Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2007-08-31, 16:48   #1051
malenstwo89
Raczkowanie
 
Avatar malenstwo89
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warmia
Wiadomo¶ci: 259
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Boniulko- jednak zdecydowa³am siê na te pasemka, bardzo cieniutkie niemal zla³y sie z farb±- efekt super, od razu kolor sta³ sie cieplejszy no wiem, ze trochê nabroi³am, takze teraz juz bez eksperymentów i zabieram siê za regeneracjê, mam nadzieje, ze moje w³osy mi wybacz±
__________________
jestem
w podtek¶cie mieszkam gdzie¶
w przeno¶ni chowam siê...
malenstwo89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-31, 17:47   #1052
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez anta3 Poka¿ wiadomo¶æ
Boniulka, pofarbowalam juz sobie wlosy popielatym blondem z serii Excellence zanim przeczytalam Twoja wiadomosc, ale kolor moglbyc odrobine ciemniejszy, tak jak na Twoich fotkach ( u mnie wyszedl troche jasniejszy) i nie wiem czy ten odcien tak wychodzi u Excellence czy to efekt tego, ze wlosy pierwszy raz w zyciu farbowalam. Chcialabym taki kolor jaki Ty uzyskalas, dlatego chyba poloze jeszcze jedna farbe, ale nie wiem czy jeszcze raz ta sama, czy lepiej teraz z serii Recital Preferences. Jak myslisz?
Anta3
Zapewne pomalowa³a¶ je raz...ja mialam wlosy po dekoloryzacji imalowa³amje dwarazy,razpo razie od razu-aby nie przeswitywaly rudosci...potem kiedy farba sie zmywa³a po jakim czasie znowu pomalowa³am tym samym odcieniem stad moj kolor wychodzi³ ciemniej...za kazdym kolejnym farbowaniem.Na zdjeciu w³osy s± po dwóch farbowaniach raz po razie.
__________________
Oba, kot i pies s± bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za du¿o: pozwala siê tresowaæ i o jedn± cnotê za ma³o: nie kryje w sobie ¿adnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-31, 17:48   #1053
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez malenstwo89 Poka¿ wiadomo¶æ
Boniulko- jednak zdecydowa³am siê na te pasemka, bardzo cieniutkie niemal zla³y sie z farb±- efekt super, od razu kolor sta³ sie cieplejszy no wiem, ze trochê nabroi³am, takze teraz juz bez eksperymentów i zabieram siê za regeneracjê, mam nadzieje, ze moje w³osy mi wybacz±
Cieszê siê,¿e jednak siêzdecydowa³a¶ na te cieniutkie pasemka.Teraz masz racje pozostaje je odzywiac,kup olejek rycynowy,oliwe i zapewniam,¿e efekt regeneracji bêdzie bardziej widoczny ni¿ po od¿ywkach z drogerii
__________________
Oba, kot i pies s± bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za du¿o: pozwala siê tresowaæ i o jedn± cnotê za ma³o: nie kryje w sobie ¿adnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-31, 17:53   #1054
anta3
Raczkowanie
 
Avatar anta3
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 377
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez boniulka Poka¿ wiadomo¶æ
Anta3
Zapewne pomalowa³a¶ je raz...ja mialam wlosy po dekoloryzacji imalowa³amje dwarazy,razpo razie od razu-aby nie przeswitywaly rudosci...potem kiedy farba sie zmywa³a po jakim czasie znowu pomalowa³am tym samym odcieniem stad moj kolor wychodzi³ ciemniej...za kazdym kolejnym farbowaniem.Na zdjeciu w³osy s± po dwóch farbowaniach raz po razie.
W takim raze zafarbuje je jeszcze raz, ale tym razem farba, ktora Ty farbowalas
Dla pewnosci, to ten w zalaczniku (ISLANDE)?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg image_func.php.jpg (11,4 KB, 137 za³adowañ)
anta3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-31, 17:54   #1055
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 4 854
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ostatnio chodzi mi po glowie pomysl polozenia na moje ciemne wlosy refleksow w kolorze karmelowego zlota ale tak zeby nie bylo widac przy zwiazaniu w kucyk zadnych pasemek od skory i zeby byly od spodu przy rozpuszczeniu. czy ktos ma jakies zdjecie? bo ja nie posiadam, ale szukalam i nic... nigdzie nie ma takich jak ja chce... fryzjerce wolalaby pokazac zdjecie niz tlumaczyc slowami.
kosmita77 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-09-01, 09:34   #1056
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Anta 3-tak mia³am w³asnie t± farbê,k³ad³am je na w³osy po dekoloryzacji czyli na rudosci wiec moze to kwestia silniejszego przyjecia barwnika, ¿e u Ciebie jest jasniejszy...mo¿e sprobuj wybrac troszkê ciemniejszy odcien z tej serii
__________________
Oba, kot i pies s± bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za du¿o: pozwala siê tresowaæ i o jedn± cnotê za ma³o: nie kryje w sobie ¿adnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-09-01, 10:04   #1057
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy S±cz
Wiadomo¶ci: 2 473
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Poka¿ wiadomo¶æ
ostatnio chodzi mi po glowie pomysl polozenia na moje ciemne wlosy refleksow w kolorze karmelowego zlota ale tak zeby nie bylo widac przy zwiazaniu w kucyk zadnych pasemek od skory i zeby byly od spodu przy rozpuszczeniu. czy ktos ma jakies zdjecie? bo ja nie posiadam, ale szukalam i nic... nigdzie nie ma takich jak ja chce... fryzjerce wolalaby pokazac zdjecie niz tlumaczyc slowami.
no tez mi chodzi to po glowie ale nie potrafie ubraæ w s³owa...
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-09-01, 11:22   #1058
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 4 854
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez imago84 Poka¿ wiadomo¶æ
no tez mi chodzi to po glowie ale nie potrafie ubraæ w s³owa...
to szukamy zdjec. jak znajdziesz to wklej
kosmita77 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-09-01, 13:00   #1059
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomo¶ci: 1 361
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ja za pó³ godziny znów bêdê br±zowow³osa za spraw± szamponetki do 8 myæ Palette, kolor ¶redni br±z niestety zdjêæ nie wklejê, bo nie mam i d³ugo nie bêdê mia³a aparatu, ale opiszê, jak wysz³o

A czemu Palette? chcia³am Mariona do 24 myæ, ale dostêpny by³ tylko kasztan, jak wiadomo z czerwonawym po³yskiem... Marion do 8 myæ wychodzi piêknie ale za szybko siê zmywa, Joanny jako¶ siê bojê (po niemi³ej przygodzie z trwa³± farb± - zmy³a siê w ci±gu 2 tygodni zostawiaj±c jasnorudy kolor) a Palette do 24 myæ ponoæ siê nie zmywa, a ja jestem w trakcie powrotu do naturalnego kolorku... trzymajcie kciuki, ¿eby ³adnie mi wysz³o
__________________
Niewidzialny jak ska³a, ska³a
Przybywa z otch³ani ¶wiat³a, ¶wiat³a
Cz³owiek widmo!
Agatin-K jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-09-01, 13:41   #1060
anta3
Raczkowanie
 
Avatar anta3
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 377
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez boniulka Poka¿ wiadomo¶æ
Anta 3-tak mia³am w³asnie t± farbê,k³ad³am je na w³osy po dekoloryzacji czyli na rudosci wiec moze to kwestia silniejszego przyjecia barwnika, ¿e u Ciebie jest jasniejszy...mo¿e sprobuj wybrac troszkê ciemniejszy odcien z tej serii
Ciemniejszy odcien to juz jasny braz, ktory pewnie ma cieple refleksy i jednak boje sie, ze bylby prawie czarny. Nie znalazlam popielatego brazu (chyba nie ma w ofercie), szkoda, bo blondow jest cala masa np. 'bardzo jasny popielaty blond', a ja chyba potrzebowalabym cos o nazwie ' bardzo jasny, popielaty braz' tak mysle
anta3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-09-01, 13:42   #1061
anta3
Raczkowanie
 
Avatar anta3
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 377
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez boniulka Poka¿ wiadomo¶æ
Anta 3-tak mia³am w³asnie t± farbê,k³ad³am je na w³osy po dekoloryzacji czyli na rudosci wiec moze to kwestia silniejszego przyjecia barwnika, ¿e u Ciebie jest jasniejszy...mo¿e sprobuj wybrac troszkê ciemniejszy odcien z tej serii
Ciemniejszy odcien to juz jasny braz, ktory pewnie ma cieple refleksy i jednak boje sie, ze bylby prawie czarny. Nie znalazlam popielatego brazu (chyba nie ma w ofercie), szkoda, bo blondow jest cala masa np. 'bardzo jasny popielaty blond', a ja chyba potrzebowalabym cos o nazwie ' bardzo jasny, popielaty braz' tak mysle

P.S. Przed chwila umylam wlosy i sa juz jasniejsze, do tego widze zolte refleksy. Musze jes koniecznie zafarbowac niedlugo.
anta3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-01, 14:07   #1062
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomo¶ci: 1 361
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ja jestem po szamponetce Palette. Moje spostrze¿enia w porównaniu do Mariona:

- mimo bardzo gêstej konsystencji nie spl±ta³ w³osów (Marion zrobi³ ko³tun...)
- nie pokry³ w³osów ca³kowicie (Marion zrówna³ wszystkie)
- kolor jest ch³odny, ale pod s³oñce widaæ miedziane nitki, za to na odrostach idealny, zimny br±z bez refleksów (Marion by³ ciemny, ale ciep³y)

Jestem zadowolona. Mam nadziejê, ¿e nie zmyje mi siê po trzech myciach (jak Marion) ale te¿, ¿e w ogóle kiedy¶ siê zmyje ca³kowicie i nie bêdzie pozostawia³ zbyt rudego odcienia
__________________
Niewidzialny jak ska³a, ska³a
Przybywa z otch³ani ¶wiat³a, ¶wiat³a
Cz³owiek widmo!
Agatin-K jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-09-01, 16:57   #1063
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomo¶ci: 8 244
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

mam spore odrosty, jakie¶ 8cm, na dole w³osy ciemnobr±zowe, marzy mi siê taki kolorek jak ma aktualnie Agnieszka W³odarczyk - ciep³y br±z, myslicie ¿e jak±¶ farb± jestem w stanie go stworzyæ czy raczej wizyta u fryzjera murowana ?

mo¿e która¶ farbowa³a Garnier Belle Color Jasny Szatyn ?
__________________
"Nie to ³adne co ³adne, ale co siê komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-09-01, 17:24   #1064
benito_mruffkolini
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 4 247
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

a ja niedawno farbnê³am siê nowy Castingiem - kolor Ciemny Blond wyszed³ taki jak na opakowaniu - czyli ³adny ¶redni br±zik (nie wiem kto w tej firmie uwa¿a, ¿e to jaki¶ blond )

odcieñ okre¶li³abym jako neutralny ale ciê¿ko w moim przypadku powiedzieæ, bo mój naturalny jest taki rudawy (szczególnie po lecie) wiêc takie miedziane przeb³yski s±
benito_mruffkolini jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-09-01, 18:03   #1065
serafinaa
Raczkowanie
 
Avatar serafinaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 188
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Chcia³abym siê zapytaæ tak na szybciutko czy bêdzie mi pasowaæ kolorek czekoladowy br±z bo na taki wlasnie kolor mam zamiar sie przefarbowaæ. A mo¿e doradzicie mi co¶ innego?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Picture209.jpg (28,5 KB, 336 za³adowañ)
serafinaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-09-01, 20:46   #1066
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 4 854
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Poka¿ wiadomo¶æ
mo¿e która¶ farbowa³a Garnier Belle Color Jasny Szatyn ?
ciemny szatyn to tak
kosmita77 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-09-02, 00:55   #1067
anta3
Raczkowanie
 
Avatar anta3
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 377
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez serafinaa Poka¿ wiadomo¶æ
Chcia³abym siê zapytaæ tak na szybciutko czy bêdzie mi pasowaæ kolorek czekoladowy br±z bo na taki wlasnie kolor mam zamiar sie przefarbowaæ. A mo¿e doradzicie mi co¶ innego?
Moim zdaniem bedzie Chociaz w takim odcieniu tez Ci jest do twarzy, no i pewnie diametralnej roznicy nie bedzie, bo kolor jest zblizony do tego, ktory masz.
anta3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-09-02, 08:17   #1068
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomo¶ci: 3 901
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ja za 2-3 tygodnie udam sie do profesjonalisty, mam juz dosc prawie-czarnosci na koncówkach po Palette. Niech mi zrobi z tym porzadek, o efekcie oczywiscie powiadomie
__________________
W ¿yciu tylko to siê liczy, by i¶æ razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczê¶liwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt porêczna w ¿yciu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-09-02, 09:25   #1069
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomo¶ci: 8 244
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Poka¿ wiadomo¶æ
ciemny szatyn to tak
ja mam Jasny Szatyn i nie wiem w³asnie czy farbowaæ, bojê siê ¿e wyjdzie ciemny
__________________
"Nie to ³adne co ³adne, ale co siê komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-02, 11:38   #1070
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ ¦l±sk ♥
Wiadomo¶ci: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Tak ostatnio przegl±da³am zdjêcie z wakacji z zesz³ego roku i wówczas mia³am pasemka. Stwierdzi³am, ze zamiast jednolitego br±zu mo¿e wypróbowaæ te nowe odcienie z refleksami?? Czy która¶ z Was farbowa³a ju¿ tym wynalazkiem w³osy - chodzi o ró¿ne tony br±zu. Chyba Palette ma to w swojej ofercie. Tylko, ¿e bojê sie Palette bo zawsze mi czarny wychodzi bez wzglêdu jakim br±zem farbujê
__________________

M&M

Sta¶


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-09-02, 11:40   #1071
centus
Raczkowanie
 
Avatar centus
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 212
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Poka¿ wiadomo¶æ
ja mam Jasny Szatyn i nie wiem w³asnie czy farbowaæ, bojê siê ¿e wyjdzie ciemny
Ja mia³am jasny szatyn opalizujacy z garnier 100% i to byla najgorsza farba jaka mialam. Dlatego ze zdjela jakos dziwnie kolor z poprzednio ufarbowanych odrostow rozjasniajac je perfidnie,a reszte zafarbowala na czarno - kolor nie mial nic wspolnego z szatynem jasnym ale b³yskawicznie sie wymy³ - jakie¶ dwa tygodnie i to by³ jedyny plus
__________________
efka
centus jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-09-02, 11:51   #1072
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomo¶ci: 1 361
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez centus Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mia³am jasny szatyn opalizujacy z garnier 100% i to byla najgorsza farba jaka mialam. Dlatego ze zdjela jakos dziwnie kolor z poprzednio ufarbowanych odrostow rozjasniajac je perfidnie,a reszte zafarbowala na czarno - kolor nie mial nic wspolnego z szatynem jasnym ale b³yskawicznie sie wymy³ - jakie¶ dwa tygodnie i to by³ jedyny plus
Jakbym siebie s³ysza³a tylko, ¿e u mnie to wymycie by³o minusem, bo zostawi³o rudy po³ysk... kolor za¶ (poza rozja¶nionymi odrostami) wygl±da³ nawet nie¼le, ale mimo wszystko dla mnie beznadzieja...
__________________
Niewidzialny jak ska³a, ska³a
Przybywa z otch³ani ¶wiat³a, ¶wiat³a
Cz³owiek widmo!
Agatin-K jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-09-02, 13:57   #1073
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pñ
Wiadomo¶ci: 2 304
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Wiecie mo¿e jak± farb± uda mi siê uzyskaæ ch³odny odcieñ ciemnego lub ¶redniego br±zu?
__________________



*Justynka* jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-09-02, 14:04   #1074
slonko1990
Raczkowanie
 
Avatar slonko1990
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 174
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Mi ostatnio zamarzy³y siê br±zowe w³oski ze z³otymi refleksami
Mog³yby¶cie mi poleciæ jak±¶ farbke??
__________________
Byæ spadaj±c± gwiazd± w czyich¶ marzeniach i spe³niaæ ka¿de ¿yczenie.
Barbara Rosiek
Pamiêtnik narkomanki
slonko1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-09-02, 14:24   #1075
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomo¶ci: 1 361
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Te¿ ostatnio mam jazdê na z³ocisty br±z, absolutnie nie rudawy czy czerwonawy, tylko taki w³a¶nie miodowo-z³oty... niestety wiêkszo¶æ farb czy szamponetek (a biorê pod uwagê te drugie) je¶li ma takie kolory farb, to s± one rudawe
__________________
Niewidzialny jak ska³a, ska³a
Przybywa z otch³ani ¶wiat³a, ¶wiat³a
Cz³owiek widmo!
Agatin-K jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-09-02, 14:33   #1076
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 880
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ja kiedys farbowalam Garnierem na jasny zloty braz czy jakos tak (naturalnie mam wlosy ciemny mysi blond) i wyszly mi wlosy kasztanowo-bure :/ Teraz podoobny kolor wyszedl mi jak uzylam blond 700 Castinga Creme Gloss (tyle, ze teraz wlosy zmienily mi sie pod wplywem slonca na ciemny blond/karmel, czyli cieply) i mam ciemny blond/jasny braz szaro-bure wlosy z zolto-pomaranczowymi refleksami.

Jeszcze przy I farbowaniu bym sie nie dziwila, bo nie mozna nakladac cieplej farby na zimny odcien. Ale za drugim razem juz nie mialam zimnego odcienia wlosow, a nadal wychodzi zimny kolor z cieplymi refleksami, co kompletnie do siebie nie pasuje.

Jak widac nie dla kazdego brazy ze zlota poswiata sa przeznaczone
lea88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-09-02, 15:15   #1077
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ojj ja od jakich¶ 2 lat farnbowa³am na ciemne kolorki ...jednak ju¿ rok nie farbujê hcia³am wróciæ do naturalnego , blond kolorku , jednak teraz ostatnio my¶lê czy by ich jednak nie farbn±c ,... ( bo mam wesele i my¶l o odrostach mnie przera¿a ) ale chcia³am co¶ zmywalnego ...ale tak ¿eby ca³kowicie sie zmy³o a nie rudo¶æ zostawi³o po sobie ...znacie co¶ takiego ?
__________________
Je¶li chce siê byæ szczê¶liwym, nie wolno gmeraæ w pamiêci...





iskierka zgas³a...
sikoreczka111 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-09-02, 16:43   #1078
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomo¶ci: 8 244
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

jestem ¶wie¿o po farbowaniu Jasnym Szatynem Garniera i muszê powiedzieæ, ¿e ejstem zadowolona z efektu kolor wyszed³ nie za ciemny ( jak w przypadku wszystkich br±zów Pallette ), taki ¶redni br±zik, wpadaj±cy trochê w ciemny blond, super niestety nie mam jak za³±czyæ zdjêæ
__________________
"Nie to ³adne co ³adne, ale co siê komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-09-06, 16:31   #1079
centus
Raczkowanie
 
Avatar centus
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 212
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

A czy która¶ z Was farbowa³a w³osy garnierem naturals blond albo ciemny blond?
__________________
efka
centus jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-09-07, 10:50   #1080
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ojej ale siê narobi³o
Ufarbowa³am wczoraj w³osy Garnierem Belle Color "z³oty szatyn", farba fajna, w³osy nie zniszczone ale.... odrosty przybra³y ogni¶cie rudy odcieñ
Bêdê musia³a poprawiæ efekt, czy znacie delikatn± farbê, któr± mogê na³o¿yæ ju¿ dzisiaj? Chodzi mi o to alby zamalowaæ w¶ciekle rudy odrost na odcieñ ch³odnego nie za ciemnego br±ziku?
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:54.