Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-18, 14:14   #1861
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Princesska
Przyłączam się do klikania
dobrze wariacie
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ale grubas

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------



dokładnie
to dawajcie klikamy bo młodaa19 goni naszą Princesskę
podałam linka na innym forum na którym też bywam
hahaha
ten konkurs się kończy 27 listopada
zajedziecie myszki swoje
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 14:18   #1862
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że lepiej by było gdybyś ją od początku przyzwyczajała do kojca. Ja przed snem zawsze się bawię z brutkiem w łóżku, ale gdy już idę w kimono to wrzucam go do kojca i smyram łapką. I grzecznie już mi przesypia całą noc.
Koteczko szczeniaczki to mali terroryści, dasz im palec, wezmą rękę.
Trzymam kciuki byś miała anielską cierpliwość
ciężko będzie z tym jak ją dam kolo łózka ... bo nie jest ugięta ale spróbuje ja dać na kocyk owinąć nim (w którym już nie raz spała), i położyć kolo łózka i dać jej rękę... a jak już kupie kojec to to samo tylko w kojcu... dzisiaj jest sama od 9 i moja mama z siostrą chyba tak kolo 16 bedą w domu, zaraz do nich zatyrkam co i jak

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
hyhyh ja swojego Brutusa ostatnio ważyłam tak:
Najpierw sama siebie na wadze-62 kg, potem siebie z brutusem na rączkach-64.5 kg. Potem odejmowanie 64.5-62=2.5 kg waży Brutek tadaaam
spróbuje wagą kuchenną (ale to u tż-ta bo ja nie mam) a potem twoim sposobem jakby co
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 14:21   #1863
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Dziewczyny czy tutaj sie rozmawia o... włosach? Sorry, że sie wcinam, ale szukam pomocy, nigdy nie farbowalam sama włosów i szukam rady czym pofarbować na jasny blond, wrzuciłabym fotki, tylko nie wiem czy tutaj mogę... Przeglądam forum ale nie mogę dla siebie miejsca znaleźć
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 14:25   #1864
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ciężko będzie z tym jak ją dam kolo łózka ... bo nie jest ugięta ale spróbuje ja dać na kocyk owinąć nim (w którym już nie raz spała), i położyć kolo łózka i dać jej rękę... a jak już kupie kojec to to samo tylko w kojcu... dzisiaj jest sama od 9 i moja mama z siostrą chyba tak kolo 16 bedą w domu, zaraz do nich zatyrkam co i jak
Ależ o to własnie chodzi byś jej nie ulegała, bo wtedy to już w ogóle będzie robić to co chce. To ona ma być Ci posłuszna, a nie odwrotnie. Bo wtedy to będzie męczarnia dopiero!
Będzie pewnie bardzo upierdliwa, ale raz, drugi, trzeci, czwarty, setny i zrozumie
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 14:26   #1865
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Naprawde jesteście wspaniałe

Blondyny rządzą

ja chyba zaraz olej nałożę
Kochana,a ten podkład Catrice ukryje drobne pryszcze
przebarwienia po pryszczolach na pewno kryje, bo akurat mam jedno takie ktore mam juz z tydzien wiec z drobnymi pryszczami powinien sobie poradzic
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
haha ciekawe jak wrazenia
na razie mogę powiedzieć, że maska jest super gęsta, jak maska, troche konsystencja przypomina maslo do ciala, ale pomimo tego swietnie sie rozprowadza na wlosach. Po zmyciu i lekkim podszuszeniu czuje, ze sa miekkie i sliskie na razie wydaje sie byc bardzo fajna
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 14:26   #1866
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cyska
to tu ;d
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 14:27   #1867
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy tutaj sie rozmawia o... włosach? Sorry, że sie wcinam, ale szukam pomocy, nigdy nie farbowalam sama włosów i szukam rady czym pofarbować na jasny blond, wrzuciłabym fotki, tylko nie wiem czy tutaj mogę... Przeglądam forum ale nie mogę dla siebie miejsca znaleźć
tak o wlosach tez
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-18, 14:34   #1868
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
przebarwienia po pryszczolach na pewno kryje, bo akurat mam jedno takie ktore mam juz z tydzien wiec z drobnymi pryszczami powinien sobie poradzic

na razie mogę powiedzieć, że maska jest super gęsta, jak maska, troche konsystencja przypomina maslo do ciala, ale pomimo tego swietnie sie rozprowadza na wlosach. Po zmyciu i lekkim podszuszeniu czuje, ze sa miekkie i sliskie na razie wydaje sie byc bardzo fajna
dziękuję
może następnym razem go kupię

teraz jestem bez kasy i kupiłam Miss Sporty Matujący,ale to był błąd mojego życia, podkład tragedia
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 14:42   #1869
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy tutaj sie rozmawia o... włosach? Sorry, że sie wcinam, ale szukam pomocy, nigdy nie farbowalam sama włosów i szukam rady czym pofarbować na jasny blond, wrzuciłabym fotki, tylko nie wiem czy tutaj mogę... Przeglądam forum ale nie mogę dla siebie miejsca znaleźć
miedzy innymi tez

kotka ty rzadzisz nie odwrotnie
mi tez bylo ciezko ale do lozka nie ma mowy psa na cala noc polezec z rana czy pobawic sie co innego ale pies jak kazde stworzenie musi miec swoje miejsce
u nas jest to lazienka tam spi badzi siedzi jak zostaje sam...wszystko z ziemi pochowane proszki czy plyny maly lazienkowy kosz na smieci rowniez zabrany dziur zadnych nie ma zeby gdzies wlazl .;no coz nie mielismy wyboru ale wychowac trzeba jakos i tylko lazienka nam pasuje korytarz odpada bo szafka z butami odkryta stoi plus parkiet i odglosy za drzwiami winda sasiedzi
moze taka malutka jak twoja powinna zostawac w kartonie takim wiekszymwyslac jej legowisko i niech tam siedzi jak ciebie nie ma
ja tak trzymalam koty az podrosly i zaczely cwaniaki wyskakiwac

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
przebarwienia po pryszczolach na pewno kryje, bo akurat mam jedno takie ktore mam juz z tydzien wiec z drobnymi pryszczami powinien sobie poradzic

na razie mogę powiedzieć, że maska jest super gęsta, jak maska, troche konsystencja przypomina maslo do ciala, ale pomimo tego swietnie sie rozprowadza na wlosach. Po zmyciu i lekkim podszuszeniu czuje, ze sa miekkie i sliskie na razie wydaje sie byc bardzo fajna
dla mnie alterra granat tez jest gesta ale za to jakie efekty
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 14:44   #1870
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Dziewczyny teraz w housie jest promocja- Przy zakupie dwóch swetrów, drugi jest za 10 zł
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 14:44   #1871
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
dziękuję
może następnym razem go kupię

teraz jestem bez kasy i kupiłam Miss Sporty Matujący,ale to był błąd mojego życia, podkład tragedia
to szkoda... ja pamietam mialam kiedys jakis rozswietlajacy podklad, ale nie pamietam marki, straszny byl
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-18, 14:48   #1872
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ależ o to własnie chodzi byś jej nie ulegała, bo wtedy to już w ogóle będzie robić to co chce. To ona ma być Ci posłuszna, a nie odwrotnie. Bo wtedy to będzie męczarnia dopiero!
Będzie pewnie bardzo upierdliwa, ale raz, drugi, trzeci, czwarty, setny i zrozumie
setny wczoraj tż tak z nią walczył 10 razy sadzał na fotelu a ona zeskakiwała i z powrotem na wyrko sie pacha! dobra bede próbować spróbuje być twarda... już sie boje
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 14:48   #1873
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Dobra, dziewczyny to jadem

Hmm.. włosy nie są zaciekawe bo zaraz je będę myć, a z tego względu, że są naturalnie bardzo kręcone i jakoś wolałam wam pokazać na prostych. No to tyle tłumaczenia się
No to tak, kolor mam... nie wiem w sumie jaki, to średni blond? Z ponad rok temu rozjaśnialam je u fryzjera, pasemkami, co widać na końcówkach, jakaś 1/3 wlosow jeszcze jest rozjasniona, a 2/3 odgóy to moje naturalne ;p (można powiedzieć zrobilo mi sie modne ostatnio ombre )

Boże dlaczego ja tyle gadam. W każdym razie nigdy nie farbowalam sama, i chcialabym jakiś jasny neutralny blond. I tak czytalam co tam dziewczyny polecają i kupilam w efekcie 3 farby: garnier super jasny beżowy blond potem super jasny popielaty blond i jeszcze loreal casting jasny perłowy blond. Próbowałam je sobie na pasemku włosów i jak trzymałam tyle ile tam zalecają to praktycznie efektu nie bylo wcale, albo minimalny, dopiero po przekroczeniu czasu dwukrotnie jakos tam sie rozjasnily. No ale to chyba tak nie wolno...
Poradzicie jaką farbę mam sobie kupić ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg KIF_2836.jpg (30,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg KIF_2853.jpg (35,0 KB, 30 załadowań)
__________________

Edytowane przez Cyska
Czas edycji: 2011-11-18 o 14:50
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 14:53   #1874
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
to szkoda... ja pamietam mialam kiedys jakis rozswietlajacy podklad, ale nie pamietam marki, straszny byl
jak ja nie lubię kupować podkładów nigdy nie znalazłam ideału
w zeszłym roku w zime używałam Kobo,ale nie mogę sobie przypomnieć dlaczego z niego zrezygnowałam

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
Dobra, dziewczyny to jadem

Hmm.. włosy nie są zaciekawe bo zaraz je będę myć, a z tego względu, że są naturalnie bardzo kręcone i jakoś wolałam wam pokazać na prostych. No to tyle tłumaczenia się
No to tak, kolor mam... nie wiem w sumie jaki, to średni blond? Z ponad rok temu rozjaśnialam je u fryzjera, pasemkami, co widać na końcówkach, jakaś 1/3 wlosow jeszcze jest rozjasniona, a 2/3 odgóy to moje naturalne ;p (można powiedzieć zrobilo mi sie modne ostatnio ombre )

Boże dlaczego ja tyle gadam. W każdym razie nigdy nie farbowalam sama, i chcialabym jakiś jasny neutralny blond. I tak czytalam co tam dziewczyny polecają i kupilam w efekcie 3 farby: garnier super jasny beżowy blond potem super jasny popielaty blond i jeszcze loreal casting jasny perłowy blond. Próbowałam je sobie na pasemku włosów i jak trzymałam tyle ile tam zalecają to praktycznie efektu nie bylo wcale, albo minimalny, dopiero po przekroczeniu czasu dwukrotnie jakos tam sie rozjasnily. No ale to chyba tak nie wolno...
Poradzicie jaką farbę mam sobie kupić ?
na początku przejrzyj bloga Blond Bunny link jest w pierwszym poście
są tam zebrane nasze zdjęcia z farbowań więc to ułatwi Ci drogę
najpierw zdecyduj się na kolor jaki chcesz osiągnąć,bo odcieni jest naprawde dużo
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 14:54   #1875
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
jak ja nie lubię kupować podkładów nigdy nie znalazłam ideału
w zeszłym roku w zime używałam Kobo,ale nie mogę sobie przypomnieć dlaczego z niego zrezygnowałam
Mi najbardziej ze wszystkich których uzywałam odpowiada ten Catrice i Revlon CS. Mialam np Rimmel to szybko schodzil z twarzy, Soraya- o mamuniu, ewentualnie jako krem tonujacy, Loreal TrueMatch-podkreslal mi suche skórki, no i mam jeszcze Loreal VisibleLift i ten nawet jest fajny, tylko tez aktualnie za ciemny . Z tym, ze ona ma serum w sobie, wiec moze dlatego jest lepszy od TM. Ale nie jest ulubiony
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 14:59   #1876
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

ja lubie podklady geste z gabeczka w pudeleczku dobrze kryja i sie rozprowadzaja na buzi nie trzeba palcow czy pedzli
taki mial kiedys loreal a teraz zmienili na inne badziewiei tak teraz testuje sobie rozne w kremach

ogolnie zawsze jednak bardziej przykladam uwage do pudru sypkiego bo taki czesciej stosuje na codzien podklad raz na tydzien uzywampudrow w kamieniu nie uzywam jedynie brazery to tak
no i czekam na ten rozswietlacz
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 15:01   #1877
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
miedzy innymi tez

kotka ty rzadzisz nie odwrotnie
mi tez bylo ciezko ale do lozka nie ma mowy psa na cala noc polezec z rana czy pobawic sie co innego ale pies jak kazde stworzenie musi miec swoje miejsce
u nas jest to lazienka tam spi badzi siedzi jak zostaje sam...wszystko z ziemi pochowane proszki czy plyny maly lazienkowy kosz na smieci rowniez zabrany dziur zadnych nie ma zeby gdzies wlazl .;no coz nie mielismy wyboru ale wychowac trzeba jakos i tylko lazienka nam pasuje korytarz odpada bo szafka z butami odkryta stoi plus parkiet i odglosy za drzwiami winda sasiedzi
moze taka malutka jak twoja powinna zostawac w kartonie takim wiekszymwyslac jej legowisko i niech tam siedzi jak ciebie nie ma
ja tak trzymalam koty az podrosly i zaczely cwaniaki wyskakiwac
bede próbować kłaść ja na kocyku kolo łózka i najwyżej w pupe ją klepnę jak będzie mnie wyjątkowo wkurzać! muszę dać rade, ale w łóżku będę i tak z nią siedzieć tylko nie spać bo ja sie mecze do kartonu jej nie dam nie ma szans
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 15:03   #1878
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość

na początku przejrzyj bloga Blond Bunny link jest w pierwszym poście
są tam zebrane nasze zdjęcia z farbowań więc to ułatwi Ci drogę
najpierw zdecyduj się na kolor jaki chcesz osiągnąć,bo odcieni jest naprawde dużo
Dzięki poprzeglądam. Przeglądałam już jakieś wątki z fotkami i numerami farb, tyle że a. nie wiem jaki kolor przedtem miał ten ktoś i czy dla mnie też by sie ta farba nadawała, a b. to widzę że dziewczyny często farbują i na tych włosach mają już kilka farb, albo rozjaśniane i i i właśnie nie wiem. Boże jakoś sie wysłowić nie mogę o co mi chodzi
Fryzjerki mi zawsze mówiły ze nie da sie rozjaśnić farbą włosów, że trzeba użyć rozjaśniacza a potem farby.
I ja już jestem w kropce.
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 15:07   #1879
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Mi najbardziej ze wszystkich których uzywałam odpowiada ten Catrice i Revlon CS. Mialam np Rimmel to szybko schodzil z twarzy, Soraya- o mamuniu, ewentualnie jako krem tonujacy, Loreal TrueMatch-podkreslal mi suche skórki, no i mam jeszcze Loreal VisibleLift i ten nawet jest fajny, tylko tez aktualnie za ciemny . Z tym, ze ona ma serum w sobie, wiec moze dlatego jest lepszy od TM. Ale nie jest ulubiony
ja kiedyś właśnie lubiłam True Match i używałam go baaardzo długi okres może do niego wrócę
Revlona CS właśnie ostatnio wykończyłam i jak na początku go nie lubiłam to z czasem było coraz lepiej
To teraz mam dylemat czy kupić Loreala, Kobo czy Revlona

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
Dzięki poprzeglądam. Przeglądałam już jakieś wątki z fotkami i numerami farb, tyle że a. nie wiem jaki kolor przedtem miał ten ktoś i czy dla mnie też by sie ta farba nadawała, a b. to widzę że dziewczyny często farbują i na tych włosach mają już kilka farb, albo rozjaśniane i i i właśnie nie wiem. Boże jakoś sie wysłowić nie mogę o co mi chodzi
Fryzjerki mi zawsze mówiły ze nie da sie rozjaśnić farbą włosów, że trzeba użyć rozjaśniacza a potem farby.
I ja już jestem w kropce.
U nas na wątkunikt nie robi włosów rozjaśniaczem
więc jakoś się da.
Wiesz dziewczyny stąd najczęściej farbują sam odrost więc po tym można zobaczyć jak farbki wychodza .
Ja bym Ci proponowała na początek Palette C12 albo A10 z serii mroznych blondów. Tylko nie bój się i potrzymaj z 50 min. Powinno ładnie rozjaśnić, tylko ja bym nie pokrywała tych końców,a jedynie na ostatnie 5 min farbowania po nich przeciągnęła
Aaa tylko nie pisz,że słyszalas,że Palette niszczy,bo Cię blondyny zastrzelą
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-18, 15:12   #1880
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
bede próbować kłaść ja na kocyku kolo łózka i najwyżej w pupe ją klepnę jak będzie mnie wyjątkowo wkurzać! muszę dać rade, ale w łóżku będę i tak z nią siedzieć tylko nie spać bo ja sie mecze do kartonu jej nie dam nie ma szans
psy boja sie gazety jakby co tego szelestu
a gdzie twoja mala siedzi jak nikogo nie ma w domu?

dobra lece robic nalesniki z serem tz sobie wymyslil
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 15:17   #1881
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cascada
Ja cały dzień myślę o czymś pysznym,a Ty mi tu wyjeżdżasz z naleśniczkami!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 15:22   #1882
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
psy boja sie gazety jakby co tego szelestu
a gdzie twoja mala siedzi jak nikogo nie ma w domu?

dobra lece robic nalesniki z serem tz sobie wymyslil
ooo dobre dobre dzis została sama i oczywiście w moim pokoju, tam jej nic nie grozi bo kable pochowane zeby nie zgryzła ,i jak dzwoniłam do mamy to jak weszła do domu i do mojego pokoju to lejdi siedziała sobie na fotelu i jak ją zobaczyła to piszczała ze szczęścia aż popuściła

naleśniki z serem mniam
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 15:25   #1883
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Kotka
Ta radość zwierzaczka jest wspaniała!
Od razu w serduszku się cieplutko robi
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 15:25   #1884
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja kiedyś właśnie lubiłam True Match i używałam go baaardzo długi okres może do niego wrócę
Revlona CS właśnie ostatnio wykończyłam i jak na początku go nie lubiłam to z czasem było coraz lepiej
To teraz mam dylemat czy kupić Loreala, Kobo czy Revlona
wlasnie- kazdy ma inna skore i co innego pasuje musisz sobie przypomniec czemu odrzucilas kobo
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 15:31   #1885
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

no u nas dziala gazeta zwinieta w rulon denis boi sie jej na kilometr i czegos musi wkoncu

dobra ide kleic te nalesniki synek nie lubi z serem wiec bedzie z dzemem a tz obowiazkowo twarozek
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 15:40   #1886
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Princesska
Opowiedz mi jeszcze o tej promocji, cały asortyment, czy wszedzie itd?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 15:48   #1887
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
wlasnie- kazdy ma inna skore i co innego pasuje musisz sobie przypomniec czemu odrzucilas kobo
no wlasnie ostatnio probowalam i nie mam pojęcia
chyba po prostu chciałam spróbować czegoś innego
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Princesska
Opowiedz mi jeszcze o tej promocji, cały asortyment, czy wszedzie itd?
raczej tak,na damskie i męskie ubrania, na facebooku napisali
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 15:50   #1888
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

to chyba zaraz jadę na zakupy >
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 15:52   #1889
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Kotka
Ta radość zwierzaczka jest wspaniała!
Od razu w serduszku się cieplutko robi
tak to jest cudne

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no u nas dziala gazeta zwinieta w rulon denis boi sie jej na kilometr i czegos musi wkoncu

dobra ide kleic te nalesniki synek nie lubi z serem wiec bedzie z dzemem a tz obowiazkowo twarozek
to musze tak zrobić i jak coś to gazetą ją w pupę
jak będziesz miała czas to napisz mi jak robisz twarożek i czy dodajesz do niego jajko
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 15:54   #1890
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Nove na fejsie napisali,że wszystkie swetry,a drugi tańszy kupujesz za 10 zł.
Promocja obowiązuje do niedzieli w sklepach stacjonarnych
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:59.