Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-02-23, 19:47   #3091
MarzenQa92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 106
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

dziewcyzny cyzm mam pomalowac swoje wlosy zeby wyszedl mi taki kolor jak w zalaczniku.??

patrzylam na wiele palet ale w zadnej nei znalazlam takiego koloru. zawsze ciemniejsze kolory sa bardziej brazowe niz takie czerwono-bordowe;/
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0408.jpg (81,7 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg demi-lovato-3.jpg (48,3 KB, 28 za³adowañ)
MarzenQa92 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-23, 20:13   #3092
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MarzenQa92 Poka¿ wiadomo¶æ
dziewcyzny cyzm mam pomalowac swoje wlosy zeby wyszedl mi taki kolor jak w zalaczniku.??

patrzylam na wiele palet ale w zadnej nei znalazlam takiego koloru. zawsze ciemniejsze kolory sa bardziej brazowe niz takie czerwono-bordowe;/
Jest sporo drogeryjnych farb bordo...
Palette, Joanna, Londa...
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-23, 21:29   #3093
openureyes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 33
amanda seyfried!

hej! podoba mi siê kolor w³osów Amandy Seyfried. http://cdn04.cdn.justjared.com/wp-co...am-cone-02.jpg
o co¶ w tym stylu. Wiem,¿e to jej naturalny kolor,ale jak uwa¿acie, jak± farb± da³oby siê osi±gn±æ taki efekt?
openureyes jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-23, 22:49   #3094
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wega1993 Poka¿ wiadomo¶æ
Potrzebujê rady. Chcia³abym mieæ taki kolor jak w 2,3 za³±czniku, na 1 - moje aktualne w³osy, no mo¿e teraz dó³ delikatnie zja¶nia³, ale nadal mam blond odrosty ok.6 cm i reszta ciemniejsza (pozosta³o¶ci po szamponie kol. Casting - Br±z). Dorad¼cie mi co zastosowaæ, aby mieæ taki kolorek. Sama mam naturalnie prawie jasny blond, co¶ miêdzy poziomem 8 / 9 - za³±cznik 4

podbijam swój post, mo¿e jednak kto¶ pomo¿e?
__________________

,,
Wiêkszo¶æ ludzi jest silniejsza, ni¿ sami s±dz±. Tylko czasami zapominaj± o wierze."



wega1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-23, 23:25   #3095
calisia
Przyczajenie
 
Avatar calisia
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 1
Jak± farb± mogê uzyskaæ mniej wiêcej taki kolor?

Cze¶æ dziewczyny
Na zdjêciu które za³±czam s± moje obciête kilka lat temu w³osy (zostawione na pami±tke ), chcia³abym siê Was spytaæ czy wiecie mo¿e jak± farb± mogê uzyskaæ podobny kolor? Prosi³abym o podanie dok³adnej firmy i nazwy koloru, z góry dziêkujê.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled 1.jpg (29,4 KB, 44 za³adowañ)
calisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-24, 00:56   #3096
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / ¯ory / Bratislava
Wiadomo¶ci: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Jak± farb± mogê uzyskaæ mniej wiêcej taki kolor?

je¶li masz ja¶niejsze ni¿ efekt który chcesz uzyskaæ to Chantal Variete 5.0 jasny br±z wg mnie, podobnie mi wyszed³
Meadow jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-24, 07:39   #3097
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wega1993 Poka¿ wiadomo¶æ
podbijam swój post, mo¿e jednak kto¶ pomo¿e?
Mi to na jakis piaskowy albo be¿owy blond wygl±da... ale mówiê z do¶wiadczenia obserwacji jak moja mama kiedy¶ szuka³a odpowiedniego blondu dla siebie.
I wiem tylko, ¿e niektóre blondy s± rozja¶niaj±ce wiêc mo¿e to by twoje koñce rozja¶ni³o albo blond sam w sobie mo¿e mieæ 9% (je¶li jaki¶ joanny)...

Ja bym do fryzjera posz³a
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-02-24, 08:36   #3098
MarzenQa92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 106
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez drevnikocurek Poka¿ wiadomo¶æ
Jest sporo drogeryjnych farb bordo...
Palette, Joanna, Londa...
tyle ze mi zalezy na farbie profesjonalnej.
MarzenQa92 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-24, 13:50   #3099
voldtekt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 45
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Witam!

Bardzo proszê o pomoc w zakresie farbowania.

Otó¿, niedoczekawszy siê odpowiedzi na mój poprzedni post, pofarbowa³am mamie kole¿anki w³osy farbami Majirel 10 i 10,1, wcze¶niej robi±c rozja¶niaj±c± k±piel (oksydant 12% rozcieñczy³am do 6%, bo ba³am siê, ¿e mogê spaliæ/ zniszczyæ w³osy). No i z wyj¶ciowego koloru ¶redni, z³ocisty br±z, wyszed³ miodowy/rudawy blond. Dodam, ¿e do farby u¿y³am oksydantu 9%.

Czy mogê dzi¶ zabieg powtórzyæ, robi±c k±piel z wod± 12% i potem pofarbowaæ z oksydantem 9% i mogê liczyæ, ¿e w³oski bêd± koloru blond? Polecacie mo¿e jakie¶ zabiegi pielêgnacyjne, by za bardzo nie przeci±¿yæ w³osów?
Podejrzewa³am, ¿e efekt nie do koñca mo¿e byæ zadowalaj±cy, no ale ba³am siê bawiæ w ma³ego chemika, nie znaj±c cudzych w³osów. ;/

Bêdê bardzo wdziêczna za szybk± odpowied¼!
voldtekt jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-24, 14:03   #3100
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak± farb± mogê uzyskaæ mniej wiêcej taki kolor?

Cytat:
Napisane przez calisia Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny
Na zdjêciu które za³±czam s± moje obciête kilka lat temu w³osy (zostawione na pami±tke ), chcia³abym siê Was spytaæ czy wiecie mo¿e jak± farb± mogê uzyskaæ podobny kolor? Prosi³abym o podanie dok³adnej firmy i nazwy koloru, z góry dziêkujê.
6d Renee Blanche

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez wega1993 Poka¿ wiadomo¶æ
Potrzebujê rady. Chcia³abym mieæ taki kolor jak w 2,3 za³±czniku, na 1 - moje aktualne w³osy, no mo¿e teraz dó³ delikatnie zja¶nia³, ale nadal mam blond odrosty ok.6 cm i reszta ciemniejsza (pozosta³o¶ci po szamponie kol. Casting - Br±z). Dorad¼cie mi co zastosowaæ, aby mieæ taki kolorek. Sama mam naturalnie prawie jasny blond, co¶ miêdzy poziomem 8 / 9 - za³±cznik 4
dziewczyna w za³±czniku 2 i 3 ma pasemka
je¶li chodzi ci o poziom jasno¶ci to 9 i farba 9/0 czyli natura na poziomie 9.
Ciemny dó³ mo¿na wyrównaæ lekka kapiel± rozja¶niaj±ca na wodzie 6%.

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez voldtekt Poka¿ wiadomo¶æ
Witam!

Bardzo proszê o pomoc w zakresie farbowania.

Otó¿, niedoczekawszy siê odpowiedzi na mój poprzedni post, pofarbowa³am mamie kole¿anki w³osy farbami Majirel 10 i 10,1, wcze¶niej robi±c rozja¶niaj±c± k±piel (oksydant 12% rozcieñczy³am do 6%, bo ba³am siê, ¿e mogê spaliæ/ zniszczyæ w³osy). No i z wyj¶ciowego koloru ¶redni, z³ocisty br±z, wyszed³ miodowy/rudawy blond. Dodam, ¿e do farby u¿y³am oksydantu 9%.

Czy mogê dzi¶ zabieg powtórzyæ, robi±c k±piel z wod± 12% i potem pofarbowaæ z oksydantem 9% i mogê liczyæ, ¿e w³oski bêd± koloru blond? Polecacie mo¿e jakie¶ zabiegi pielêgnacyjne, by za bardzo nie przeci±¿yæ w³osów?
Podejrzewa³am, ¿e efekt nie do koñca mo¿e byæ zadowalaj±cy, no ale ba³am siê bawiæ w ma³ego chemika, nie znaj±c cudzych w³osów. ;/

Bêdê bardzo wdziêczna za szybk± odpowied¼!
a mo¿e szampon silver by to stonowa³?
je¶li nie wygl±da to ¼le to nie polecam ponownej k±pieli

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez MarzenQa92 Poka¿ wiadomo¶æ
dziewcyzny cyzm mam pomalowac swoje wlosy zeby wyszedl mi taki kolor jak w zalaczniku.??

patrzylam na wiele palet ale w zadnej nei znalazlam takiego koloru. zawsze ciemniejsze kolory sa bardziej brazowe niz takie czerwono-bordowe;/
fota 2 to 6.64 Alfaparf
ewentualnie szukaj w¶ród innej firmy zachowuj±c numeracje.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-24, 14:06   #3101
voldtekt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 45
Dot.: Jak± farb± mogê uzyskaæ mniej wiêcej taki kolor?



---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------


Cytat:
a mo¿e szampon silver by to stonowa³?
je¶li nie wygl±da to ¼le to nie polecam ponownej k±pieli
Obiektywnie? Nie. Jednak pani us³ysza³a od "kole¿anek" jakie¶ niepochlebne uwagi i teraz mam wyrzuty sumienia.
K±piel nie by³a zbyt intensywna (podejrzewam, ¿e za du¿o wody do rozcieñczania u¿y³am). Zatem, je¶li zrobiê k±piel i pomalujê farb± z oksydantem 9%, raczej wyjdzie jasny blond? Czy mo¿e lepiej oksydant 12%?

Edytowane przez voldtekt
Czas edycji: 2013-02-24 o 14:07
voldtekt jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-24, 14:07   #3102
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak± farb± mogê uzyskaæ mniej wiêcej taki kolor?

Cytat:
Napisane przez voldtekt Poka¿ wiadomo¶æ

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------




Obiektywnie? Nie. Jednak pani us³ysza³a od "kole¿anek" jakie¶ niepochlebne uwagi i teraz mam wyrzuty sumienia.
K±piel nie by³a zbyt intensywna (podejrzewam, ¿e za du¿o wody do rozcieñczania u¿y³am). Zatem, je¶li zrobiê k±piel i pomalujê farb± z oksydantem 9%, wyjdzie jasny blond. Czy mo¿e lepiej oksydant 12%?
obojêtnie jakiej uzyjesz to zniszczysz jej w³osy...
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-24, 14:20   #3103
voldtekt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 45
Dot.: Jak± farb± mogê uzyskaæ mniej wiêcej taki kolor?

Ten kolor wygl±da mniej wiêcej tak:
http://2.bp.blogspot.com/-StmwRbihwG...Tc/s1600/2.JPG

Co w takim razie mog³abym zrobiæ, by w³osów nie zniszczyæ, ale trwale pozbyæ siê tego rudego odcienia?
voldtekt jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-24, 14:27   #3104
ewelinka01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Czesc !
czy ktos pomoglby okreslic mi jaki to jest odcien wlosow? i czy to typ chlodny czy cieply ? Baaaardzo mi sie podoba!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1599.jpg (69,4 KB, 23 za³adowañ)

Edytowane przez ewelinka01
Czas edycji: 2013-02-24 o 14:48
ewelinka01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-24, 14:32   #3105
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak± farb± mogê uzyskaæ mniej wiêcej taki kolor?

Cytat:
Napisane przez voldtekt Poka¿ wiadomo¶æ
Ten kolor wygl±da mniej wiêcej tak:
http://2.bp.blogspot.com/-StmwRbihwG...Tc/s1600/2.JPG

Co w takim razie mog³abym zrobiæ, by w³osów nie zniszczyæ, ale trwale pozbyæ siê tego rudego odcienia?
oczczekaæ jakie¶ 2 tygodnie w celu zregererowania w³osów nastêpnie po³o¿yæ 10.21 z wod± 9%
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-24, 15:04   #3106
mellancholia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 79
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Mam dosc!
Kathy pofarbowalam tak jak mowilas na poziomie 8, wybralam 8.43. Nie wyszla pomaranczka, ale calkiem fajna marchewa, spodobala mi sie... minal tydzien i nie ma sladu po farbie, znow sa sprane i znow czuje sie okropnie brzydko
To byla Wella z linii Koleston Perfect. Pierwszy zalacznik.
No i mam dosc, porzucam rudosci dopoki wlosy nie beda w lepszym stanie, bo farbowanie calosci wlosow co chwila to marny sposob.

Kolejne zalaczniki to moje aktualne wlosy. Wyszly troche rozowo, ale w rzeczywistosci nie maja nic rozowego,choc sa malo rowne :/

I teraz bardzo prosze o pomoc - mialam pomysl, zeby pofarbowac 10.3 z 9% woda i zakladam, ze wyjdzie mi ta upragniona pomaranczka.
Dalej chcialabym zjesc do slonecznego blondu, zrobic to stopniowo, zeby nie zniszczyc wlosow.
No i jak to przeprowadzic? Nakladac po prostu blondy? Wydaje mi sie ze po popielatych bede miec po prostu zgaszony rudy i tyle. Robic same zlote i np. uzywac srebrnego szamponu? Jakie oxy stosowac?

Nie moge wytrzymac z nijakimi wlosami i mam metlik w glowie co i jak robic, zeby dobrze wygladaly ech...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg sx.jpg (50,6 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg uu.jpg (122,7 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg uuuu.jpg (171,5 KB, 21 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wwlwl.jpg (40,8 KB, 21 za³adowañ)
__________________
Shine on you, crazy diamond.

Uzalezniona od herbaty, swetrow i farbowania wlosow.

Edytowane przez mellancholia
Czas edycji: 2013-02-24 o 15:07
mellancholia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-24, 15:26   #3107
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mellancholia Poka¿ wiadomo¶æ
Mam dosc!
Kathy pofarbowalam tak jak mowilas na poziomie 8, wybralam 8.43. Nie wyszla pomaranczka, ale calkiem fajna marchewa, spodobala mi sie... minal tydzien i nie ma sladu po farbie, znow sa sprane i znow czuje sie okropnie brzydko
To byla Wella z linii Koleston Perfect. Pierwszy zalacznik.
No i mam dosc, porzucam rudosci dopoki wlosy nie beda w lepszym stanie, bo farbowanie calosci wlosow co chwila to marny sposob.

Kolejne zalaczniki to moje aktualne wlosy. Wyszly troche rozowo, ale w rzeczywistosci nie maja nic rozowego,choc sa malo rowne :/

I teraz bardzo prosze o pomoc - mialam pomysl, zeby pofarbowac 10.3 z 9% woda i zakladam, ze wyjdzie mi ta upragniona pomaranczka.
Dalej chcialabym zjesc do slonecznego blondu, zrobic to stopniowo, zeby nie zniszczyc wlosow.
No i jak to przeprowadzic? Nakladac po prostu blondy? Wydaje mi sie ze po popielatych bede miec po prostu zgaszony rudy i tyle. Robic same zlote i np. uzywac srebrnego szamponu? Jakie oxy stosowac?

Nie moge wytrzymac z nijakimi wlosami i mam metlik w glowie co i jak robic, zeby dobrze wygladaly ech...
Mi z rozja¶nionych w³osów tak siê w³a¶nie rudy zmywa³, pomóc mo¿e ¶cinanie rozja¶nionych i nierozja¶nianie ¿adnymi blondami odrostów... albo rezygnacja z rudego.
Rudy nigdy nie bêdzie siê trzyma³ w³osów rozja¶nionych rozja¶niaczem czy blondami. Tak intensywny kolor mo¿na nak³adaæ na nienaruszone tak± chemi± w³osy. Inaczej dwa trzy mycia i koniec.
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-24, 15:33   #3108
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mellancholia Poka¿ wiadomo¶æ
Mam dosc!
Kathy pofarbowalam tak jak mowilas na poziomie 8, wybralam 8.43. Nie wyszla pomaranczka, ale calkiem fajna marchewa, spodobala mi sie... minal tydzien i nie ma sladu po farbie, znow sa sprane i znow czuje sie okropnie brzydko
To byla Wella z linii Koleston Perfect. Pierwszy zalacznik.
No i mam dosc, porzucam rudosci dopoki wlosy nie beda w lepszym stanie, bo farbowanie calosci wlosow co chwila to marny sposob.

Kolejne zalaczniki to moje aktualne wlosy. Wyszly troche rozowo, ale w rzeczywistosci nie maja nic rozowego,choc sa malo rowne :/

I teraz bardzo prosze o pomoc - mialam pomysl, zeby pofarbowac 10.3 z 9% woda i zakladam, ze wyjdzie mi ta upragniona pomaranczka.
Dalej chcialabym zjesc do slonecznego blondu, zrobic to stopniowo, zeby nie zniszczyc wlosow.
No i jak to przeprowadzic? Nakladac po prostu blondy? Wydaje mi sie ze po popielatych bede miec po prostu zgaszony rudy i tyle. Robic same zlote i np. uzywac srebrnego szamponu? Jakie oxy stosowac?

Nie moge wytrzymac z nijakimi wlosami i mam metlik w glowie co i jak robic, zeby dobrze wygladaly ech...
Jak chcesz jasna pomaranczke, to musisz wlosy miec jasne, a wiec jakis jasny zloty blond. A wtedy sobie mozesz dokupic jakis tubke wscieklego pomaranczowego koloru tonujacego na mode Japonek i bedzie kul. Kolor sie doklada co jakis czas, bo to toner, ale ladnie wyglada.

Uwazam, ze Kathy miala racje, ale wiadomo, nikt nie widzi Twoich wlosow na zywo i trudno przewidziec spieranie sie farby. Zeby farba sie nie spierala, zawsze dobrze jest wlosy zapigmentowac. jednak to sie sprawdza w przypadku spokojniejszych odcieni. Wszelkie neony to niestety - spieraja sie potwornie. Na zapigmentowanych wlosach wyjda spokojniejsze a na jasniutkich dadza mocny efekt, ale na krotko. Cos za cos

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelinka01 Poka¿ wiadomo¶æ
Czesc !
czy ktos pomoglby okreslic mi jaki to jest odcien wlosow? i czy to typ chlodny czy cieply ? Baaaardzo mi sie podoba!
Kolor raczej neutralny w strone chlodngo. Na gorze na moje oko popielaty bez/perla - szampan, na dole chlodny bez.
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-24, 15:52   #3109
mellancholia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 79
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

No niestety to fakt, ze intensywne kolory nie chca sie trzymac i zaluje teraz, ze farbowalam kiedys na czerwono i pozniej rozjasnialam...

A slyszalyscie kiedys o dodawaniu farby do szamponu/odzywki? Podobno to ma trosze wspomagac kolor, ale nie wiem sama. Kolezanka tak chciala z rozowymi wlosami robic.

No a co ja moge ze soba zrobic teraz? :<
Chce miec blond w lecie, ale z rudym ciezko sie pozegnac, jak teraz o tym mysle.
http://i2.pinger.pl/pgr205/7c7f43970...ange-hair1.jpg
Ten kolor jest swietny, wiem, ze by mi sie spral, ale dalabym rade go uzyskac jakos jako pozegnanie? ^^ A pozniej nakladalac zlote blondy i gasic rudy szamponem?
W gruncie rzeczy to wydaje mi sie, ze taki kolor by sie troche ciekawiej spieral niz miedziane, nie wiem.
Moze ja za bardzo w ogole kombinuje, ale bardzo mi zalezy na tym, zeby dobrze czuc sie ze swoimi wlosami.
__________________
Shine on you, crazy diamond.

Uzalezniona od herbaty, swetrow i farbowania wlosow.

Edytowane przez mellancholia
Czas edycji: 2013-02-24 o 15:56
mellancholia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-24, 16:06   #3110
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mellancholia Poka¿ wiadomo¶æ
Mam dosc!
Kathy pofarbowalam tak jak mowilas na poziomie 8, wybralam 8.43. Nie wyszla pomaranczka, ale calkiem fajna marchewa, spodobala mi sie... minal tydzien i nie ma sladu po farbie, znow sa sprane i znow czuje sie okropnie brzydko
To byla Wella z linii Koleston Perfect. Pierwszy zalacznik.
No i mam dosc, porzucam rudosci dopoki wlosy nie beda w lepszym stanie, bo farbowanie calosci wlosow co chwila to marny sposob.

Kolejne zalaczniki to moje aktualne wlosy. Wyszly troche rozowo, ale w rzeczywistosci nie maja nic rozowego,choc sa malo rowne :/

I teraz bardzo prosze o pomoc - mialam pomysl, zeby pofarbowac 10.3 z 9% woda i zakladam, ze wyjdzie mi ta upragniona pomaranczka.
Dalej chcialabym zjesc do slonecznego blondu, zrobic to stopniowo, zeby nie zniszczyc wlosow.
No i jak to przeprowadzic? Nakladac po prostu blondy? Wydaje mi sie ze po popielatych bede miec po prostu zgaszony rudy i tyle. Robic same zlote i np. uzywac srebrnego szamponu? Jakie oxy stosowac?

Nie moge wytrzymac z nijakimi wlosami i mam metlik w glowie co i jak robic, zeby dobrze wygladaly ech...
masz w³osy bardzo porowate i wszystko niestety przeleci jak przez sito - czy to rudosci czy br±zy czy te¿ blondy moim zdaniem prepigmentacje nie pomo¿e, p³ukanki/tonery bêd± do pierwszego mycia, je¶li nie chcesz drastycznego ciêcia to doprowad¼ w³osy do jakiegos naturalnego blondu na poziomie 8/0 co jakie¶ 6 tygodni maluj tylko odrost, nastêpnie co jakie¶ 3 miesi±ce podcinaj w³osy o ok. 3cm, wtedy doprowadzisz w ci±gu roku w³osy do porz±dku inaczej powstanie b³êdne ko³o.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2013-02-24 o 16:07
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-24, 17:22   #3111
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Wlosy porowate nie moga byc wciaz traktowane chemia. Farbowanie musi miec sens, a ciagle zmiany niestety nie sluza takim wlosom. Trzeba postawic na konkretny kolor, latwiejszy do uzyskania i go pielegnowac. Najlatwiejsze sa odcienie naturalne i ze zlotem. Ja bym jednak sie pokusila o prepigmentacje.

Ale, po farbowaniu trzeba tez polozyc preparat domykajacy luski i utrwalajacy kolor. Kupuje sie go w sklepie fryzjerskim. Sprawdzalam jeden i widzialam roznice.
Poza tym trzeba uzywac pielegnacji do wlosow farbowanych, stosowac plukanki lekko zakwaszajace, nawilzajace sera.

A jak odcien zaczyna plowiec, lepiej dac toner na slabej wodzie wzmacniajacy istniejacy kolor, niz klasc nowa porcje farby znowu z uzyciem wody 6 czy 9 proc na calosc.
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-24, 17:22   #3112
mellancholia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 79
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Czyli pielegnacja i jeszcze raz pielegnacja. Dziekuje za pomoc, nie myslalam, ze rozjasnianie mi moze tak zaszkodzic, tak samo jak farbowanie calosci wlosow
Ale od teraz juz moze byc tylko lepiej.

A zeby doprowadzic w tej chwili wlosy do blondu to stosowac popielate farby czy tylko te naturalne a ten rudy z czasem przestanie byc widoczny?
__________________
Shine on you, crazy diamond.

Uzalezniona od herbaty, swetrow i farbowania wlosow.

Edytowane przez mellancholia
Czas edycji: 2013-02-24 o 17:25
mellancholia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-24, 17:37   #3113
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
Wlosy porowate nie moga byc wciaz traktowane chemia. Farbowanie musi miec sens, a ciagle zmiany niestety nie sluza takim wlosom. Trzeba postawic na konkretny kolor, latwiejszy do uzyskania i go pielegnowac. Najlatwiejsze sa odcienie naturalne i ze zlotem. Ja bym jednak sie pokusila o prepigmentacje.

Ale, po farbowaniu trzeba tez polozyc preparat domykajacy luski i utrwalajacy kolor. Kupuje sie go w sklepie fryzjerskim. Sprawdzalam jeden i widzialam roznice.
Poza tym trzeba uzywac pielegnacji do wlosow farbowanych, stosowac plukanki lekko zakwaszajace, nawilzajace sera.

A jak odcien zaczyna plowiec, lepiej dac toner na slabej wodzie wzmacniajacy istniejacy kolor, niz klasc nowa porcje farby znowu z uzyciem wody 6 czy 9 proc na calosc.
wszystkie od¿ywki do koloru s± kwa¶ne, natomiast bardzo dobrze domknie ³uskê p³ukanka z wod± i octem (na szklankê wody 1-³y¿ka ooctu jab³kowego) - tonowanie jest najlepsze, ale nie w tym przypadku...wiem bo wiele zam przypadków jak kto¶ przesadzi³ z rozja¶nianiem.

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Napisane przez mellancholia Poka¿ wiadomo¶æ
Czyli pielegnacja i jeszcze raz pielegnacja. Dziekuje za pomoc, nie myslalam, ze rozjasnianie mi moze tak zaszkodzic, tak samo jak farbowanie calosci wlosow
Ale od teraz juz moze byc tylko lepiej.

A zeby doprowadzic w tej chwili wlosy do blondu to stosowac popielate farby czy tylko te naturalne a ten rudy z czasem przestanie byc widoczny?
napisa³y¶my ci w poprzednich postach jakie farby
naturalnie odcienie i z³ote, u¿ywaj±c popieli mo¿esz siê nabawiæ glona na w³osch.
8/0 i 8.3
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2013-02-24 o 17:40 Powód: dopis
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-24, 18:25   #3114
mellancholia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 79
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Chcialam sie tylko upewnic
Z rozjasnianiem sama nie wiem czy przesadzilam - raz 15min rozjasniacz, raz blond farba rozjasniajaca, dwa razy farbowanie z oxy 9%. To raczej brak odpowiedniej pielegnacji, bo dlugi czas farbujac nawet nie uzywalam odzywek i codziennie szampon z SLS, suszenie i inne grzechy. Na szczescie od jakiegos czasu wiem o wiele wiecej.
Dziekuje wam bardzo za pomoc i przepraszam za meczenie,
__________________
Shine on you, crazy diamond.

Uzalezniona od herbaty, swetrow i farbowania wlosow.
mellancholia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-24, 18:51   #3115
mloda198777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 77
Angry MYSI kolor w³osów!

witam dziewczyny!

potrzebowa³abym ma³ej pomocy...

ju¿ parê dobrych lat farbujê w³osy, a z natury ju¿ sama nie wiem jaki kolor w³osów mia³am, co¶ pomiêdzy ciemnym blondem a jasnym br±zem, jestem raczej typem urody LATO. zaczê³o siê od pasemek, baleja¿u, pó¼niej farbowa³am na ca³o¶æ i do tej pory nie znalaz³am odpowiedniego koloru w³osów dla siebie! JEDEN by³ > mied¼, piêkny miedziano-br±zowy kolor w³osów, ale on raczej wszystkim dziewczyn± pasuje, tylko ¿e po paru myciach, siê sp³ukiwa³, wiêc nie staæ mnie aby co chwile chodziæ do fryzjera a sama nie dam rady gdy¿ mam d³u¿sze i strasznie gêste w³osy

przez farbowanie (tak my¶lê) zrobi³ mi siê MYSI/POPIELATY, bez po³ysku, szary, smutny kolor w³osów... taki bez ¿ycia:/
macie mo¿e zdjêcia kolorów które bêd± zbli¿one do popielatego, ale ¿eby by³ ¿ywy, chodzi mi tylko i wy³±cznie o odrosty, chcia³abym zafarbowaæ w³osy na ca³o¶æ farb± zbli¿on± do tego "MYSIEGO" (tylko dlatego poniewa¿ przy innych kolorach mam wyra¼ne odrosty) i ewentualnie jakie¶ pasemka do tego koloru.

nie musz± byæ zdjêcia, ale np. nazwy kolorów który mog³abym sobie zrobiæ, jaki¶ pomys³...

Edytowane przez mloda198777
Czas edycji: 2013-02-24 o 22:13
mloda198777 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-24, 23:11   #3116
joannaabram
Raczkowanie
 
Avatar joannaabram
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 188
Dot.: MYSI kolor w³osów!

To ¿e jeste¶ latem, nie znaczy ¿e najlepszym wyj¶ciem dla Ciebie jest ch³odny odcieñ. Czasem jest zupe³nie na odwrót, choæ to oczywi¶cie sprawa bardzo indywidualna. Przetestuj sobie Color Touch, który nadaje tonacjê a nie dzia³a jak farba, dziêki czemu nie niszczy w³osów.
__________________
Zapraszam na bloga - o makija¿ach, metamorfozach, i nie tylko
joannaabram jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 06:59   #3117
voldtekt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 45
Dot.: Jak± farb± mogê uzyskaæ mniej wiêcej taki kolor?

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
oczczekaæ jakie¶ 2 tygodnie w celu zregererowania w³osów nastêpnie po³o¿yæ 10.21 z wod± 9%
Mo¿e komu¶ przyda siê info:

Jednak pomalowa³am te w³osy, bo kobieta ¿yæ nie dawa³a. Efekt? Nie zauwa¿y³am, by w³oski na tym ucierpia³y. Poleci³am stosowaæ balsamy i od¿ywki i dbaæ o codzienn± pielêgnacjê.

Dó³ w³osów by³ ciemniejszy (taki ciemny miodowy), a góra "kurczak". Zmiesza³am te farby co zosta³y - 10 i 10,21 (z przewag± tej drugiej) z oksydantem 9% i najpierw po³o¿y³am na ca³ej d³ugo¶ci (od ciemniejszych koñców, w górê, 3cm przed czubkiem g³owy koñcz±c), odczeka³am 15min i po³o¿y³am farbê na górne partie i w koñcu odrosty. Po ok. 35min widzia³am, ¿e kolor trochê stonowa³, jeszcze parê minut farbê potrzyma³y¶my i barwa na ca³ych w³osach siê wyrówna³a i - na chwilê obecn± - kolor siê podoba.
voldtekt jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 16:58   #3118
afamari
Raczkowanie
 
Avatar afamari
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomo¶ci: 59
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Poka¿ wiadomo¶æ
kurcze troszke pozno ale moze jeszcze szukasz tego koloru , mnie bardzo podobny udalo sie uzyskac dzieki drogeryjnej garnier olia bez amoniaku ,odcien to mahiniowy braz, 5.5
Mam pytanie, czy jeste¶ zadowolona z OLiA? Czy kolor dlugo siê utrzymuje i czy rzeczywi¶cie to nie ma amoniaku?
Pozdrawiam
afamari jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 19:54   #3119
shindy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Kobietki proszê bardzo o rade. Chcia³abym osi±gn±æ efekt jak na zdjêciach , ciep³y piaskowy, karmelowy blond z per³owym po³yskiem. Farba której aktualnie u¿ywam to ganier 9 bardzo bardzo jasny blond, w³osy s± lekko po¿ó³k³e na koñcach.
54d03a090006d7744f37bd74.jpg
7.jpg
shindy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 20:17   #3120
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez shindy Poka¿ wiadomo¶æ
Kobietki proszê bardzo o rade. Chcia³abym osi±gn±æ efekt jak na zdjêciach , ciep³y piaskowy, karmelowy blond z per³owym po³yskiem. Farba której aktualnie u¿ywam to ganier 9 bardzo bardzo jasny blond, w³osy s± lekko po¿ó³k³e na koñcach.
Za³±cznik 5132165
Za³±cznik 5132166
10.3 i 10.31 pó³ na pó³

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez mloda198777 Poka¿ wiadomo¶æ
witam dziewczyny!

potrzebowa³abym ma³ej pomocy...

ju¿ parê dobrych lat farbujê w³osy, a z natury ju¿ sama nie wiem jaki kolor w³osów mia³am, co¶ pomiêdzy ciemnym blondem a jasnym br±zem, jestem raczej typem urody LATO. zaczê³o siê od pasemek, baleja¿u, pó¼niej farbowa³am na ca³o¶æ i do tej pory nie znalaz³am odpowiedniego koloru w³osów dla siebie! JEDEN by³ > mied¼, piêkny miedziano-br±zowy kolor w³osów, ale on raczej wszystkim dziewczyn± pasuje, tylko ¿e po paru myciach, siê sp³ukiwa³, wiêc nie staæ mnie aby co chwile chodziæ do fryzjera a sama nie dam rady gdy¿ mam d³u¿sze i strasznie gêste w³osy

przez farbowanie (tak my¶lê) zrobi³ mi siê MYSI/POPIELATY, bez po³ysku, szary, smutny kolor w³osów... taki bez ¿ycia:/
macie mo¿e zdjêcia kolorów które bêd± zbli¿one do popielatego, ale ¿eby by³ ¿ywy, chodzi mi tylko i wy³±cznie o odrosty, chcia³abym zafarbowaæ w³osy na ca³o¶æ farb± zbli¿on± do tego "MYSIEGO" (tylko dlatego poniewa¿ przy innych kolorach mam wyra¼ne odrosty) i ewentualnie jakie¶ pasemka do tego koloru.

nie musz± byæ zdjêcia, ale np. nazwy kolorów który mog³abym sobie zrobiæ, jaki¶ pomys³...
a nie lepiej zerkn±æ na paletê kolorów i dobraæ odpowiedni do naturalnego?
http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...ell-colorance/
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:56.