depilacja woskiem - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-05, 17:19   #121
Titson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 9
Dot.: depilacja woskiem

hey mam taki problem po każdej depilacji bikini (maszynka, krem, wosk) jak włoski zaczynają odrastać to potwornie mnie szczypie swędzi a w zetknięciu z ubraniem jest jeszcze gorzej na dodatek robią mi sie krostki
macie jakis pomysl co z tym zrobic
Titson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 21:56   #122
lewaloff
Rozeznanie
 
Avatar lewaloff
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Send a message via Skype™ to lewaloff
Dot.: depilacja woskiem

Cytat:
Napisane przez Simbelmyn Pokaż wiadomość
no, ale gdzie taki wosk kupujesz??
www.allegro.pl

Cytat:
Napisane przez Titson Pokaż wiadomość
hey mam taki problem po każdej depilacji bikini (maszynka, krem, wosk) jak włoski zaczynają odrastać to potwornie mnie szczypie swędzi a w zetknięciu z ubraniem jest jeszcze gorzej na dodatek robią mi sie krostki
macie jakis pomysl co z tym zrobic
regularny peeling i dobry balsam do ciała powinny pomóc.
__________________
płodek
lewaloff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 18:40   #123
Pati155
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 697
GG do Pati155
Dot.: depilacja woskiem

No właśnie, ja mam problem z włoskami, ponieważ są ciemne i gęste. Depiluję maszynką i żelem do depilacji, ale wtedy to już praktycznie na drugi dzień nie mam gładkiej skóry. Zastanawiam się nad depilacją woskiem, ale nie mam pojęcia jakie plastry będą najlepsze. Chciałabym utrzymać chociaż około tygodnia gładką skórę. Błagam pomóżcie !
Pati155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 18:45   #124
princess_m
Raczkowanie
 
Avatar princess_m
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 479
Dot.: depilacja woskiem

Cytat:
Napisane przez Pati155 Pokaż wiadomość
No właśnie, ja mam problem z włoskami, ponieważ są ciemne i gęste. Depiluję maszynką i żelem do depilacji, ale wtedy to już praktycznie na drugi dzień nie mam gładkiej skóry. Zastanawiam się nad depilacją woskiem, ale nie mam pojęcia jakie plastry będą najlepsze. Chciałabym utrzymać chociaż około tygodnia gładką skórę. Błagam pomóżcie !

najlepiej wybrac sie do kosmetyczki
__________________
solarium tak samo jak palenie papierosów powoduje RAKA
----------------------------------------------
odwyk od kupowania kosmetyków zakończony powodzeniem , kupuję tylko co jest niezbędne
princess_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 18:48   #125
Pati155
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 697
GG do Pati155
Dot.: depilacja woskiem

princess_m a ile taki zabieg u kosmetyczki mniej więcej kosztuje?
Pati155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 14:13   #126
lewaloff
Rozeznanie
 
Avatar lewaloff
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Send a message via Skype™ to lewaloff
Dot.: depilacja woskiem

Cytat:
Napisane przez Pati155 Pokaż wiadomość
princess_m a ile taki zabieg u kosmetyczki mniej więcej kosztuje?
zależy od miasta i salonu, ale za całe nogi z klasycznym bikini ja płacę w Warszawie 99 pln - i chodzę raz w miesiącu na łydki i bikini, a uda robię co 2 miesiąc
__________________
płodek
lewaloff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 14:27   #127
princess_m
Raczkowanie
 
Avatar princess_m
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 479
Dot.: depilacja woskiem

Cytat:
Napisane przez lewaloff Pokaż wiadomość
zależy od miasta i salonu
dokładnie
u mnie ceny sie wachaja od 80 do 120zł
__________________
solarium tak samo jak palenie papierosów powoduje RAKA
----------------------------------------------
odwyk od kupowania kosmetyków zakończony powodzeniem , kupuję tylko co jest niezbędne
princess_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 21:51   #128
lovebites
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 214
Dot.: depilacja woskiem

ogolnie przyznawac sie nie bede ale musze ;D zapusciłam sobie troche wlosy na nogach do depilacji woskiem. Powiedzcie mi jak przygotowac skore na nogach zeby ta depilacja byla dlugotrwala. I nie wrastaly sie wloski??
Jak zadbac o skore po depilacji?
__________________
Dziewczyny klikajcie codziennie

http://www.pustamiska.pl
http://www.pajacyk.pl


Myślę jak osoba dorosła, mówię jak osoba dorosła, ale nadal patrzę oczami dziecka
lovebites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 21:21   #129
princess_m
Raczkowanie
 
Avatar princess_m
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 479
Dot.: depilacja woskiem

Cytat:
Napisane przez lovebites Pokaż wiadomość
ogolnie przyznawac sie nie bede ale musze ;D zapusciłam sobie troche wlosy na nogach do depilacji woskiem. Powiedzcie mi jak przygotowac skore na nogach zeby ta depilacja byla dlugotrwala. I nie wrastaly sie wloski??
Jak zadbac o skore po depilacji?

ogolna zasada jest taka im wlos dluzszy tym lepiej rwac jesli bedziesz robila sama w domu to mozesz wczesniej wziac kapiel to zmiekczy Ci skore i bedzie mniej bolesne.

aby depilacja byla dlugotrwala hmmm to zalezy od tego jakie masz wlosy: czy sa grube czy cienkie, jasne czy ciemne. np. u mnie na nogach depilacja wystarczy na miesiac a np. pod pachami najdluzej na 2 tyg.

ale mam kolezanki co maja cienkie i jasne wlosy to nawet do 2 miesiecy starcza im depilacja (szczesciary)

aby wlos nie wrastal domowym sposobem jest robienie peelingow (dla mnie za slaby sposob, albo jestem za malo systematyczna )
inny sposob to kupno preparatu folisan - w salonach kosmetycznych ktory powoduje ze wlosy nie wrastaja
__________________
solarium tak samo jak palenie papierosów powoduje RAKA
----------------------------------------------
odwyk od kupowania kosmetyków zakończony powodzeniem , kupuję tylko co jest niezbędne
princess_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 23:09   #130
lovebites
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 214
Dot.: depilacja woskiem

A słyszałam właśnie kiedyś że przed depilacją nie powinno się brać kąpieli. Tylko depilować się przed zmiękczeniem włosków. Także teraz to ja już się pogubiłam :P

wiecie co nie chce zakładać nowego wątku ale czy któraś z was używała może spray'u do golenia?
__________________
Dziewczyny klikajcie codziennie

http://www.pustamiska.pl
http://www.pajacyk.pl


Myślę jak osoba dorosła, mówię jak osoba dorosła, ale nadal patrzę oczami dziecka

Edytowane przez lovebites
Czas edycji: 2009-11-16 o 23:11
lovebites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 08:29   #131
princess_m
Raczkowanie
 
Avatar princess_m
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 479
Dot.: depilacja woskiem

Cytat:
Napisane przez lovebites Pokaż wiadomość
A słyszałam właśnie kiedyś że przed depilacją nie powinno się brać kąpieli. Tylko depilować się przed zmiękczeniem włosków. Także teraz to ja już się pogubiłam :P

wiecie co nie chce zakładać nowego wątku ale czy któraś z was używała może spray'u do golenia?

ja i tak bede uwazala ze warto wziac kapiel bo skora sie "rozmiekcza" i wlosy latwiej daja sie usuwac

uzywalam spray'u i mnie odraznil tam chyba trzeba go trzymac jakos 8 min czy cos takiego ja nawet 5 nie wytrzymalam bo mnie wszystko pieklo
__________________
solarium tak samo jak palenie papierosów powoduje RAKA
----------------------------------------------
odwyk od kupowania kosmetyków zakończony powodzeniem , kupuję tylko co jest niezbędne
princess_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-16, 21:14   #132
Cameron7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 30
Dot.: depilacja woskiem

Czy któraś z was zna miejsce w Poznaniu, gdzie dobrze wykonują depilację bikini?
Cameron7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 14:46   #133
AimiA
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar AimiA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań/Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 403
GG do AimiA Send a message via Skype™ to AimiA
Dot.: depilacja woskiem

ja choadzę do salonu kosmetycznego inspiracja- cena 30zł za bikini"prawie brazylijskie" czyli usunięcie wszystkich włosków z przodu i z warg ale bez okolic odbytu. Pani Alicja jest bardzo miła i bardzo dokładna-u mnie część włosków na wew. stronie ud była za krótka i po tygodniu zaprosiła mnie na bezpłatną poprawkę, żeby wszystko usunąć. No i jest bardzo miła, dzięki temu nie czuje się skrępowana

Cytat:
Napisane przez lovebites Pokaż wiadomość
wiecie co nie chce zakładać nowego wątku ale czy któraś z was używała może spray'u do golenia?
Używałam sprayu Veet z wyciągiem z jedwabiu bodaj (taki różowy), usunął włoski dokładnie, skóra mnie tak nieprzyjemnie szczypała-paliła jak po silnym balsamie z mentolem w trakcie trzymania na nogach, ale po nie było żadnych podrażnień. Śmierdzi po depilacji - ale to chyba wszystskie depilatory chemiczne tak mają. Jest okropnie nie wydajny-chyba na 2 razy mi starczył, ale faktem jest ze nanosiłam dosyć grubą warstwę pianki, może mniejsza dałaby radę. Generalnie kupiłam w tesco na przecenie za jakies psie pieniądze na zasadzie eksperymentu, nie lubię depilatorów chemicznych i ta pianka nie zmieniła mojego odczucia o nich.

Edytowane przez AimiA
Czas edycji: 2010-01-17 o 14:53 Powód: dopisek
AimiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 20:15   #134
Majson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 22
Dot.: depilacja woskiem

Mam takie pytanie, ponieważ nigdy nie goliłam nóg(jestem dosyć młoda) i chciała bym spróbować woskiem ponieważ mam dosyć cienkie włoski i nie chce ich maszynką dręczyć. No ale jak czytałam wosk powinno się stosować przy długości włosków ok. 4mm a ja mam z 1.5cm to jak sądzicie lepiej ten pierwszy raz ogolić maszynką a gdy urosną do 3mm to użyć wosku czy jak?
Majson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 19:50   #135
laiamand
Raczkowanie
 
Avatar laiamand
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdzieś na północ od Myślenic
Wiadomości: 33
Dot.: depilacja woskiem

Do nóg polecam plastry na zimno Streep, trzeba podgrzać suszarką. używam ich od jakiś 3-4 lat i cały czas jestem zadowolona. Tylko trzeba pamiętać, że nie nadają się do delikatniejszej skóry. Cena jest podobna do Veeta, ale plastry są bardzo duże i wydajne. Spokojnie na całe lato.
Absolutnie odradzam Joannę Sensual - zero efektu, mimo kilkukrotnych prób, działa tylko na najsłabsze włoski i idealnie napiętą skórę.

Czy ktoś zna jakiś wosk do twarzy działający na brwi usuwane od dawna pęsetą?

Jak wyglądają wrastające włoski?Albo malutkie czarne gładkie w dotyku kropeczki, albo czerwone krosty z czarną kropką. Wersja gorsza: czarna kreseczka pod skórą. Trzeba te włoski wyciągnąć spod skóry, domyślcie się jak... Jeszcze nie znalazłam sposobu, żeby im zapobiec.

Majson- zetnij włoski dobrze zaostrzonymi nożyczkami. Będzie mniej bolało potem.
__________________
Według niektórych mitologii świat na barkach dźwiga nie Atlas, lecz kobieta. I bawi się nim jak piłką.[SIZE=3]
laiamand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 10:25   #136
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: depilacja woskiem

A był ktoś w Time for Wax? koło centrum w stolicy?
Ja zwykle goliłam maszynką, ale męczące jest golenie codziennie w lato...
Myślę o wosku u kosmetyczki, a w TfW nie trzeba się zapisywać.
Cena za całe nogi 79 zł- obydwie? uda też?
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 11:26   #137
magdaa66
Przyczajenie
 
Avatar magdaa66
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Dot.: depilacja woskiem PYTANIE DO KOSMETYCZKI

Witam mam pytanie chciałam zamowic zestaw do depilacji tylko nie wiem ktory jest lepszy czy podgrzewacz do wosku w puszkach czy te aplikatory z rolką???? zastanawiam sie od dłuzszego czasu jezeli chodzi o depilacje wykonywałam pare razy lecz nie potrafie ocenic która metoda jest lepsza na aplikatorach z rolką jeszce nie wykonywałam zadnej depilacji ale wydaje sie byc łatwiejsza i szybsza ale czy tak samo skuteczna jak w puszkach nakłaany szpatułką ??
Proszę o rade jakie widzicie wady i zalety

jaki zestaw byscie mi poleciły ?? myslałam moze nad tym
http://www.allegro.pl/ite...ki_gratisy.html

co myslicie na co zwracac uwage przy kupnie ?

http://www.allegro.pl/ite...posazeniem.html

ktory według was jest lepszy????
magdaa66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 08:34   #138
komicznie
Wtajemniczenie
 
Avatar komicznie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: łdz/wro
Wiadomości: 2 361
Problem z plastrami.

Witajcie Wczoraj zapewniłam sobie niemałą rozrywkę i przejrzałam wszystkie wątki o depilacji plastrami i nie znalazłam odpowiedzi na nurtujące m,nie pytania. Jeśli jednak faktycznie jestem ślepa to przepraszam moderatorów

Tak nawiasem to nawet mój TŻ wczoraj wypalił że skoro nie to tak męczy to żebym wątek na wizażu założyła

Ale do sedna : Zważając na promocje w tesco 2xplastry veet do skóry wrażliwej za 17 zł , zakupiłam i pełna radości (za 2 tygodnie wyjeżdżam z TŻ nad morze, idealna gładkość wskazana ) przygotowałam się do depilacji a tu! Dupa Próbowałam już wszystkich sposobów, nawet lód przykładałam do plastra, wsio ale nic, nie chwyta nawet 1/10 włosków (zostawiam tylko paseczek) .

Mam wrażenie, że wosku jest za dużo bo albo za ciepły bo nie wyrywa a mam włoski i przepisowo krótkie i takie dłuższe. Już sama nie wiem. Macie jakieś genialne pomysły?
__________________
Gdy palec wskazuje na niebo, tylko głupiec patrzy na palec.
komicznie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 09:25   #139
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Problem z plastrami.

może być za ciepły, to fakt

mi, zanim parę lat temu zrobiłam depilację laserową, która przerzedziła mi włoski na nogach o dobrą połowę (zostały tylko takie jasne, cienkie włoski, których laser nie łapie), żadne plastry nie dawały rady
wszelkich firm..
depilatorem nie dawałam rady z bólu
dopiero po tej laserowej spokojnie mogę wywoskować tę resztę włosków, czy przejechać depilatorem..

mam nadzieję że u Ciebie nie jest aż tak beznadziejnie jak było u mnie
i może jak temperatura trochę spadnie to veet da radę
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-19, 13:59   #140
komicznie
Wtajemniczenie
 
Avatar komicznie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: łdz/wro
Wiadomości: 2 361
Dot.: Problem z plastrami.

no tak ale ja do zimy nie mogę czekać może wejdę do lodówki?

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

up up!!

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------



---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

58 wyświetleń a nikt nic nie wie?

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

ejj
__________________
Gdy palec wskazuje na niebo, tylko głupiec patrzy na palec.
komicznie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 15:23   #141
Kallista
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: depilacja woskiem

Cytat:
Napisane przez lewaloff Pokaż wiadomość
zależy od miasta i salonu, ale za całe nogi z klasycznym bikini ja płacę w Warszawie 99 pln - i chodzę raz w miesiącu na łydki i bikini, a uda robię co 2 miesiąc
ogólnie to jest droga impreza. jakby ktoś też był z Olsztyna to polecam Centrum Urody. Cena umiarkowana,ale teraz jest możliwość wykupienia rabatu przez internet http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl/oferta/olsztyn
Kallista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 18:37   #142
Duffy_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zachodniopomorskie.
Wiadomości: 2
GG do Duffy_
Dot.: depilacja woskiem

Witam was wszystkie
Niedawno zaliczyłam swoją pierwsza przygode z plastrami Sensual od Joanny. Na nogach i pod pachami miałam odpowiednią długośc włosków (raczej nieciekawie to wyglądało kiedy chodziłam w krótkich spodenkach ). W 1 paczce znajduje się 12 plastrów. Na poczatku zajęłam sie pachami. Bolało jak cholera a i tak nie udało mi się wyrwać wszystkich. Po całej operacji nie do końca wydepilowane pachy bolały mnie cały dzien tak bardzo, że nic tylko chodziłam z ręakmi w górze bo jak opuściłam to bardzo bolało Na nogi zostało mi 8 plastrów, czyli po 4 na jedną. 4 nie starczyły nawet na łydkę, a to co pisza że 1 plaster można używac wielokrotnie to kłamstwo, bo kiedy odrywałam drugi raz tego samego plastra praktycznie nic mi się nie wyrwało
Podsumowując: Nie polecam tych plastrów
Jak narazie wróciłam do maszynki, moze jeszcze wypróbuję kremy a nawet i depilator
Duffy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 20:07   #143
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: depilacja woskiem

Cytat:
Napisane przez Duffy_ Pokaż wiadomość
Witam was wszystkie
Niedawno zaliczyłam swoją pierwsza przygode z plastrami Sensual od Joanny. Na nogach i pod pachami miałam odpowiednią długośc włosków (raczej nieciekawie to wyglądało kiedy chodziłam w krótkich spodenkach ). W 1 paczce znajduje się 12 plastrów. Na poczatku zajęłam sie pachami. Bolało jak cholera a i tak nie udało mi się wyrwać wszystkich. Po całej operacji nie do końca wydepilowane pachy bolały mnie cały dzien tak bardzo, że nic tylko chodziłam z ręakmi w górze bo jak opuściłam to bardzo bolało Na nogi zostało mi 8 plastrów, czyli po 4 na jedną. 4 nie starczyły nawet na łydkę, a to co pisza że 1 plaster można używac wielokrotnie to kłamstwo, bo kiedy odrywałam drugi raz tego samego plastra praktycznie nic mi się nie wyrwało
Podsumowując: Nie polecam tych plastrów
Jak narazie wróciłam do maszynki, moze jeszcze wypróbuję kremy a nawet i depilator
też kiedyś używałam tych plastrów i wyglądało to tak, że wkładałam plastry do mikrofali i szybko przykładałam do nogi i rwałam i z powrotem do mikrofali z tym że jeden plaster starczał na jakieś 2 razy tylko ale za drugim razem mało wychodziło
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 00:59   #144
mircale
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: depilacja woskiem

Przejżałam cały wątek i nie znalazłam odpowiedzi na trapiące mnie pytanie. W związku z tym, że wypowiadało się wiele 'specjalistek' liczę na wiele odpowiedzi
Jak powinna wyglądać depilacja woskiem na ciepło na wargach sromowych? Generalnie ciężko tam określić kierunek wzrostu, co rusz w inną stronę ale jak już to jak uchwycić aby udało się wszystko ładnie usunąć? Zakupiłam sobie podgrzewacz i wosk nakładany rolką i tak na sobie eksperymentuję i właśnie w tych okolicach pojawił się problem :P
mircale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 09:32   #145
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: depilacja woskiem

ojj samej Ci ciężko będzie to zrobić, ale jeśli się nie boisz to możesz próbować. Tam to włoski rosną raczej do dołu i trochę do środka lecą więc kawałek po kawałku możesz próbować. Czyli nakładać jakoś z góry do dołu i przeciwnie rwać. Pamiętaj tylko żebyś bardzo dobrze naciągnęła skórę i jej nie puściła przy szarpnięciu bo ból będzie niemiłosierny
Ja nigdy tego miejsca nie woskowałam ale może będzie ktoś kto to robi.
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 10:12   #146
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: depilacja woskiem

Cytat:
Napisane przez mircale Pokaż wiadomość
Jak powinna wyglądać depilacja woskiem na ciepło na wargach sromowych? Generalnie ciężko tam określić kierunek wzrostu, co rusz w inną stronę ale jak już to jak uchwycić aby udało się wszystko ładnie usunąć? Zakupiłam sobie podgrzewacz i wosk nakładany rolką i tak na sobie eksperymentuję i właśnie w tych okolicach pojawił się problem :P
miałam kiedyś wosk w takich wkładach w rolce. i ogólnie nie polecam tego sposoby do tego miejsca niepotrzebnie się nacierpisz, posklejasz, a efekt marny
samo bikini rozumiem- da się, ale wargi? w to miejsce polecam zwykły krem do depilacji albo wizytę w kosmetyczki
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 15:18   #147
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: depilacja woskiem

osobiście odradzam manewrowanie rolką w tych okolicach. Lepiej użyć do tego celu wosku w puszce + patyczek, wtedy tez łatwiej określić kierunek wzrostu włosa i prawidłowo depilować. Odradzam jednak to eksperymentowanie bo można się skutecznie zrazić (opinia kilku klientek, które próbowały i skończyło się naderwaniem naskórka w lżejszych przypadkach bardzo mocnym podrażeniem).
Pozdrawiam
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 15:08   #148
anita9005
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 607
Dot.: depilacja woskiem

Witam czy mogł by mi ktoś polecić jakiś dobry podgrzewacz do wosku w rolkach? Zastanawiam się nad tym : http://allegro.pl/podgrzewacz-do-wos...393593506.html . Ale nie wiem czy to dobry wybór ? lepsze są podgrzewacze Sonabella czy Gabi czy może jeszcze jakieś inne z bazą czy bez? Proszę o opinie. Z góry dziękuję za pomoc.
anita9005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 17:36   #149
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: depilacja woskiem

Mam nadzieje, że ktoś jeszcze przegląda ten wątek bo potrzebuje porady. Otóż depiluję pachy wokiem na zimno od ok 6 miesięcy z tym, że muszę to robić co 3 dni, wszędzie czytam, że efekty powinny starczyć na miesiąc czy nawet dwa to czemu u mnie tak szybko odrastają włoski? Depilacja przebiega dobrze, włoski są wszystkie wyrwane z cebulkami, odrastają słabe i jasne ale za szybko. Bardzo proszę o radę bo już mam chęć wrócić do maszynek, ale nie chcę potem tego żałować.
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 20:39   #150
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: depilacja woskiem

April rzeczywiście, dziwne że tak szybko. Mi zaczynają odrastać gdzieś po tygodniu. U każdego to jest inaczej ale może poczekaj aż bardziej urosną, i razem z tymi załóżmy które wywoskowałabyś dziś urosną jeszcze te, co urosłyby za 3 dni czyli, żeby połączyć 2 fazy wzrostu wlosków, bo za pierwszy razem np. usuwają się te, co już urosły a za drugim razem te co później zaczęły rosnąć. Jakoś tak
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-14 10:53:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.