Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-27, 08:28   #3511
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Skończył mi się ukochany olej arganowy , który nakładam rano pod filtr no i posmarowałam się jojobą . Po drugim dniu używania mnie z lekka wysypało więc na noc za radą Korah dałam sobie spokój z kremem i posmarowałam hydrolatem aloesowym z ociupinką mocznika. Fakt krosteczki znikają ale twarz miałam całą w sebum....
I o to właśnie chodzi, wreszcie zobaczyłaś naturalną substancję natłuszczającą wytwarzaną przez Twój własny organizm, a wiesz co się dzieje, gdy sie kremujesz? Ta substancja powstaje w Twojej skórze, a krem nie pozwala jej się wydostac na powierzchnię, tak powstają wypryski


Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
@ Korah i reszta dziewczyn: jak sie maja bezkremowe dnie i noce do makijazu? podklad mam naturalny (living nature ), ale boje sie, ze moja skora jeszcze nie jest tak unormalizowana, zeby klasc go solo... a moze sprobuje jestem po bezkremowej nocy, przetre twarz tylko tonikiem i na to podklad jak bede zle wygladac, to zwale na was!
Ja akurat mam podkład mniej naturalny, ale przed nałożeniem go ( nakładam palcami) smaruję tylko dłonie olejkiem lub kremem

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Komentarz mojego TŻa: "Schowaj do kuchni, tam najrzadziej zaglądasz".


Ja właśnie bardzo uważałam i wszystko wyrzuciłam do śmietnika, bo podejrzewałam, że może zatkać zlew.

Jutro wyruszam na poszukiwania Logony, bo już nie mogę o niej dłużej czytać i jej nie mieć!

Też trzymam kciuki.



No ja już 2 razy przetykałam zlew, ale dopiero kret pomógł Od tego czasu wszelkie resztki maski wędrują do kosza
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 08:33   #3512
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Korah przez ten nowy avek Cię nie poznałam
na zdjęciu to Ty? WOW!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 08:50   #3513
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

miała któraś z Was do czynienia z maską algową Organique? Kupiłam kiedyś mamie, ale jej nie użyła :P początek składu prawie taki sam jak w Bielendzie, ale może ktoś (Korah? ) ocenić końcówkę?
Solum diatomeae, Algin, Calcium Sulfate, Sodium Phosphate, Tetrasodium Pyrophosphate, Sodium Ascorbate, Vaccinium myrtillus, Parfum, Cl77007, Cl12085, Silica

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

i też nie poznałam Korah
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 08:55   #3514
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Korah przez ten nowy avek Cię nie poznałam
na zdjęciu to Ty? WOW!
Tak, jestem na tym zdjęciu, leżę na tej kobiecie

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
miała któraś z Was do czynienia z maską algową Organique? Kupiłam kiedyś mamie, ale jej nie użyła :P początek składu prawie taki sam jak w Bielendzie, ale może ktoś (Korah? ) ocenić końcówkę?
Solum diatomeae, Algin, Calcium Sulfate, Sodium Phosphate, Tetrasodium Pyrophosphate, Sodium Ascorbate, Vaccinium myrtillus, Parfum, Cl77007, Cl12085, Silica

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

i też nie poznałam Korah

Składzik bez najmniejszych zarzutów
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 08:59   #3515
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
:
Polecam toniki, ale i płyny micelarne do stosowania, w zastępstwie toników np tonik YR Culture Bio fioletowy, AA Eco Micel ( kiepski jako micel, ale jako tonik rewelka), Toniki Aubrey organics, Toniki natuderm botanics, tonik AA wrażliwa natura, Micel Argile provence, tonik Ava Eco linea itp.



Mozna powoli odstawiać i pomęczyć sie, jednak nie taki diabeł straszny, porządny tonik potrafi nawilżać lepiej od niejednego kremu, ale za to nie obciaża.
Heh, a nie jest tak, że micele zawierają jednak jakiś składnik myjący, czyli coś na kształt detergentu? Tak się pytam, bo osobiście uwielbiam ten micel AA Eco, ale zawsze go zmywam z buzi... właśnie w przekonaniu, że ma on coś czyszczącego w składaie... oświeć mnie
A co myślisz o nawilżających możliwościach tej mgiełki różanej
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
tak po cichu Wam powiem że Joe ma piękną skórę, tak go Małgosia pielęgnuje. nic zupełnie nic nie widać
Dzięki Bo właśnie on ma piękną skórę z natury (albo może matczyna miłość mnie zaślepia i dlatego jak zaczęła mu szaleć, to wpadłam w panikę

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
zapomniałam już o tym mało 75 ml za taką cenę... zgred się we mnie odezwał i ja też nigdy nie psikam na wacik, marnotrawstwo
Ja psikam na dłoń, w obawie, by nie napsikać mu do oka i ręką delikatnie przecieram (głównie czoło).

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Kurczę, ale czy taki system sprawdzi się też na cerze zmierzającej ku dojrzałej? Czyli: co ze starością? Czy "bezkremowość" zwróci się za lat kilka, czy będę wyła na widok facjaty w lustrze?
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wystarczy co 3 dni nakładać krem, a codziennie toniki, one też działają przeciwzmarszczkowo. Spróbuj sobie wyobrazić, że to bardzo proste, zamiast kremu toniki i więcej zabiegów np maseczek. Ja przecież mam dojrzałą cerę, pierwsze zmarszczki, a odkąd stosuję te metodę, to znacznie lepiej wyglądam, mam gladszą cerę i przede wszystkim mniej kapryśną,
Właśnie mnie ten aspekt bardzo interesuje, co z niekremowaniem skóry dojrzałej... Tylko że ja chyba jestem najstarsza nie mam problemu z zapychanie, raczej co mnie gnębi to wieczne niedobory nawilżenia.... dziś obudziłąm się z dobrą skórą, na wieczór smarowałam się serum Renev z BU (z retinolem) na to dałam lotion Phenome (Hypoallergenic)
Aurario odezwij się w tej sprawie - jesteśmy w tym samym przedziale (wiekowym
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2012-01-27 o 10:01
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 10:00   #3516
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Mnie kiedyś wysypał olej z pachnotki, który rzekomo nie powinien, nie ma na to reguły.
Anula, ty i twoje (nie)kupowanie.
A ja nie kremuję twarzy od kilku miesięcy na noc, bo mam lenia i mi się nie chce, poprawy żadnej nie widzę, gorzej też nie jest. No ale może za mało się przyglądam.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 10:02   #3517
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Heh, a nie jest tak, że micele zawierają jednak jakiś składnik myjący, czyli coś na kształt detergentu? Tak się pytam, bo osobiście uwielbiam ten micel AA Eco, ale zawsze go zmywam z buzi... właśnie w przekonaniu, że ma on coś czyszczącego w składaie... oświeć mnie
A co myślisz o nawilżających możliwościach tej mgiełki różanej
Dzięki Bo właśnie on ma piękną skórę z natury (albo może matczyna miłość mnie zaślepia i dlatego jak zaczęła mu szaleć, to wpadłam w panikę

Ja psikam na dłoń, w obawie, by nie napsikać mu do oka i ręką delikatnie przecieram (głównie czoło).



Właśnie mnie ten aspekt bardzo interesuje, co z niekremowaniem skóry dojrzałej... Tylko że ja chyba jestem najstarsza nie mam problemu z zapychanie, raczej co mnie gnębi to wieczne niedobory nawilżenia.... dziś obudziłąm się z dobrą skórą, na wieczór smarowałam się serum Renev z BU (z retinolem) na to dałam lotion Phenome (Hypoallergenic)

Nie ma żadnej potrzeby, żeby zmywać micele, AA Eco to porządny skład. Bez obaw, zmywac to trzeba tylko te gów....e micele z drogerii, np Ziaje i l'oreale, bo one tylko szkodzą. AA Eco zawiera Betaine, która nie tylko oczyszcza, ale i cudownie nawilża. A ta mgiełka Phenome też zawiera betaine i do tego aloes. Powinna pięknie nawilżać.


Co do cery suchej i dojrzałej to oczywiście wymaga ona intensywniejszej pielęgnacji i ujędrniania. Jeżeli nie ma problemów z zapychaniem, nie ma wyprysków, to jak najbardziej należy uzywać solidnych natluszczaczy i nawilżaczy, uwazam jednak, że gdybyś spróbowała je odstawić powiedzmy na dwa tygodnie, to cera dostałaby inny zastrzyk, po prostu zastrzyk tlenu, bo może jej go własnie brakuje. Tak więc polecam poeksperymentować z samym micelkiem wieczorem, a rano z samym tonikiem i do tego, żeby efekt oczyszczający był lepszy, to mozna za ok 3 zl kupić w rossie gąbeczki celulozowe, zamiast jednorazowych wacików, one delikatnie peelingują i sa łątwe w utrzymaniu w czystosci. Ja je czyszczę mydłem.


Cerom dojrzłym polecam takze automasaż skóry, czlyi podszczypywanie twarzy palcami 5 minut dziennie po zabiegach pielęgnacyjnych. Świetnie ujędrnia.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-01-27 o 10:05
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 10:14   #3518
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej potrzeby, żeby zmywać micele, AA Eco to porządny skład. Bez obaw, zmywac to trzeba tylko te gów....e micele z drogerii, np Ziaje i l'oreale, bo one tylko szkodzą. AA Eco zawiera Betaine, która nie tylko oczyszcza, ale i cudownie nawilża. A ta mgiełka Phenome też zawiera betaine i do tego aloes. Powinna pięknie nawilżać.

.
to świetnie składa, bo własnie ją mam od wczoraj

Pani z phenome chciała mnie wczoraj namówic na szampon i nie kupiłam
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 10:31   #3519
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość


@ Korah i reszta dziewczyn: jak sie maja bezkremowe dnie i noce do makijazu? podklad mam naturalny (living nature ), ale boje sie, ze moja skora jeszcze nie jest tak unormalizowana, zeby klasc go solo... a moze sprobuje jestem po bezkremowej nocy, przetre twarz tylko tonikiem i na to podklad jak bede zle wygladac, to zwale na was!
hm rano to ja już krem nakładam. opcja przetarcia tonikiem i na to podkład mineralny się u mnie nie sprawdza

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
wczoraj wieczorem przemyłam twarz tylko tonikiem octowym i nic więcej na twarz nie nakładałam i po raz kolejny błogosławię tę metodę mam taaaką rozjaśnioną i ładną skórę+brak porów
też mi służy ten tonik octowy, ale u mnie pory jeszcze widać.... a może to blizny a nie pory

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
dziewczyny, ktore uzywaly tego olejku z alterry pomarancza i brzoza (na wlosy) bardzo prosze o dalsze recenzje
kotwilka na blogu recenzowała

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Aga - promocja w phenome jeszcze jest, holistica widziałam wczoraj, ale nie wiem czy on miał cos z promocją wspólnego w kazdym razie był!!
to ja zrobię tak, zajdę w poniedziałek do arkadii, jak będzie jeszcze promocja to uznam to za zachętę z góry do zakupów, jak nie będzie to sobie daruję.

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Kurczę, ale czy taki system sprawdzi się też na cerze zmierzającej ku dojrzałej? Czyli: co ze starością? Czy "bezkremowość" zwróci się za lat kilka, czy będę wyła na widok facjaty w lustrze?
hm dla cery dojrzałej lepsze może będzie robienie bezkremowej nocy co dwa dni np. Ale jeszcze nie mogę się na ten temat wypowiadać bo nie testowałam

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wzorowa mama!!!! Chciałabym mieć taką, ale nie miałam, w ogóle nic mnie nie nauczyła, przynajmniej bym nie miała rozstępów, gdyby ktoś mnie poinformował w okresie dorastania, że trzeba się smarować i to nie byle czym.
też bym chciała że moja się tak przejęła jak zaczęły mi się problemy z cerą. może byłabym teraz piękna

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Komentarz mojego TŻa: "Schowaj do kuchni, tam najrzadziej zaglądasz".


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

Ja psikam na dłoń, w obawie, by nie napsikać mu do oka i ręką delikatnie przecieram (głównie czoło).

Właśnie mnie ten aspekt bardzo interesuje, co z niekremowaniem skóry dojrzałej... Tylko że ja chyba jestem najstarsza nie mam problemu z zapychanie, raczej co mnie gnębi to wieczne niedobory nawilżenia.... dziś obudziłąm się z dobrą skórą, na wieczór smarowałam się serum Renev z BU (z retinolem) na to dałam lotion Phenome (Hypoallergenic)
Aurario odezwij się w tej sprawie - jesteśmy w tym samym przedziale (wiekowym
wcięło mi gdzieś cytat z tą miłością matczyną - jeśli Joe miał kiedyś jakieś zaczątki problemów trądzikowych to Twoja szybka reakcja i systematyczność w działaniu bardzo mu pomogły. Bo mój bratanek, który jest w jego wieku ma dużo gorszą cerę...

co do tych bezkremowych nocy, możesz zacząć próbować robić coś takiego co 2 dni, jak nie będzie Ci służyć to zawsze można wrócić. choć jak będziesz używać jakiś nawilżających psikadeł to powinno być super.
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 10:35   #3520
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wiecie.........
Przykro mi sie strasznie zrobiło..... Nic a nic we mnie nie wierzycie....... A przeciez możecie mi całkowicie ufac w tej kwestii - skoro sobie obiecałam, że nic nie kupię, to przecież.....

A wracając do tematu wczoraj kupiłam :
- phenome: mgiełkę różaną do twarzy, krem do rąk i dostałam 2 mydełka
- alterra: olejek z pomarańczą, chusteczki do demakijazu
- pędziel ecotools do pudru

Do phenome zaszłam przez Małgosię naopowiada zawsze o tych promocjach i przez taką jedną co tu chwaliła mgiełke różaną
Tak naprawdę byłam przekonana, że mgiełki do twarzy juz napewno nie ma, skoro taka świetna i była w promocji....Więc wchodząc do sklepu miałam gotową formułke dla pani, jakby mnie zagadała (wie pani chciałam mgiełke do twarzy, ale poniewaz nie ma to tylko sie rozejrzę...) . Wchodzę, pani sie usmiecha, pyta czy w czyms pomóc - no więc ja mówię, że jestem zainteresowana mgiełką rózaną.... a pani mi ja przynosi i jeszcze bardzo miło mi tłumaczy, że do zakupów powyżej 50 zł dostane 2 mydełka za darmo i ona chętnie mi pomoże znaleźć coś, co moge dokupic do mgiełki żeby nie przekroczyc za mocno 50 zł i dostac mydełka No i co miałam zrobić Mój chytry plan padł!
A tak powaznie to fajnie wyszło, bo mgiełkę mam i do tego mam krem do rąk (ten cytrynowy) i 2 mydełka. No i zapłaciłam 51

Aga - promocja w phenome jeszcze jest, holistica widziałam wczoraj, ale nie wiem czy on miał cos z promocją wspólnego w kazdym razie był!!


Witamy w naszym gronie
Ja zamawiałam ze stanów lauressa, z kanady blusche a teraz czekam na przesyłke z iherba. Do tej pory bez wtopy i mam nadzieję, że ta tendencja sie utrzyma

O kosmetykach to my potrafimy gadać
Krem pod oczy - a już wiesz jaki, czy oczekujesz kuszenia ?

Anula, ty mistrzu nasz Aż mam ochotę na tą mgiełkę, szczególnie za taką cenę. Tylko niechce mi się lecieć do sklepu Gdzie kupowałaś swoją ?

Przy naszym pierwszym spotkaniu mówiłaś, że nie masz przekonania do iHerba, przy drugim, że do Phenome, a teraz co ja widzę? Pochwal się co zamówiłaś na iHerbie ?
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 10:51   #3521
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej potrzeby, żeby zmywać micele,

Co do cery suchej i dojrzałej to oczywiście wymaga ona intensywniejszej pielęgnacji i ujędrniania.

Cerom dojrzłym polecam takze automasaż skóry, czlyi podszczypywanie twarzy palcami 5 minut dziennie po zabiegach pielęgnacyjnych. Świetnie ujędrnia.
Dzięki za porady I sorry za przycięcie (cytatu Niestety nie wyobrażam sobie wyjścia na dwór bez ochrony świeci słońce jak szalone, a ja mam nieprzeciętną skłonność do przebarwień, mam lekko naczynkową naderaktywną cerę więc filtr musi być

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Pani z phenome chciała mnie wczoraj namówic na szampon i nie kupiłam
O szok
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
to ja zrobię tak, zajdę w poniedziałek do arkadii, jak będzie jeszcze promocja to uznam to za zachętę z góry do zakupów, jak nie będzie to sobie daruję.
oj obawiam się, że w niedzielę będzie koniec... dwa tygodnie I tury przecen były, potem weszła II tura i jak mniemam po dwóch tygodniach będzie koniec
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
hm dla cery dojrzałej lepsze może będzie robienie bezkremowej nocy co dwa dni np. Ale jeszcze nie mogę się na ten temat wypowiadać bo nie testowałam

też bym chciała że moja się tak przejęła jak zaczęły mi się problemy z cerą. może byłabym teraz piękna

wcięło mi gdzieś cytat z tą miłością matczyną - jeśli Joe miał kiedyś jakieś zaczątki problemów trądzikowych to Twoja szybka reakcja i systematyczność w działaniu bardzo mu pomogły. Bo mój bratanek, który jest w jego wieku ma dużo gorszą cerę...

co do tych bezkremowych nocy, możesz zacząć próbować robić coś takiego co 2 dni, jak nie będzie Ci służyć to zawsze można wrócić. choć jak będziesz używać jakiś nawilżających psikadeł to powinno być super.
Wcięło moją miłość matczyną
Dobra, to poeksperymentuję na Waszą świetlaną bezkremową przyszłość będzie jak znalazł
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 10:54   #3522
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Anula, taka przecena i nie kupiłaś mi mgiełki???????

Ja Was bardzo dziewczyny proszę, jak będziecie sie wybierać do phenome na promo, to dajcie dzień wcześniej znaka, ok
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 11:08   #3523
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Anula, ty mistrzu nasz Aż mam ochotę na tą mgiełkę, szczególnie za taką cenę. Tylko niechce mi się lecieć do sklepu Gdzie kupowałaś swoją ?

Przy naszym pierwszym spotkaniu mówiłaś, że nie masz przekonania do iHerba, przy drugim, że do Phenome, a teraz co ja widzę? Pochwal się co zamówiłaś na iHerbie ?
Byłam wczoraj w złotych tarasach i wcale nie planowałam zajśc do phenome.....
Z iherba wzięłam tą odżywke ao zwiekszająco objętość co za mna chodziła i szampon lemon z avalon zobaczymy kiedy dojdzie. Albo czy dojdzie...

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Anula, taka przecena i nie kupiłaś mi mgiełki???????

Ja Was bardzo dziewczyny proszę, jak będziecie sie wybierać do phenome na promo, to dajcie dzień wcześniej znaka, ok
a Ty chciałaś mgiełke z phenome
Przepraszam Cię, nie zwróciłam uwagi, że pisałaś o chęci posiadania mgiełki .
Może dlatego, że ja naprawdę nie chciałam nic z phenome kupować, zaszłam pooglądać sobie tylko z gotową wymówką od braku robienia zakupów
Ale gdybym miała zakodowane, że chciałas to napewno bym Ci wzięła!
Jak chcesz to poproszę męża żeby dzisiaj zaszedł i kupi - tylko napisz konkretnei co chcesz. No i wiesz - powyżej 50 dają mydełka
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 11:09   #3524
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w złotych tarasach i wcale nie planowałam zajśc do phenome.....
Z iherba wzięłam tą odżywke ao zwiekszająco objętość co za mna chodziła i szampon lemon z avalon zobaczymy kiedy dojdzie. Albo czy dojdzie...


a Ty chciałaś mgiełke z phenome
Przepraszam Cię, nie zwróciłam uwagi, że pisałaś o chęci posiadania mgiełki .
Może dlatego, że ja naprawdę nie chciałam nic z phenome kupować, zaszłam pooglądać sobie tylko z gotową wymówką od braku robienia zakupów
Ale gdybym miała zakodowane, że chciałas to napewno bym Ci wzięła!
Jak chcesz to poproszę męża żeby dzisiaj zaszedł i kupi - tylko napisz konkretnei co chcesz. No i wiesz - powyżej 50 dają mydełka

A ile ta mgielka Cię kosztowała?
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 11:11   #3525
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Anula, taka przecena i nie kupiłaś mi mgiełki???????

Ja Was bardzo dziewczyny proszę, jak będziecie sie wybierać do phenome na promo, to dajcie dzień wcześniej znaka, ok
Ja idę dziś po krem dla Dusi naszej a mgiełka jest cena -70%
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 11:14   #3526
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Anula, taka przecena i nie kupiłaś mi mgiełki???????

Ja Was bardzo dziewczyny proszę, jak będziecie sie wybierać do phenome na promo, to dajcie dzień wcześniej znaka, ok
Korah co za look ,nie poznalam

ja tez sie przyłączam do prosby korah chciaal bym 2-3 rzeczy z phenome na hiper promicji

Malgosiu czy Ty chcialas olej wspaniały do testów?

aaa koncentrat AMB cudoooooo!!!!!!!!! piekna buźka, rozjasniona, nawilżona, milusia!!!!!!!!!!!
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 11:15   #3527
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

mhm, mogłabym też prosić o mgiełkę?
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 11:18   #3528
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Ja też bym bardzo prosiła o mgiełkę
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 11:18   #3529
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Dotarła do mnie błyskawicznie przesyłka z matique z szamponem wzmacniającym kuomaye i mydłem aleppo 20%. Przy okazji kupiłam sobie jeszcze w aptece krem rąk dr. Hauschka
Szampon raz użyłam i jak na razie mi się bardzo podoba. Dzięki Anula za inspirację Mydło aleppo jest jednym z moich ulubionych, a to z matique jest dobrej jakości z Syrii z tym charakterystycznym zapachem (który akurat mi się podoba).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szampon i krem.jpg (94,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aleppo.jpg (141,2 KB, 20 załadowań)
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 11:19   #3530
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

mhm, przepraszam, że męczę, ale pamiętasz może, czy Hollistic jest na promo?
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 11:20   #3531
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja idę dziś po krem dla Dusi naszej a mgiełka jest cena -70%
Zaraz zaraz, chwileczkę, nie odchodź jeszcze Kupisz mi 2 mgiełki? Jakby nie mieli dwóch to zadzwoń do mnie masz mój nr. Powiesz mi co jest w promo, ok? Jeśli to nie kłopot
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 11:21   #3532
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Dziewczyny pisać mi tu szybko co chcecie!!! Najlepiej pw, bo za jakieś pół h muszę wychodzić.
Aga tylko się nie śmiej, będę zakupy w Ph robić

Holuś nie do testów, u mnie idzie wspaniały jak woda się martwię, bo w Syrii syt. niestabilna i nie sprowadzają

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Zaraz zaraz, chwileczkę, nie odchodź jeszcze Kupisz mi 2 mgiełki? Jakby nie mieli dwóch to zadzwoń do mnie masz mój nr. Powiesz mi co jest w promo, ok? Jeśli to nie kłopot
Oki
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 11:21   #3533
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
O szok
oj obawiam się, że w niedzielę będzie koniec... dwa tygodnie I tury przecen były, potem weszła II tura i jak mniemam po dwóch tygodniach będzie koniec
trudno, jeszcze mnie dobij i powiedz że hollistic jest w przecenie -70%, albo nie mów bo bym wsiadła w busa i przyjechała

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja idę dziś po krem dla Dusi naszej a mgiełka jest cena -70%
a kiedy będą kolejne przeceny -70%? hm mgiełki nie potrzebuję... ej przecież ja nic nie potrzebuję... nic a nic...

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pisać mi tu szybko co chcecie!!! Najlepiej pw, bo za jakieś pół h muszę wychodzić.
Aga tylko się nie śmiej, będę zakupy w Ph robić

Holuś nie do testów, u mnie idzie wspaniały jak woda się martwię, bo w Syrii syt. niestabilna i nie sprowadzają

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------


Oki
nie trafisz dziś nie pana, nie w ogóle nie
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/

Edytowane przez aga89s
Czas edycji: 2012-01-27 o 11:25
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 11:22   #3534
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
mhm, przepraszam, że męczę, ale pamiętasz może, czy Hollistic jest na promo?
Był na -50% dwa tygodnie temu teraz jest albo w cenie zwykłej albo -25%

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
trudno, jeszcze mnie dobij i powiedz że hollistic jest w przecenie -70%, albo nie mów bo bym wsiadła w busa i przyjechała


a kiedy będą kolejne przeceny -70%?
Jak wyżej
Następne wyprzedaże koniec sierpnia/wrzesień
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 11:23   #3535
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Ja osobiście na 'bezkremowe' noce się nie piszę. Dojrzała skóra z wiekiem nie produkuje pewnych składników i dlatego m.in. sie starzeje za zadanie moje jest jej dostarczyć tego, więc to robię.
Co do pielęgnacji, kremów używam maleńko dlatego, że zastepuję je innymi specyfikami. Czasami rano 15% krem ceramidowy wtedy, gdy pogoda szaleje typu, mróz, wiatr gdy występuje duża gwałtowna zmiana temperatur dom-powietrze to doskonale zabezpiecza moją skórę. Generalnie nawilżam i stosuje sera beztłuszczowe rano pod makijaż tzn 'podrasowanay' hydrolat, serum beztłuszczowe z komórkami macierzystymi lub metabiotisc resveratrol lub peptydy, krem pod oczy i makijaż, wieczorem zmywanie teraz idą kwasy i TriAcneal, a po godz. kropelka fajnego oleju + kw.hialuronowy+kolagen z elastyną. Kwasy zaraz kończę (wiosna idzie) bedzie tylko tonik z kw. migdałowym (brak fotouczulenia) i jakis olejek. Wygląd skóry taki jakiego nie miałam dawno 10 lat mniej. Sa jeszcze maseczki.
Oczywiście testuje nowe różne rzeczy, kupuje składniki kręcę, ucieram, gotowce też naturalne oczywiście - nie byłabym sobą
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 11:24   #3536
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pisać mi tu szybko co chcecie!!! Najlepiej pw, bo za jakieś pół h muszę wychodzić.
Aga tylko się nie śmiej, będę zakupy w Ph robić

Holuś nie do testów, u mnie idzie wspaniały jak woda się martwię, bo w Syrii syt. niestabilna i nie sprowadzają

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------



Oki

Jestes cudowna, naprawdę Ci dziękuję


ANULA, Nie masz za co przepraszać, przecież ja nic nie pisalam, że chce mgiełkę, dopiero teraz to sobie uświadomiłam I dziekuję za propozycję, ale skoro Mhm idzie, to moze juz nie będę Was fatygować.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 11:25   #3537
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

ok, czyli ja z Hollistica rezygnuję. a peeling enzymatyczny kojarzysz, czy był przeceniony?
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 11:26   #3538
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
ok, czyli ja z Hollistica rezygnuję. a peeling enzymatyczny kojarzysz, czy był przeceniony?
Kojarzę,że był, teraz to nie wiem...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 11:28   #3539
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Dotarła do mnie błyskawicznie przesyłka z matique z szamponem wzmacniającym kuomaye i mydłem aleppo 20%. Przy okazji kupiłam sobie jeszcze w aptece krem rąk dr. Hauschka
Szampon raz użyłam i jak na razie mi się bardzo podoba. Dzięki Anula za inspirację Mydło aleppo jest jednym z moich ulubionych, a to z matique jest dobrej jakości z Syrii z tym charakterystycznym zapachem (który akurat mi się podoba).

Ja mam w bardzo podobnej też czerwonej butelce żel pod prysznic mandarynkowy, ślicznie pachnie. Może sie na szampon kiedys skuszę
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 11:30   #3540
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A ile ta mgielka Cię kosztowała?
mgiełka kosztuje 28,50 chyba.
Fajno, że Małgosia mieszka w phenome
Wczoraj mgiełki były - chyba ze 3-4 sztuki razem z moją były wystawione, ale może mają jeszcze pochowane
I krem do rąk cytrynowy jest fajny - mocno cytrusami wali, ale trudno, ma lekką konsystencję, świetnie się wchłania i super nawilża
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Dotarła do mnie błyskawicznie przesyłka z matique z szamponem wzmacniającym kuomaye i mydłem aleppo 20%. Przy okazji kupiłam sobie jeszcze w aptece krem rąk dr. Hauschka
Szampon raz użyłam i jak na razie mi się bardzo podoba. Dzięki Anula za inspirację Mydło aleppo jest jednym z moich ulubionych, a to z matique jest dobrej jakości z Syrii z tym charakterystycznym zapachem (który akurat mi się podoba).

cieszę się, że się cieszysz z szamponu
A jakbyś szukała odzywki do włosów to koniecznie wypróbuj AO - świetne są!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.