Jasny podkład - zbiorczy cz II - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-14, 18:18   #1081
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Na solkę pruj! ja się na niego czaiłam ale czytałam, że kolor do najjaśniejszych nie należy, więc zrezygnowałam...:/
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 19:28   #1082
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

dziwna rzecz dzisiaj w drogerii się zdarzyła. Testowałam na ręce najjaśniejszy odcień nowego Affinitone od Maybelline tego 24h i po porównaniu do Colorstaya 110 jeśli chodzi o jasność wypadł całkiem podobnie, jedynie był delikatnie bardziej różowy. Chyba że to wina oświetlenia. Jednak Shiny Touch od Lirene wypadł przy nim pomarańczowo, więc nie może być tak źle Miałyście z nim do czynienia? Opinie na KWC zachęcające
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 19:39   #1083
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Podałabyś link do tego podkładu na kwc? Jak Boga kocham, nie wiedziałam, że jest zgłoszony:P ja go mam ale tylko raz użyłam więc się nie wypowiem.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 19:45   #1084
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...do-twarzy.html
pewnie się na niego skuszę prędzej czy później. Wydał mi się nawet jaśniejszy od burżuja HM ale może to tylko to oświetlenie. Nie mogłam niestety sprawdzić w dziennym świetle bo już ciemno było Jak tylko będzie na promocji to pewnie się skuszę
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 20:19   #1085
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Idę jutro nabyć nową wersję Rimmela Match Perfection. Jest bardzo jasny, nie wiem jak wypadnie w porównaniu z True Matchem albo MAPem FLW1NB, ale nie mam wątpliwości, że będzie wystarczająco jasny - szok.
Staram się tylko nie zrazić średnimi recenzjami.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 20:32   #1086
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Idę jutro nabyć nową wersję Rimmela Match Perfection. Jest bardzo jasny, nie wiem jak wypadnie w porównaniu z True Matchem albo MAPem FLW1NB, ale nie mam wątpliwości, że będzie wystarczająco jasny - szok.
Staram się tylko nie zrazić średnimi recenzjami.
jaka to wersja? nic o nim nie słyszałam
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 20:46   #1087
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Pisałam o nim nawet kilka stron wcześniej. Zmienili Match Perfection, wygląda prawie identycznie, ma tylko odrobinę inną zakrętkę i zupełnie inną gamę kolorystyczną, zaczynającą się od koloru 010. Nie wiem czy jest dostępny w Polsce.

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

http://en.paperblog.com/rimmel-match...dation-323775/
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-14, 21:08   #1088
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

U nas jeszcze go nie widziałam, czekamy na relację swoją drogą, szkoda, że nie aktualizujesz bloga - lubiłam zaglądać na tego, jak i poprzedniego
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 21:12   #1089
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez JustDreaming Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...do-twarzy.html
pewnie się na niego skuszę prędzej czy później. Wydał mi się nawet jaśniejszy od burżuja HM ale może to tylko to oświetlenie. Nie mogłam niestety sprawdzić w dziennym świetle bo już ciemno było Jak tylko będzie na promocji to pewnie się skuszę
ymmm... To nie ten mam.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 09:03   #1090
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Pisałam o nim nawet kilka stron wcześniej. Zmienili Match Perfection, wygląda prawie identycznie, ma tylko odrobinę inną zakrętkę i zupełnie inną gamę kolorystyczną, zaczynającą się od koloru 010. Nie wiem czy jest dostępny w Polsce.

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

http://en.paperblog.com/rimmel-match...dation-323775/
może do nas też dotrze. Tyle że pewnie bez najjaśniejszych odcieni
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 10:01   #1091
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez JustDreaming Pokaż wiadomość
dziwna rzecz dzisiaj w drogerii się zdarzyła. Testowałam na ręce najjaśniejszy odcień nowego Affinitone od Maybelline tego 24h i po porównaniu do Colorstaya 110 jeśli chodzi o jasność wypadł całkiem podobnie, jedynie był delikatnie bardziej różowy. Chyba że to wina oświetlenia. Jednak Shiny Touch od Lirene wypadł przy nim pomarańczowo, więc nie może być tak źle Miałyście z nim do czynienia? Opinie na KWC zachęcające
testowałaś kolor #005? Jeśli tak to Miss Sporty jest o co najmniej jeden ton(jak nie dwa) jaśniejszy przynajmniej w jasnym świetle drogerii już go miałam prawie w koszyku ale niee, koniec ze spontanicznymi zakupami:brzydal : czekam na relacje bladzioszków

http://www.themakeupdiary.nl/review-...ay-foundation/
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 10:04   #1092
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Pochodziłam z nim na ręce po Rossmannie i koszmarnie się utlenił do pomarańczy.. Ale na mnie większość podkładów się utlenia
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 10:40   #1093
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
testowałaś kolor #005? Jeśli tak to Miss Sporty jest o co najmniej jeden ton(jak nie dwa) jaśniejszy przynajmniej w jasnym świetle drogerii już go miałam prawie w koszyku ale niee, koniec ze spontanicznymi zakupami:brzydal : czekam na relacje bladzioszków

http://www.themakeupdiary.nl/review-...ay-foundation/
tyle że ja mam skórę suchą i mat mnie szczególnie nie urządza, ale jeszcze się mu przyjrzę

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Pochodziłam z nim na ręce po Rossmannie i koszmarnie się utlenił do pomarańczy.. Ale na mnie większość podkładów się utlenia
który to ci się tak utlenił?
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 12:31   #1094
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Ciekawy, do jakiego koloru mogłabyś go porównać?
Ten Maybelline, dla przypomnienia
Szczerze mówiąc, to ciężko go porównać do czegokolwiek, bo inaczej wygląda sam w sobie, a inaczej na twarzy. Jak dla mnie jest przedziwny Lejący, wodnisty, lekki a daje dobre krycie i mocno "suchy", matowy efekt, tzn. trochę podkreśla skórki, nie ma mowy o wykończeniu z połyskiem. Rozjaśnia skórę i u mnie daje trochę niepożądany efekt przez różowawą tonację, ale nie jest to jakoś bardzo rażące. Dostępna jest też ciepła wersja.


A w ogóle to mam dosyć tej jasnej cery. Odpodobała mi się w jeden dzień i chcę się jakoś przyciemnić. Samoopalacz to dla mnie festyn, ale będę chyba codziennie jeść marchewki.

Koszmarnie wygląda przezroczystoblada twarz i na niej zaczerwienienia. A ja niestety takie posiadam, do tego jakieś blizny po trądziku. Nawet w makijażu wyglądam jakoś nieatrakcyjnie i trupio. Może jakbym miała ciemnobrązowe oczy, to dawałoby ładny, kontrastujący efekt jak u Azjatki, ale ja mam niebieskie. W dodatku lubię kolorowe szminki, a na mojej jasnej cerze prawie nic się nie sprawdza. Wszystko daje mocny, przerysowany efekt, wampira albo baby autobusowej.

Więc nowe pytanie - jak się przyciemnić?

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Jeszcze dodam, że taka blada stałam się po przejściu na wegetarianizm własnego pomysłu (nie jeść mięsa i go niczym nie zastępować), to też stało się tak pewnie przez braki żelaza, przy ostatnich badaniach wieki temu wyszła mi anemia.

Myślicie, że zwiększenie dawek żelaza wpłynie na koloryt cery? Haha, aż mi głupio się pytać o takie rzeczy, czuję się jak nastolatka pisząca do Bravo
__________________

Edytowane przez MissScareAll
Czas edycji: 2012-11-15 o 12:27
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 12:59   #1095
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Maslo kakaowe i olej z orzecha? Nie pamietam dokladnie.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 13:30   #1096
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Nie ma za co
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 13:30   #1097
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Maslo kakaowe i olej z orzecha? Nie pamietam dokladnie.
O, ciekawe. Poczytam i może spróbuję, dzięki

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Z rokitnika jeszcze sobie zakupię. Tylko raczej szukam czegoś do stosowania od wewnątrz, bo twarz mam i tak ciemniejszą, niż cała reszta.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 14:42   #1098
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Weźcie nie dołujcie bo ja sobie nie wyobrażam dnia bez łyka... :P
niestety ale dieta ma ogromny wpływ na cerę. Jak ci będzie zależało na tym, uda ci się coś w niej zmienić Ale tu potrzeba jakiegoś samozaparcia. Na niektórych to nie ma takiego destrukcyjnego wpływu - mam koleżankę, która je prawie same śmieciowe żarcie, a nie ma problemu z trądzikiem (ot, pojedyncze sporadyczne syfki) ani suchą cerą. Ale nie ma też tej skóry ładnej, taką jakąś szarą i zmęczoną. Ale to bardzo indywidualna kwestia. Mnie wypryszcza od większych ilości czekolady, tłustszego czy ostrzejszego jedzenia
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Myślicie, że zwiększenie dawek żelaza wpłynie na koloryt cery? Haha, aż mi głupio się pytać o takie rzeczy, czuję się jak nastolatka pisząca do Bravo
Ja też miałam anemię (ale nie wywołaną przejściem na wegetarianizm, bo to zrobiłam później, były inne powody), niedobór żelaza stopniowo sam mi się uzupełnił. I nie wydaje mi się, żebym wtedy była dużo bledsza - teraz zauważam w swojej skórze więcej oliwkowych tonów, ale taka zmiana koloru cery może nastąpić samoistnie (jestem w okresie dojrzewania jakby nie patrzeć). W sumie wyszło mi to na gorsze, bo do bardzo jasnej, oliwkowej cery dużo trudniej dobrać podkład niż do bardzo jasnej różowawej. Ale żelazo zawsze warto uzupełnić
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 14:43   #1099
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ten Maybelline, dla przypomnienia
Szczerze mówiąc, to ciężko go porównać do czegokolwiek, bo inaczej wygląda sam w sobie, a inaczej na twarzy. Jak dla mnie jest przedziwny Lejący, wodnisty, lekki a daje dobre krycie i mocno "suchy", matowy efekt, tzn. trochę podkreśla skórki, nie ma mowy o wykończeniu z połyskiem. Rozjaśnia skórę i u mnie daje trochę niepożądany efekt przez różowawą tonację, ale nie jest to jakoś bardzo rażące. Dostępna jest też ciepła wersja.


A w ogóle to mam dosyć tej jasnej cery. Odpodobała mi się w jeden dzień i chcę się jakoś przyciemnić. Samoopalacz to dla mnie festyn, ale będę chyba codziennie jeść marchewki.

Koszmarnie wygląda przezroczystoblada twarz i na niej zaczerwienienia. A ja niestety takie posiadam, do tego jakieś blizny po trądziku. Nawet w makijażu wyglądam jakoś nieatrakcyjnie i trupio. Może jakbym miała ciemnobrązowe oczy, to dawałoby ładny, kontrastujący efekt jak u Azjatki, ale ja mam niebieskie. W dodatku lubię kolorowe szminki, a na mojej jasnej cerze prawie nic się nie sprawdza. Wszystko daje mocny, przerysowany efekt, wampira albo baby autobusowej.

Więc nowe pytanie - jak się przyciemnić?

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Jeszcze dodam, że taka blada stałam się po przejściu na wegetarianizm własnego pomysłu (nie jeść mięsa i go niczym nie zastępować), to też stało się tak pewnie przez braki żelaza, przy ostatnich badaniach wieki temu wyszła mi anemia.

Myślicie, że zwiększenie dawek żelaza wpłynie na koloryt cery? Haha, aż mi głupio się pytać o takie rzeczy, czuję się jak nastolatka pisząca do Bravo
wątpię, mam koleżankę i kuzyna odwiecznych i permanentnych anemików (mięsa sobie nie żałują po prostu ich organizm ma problem z przyswajaniem) a wyglądają jak ta lala, buźki brzoskwiniowe oboje mają, zdrowe rumieńce ja za to trupia buźka, wypieki tylko z gorączki albo mrozu a hemoglobina 15/16 g/dl

Olej z rokitnika, tak samo jak np. krem Baikaderm zażółcają skórę. Równiez po częstych maseczkach z borowiny "koloryt się poprawia" co mnie akurat drażni Maseczki z marchewki i żółtka to też standard.
W ogóle o czym my tu piszemy herezje jakieś.

edit. jeszcze poczciwe masełko kakaowe z Ziaji "poprawia" koloryt

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2012-11-15 o 14:46
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 18:03   #1100
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

justdreaming, ten z Miss Sporty ;-)
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 21:07   #1101
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Ja też miałam anemię (ale nie wywołaną przejściem na wegetarianizm, bo to zrobiłam później, były inne powody), niedobór żelaza stopniowo sam mi się uzupełnił. I nie wydaje mi się, żebym wtedy była dużo bledsza - teraz zauważam w swojej skórze więcej oliwkowych tonów, ale taka zmiana koloru cery może nastąpić samoistnie (jestem w okresie dojrzewania jakby nie patrzeć). W sumie wyszło mi to na gorsze, bo do bardzo jasnej, oliwkowej cery dużo trudniej dobrać podkład niż do bardzo jasnej różowawej. Ale żelazo zawsze warto uzupełnić
Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
wątpię, mam koleżankę i kuzyna odwiecznych i permanentnych anemików (mięsa sobie nie żałują po prostu ich organizm ma problem z przyswajaniem) a wyglądają jak ta lala, buźki brzoskwiniowe oboje mają, zdrowe rumieńce ja za to trupia buźka, wypieki tylko z gorączki albo mrozu a hemoglobina 15/16 g/dl

Olej z rokitnika, tak samo jak np. krem Baikaderm zażółcają skórę. Równiez po częstych maseczkach z borowiny "koloryt się poprawia" co mnie akurat drażni Maseczki z marchewki i żółtka to też standard.
W ogóle o czym my tu piszemy herezje jakieś.

edit. jeszcze poczciwe masełko kakaowe z Ziaji "poprawia" koloryt
Dzięki Dziewczyny, tylko ja szukam raczej czegoś do stosowania wewnętrznego, bo co z tego, że twarz sobie wysmaruję czymś ciemnym, jak cała będę biała. Raczej chodzi mi o minimalne przyciemnienie ogólnie całej karnacji.
Jak byłam mała wyglądałam jak mulatka. Babcia wmuszała we mnie codziennie wielką michę startej marchewki, "dla zdrowia". Teraz z niedowierzaniem patrzę na swoje stare zdjęcia, w życiu nikt by nie powiedział, że tak mogłam wyglądać.
A jeśli chodzi o skrajne zbladnięcie, to akurat okres dojrzewania nic do rzeczy nie miał bo to już sporo za mną. Stało się tak praktycznie w przeciągu paru miesięcy od odstawienia mięsa i postępuje do dziś
Jutro pójdę po skierowanie na badania i zobaczymy jak mi "przegląd" wyjdzie
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 21:30   #1102
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny, tylko ja szukam raczej czegoś do stosowania wewnętrznego, bo co z tego, że twarz sobie wysmaruję czymś ciemnym, jak cała będę biała. Raczej chodzi mi o minimalne przyciemnienie ogólnie całej karnacji.
Jak byłam mała wyglądałam jak mulatka. Babcia wmuszała we mnie codziennie wielką michę startej marchewki, "dla zdrowia". Teraz z niedowierzaniem patrzę na swoje stare zdjęcia, w życiu nikt by nie powiedział, że tak mogłam wyglądać.
A jeśli chodzi o skrajne zbladnięcie, to akurat okres dojrzewania nic do rzeczy nie miał bo to już sporo za mną. Stało się tak praktycznie w przeciągu paru miesięcy od odstawienia mięsa i postępuje do dziś
Jutro pójdę po skierowanie na badania i zobaczymy jak mi "przegląd" wyjdzie
Ciekawy artykuł
http://www.laboratoriumurody.pl/foru...ore,t1144.html

soki z marchwi troszkę działają, przynajmniej ja widziałam efekty u znajomych ale naturalnie akurat "córkami młynarza" nie były, ot zwykła jasna normalna karnacja. Moja kumpela kiedyś na kilogramy brała betakaroten i do tego litr soku z marchwi i jabłka codziennie- efekt zerowy, a miała i ma dalej cerę jaśniejszą od mojej (jest rudzielcem). Im bielsza cera tym trudniej ją przyciemnić zresztą wewnętrznie najlepsze efekty by dały jakieś syntetyczne hormony...
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 23:09   #1103
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Kiedyś piłam dużo soku marchwiowego i jedynie żółta się zrobiłam , tak w temacie.
Mnie bladość nie przeszkadza, co najwyżej nierównomierny koloryt skóry, zaczerwienienia, popękane naczynka i pryszcze gdzieniegdzie . Na koloryt powinnam się kwasić, ale boję się po nie najlepszych doświadczeniach z triacnealem. Ech, nawet już odstawiłam nabiał, bo po mleku mam wypryszcz, mam nadzieję, że pomoże .
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 23:23   #1104
Oluchaa01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 12
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cześć dziewczyny

Miałam dzisiaj natchnienie i czytałam o jasnych podkładach,bo sama mam problem ze znalezieniem odpowiedniego dla siebie. Ostatnio usłyszałam o takim wynalazku, jakim jest biały podkład. Podobno można go stosować do charakteryzacji, ale ma też zastosowanie do rozjaśniania podkładów. Chciałabym zużyć, te, które są dla mnie za ciemne i zastanawiam się, czy któraś z Was miała może do czynienia z białym podkładem. Czytałam, że niby wysusza, zapycha itd. Zastanawiam się nad kupnem, więc byłabym wdzięczna za wszelkie info.
Oluchaa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 02:53   #1105
Pazuzu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 57
GG do Pazuzu
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ten podkład z Miss Sporty nowy, odcień 001, jest dość ciemny.Na pewno ciemniejszy od Colorstay'a Ivory.Na mnie też się utlenia w pomarańcz.
__________________
"Bynajmniej" to nie to samo,co "przynajmniej". Jeśli "komEdogenny"=generuj ący zaskórniki,to "komOdogenny"=generuj ący komody?
Pazuzu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 15:37   #1106
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Pierwsze wrażenia odnośnie Rimmelowego Match Perfection - kolor ok, z różowymi podtonami, jasny (bez wątpienia znacznie jaśniejszy od Bourjois HM51, ciemniejszy i znacznie bardziej różowy od amerykańskiego L'Oreal True Match W1).
Bezpośrednio po nałożeniu jest dla mnie za ciemny, a później... wtapia się i różnica jest na tyle nieduża, że spokojnie mogę go używać, przypudrowany TBS All in one face base pewnie w ogóle byłby ok. Ciut za ciemny, nieco za różowy, ale zupełnie do zaakceptowania, a ja dość wybredna jestem.
Póki co jestem strasznie zadowolona ponieważ to pierwszy od dawna jasny podkład który mam, który zostawia tak ładny efekt na mojej twarzy - np. nie podkreśla żadnych suchych skórek.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 18:03   #1107
maddie87
Rozeznanie
 
Avatar maddie87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 569
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Pod wpływem KWC amówiłam na all podkład FM Advanced odcień Alabaster, dziś po raz pierwszy testowałam i w sztucznym świetle zauważyłam, że ma on rozświetlające drobinki :/ O czym nie było mowy w żadnym opisie tego podkładu. Czy któraś z was miała styczność z tym podkładem i też miał te drobinki? Zaczynam się zastanawiać czy nie pomylili go w produkcji z ich drugim podkładem Second Skin, który wg opisu powienien mieć drobinki...
maddie87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 09:59   #1108
KikoX
Raczkowanie
 
Avatar KikoX
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 223
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Dziewczynki, co z podkładami Dainty Doll?
Słyszała któraś coś, może macała albo ma jakieś doświadczenie związane z nimi? Bo swatche wyglądają bardzo obiecująco -> http://s1185.photobucket.com/albums/...swatches-1.jpg
__________________
Świadoma pielęgnacja włosów od maja 2013!
album włosowy
KikoX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 10:47   #1109
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Kilka razy pisalysmy o nich. Najjasniejszy odcien jest bardzo jasny, sadze, ze jasniejszy od armaniego face fabric (i bardziej kryjacy) , ale glowy sobie nie dam uciac, nastepny tez jasniutki, kolejne dwa pewnie w okolicach nc/nw15. Jakosciowo podobno jednak nie powalaja. Macalam je kilka razy i sama nie wiem co myslec, chyba kupie jak dostane przelew.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 12:41   #1110
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Hej. Poszukuję bardzo jasnego podkładu, raczej kryjącego, tak do 30, góra 40zł. Przeglądałam tak mniej więcej wątek, ale raczej większość jest z wyższej półki. Na chwilę obecną zastanawiam się nad Pharmaceris (ale chyba nie jest bardzo jasny), dermacolem i tym z Bell, ale tego ostatniego u mnie w miasteczku nie mogę znaleźć, a wolałabym najpierw sprawdzić, czy odcień będzie ok.
Możecie coś polecić?
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-02 22:38:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:02.