielką łaskę, ale ostatnio maluję kreski tylko nim i wychodza perfekcyjne. Mało tego, sa mocniejsze i intensywniejsze niż innymi pędzelkami. Jestem zachwycona, muszę to podkreślić. Ale dodam,ze na początku trzeba się z nim oswoić. Ale warto, bo się "odwdzięczy".

A tak btw - peirwszy raz użyłam dzisiaj cienia Inglota, ktory miałam dołaczony do "Glamour" i powiem, ze jestem bardzo bardzo zadowolona. Niczym nie ustepuję macowym, Skusze się jeszcze na 1-2 kolory, bo jestem neizmiernie ciekawa
Kusisz Spróbuj Inglotowego 32T, wg mnie jest świetny.
Cienie z Inglota lubię, szczególnie perły, niektóre są naprawdę piękne Maty też są dobrej jakości, gorzej z DS i AMC - te wypadają bardzo różnie.
Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Inglot ma bardzo fajne pudry HD do modelowania twarzy Cienie inglotowskie tez sa niezle, ale u mnie strasznie sie osypuja
Też polecam pudry HD Uwielbiam 504, ale nakładam go jak róż. 505 też kupiłam, ale na razie nie miałam okazji mocniej potestować.
Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
maty są słabsze, perły fajne, ale ciemniejsze kolory rozcierają się na szaro. no i niezależnie od koloru osypują się jak szalone
Mnie się osypuje tylko 428 (który miał być odpowiednikiem Macowego Deep Truth), nie używam go, bo nie chce mi się bawić z usuwaniem granatowych kropek z twarzy :/

Polecacie korektor Select cover-up?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 11:45   #767
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Kusisz Spróbuj Inglotowego 32T, wg mnie jest świetny.
Cienie z Inglota lubię, szczególnie perły, niektóre są naprawdę piękne Maty też są dobrej jakości, gorzej z DS i AMC - te wypadają bardzo różnie.

Mnie się osypuje tylko 428 (który miał być odpowiednikiem Macowego Deep Truth), nie używam go, bo nie chce mi się bawić z usuwaniem granatowych kropek z twarzy :/
Inglotowe pędzle to badziew. Ten co polecasz i jeszcze 2 inne miałam przed macami jeszcze i tragedia to była. Szybko sie ich pozbyłam To już hakuro jest duzo lepsze, przynajmniej niektóre - np. płaski do nakładania cieni do tej pory uzywam co dzien juz kilka lat i wymiata

Czytałam, ze nie wszystkie cienie Inglota sa fajne. Mnie głownie interesuja te z lekkim połyskiem. Mam 160 i zakochałam się w nim I nic a nic sie nie osypuje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 11:56   #768
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Inglotowe pędzle to badziew. Ten co polecasz i jeszcze 2 inne miałam przed macami jeszcze i tragedia to była. Szybko sie ich pozbyłam To już hakuro jest duzo lepsze, przynajmniej niektóre - np. płaski do nakładania cieni do tej pory uzywam co dzien juz kilka lat i wymiata

Czytałam, ze nie wszystkie cienie Inglota sa fajne. Mnie głownie interesuja te z lekkim połyskiem. Mam 160 i zakochałam się w nim I nic a nic sie nie osypuje
Nie wiem jak inne, ale 32T mi pasuje, wygodnie robi mi się nim kreski Poza tym używam go już od jakichś +/- 2 lat i nie zmienił kształtu, wygląda jak nowy, więc wg mnie wcale nie taki badziew. Hakuro też znam, są całkiem niezłe.

Na Maczki na razie skąpię, ale coś czuję, że niedługo się złamię

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2015-04-24 o 13:00
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 13:21   #769
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Krysia pisze, że cienie Extra Dimension wchodzą do stałej. Dlaczego nie rozświetlacze, róże i brązery?

Mają też pojawić się nowe limitowane odcienie pomadek Huggable. http://www.temptalia.com/sneak-peek-...-swatches-2015

Poprzednim razem żadnej nie kupiłam, może teraz się skuszę.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-24, 13:43   #770
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Krysia pisze, że cienie Extra Dimension wchodzą do stałej. Dlaczego nie rozświetlacze, róże i brązery?
W końcu nie będę musiała oszczędzac mojego A Natural Flirt sępię go przy każdym makijażu, ale lepszego, bardziej naturalnego rozświetlacza niż ten cień nie mam
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 14:46   #771
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
W końcu nie będę musiała oszczędzac mojego A Natural Flirt sępię go przy każdym makijażu, ale lepszego, bardziej naturalnego rozświetlacza niż ten cień nie mam
To oby nic nie naknocili i nie wypuścili pod tą samą nazwą produktu odbiegającego od pierwowzoru
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 16:48   #772
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Ja zaś coraz bardziej jestem przekonana - im wiecej swatchy w necie, że z Wash & Dry wyjde z ktrórymś pudrem brązującym Sculpt Szczerze, to podobają mi sie oba kolory, ale jeden bardzo podobny do Afrodyty, która mam, także ten tego. Chociaz oczywiscie i tak wsio sie w sklepie rozstrzygnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 16:55   #773
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja zaś coraz bardziej jestem przekonana - im wiecej swatchy w necie, że z Wash & Dry wyjde z ktrórymś pudrem brązującym Sculpt Szczerze, to podobają mi sie oba kolory, ale jeden bardzo podobny do Afrodyty, która mam, także ten tego. Chociaz oczywiscie i tak wsio sie w sklepie rozstrzygnie
Wybacz,że nie doceniłam pędzla MArca do konkurowania w połączeniu ze 109, którą mi kiedyś polecałaś jestem zakochana świetny pędzel myślę nad tym do różu czy warto
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 17:01   #774
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Wybacz,że nie doceniłam pędzla MArca do konkurowania w połączeniu ze 109, którą mi kiedyś polecałaś jestem zakochana świetny pędzel myślę nad tym do różu czy warto
Madzia, ale czemu przepraszasz? Nie każdemu moze przecież podejsć Fajnie, ze sie z nim dogadałas w końcu, może faktycznie musiałas sie przestawić z takiego na inny
Moim zdaniem do rózu warto Swietnie mi sie nakłada nim blushe i macowe i marcowe Przy tym wiekszy jest od macowego sciętego, ale mięciutki i generalnie sam sunie po poliku
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 17:06   #775
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Madzia, ale czemu przepraszasz? Nie każdemu moze przecież podejsć Fajnie, ze sie z nim dogadałas w końcu, może faktycznie musiałas sie przestawić z takiego na inny
Moim zdaniem do rózu warto Swietnie mi sie nakłada nim blushe i macowe i marcowe Przy tym wiekszy jest od macowego sciętego, ale mięciutki i generalnie sam sunie po poliku
a… bo trzeba więcej czasu na wyrokowanie czy coś jest fajne
Od dzisiaj jest miłość gruba rączka na początku nie umiałam nim operować ale dzisiaj jakoś się przekonałam i oglądałam filmy w necie widziałam dzisiaj w Sephorze te pędzle ten do brązera gigant
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 17:08   #776
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
a… bo trzeba więcej czasu na wyrokowanie czy coś jest fajne
Od dzisiaj jest miłość gruba rączka na początku nie umiałam nim operować ale dzisiaj jakoś się przekonałam i oglądałam filmy w necie widziałam dzisiaj w Sephorze te pędzle ten do brązera gigant
Ale czym sie przejmujesz ? Mnei samej zdarza sie wyrokowac za szybko po czym zmieniać opinię o 180 stopni
A instamarca masz?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 17:09   #777
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale czym sie przejmujesz ? Mnei samej zdarza sie wyrokowac za szybkol po czym zmieniać opinię o 180 stopni
A instamarca masz?
nie chciałam byś to brała do siebie że krytykuje czy coś no wiesz o chodzi

mam Instamarca zgadnij przez kogo
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 17:29   #778
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
nie chciałam byś to brała do siebie że krytykuje czy coś no wiesz o chodzi

mam Instamarca zgadnij przez kogo
Ale mnie to przecież nijak nie robi róznicy, czy sie komuś coś podoba czy nie, niewazne czy polecałam sama czy nie, bo przecież rózne sa gusta, guściki, upodobania, przyzwyczajenia, prawda?
Nie będę zgadywać Jaki wziełas kolor? Ja skończyłam na 20 i 40 60 sprzedałam, bo jednak za ciemna na mnie była
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-04-24 o 17:32
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 17:35   #779
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale mnie to przecież nijak nie robi róznicy, czy sie komuś coś podoba czy nie, niewazne czy polecałam sama czy nie, bo przecież rózne sa gusta, guściki, upodobania, przyzwyczajenia, prawda?
Nie będę zgadywać Jaki wziełas kolor? Ja skończyłam na 20 i 40 60 sprzedałam, bo jednak za ciemna na mnie była
Mam dream filter dzisiaj z racji kuponu urodzinowego od Sephory kupiłam Obssesed a teraz kliknęłam pędzel do różu dwie pianki Glam Glow
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 18:14   #780
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
kasiaj85 mam już RW, cudny jest Dziś pierwszy dzień testów, jestem zachwycona - warto było na niego czekać
właśnie odczytałam wszystko, bo nawet wczoraj nie odpaliłam kompa, tak mnie ostatnio wciągnęło kolorowanie
I w sumie zgadzam się ze wszystkim co o nim piszesz - świetna pigmentacja, mat, kolor boski, trwalość genialna. Cudo.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Inglotowe pędzle to badziew. Ten co polecasz i jeszcze 2 inne miałam przed macami jeszcze i tragedia to była. Szybko sie ich pozbyłam To już hakuro jest duzo lepsze, przynajmniej niektóre - np. płaski do nakładania cieni do tej pory uzywam co dzien juz kilka lat i wymiata
o a ja jeden z Inglotowych lubię, do pudru, ten duży największy, mój ma kilka lat już i nadal śmiga, fajny puszysty się zrobił z czasem i jest naprawdę bezkonkurencyjny do tego celu - lepszy niż MACowy 150..
Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Krysia pisze, że cienie Extra Dimension wchodzą do stałej. Dlaczego nie rozświetlacze, róże i brązery?
Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
W końcu nie będę musiała oszczędzac mojego A Natural Flirt sępię go przy każdym makijażu, ale lepszego, bardziej naturalnego rozświetlacza niż ten cień nie mam
właśnie obczaiłam
W końcu złapię A Natural Flirt! Mam trzy cienie z tamtej kolekcji i je uwielbiam! Oby nie pokombinowali z formułą...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.