Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-30, 13:14   #301
whiskey
Zadomowienie
 
Avatar whiskey
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 700
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

ok, wklejam zdjęcie (z kamerki więc trochę niewyraźne, może wieczorem wstawię inne) moich włosków.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture0002.jpg (45,7 KB, 65 załadowań)
__________________

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.
whiskey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 13:26   #302
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

ZAŁAMANA
kochane jestem zła na włoski i na ta syoss kładłam bez podkładu
i zobacznie jak mi zrudział odrost,kurcze a juz miałam nadzieje ze uda mi sie sama farbką i nic z tego.Myśle czy nastepnym razem dac z 12%woda czy bedzie lepiej.Mam dośc zniszczone włoski podkład i farbka bedzie chyba jeszcze gorzej,zamówiłam kallos latte moze mi troszke odżyja ale jakoś mam doła.

Zmieniając temat i dziś i jutro nocka i wogóle jakos mam
mega nerwy,wszystko mnie denerwuje,jutro rodzinka sie zjedzie na imprezke w mojej miescinie wszyscy z kieckami piękne włoski od fryzjera a ja do pracy szlak mnie trafia .....brrrri jeszcze siostra blondi prosto od fryzjera mega kolor i wogóle zajefajnie uczesana.




kurcze na fotce nie widac ale sa rudawe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jaaa.jpg (16,6 KB, 65 załadowań)
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 13:38   #303
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cześć Dziewczyny
Enchanted bardzo ładnie Ci wyszło, myślałam, że będzie buro a tu taki ładny świetlisty kolorek wklej zdjęcia w świetle dziennym jak dasz radę
Snow ale Ci szybko włoski też rosną i gratulację wygranej w aniołkach
Kedud86 bardzo ładny równy kolor, teraz zdecydowanie widzę, że lepiej Ci w jaśniejszych włoskach
Tlu bardzo naturalnie wyszło, fajne falki
Wasienka oż Ty już blondynka z powrotem! ale wydaje mi się, że w jeszcze ciut jaśniejszych włoskach było by Ci lepiej.
Rosetta ja robiłam tą nice 'n easy sb1 zdjęcia są w poprzednim wątku nawet Ci ja polecałam... a rozjaśniacz w sprayu to samo zło!
Agata różnica w kolorze u mnie na kompie minimalna, nie masz się co przejmować
a ja właśnie kończę jutro skrzypovitę i w sumie nie wiem czy pomogło :P brałam 2 opakowania. mam zapas kupiony perfectil triple active chyba w PL nie ma ale skład wygląda dość spoko tylko muszę sobie skrzyp dokupić w herbatce jak znajdę
a i muszę przyznać, ze dołączam do grona fanek absolut repair (właśnie sobie nałożyłam), super mam włoski po niej, i podobnie jak u Mysi prawię idealnie proste bez użycia prostownicy
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 13:48   #304
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
ZAŁAMANA
kochane jestem zła na włoski i na ta syoss kładłam bez podkładu
i zobacznie jak mi zrudział odrost,kurcze a juz miałam nadzieje ze uda mi sie sama farbką i nic z tego.Myśle czy nastepnym razem dac z 12%woda czy bedzie lepiej.Mam dośc zniszczone włoski podkład i farbka bedzie chyba jeszcze gorzej,zamówiłam kallos latte moze mi troszke odżyja ale jakoś mam doła.

Zmieniając temat i dziś i jutro nocka i wogóle jakos mam
mega nerwy,wszystko mnie denerwuje,jutro rodzinka sie zjedzie na imprezke w mojej miescinie wszyscy z kieckami piękne włoski od fryzjera a ja do pracy szlak mnie trafia .....brrrri jeszcze siostra blondi prosto od fryzjera mega kolor i wogóle zajefajnie uczesana.




kurcze na fotce nie widac ale sa rudawe
nie przejmuj sie sylwestra to nie koniec swiata dla mnie to dziwne ze w pl ludzie az takie checy robia z tego kiecki fryzury bozeee jak za czasow wojny ja nawet nie odczuwam u siebie specjalnie ze jutro sylwki...wszystko na luzie nawet jeszcze ubrana niewiem jak bede
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 13:55   #305
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
nie przejmuj sie sylwestra to nie koniec swiata dla mnie to dziwne ze w pl ludzie az takie checy robia z tego kiecki fryzury bozeee jak za czasow wojny ja nawet nie odczuwam u siebie specjalnie ze jutro sylwki...wszystko na luzie nawet jeszcze ubrana niewiem jak bede
ja mam tak samo
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 14:03   #306
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Wasienka oż Ty już blondynka z powrotem! ale wydaje mi się, że w jeszcze ciut jaśniejszych włoskach było by Ci lepiej
mam zamiar w przyszłości dojść do poziomu 8.3/9.3 (farby allwaves jakby ktoś chciał wiedzieć )
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No i od razu Ci lepiej Naprawdę nie mówię tego złośliwie, ale w tym ciemnych nie wyglądałaś korzystnie
też jestem tego zdania
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Zdecydowanie lepiej niż w tych ciemnych! Pokaż jeszcze jak wygląda kolorek w ciągu dnia
zaraz strzele pare fotek póki nie jest ciemno
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Wasienka wracaj do blondu
póki co nie bede ich maltretować, ale wróce, może nie do takiego jasnego ale jak pisałam wyżej do 8.3/9.3
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ja ciebie laska wolałam a blondzie jasnym niestety
W tych ciemnotach wyglądasz na starszą, zmęczoną i przygaszoną.
Ale wiadomo każdy ma inny gust.
może gdybym robiła u fryzjera i byłbyh to jeden jednolity łądny kolor to może by to inaczej wyglądało, ale nie wiem czy w takich super jasnych jest dobrze, ale myśle że ten 9.3 będzie strzałem w 10
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
wasienka
No dobrze wyszło ale chciała bym zobaczyć fotki w świetle dziennym.Teraz są takie ponure.Wrzuć jeszcze w dzień ok?
Ale widać ze są jaśniejsze a to najważniejsze.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dużo Ci kolor zjaśniał, równomiernie wzieło, żadnych plam nie widzę
dokładnie! jedynie pod spodem jest małe ciemniejsze pasemko gdzie rozjasniacza niechcąco nie nałożyłam
Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
no bardzo fajnie, jednak w jaśniejszych odcieniach Ci lepiej, łagodzą rysy twarzy pozytywna zmiana
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 14:04   #307
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

nawet nie slyszalam zadnej petardy jeszcze tutaj nie wyskakuja przed domy i tak nie wala jak u nas w pl jest kulturalniej a wszystko odbywa sie w centrum pokaz strzelanek i swiatelek
ale pamietam rok temu bylam na swieta i sylwki w pl to czulam te klimaty ta gonke po sklepach petardy strzelajace jak bomby a w dzien sylwestra wszystkie fryzjerki pozajmowane i dziewczyny od rana z fryzurami na glowie
milo wspominam bo to cos innego niz tu
ja to jedyne czym sie stresuje to znow garami mamy podzial co kto gotuje i przyniesie...no i nowy rok tez trzeba jakies jedzonko miec
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 14:06   #308
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

blond bunny
Ty tez taka nie dobra jesteś.Oj ty to byś lala tylko.
Nieładnie
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 14:18   #309
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A jakie ma numery ta kopenhaga i jakie miała numery farba ktorą ostatnio farbowałaś?
Kopenhaga ma numer 8,1. Wcześniej robiłam odrost skandynawskim i później na całość chcac przyciemnic polożyłam lodowy blond 910 (ale sama wiesz jak wyszło) a jeszcze wcześniej majiblond 901 a jeszcze wcześniej stockholm 10,21.

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Agata i Yatta dzieki . Ten excell 9.13 bardzo mozliwe, ze wycofany bo u mnie tez nigdzie nie ma. Podobnie z 10.02 a myslalam nawet zeby wziasc na zapas.
Kedud pasuje Ci taki jasny blond, bardzo pobieznie przejzalam zdjecia bo tz mnie pospiesza ale wydaje mi sie ze jest w miare rowno i nie calkiem bialo. Widze ze pomysly z przyciemnieniem Cie opuscily.
Hamy.. Jak już kobieta sobie znajdzie wymarzoną farbę to wycofują Jeśli naprawdę wycofali te odcienie to głupki są :/

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
ZAŁAMANA
kochane jestem zła na włoski i na ta syoss kładłam bez podkładu
i zobacznie jak mi zrudział odrost,kurcze a juz miałam nadzieje ze uda mi sie sama farbką i nic z tego.Myśle czy nastepnym razem dac z 12%woda czy bedzie lepiej.Mam dośc zniszczone włoski podkład i farbka bedzie chyba jeszcze gorzej,zamówiłam kallos latte moze mi troszke odżyja ale jakoś mam doła.
Faktycznie nie widać.. Ale to teraz nie robiłaś z 12% wodą? czemu? przecież poprzednio fryzjerka tak CI robiła - trzeba było zrobić tak samo. Zresztą ja mam większy swój naturalny odrost i żyje to i T ze swoim wytrzymasz do następnego farbowania


Ale tak swoją drogą ja też taki nastrój mam nie bardzo.. Tak mi się humor zmienia.. co kilka minut dosłownie.. aż sama jestem na siebie wściekła :/
Miałam już wychodzić do sklepu po ten zestaw tak się podjarałam bo tak zachwalałyście - a za chwile mi się nastrój zmienił i pomyślałam, że w sumie po co mi to.. prostownicy nie używam a i włosów tez nie suszę bo są krótkie i same wysychają szybko (no chyba, że czasem gdzieś mi się spieszy), no i tym sposobem nigdzie nie poszłam
Nie wiem.. depresja jakaś czy co :/
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 14:19   #310
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dziewczyny ale sie wrobilam
Na Wizazu kilka dni temu był konkurs o paski Blendamed wybialające, trzeba było napisac coś o sobie, odpowiedzieć na kilka pytań, po co Ci paski itd. Mieli wybrać niektóre zgłoszenia.
Nawet nie czytałam co tam trzeba zrobic jak sie wygra, ale cos tam pisali że trzeba podzielić się spostrzeżeniami itd.
Ja dziś przychodze do domu a tu kurier przyniosl mi paski.
I teraz masakra, co tu robic
Pod Choinkę tez dostalam paski bo chciałam, te sa jakies inne, mają inne opakowanie.
Więc musz gdzieś zdawać z nich relacje czy jak co tu teraz robić
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 14:29   #311
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
blond bunny
Ty tez taka nie dobra jesteś.Oj ty to byś lala tylko.
Nieładnie
Jak trza to trza
A że ja diabeł wcielony to wszyscy wiedzą

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Kopenhaga ma numer 8,1. Wcześniej robiłam odrost skandynawskim i później na całość chcac przyciemnic polożyłam lodowy blond 910 (ale sama wiesz jak wyszło) a jeszcze wcześniej majiblond 901 a jeszcze wcześniej stockholm 10,21.



Hamy.. Jak już kobieta sobie znajdzie wymarzoną farbę to wycofują Jeśli naprawdę wycofali te odcienie to głupki są :/



Faktycznie nie widać.. Ale to teraz nie robiłaś z 12% wodą? czemu? przecież poprzednio fryzjerka tak CI robiła - trzeba było zrobić tak samo. Zresztą ja mam większy swój naturalny odrost i żyje to i T ze swoim wytrzymasz do następnego farbowania


Ale tak swoją drogą ja też taki nastrój mam nie bardzo.. Tak mi się humor zmienia.. co kilka minut dosłownie.. aż sama jestem na siebie wściekła :/
Miałam już wychodzić do sklepu po ten zestaw tak się podjarałam bo tak zachwalałyście - a za chwile mi się nastrój zmienił i pomyślałam, że w sumie po co mi to.. prostownicy nie używam a i włosów tez nie suszę bo są krótkie i same wysychają szybko (no chyba, że czasem gdzieś mi się spieszy), no i tym sposobem nigdzie nie poszłam
Nie wiem.. depresja jakaś czy co :/
Robiłaś samymi zimnymi to czemu ma ci zielony wyjść niby bo nie czaję?
Wyjdzie ci to 8.1 tylko ja bym zrobiła na podkład i polożyła z obniżoną wodą do 3-4% żeby kolor lepiej trzymał i tylko stonował.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale sie wrobilam
Na Wizazu kilka dni temu był konkurs o paski Blendamed wybialające, trzeba było napisac coś o sobie, odpowiedzieć na kilka pytań, po co Ci paski itd. Mieli wybrać niektóre zgłoszenia.
Nawet nie czytałam co tam trzeba zrobic jak sie wygra, ale cos tam pisali że trzeba podzielić się spostrzeżeniami itd.
Ja dziś przychodze do domu a tu kurier przyniosl mi paski.
I teraz masakra, co tu robic
Pod Choinkę tez dostalam paski bo chciałam, te sa jakies inne, mają inne opakowanie.
Więc musz gdzieś zdawać z nich relacje czy jak co tu teraz robić
Już nie gadaj, taka tete a tete a nagrodę juz ma w domu
A w nosie mieć ich opinie, ja bym nic nie wysylała jak sie nie upomną.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 14:29   #312
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
enchanted
własnie jak ma sie jasne włosy trzeba starac się żeby nie zolkły.
A dla mnie poziom 9 - nawet 10 to marzenie.
A białe to 12.

Spróbuj samym 8,1-mowie Ci, po co masz męczyc wlosy na 2 razy?
Ja dbałam, płukałam itp a i tak w sztucznym świetle niezbyt wyglądały, w dziennym było ok ale wole te ciemniejsze
Też bym chciała samą farbą robić, bez babraniny z podkładami, no nie wiem, zobacze może następnym razem położe ją na pasemku przed wcześniejszym podkładem, jak nie wyjdzie to zrobie sprawdzoną metodą

A ja na Tych zdjęciach co wkleiłaś widze mini mini różnice, ledwie co zauważalną. Jest ładnie Agatko rzadko się zdarza równy idialny kolor.


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Sensownie to on może by wyszedł w twoim przypadku jakby dać mu wodę 12%. Bo jeśli masz odrost jakieś 3-4 plus 4 tony to da ci 8.
Ale kolor pewnie byłby troszke brzydszy niż po podkladzie- nie tak czysty. A oryginalnie to ma pewnie wodę 6% podejrzewam... Może 9 ale to gora i raczej nie...
No tak myślałam. Ze zmianą wody nie będę kombinowała. Ta farba jest w żelu i cholera wie co by było z tego. Spróbuje z wodą oryginalną dać ją na pasemko przed podkładem przy następnym farbowaniu i zobaczę no chyba, że coś mi się odmieni i pokombinuje z czymś fryzjerskim z ósmego poziomu - na odrost woda 12, na reszte 6?
Dziękuje za rady


Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
i dawałaś z ta wodą co była razem z farbą - nic nie rozcieńczałaś?


Bunny kochana czy myślisz, że gdybym zorbiła tą farbą to wyszło by ok i nie byłoby później żadnej zieleni ?
Tak, dawałam wszystko to, co w pudełku było. Niczego nie zmieniałam, nic nie rozcieńczałam


Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
ZAŁAMANA
kochane jestem zła na włoski i na ta syoss kładłam bez podkładu
i zobacznie jak mi zrudział odrost,kurcze a juz miałam nadzieje ze uda mi sie sama farbką i nic z tego.Myśle czy nastepnym razem dac z 12%woda czy bedzie lepiej.Mam dośc zniszczone włoski podkład i farbka bedzie chyba jeszcze gorzej,zamówiłam kallos latte moze mi troszke odżyja ale jakoś mam doła.
kurcze na fotce nie widac ale sa rudawe
Madziu, moim zdaniem przesadzasz. Różnica na zdjęciu jest prawie nie zauważalna. Jak Ci rudzieją to może płukanka, szampon joanny popielaty lub maska mariona do blonu - jest świetna! I używaj odżywek do farbowanych


A ja Wam zaraz zdjęcia wkleję tylko musze je załadować
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 14:30   #313
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Yatta ja mam tez jakąs depresje zimowa....masakra!
Co do syoss to kładłam z wodą 9% tą co jest z farbka myslałam ze nie bedzie takiej róznicy i faktycznie na poczatku nie było ale teraz masakra......myślałam ze tego nigdy nie napisze ale męczy mnie ten blond....brrr sorki ale to chyba depresja i brak checi do czegokolwiek.Ale chce być blond.......ach te kobiety.
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 14:32   #314
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale sie wrobilam
Na Wizazu kilka dni temu był konkurs o paski Blendamed wybialające, trzeba było napisac coś o sobie, odpowiedzieć na kilka pytań, po co Ci paski itd. Mieli wybrać niektóre zgłoszenia.
Nawet nie czytałam co tam trzeba zrobic jak sie wygra, ale cos tam pisali że trzeba podzielić się spostrzeżeniami itd.
Ja dziś przychodze do domu a tu kurier przyniosl mi paski.
I teraz masakra, co tu robic
Pod Choinkę tez dostalam paski bo chciałam, te sa jakies inne, mają inne opakowanie.
Więc musz gdzieś zdawać z nich relacje czy jak co tu teraz robić
moze poszukaj na wizazu tego dzialu z rozwiazanymi konkursami moze tam jest czy trzeba i co trzeba pisac..ja to bym nie pisala bo niby co ci zrobia jak nie napiszesz mozesz tez napisac za jakis czas przeciez a nie odrazu
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 14:39   #315
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale sie wrobilam
Na Wizazu kilka dni temu był konkurs o paski Blendamed wybialające, trzeba było napisac coś o sobie, odpowiedzieć na kilka pytań, po co Ci paski itd. Mieli wybrać niektóre zgłoszenia.
Nawet nie czytałam co tam trzeba zrobic jak sie wygra, ale cos tam pisali że trzeba podzielić się spostrzeżeniami itd.
Ja dziś przychodze do domu a tu kurier przyniosl mi paski.
I teraz masakra, co tu robic
Pod Choinkę tez dostalam paski bo chciałam, te sa jakies inne, mają inne opakowanie.
Więc musz gdzieś zdawać z nich relacje czy jak co tu teraz robić
Kiedyś była taka strona ********* i tam jak się człowiek zalogował to dostawał za darmo różne rzeczy np jak pojawiła się ta nowa pasta blend-a-med with pearls to dostałam kilkanaście sztuk, moim zadaniem było rozdać to znajomym i po jakimś czasie wypytać ich o spostrzeżenia (co do opakowania, smaku, działania itd.) i napisać z tego raport Może to jest na podobnej zasadzie? Nie mam pojęcia

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Robiłaś samymi zimnymi to czemu ma ci zielony wyjść niby bo nie czaję?
Wyjdzie ci to 8.1 tylko ja bym zrobiła na podkład i polożyła z obniżoną wodą do 3-4% żeby kolor lepiej trzymał i tylko stonował.
Wolę zapytać niż później mieć pretensje do siebie, że nie zapytałam.
Trochę boję się położyć z mniejszą wodą bo wyjdą ciemniej niż Enchanted i będzie płacz.. no nie wiem hmm.. w każdym razie mam chęć dzisiaj kupić tą farbę i spróbować o ile mi się za chiwle humor nie spsuje..

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
Yatta ja mam tez jakąs depresje zimowa....masakra!
Co do syoss to kładłam z wodą 9% tą co jest z farbka myslałam ze nie bedzie takiej róznicy i faktycznie na poczatku nie było ale teraz masakra......myślałam ze tego nigdy nie napisze ale męczy mnie ten blond....brrr sorki ale to chyba depresja i brak checi do czegokolwiek.Ale chce być blond.......ach te kobiety.
Trzymaj się dzielnie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 14:42   #316
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Już nie gadaj, taka tete a tete a nagrodę juz ma w domu
A w nosie mieć ich opinie, ja bym nic nie wysylała jak sie nie upomną.
No wiadomo cieszę się, ale bede musiala zdawać relacje ze swoich zebow

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Ja dbałam, płukałam itp a i tak w sztucznym świetle niezbyt wyglądały, w dziennym było ok ale wole te ciemniejsze
Też bym chciała samą farbą robić, bez babraniny z podkładami, no nie wiem, zobacze może następnym razem położe ją na pasemku przed wcześniejszym podkładem, jak nie wyjdzie to zrobie sprawdzoną metodą

A ja na Tych zdjęciach co wkleiłaś widze mini mini różnice, ledwie co zauważalną. Jest ładnie Agatko rzadko się zdarza równy idialny kolor.
Dziękuję, nie bede sie tym martwić a uzupełniac tylko odrost

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
moze poszukaj na wizazu tego dzialu z rozwiazanymi konkursami moze tam jest czy trzeba i co trzeba pisac..ja to bym nie pisala bo niby co ci zrobia jak nie napiszesz mozesz tez napisac za jakis czas przeciez a nie odrazu
Poszukam, cos tam im napisze jak moje zęby itd Ale jestem zaskoczona, jak dostałam te paczkę to tak się zszokowałam, nie spodziewalam sie

Yatamanka super avatar
lec po suszarke, chwilowy dół minie,a Ty bedziesz zalowala ze nie masz suszarki
W tym konkursie trzeba chyba napisac jakie sie ma spostrzeżenia i tyle, wieczorem poszukam teraz nie mam za bardzo czasu, ide posprzatac w kuchni

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-12-30 o 14:44
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 14:43   #317
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

yattamanka no no jaka zmiana
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 14:51   #318
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

cascada
a gdzie sa te konkursy co mowilas?
Ten mój to byl taki że wypelnialo sie ankiete, oni wybierali zgłoszenia i rozsylali paski.
I ja nie wiem gdzie tego szukac.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 15:02   #319
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Jezu dziewczyny a ja mam takiego nerwa
szukalam z TŻtem tego telefonu,stracilam ponad godzine
potem jezdzilam z nim godzine,zeby mi pomogl z zakupami
jeszcze musimy zalatwic dzisiaj ten duplikat karty, musze zrobic na jutro skrzydelka i szaszlyki,jeszcze isc na zakupy, zrobic TŻtowi zupe

normalnie zaraz mnie cos trafi
jeszcze kolezanka do ktorej ide na Sylwestra pyta czy pojedziemy po fajerwerki
tez sie obudzila dzien wczesniej jakbym nie miala co robic
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 15:02   #320
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

hmm no wlasnie tak przelecialam wizaz i nie ma nic na ten temat moze oni napisza do ciebie na meila albo na wizazu co dalej....
mozesz ten napisac prv do zlosliwca i sie zapytac co z tym konkursem ..
albo ja bym nic nie robila poczekala ....
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 15:05   #321
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Agata to nie ten konkurs przypadkiem? http://www.***********/Whitestrips/Wyzwanie-Whitestrips-.html
w miejscu gwiazdek: 3dwhite[dot]pl
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14



Edytowane przez rabbitka
Czas edycji: 2010-12-30 o 15:07
rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 15:07   #322
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale sie wrobilam
Na Wizazu kilka dni temu był konkurs o paski Blendamed wybialające, trzeba było napisac coś o sobie, odpowiedzieć na kilka pytań, po co Ci paski itd. Mieli wybrać niektóre zgłoszenia.
Nawet nie czytałam co tam trzeba zrobic jak sie wygra, ale cos tam pisali że trzeba podzielić się spostrzeżeniami itd.
Ja dziś przychodze do domu a tu kurier przyniosl mi paski.
I teraz masakra, co tu robic
Pod Choinkę tez dostalam paski bo chciałam, te sa jakies inne, mają inne opakowanie.
Więc musz gdzieś zdawać z nich relacje czy jak co tu teraz robić
jak ich nie chcesz to mi wyslij ja Ci napisze spostrzezenia
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 15:07   #323
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Yattamanka
jaki super avek sexi
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 15:14   #324
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Princeska spokojnie, telefon się znalazł?
Paski sie przydadzą

Dziewczyny dzwoniłam na infolinie Loreala

A ja mam dzis szczescie, dzwoniłam właśnie na infolinię Loraeala zapytać o te 9,13 Excela i Pani powiedziała że:

- Excell 10 sa całkowicie wycofywane
, bo nie sprawdzają się, panie nie kupuja tej farby, bo za krótki czas trzymania więc koniec z produkcją

- mają zapasy na magazynie więc mam szukac w małych drogeriach, jakichś prywatnych

- WYSLA MI ZA DARMO Excell 10 odcień 9,13 Pani sama zaproponowala, ale mam dziś farta

- Pani powiedziała, że 9,13 i 10,13 Excelka calkiem sie roznia bo 9,13 jest o wiele cieplejsza a 10,13 chlodna

- Pani powiedziała że identycznie wychodzi Garnier Color Naturals 9,13

- Zaproponowała mi Casting 1013 który MA WODĘ 7,5%. Mimo że na pudełku nie ma informacnji że rozjasnia kolor blond to nadaje się spokojnie do poziomi blondu 7

- W marcu ma być całkiem nowa linia farb Loreala, coś całkiem nowego, ale wszystkie beda na wodzie 6%

Tyle że ja nie znam zadnych małych drogerii w moim miescie

Mam nadzieję że niektórym przydadzą sie te informacje

rabbitka
wpisuje ale mi sie nie otwiera?

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-12-30 o 15:21
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 15:29   #325
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Enchanted bardzo ładnie Ci wyszło, myślałam, że będzie buro a tu taki ładny świetlisty kolorek wklej zdjęcia w świetle dziennym jak dasz radę
Snow ale Ci szybko włoski też rosną i gratulację wygranej w aniołkach
Kedud86 bardzo ładny równy kolor, teraz zdecydowanie widzę, że lepiej Ci w jaśniejszych włoskach
Tlu bardzo naturalnie wyszło, fajne falki
Wasienka oż Ty już blondynka z powrotem! ale wydaje mi się, że w jeszcze ciut jaśniejszych włoskach było by Ci lepiej.
Rosetta ja robiłam tą nice 'n easy sb1 zdjęcia są w poprzednim wątku nawet Ci ja polecałam... a rozjaśniacz w sprayu to samo zło!
Agata różnica w kolorze u mnie na kompie minimalna, nie masz się co przejmować
a ja właśnie kończę jutro skrzypovitę i w sumie nie wiem czy pomogło :P brałam 2 opakowania. mam zapas kupiony perfectil triple active chyba w PL nie ma ale skład wygląda dość spoko tylko muszę sobie skrzyp dokupić w herbatce jak znajdę
a i muszę przyznać, ze dołączam do grona fanek absolut repair (właśnie sobie nałożyłam), super mam włoski po niej, i podobnie jak u Mysi prawię idealnie proste bez użycia prostownicy
Dziękuję już wstawiam w świetle dziennym


Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja mam tak samo
I ja się do Was dołączam



Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale sie wrobilam
Na Wizazu kilka dni temu był konkurs o paski Blendamed wybialające, trzeba było napisac coś o sobie, odpowiedzieć na kilka pytań, po co Ci paski itd. Mieli wybrać niektóre zgłoszenia.
Nawet nie czytałam co tam trzeba zrobic jak sie wygra, ale cos tam pisali że trzeba podzielić się spostrzeżeniami itd.
Ja dziś przychodze do domu a tu kurier przyniosl mi paski.
I teraz masakra, co tu robic
Pod Choinkę tez dostalam paski bo chciałam, te sa jakies inne, mają inne opakowanie.
Więc musz gdzieś zdawać z nich relacje czy jak co tu teraz robić
ee to gratulacje wygrana na spontanie najlepsza
Ja bym też olała. Przecież możesz je użyć dopiero za pół roku, więc jak masz skomentować

Ty szczęściaro! jeszcze excellka za free to którą zrobisz? 10,13 czy 9,13?


OK, czas na foty. Takie byle jakie, bo miałam mało czasu przed pracą, więc szybciorem robiłam Na zdjęciach wyglądają troszke jaśniej.
Jeszcze raz umieszczam zdjecie farbki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Wbis.jpg (8,5 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (120,9 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (103,6 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (90,4 KB, 80 załadowań)
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 15:32   #326
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka super avatar
lec po suszarke, chwilowy dół minie,a Ty bedziesz zalowala ze nie masz suszarki
W tym konkursie trzeba chyba napisac jakie sie ma spostrzeżenia i tyle, wieczorem poszukam teraz nie mam za bardzo czasu, ide posprzatac w kuchni
No nie wiem, pojadę później i zobaczę - może mnie natchnienie złapie..

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
yattamanka no no jaka zmiana
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Yattamanka
jaki super avek sexi
Dziękuje dziewczynki

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzwoniłam na infolinie Loreala

A ja mam dzis szczescie, dzwoniłam właśnie na infolinię Loraeala zapytać o te 9,13 Excela i Pani powiedziała że:

- Excell 10 sa całkowicie wycofywane
, bo nie sprawdzają się, panie nie kupuja tej farby, bo za krótki czas trzymania więc koniec z produkcją

- mają zapasy na magazynie więc mam szukac w małych drogeriach, jakichś prywatnych

- WYSLA MI ZA DARMO Excell 10 odcień 9,13 Pani sama zaproponowala, ale mam dziś farta

- Pani powiedziała, że 9,13 i 10,13 Excelka calkiem sie roznia bo 9,13 jest o wiele cieplejsza a 10,13 chlodna

- Pani powiedziała że identycznie wychodzi Garnier Color Naturals 9,13

- Zaproponowała mi Casting 1013 który MA WODĘ 7,5%. Mimo że na pudełku nie ma informacnji że rozjasnia kolor blond to nadaje się spokojnie do poziomi blondu 7

- W marcu ma być całkiem nowa linia farb Loreala, coś całkiem nowego, ale wszystkie beda na wodzie 6%

Tyle że ja nie znam zadnych małych drogerii w moim miescie

Mam nadzieję że niektórym przydadzą sie te informacje

rabbitka
wpisuje ale mi sie nie otwiera?
Ależ masz fart dzisiaj Ale to fajnie dobrze wróży na nowy rok
Snow jak to przeczyta to będzie nie pocieszona - tak jej się spodobała ta farbka - może gdzieś jeszcze są w sklepach takich jak selgros albo cash and carry dla przedsiębiorców - pojechać kupić zapas w hurcie i heja
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 15:34   #327
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Princeska spokojnie, telefon się znalazł?
Paski sie przydadzą

Dziewczyny dzwoniłam na infolinie Loreala

A ja mam dzis szczescie, dzwoniłam właśnie na infolinię Loraeala zapytać o te 9,13 Excela i Pani powiedziała że:

- Excell 10 sa całkowicie wycofywane
, bo nie sprawdzają się, panie nie kupuja tej farby, bo za krótki czas trzymania więc koniec z produkcją

- mają zapasy na magazynie więc mam szukac w małych drogeriach, jakichś prywatnych

- WYSLA MI ZA DARMO Excell 10 odcień 9,13 Pani sama zaproponowala, ale mam dziś farta

- Pani powiedziała, że 9,13 i 10,13 Excelka calkiem sie roznia bo 9,13 jest o wiele cieplejsza a 10,13 chlodna

- Pani powiedziała że identycznie wychodzi Garnier Color Naturals 9,13

- Zaproponowała mi Casting 1013 który MA WODĘ 7,5%. Mimo że na pudełku nie ma informacnji że rozjasnia kolor blond to nadaje się spokojnie do poziomi blondu 7

- W marcu ma być całkiem nowa linia farb Loreala, coś całkiem nowego, ale wszystkie beda na wodzie 6%

Tyle że ja nie znam zadnych małych drogerii w moim miescie

Mam nadzieję że niektórym przydadzą sie te informacje

rabbitka
wpisuje ale mi sie nie otwiera?
Ty to masz rzeczywiscie farta
Ciekawe co to za nowe farby??
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 15:34   #328
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Dziękuję już wstawiam w świetle dziennym


Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 15:36   #329
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

_eNchaNted_
no prosze jakie już dlugie i grube a taki szarawy poblysk sie wypłucze
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 15:41   #330
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Agata http://www.wizaz.pl/akcje/blend-a-me...ips/index.html przekierowało mnie z tej strony blendamedu gratulacje w ogóle szczęściaro
Enchanted no jest trochę popiołek ale to się zmyję ale bardzo ładnie Ci wyszło!
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.