Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-17, 12:20   #1921
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Nikola do marynareczki to się zakłada szpilki a emu uważam za za✂✂✂istą sprawę na zimę. nienawidzę marznąć :)

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

i tak jak Kitka napisała, po prostu do stroju na luzie
dokładnie

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Kitka straszne to co piszesz.. współczuje kuzynce
Właśnie tak to jest z naszą polską służbą zdrowia... :/
W moim mieście to już w ogóle takie przypadki są ,że powinni wypier... tych pseudo lekarzy. Młoda kobieta miała mieć usuwany jajnik nie pamiętam co było powodem w każdym bądź razie miała na pewno jakieś problemy. Poszła na operacje i usunęli jej zdrowy jajnik! miała duże boleści i nie wiedzieli co się dzieje dopiero po 2 tygodniach zauważyli ,że wycieli zdrowy.. Wkońcu została bez jajników!
Ja nigdy nie dam położyć się u mnie w szpitalu..

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------



do stroju na luzie owszem pasuje
ale ja np. ubieram się kobieco. Lubię sweterki marynarki, kardigany. Nie mam ani jednej bluzy! więc jakbym kupiła takie butki musiałabym całkowicie zmienić styl..
Może nie podobają mi się emu dlatego ,że widziałam dużo dziewczyn które tak pokoślawiły te buty.. wyglądało to okropnie
nieoryginalne owszem pokoślawią się jeśli są na piance nikt Ci nie każe kupować
a do swetrów pasują można wyglądać kobieco w emu nawet zależy kto jak wygląda

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
przecież nie trzeba od razu w bluzach z kapturem chodzić, żeby nosić emu wyobraźni trochę

zabiłabym za takich lekarzy
masakra ( widzę że to dzisiaj moje ulubione słowo)

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kitka wspolczucie kuzynce co za lekarka p***a

ja emu nie nosze i nie mam bo do niczego by mi nie pasowalo nie lubie jak juz mowilam szerokich butow na stopieczulabym sie w nich idac jak niedzwiedz
ale to tylko moj gust i zdanie
a wielką masz stopę? bo ja np brechtam jak widzę wielkie stopy w emu YETI dosłownie

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Nikola i mu nie otworzyłaś ? ja otwieram nawet w piżamie
ja tak samo

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a nie mógł wejść do domu? ja nie raz listonosza przyjmowałam w piżamie albo szlafroku trudno, mus to mus, nie wytrzymałabym bez paczki
czy przyjedzie to nie wiem, nie zamawiam Oriflame

ja na pierwszym roku miałam poniedziałki takie cudne, że od rana do wieczora zajęcia, a to były studia dzienne
dokładnie

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
uzywała ktoras z was kiedys farby LISAP? w zołtym pudełku. to sa profesjonalne farby.
pierwsze słyszę

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Kiteczko, dziękuję że pytasz. Na razie się stara a Amelcia mi rośnie <3 ja pracuję 3/4 dni w tygodniu po południami i jakoś leci mi ten czas tak szybko...
ja na zaocznych mam zjazdy co 2 tygodnie iiiiiii też siedzę całymi dniami. ale takie życie na dziennych jest troszkę inaczej a jakieś dni w tygodniu chociaż miałaś wolne za ten poniedziałek ?

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------



ja niestety nie słyszałam...
dobrze że stara się
ja też co 2 tygodnie ale rzadko jestem na wykładach

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Mi fryzjer malował kiedys Lisapem. Polecam.
o i dopiero piszesz a już miałam pisać że chyba nikt z wątku nie farbował tym bo nie słyszałam
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 12:21   #1922
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja juz wrocilam ze sklepu i biore sie za obiad ale bede zerkac co tu skrobiecie
macie jakies pomysly jak smacznie zrobic kalafiora???? bo ja zazwyczaj znam jeden ugotowany
ugotowany pycha albo w bułce ja uwielbiam jeszcze penne z kurczakiem i kalafiorem bo jak robiłam ostatnio to brokułów nie było ale dobre i z brokułami i kalafiorem
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 12:23   #1923
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

dooooobra, idę coś porobić twórczego
po drodze pewnie się zdrzemnę, bo chyba coś znowu ciśnienie wariuje i już mnie dopada

do później
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 12:26   #1924
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja się tylko wściekam, bo nienawidzę remontów
a wczoraj przy obiedzie już mówili o nowej kuchni w końcu będzie z wyspą na środku
u mnie też coś o kuchni gadali i salonie znowu chyba umrę albo wyprowadzę się do babci na ten czas
tylko my zimą remontów nie robimy zazwyczaj na wiosnę, lato

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
hmmm... no nie wiem kokosowy używałam i nic takiego nie było i zachęcona opiniami wzielam ten i i nie wiem wypróbować muszę, chyba po pierwszym razem mi nie pożółknie



fakt lepiej nową i na raty ja wzięłam białą z Mastercook, chyba 180cm z zamrażalnikiem na szuflady bo mama chciała
dokładnie lepiej nową my mamy srebrną bo po to była wymieniana ze względu na kolor

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dooooobra, idę coś porobić twórczego
po drodze pewnie się zdrzemnę, bo chyba coś znowu ciśnienie wariuje i już mnie dopada

do później
ja wstałam dzisiaj po 12
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 12:28   #1925
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
asienko zobaczysz ze predko urosna.
czasem mysle ze ten nasz watek wplywa na to ze tak predko wloski rosna- pamietacie jak dochodzilyscie do watku a co jest teraz? w wiekszosci przypadkow
no ja nie wiem czy szybko farbowałam włosy pierwszego października a mam 3mm odrostu w tym tempie to na 40 urodziny chyba zrobię fale

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
caskada moja rodzina nie jest normalna
wy nie wiecie wiele o mnie...
moja mama uwaza siebie za gwiazde- ona jest najwazniejsza i jej sie nie odmawia.
jak to pow. mi w sobote- nie mozesz mi teraz nic wykrecic ze w pon mi wlosow nie zrobisz! ja musze miec je zrobione! we wt ide do pracy- a byla 3 tyg na zwol. lekarskim i bylo kupe czasu!
ale nie na ost dzien wszystko!
mowie- a co jak bede musiala jechac do dziadka- i wykrakalam
a ona- to on poczeka albo w nocy pojedziesz, wpuszcza cie! moje wlosy musza byc zrobione...
i robcie co chcecie.
nie ma tematu z nia.
nie zrobie wlosow- to do pracy nie pojdzie. juz tak bylo. a zrobienie jej wlosow to jakies 6 godzin plus czesania ok 2-4 godzin zalezy jak sie ukladaja- ma fryzure jak babeczka z dynastii...cala glowa sztywny tapir i kazde pasemko ma idealnie lezec przy kolejnym na gladko...
do dziadka jezdze tylko ja z tz- matka ani sis nigdy nie byly u niego...
taka mam boska rodzine
i dlatego juz nie daje sama rady....
Bunny, aż nie mogę uwierzyć, że taka twarda laska jak Ty dała sobie wejść na głowę jak nie chce iść do pracy, to niech siedzi w domu poza tym salonów fryzjerskich chyba w lbn nie pozamykali, co? nie daj się Kochana, bo Cię zajeżdżą

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ten nasz wątek to magiczny jest bez dwóch zdań
Kitka, zdjęcie z avka jest sprzed ponad roku czyli mam 10 cm przyrostu rocznie załamka... i jeszcze suplementów nie mogę brać... czekam na efekty wcierki u dziewczyn, to mogłabym robić

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
i w ogóle uważam, że ta Misska wyjątkowo nam się udała i bardzo się dziwię, że nie zaszła daleko w wyborach Miss Universe, bo jak pokazywali fotki grupowe to naprawdę wypadała bardzo dobrze na tle innych... szkoda
podobno gorzej wypada jak usta otwiera...

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Kurier przyjechał z paczką a ja nieogarnięta w szlafroku siedze
pojechał bo nie zdążyłam się ogarnąć.. a to moje kosmetyki z Oriflame..
przyjedzie jeszcze?
nie przyjedzie niektóre firmy kurierskie podejmują kolejną próbę doręczenia następnego dnia, ale raczej bym się nastawiała na telefon od nich, żeby umówić kolejny termin
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 12:29   #1926
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Kac morderca
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 12:33   #1927
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dokładnie

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------



nieoryginalne owszem pokoślawią się jeśli są na piance nikt Ci nie każe kupować
a do swetrów pasują można wyglądać kobieco w emu nawet zależy kto jak wygląda

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------



masakra ( widzę że to dzisiaj moje ulubione słowo)


ja tak samo

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------



dokładnie

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------



pierwsze słyszę

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

każdy ma swój styl! mi się emu nie podobają. Jeśli ty się w nich dobrze czujesz to ok, nie mam nic do tego.
Ja tylko wyraziłam swoją opinie. Szanuje każdego styl i gust. Gdyby każdy chodził tak samo ubrany byłoby nudno, a tak jesteśmy róźnorodni.
Nie musisz się tak odrazu naśmiewać i spinać..
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-17, 12:33   #1928
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Cascada https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...s-spulung.html jak oceniasz tą odżywkę pod względem składu?
na same koncowki sie nada ale nie cale wlosy dobra wlasnie jako zabezpieczenie koncowek

kotka ale mialas zwykly olej kokosowy a ten jest z bajerami w tym henna wiec naprawde niewiem jak to z takimi jasnymi wloskami bedzie bo wiadomo to wsiaka do wlosa sprobuj normalnie nie powinien zmieniac koloru ale licho to wie z tymi olejami mi przyzolcaja lekko to widze zwlaszcza te o kolorku zoltym slonecznym..

lady mam 37 nr buta wiec nie wielkolud
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 12:36   #1929
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cześć Dziewczyny

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w uzyskaniu konkretnego koloru włosów - oczywiście blond.

Marzę o dokładnie takim blondzie jak włosy Blake Lively - piękny złocisty blond.



Proszę doradźcie jak go uzyskać

Zdjęcia nr.1,2,3,4 to zdjęcie moich obecnych włosów.Przedostatnie zdjęcie to kolor moich naturalnych włosów (zdjęcie zapożyczone - nie mam już żadnych w naturalnym kolorze ,póki co włosy bez odrostów )

przepraszam,za okropnie poprzerabiane fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6458.jpg (33,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6461.jpg (113,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6488.jpg (93,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6452.jpg (37,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Marzena-K_medium_large.jpg (11,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a6a33848000c4b2e4dd0c61f.jpg (43,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blake-lively-hairstyles-blake-lively-hairstyles-blake-lively-hairstyles-blake-lively-hairstyles-.jpg (47,5 KB, 13 załadowań)
__________________
bla bla bla

Edytowane przez karolina2121
Czas edycji: 2011-10-17 o 12:55
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 12:44   #1930
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
na same koncowki sie nada ale nie cale wlosy dobra wlasnie jako zabezpieczenie koncowek

kotka ale mialas zwykly olej kokosowy a ten jest z bajerami w tym henna wiec naprawde niewiem jak to z takimi jasnymi wloskami bedzie bo wiadomo to wsiaka do wlosa sprobuj normalnie nie powinien zmieniac koloru ale licho to wie z tymi olejami mi przyzolcaja lekko to widze zwlaszcza te o kolorku zoltym slonecznym..

lady mam 37 nr buta wiec nie wielkolud
a to mała stopka 36

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
każdy ma swój styl! mi się emu nie podobają. Jeśli ty się w nich dobrze czujesz to ok, nie mam nic do tego.
Ja tylko wyraziłam swoją opinie. Szanuje każdego styl i gust. Gdyby każdy chodził tak samo ubrany byłoby nudno, a tak jesteśmy róźnorodni.
Nie musisz się tak odrazu naśmiewać i spinać..
uważasz że do emu tylko bluza pasuję spoko masz prawo mieć swoje zdanie a ja mam prawo je wyśmiać jeśli mam taką ochotę
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 13:15   #1931
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w uzyskaniu konkretnego koloru włosów - oczywiście blond.

Marzę o dokładnie takim blondzie jak włosy Blake Lively - piękny złocisty blond.



Proszę doradźcie jak go uzyskać

Zdjęcia nr.1,2,3,4 to zdjęcie moich obecnych włosów.Przedostatnie zdjęcie to kolor moich naturalnych włosów (zdjęcie zapożyczone - nie mam już żadnych w naturalnym kolorze ,póki co włosy bez odrostów )

przepraszam,za okropnie poprzerabiane fotki
Ja bym nalozyla mieszanke 8,13 i 9,3 na wlosy. Podaje numerki z Majirela. Z woda 9%.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-17, 13:33   #1932
lnatalial
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 97
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Witam

Dziewczyny moze wy wiecie co sie stalo z seria farb Loreala excell 10 min ? Od jakis 2 miesiecy nie moge jej dostac w zadnym sklepie
Używałam zawsze koloru 10.10 bodajze, bardzo jasny blond.
Wiecie cos o tych farbach ? Moze zastapili je jakimis innymi w ktorych moge ten sam kolor uzyskac ? prosze o pomoc
lnatalial jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 13:38   #1933
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez lnatalial Pokaż wiadomość
Witam

Dziewczyny moze wy wiecie co sie stalo z seria farb Loreala excell 10 min ? Od jakis 2 miesiecy nie moge jej dostac w zadnym sklepie
Używałam zawsze koloru 10.10 bodajze, bardzo jasny blond.
Wiecie cos o tych farbach ? Moze zastapili je jakimis innymi w ktorych moge ten sam kolor uzyskac ? prosze o pomoc
ja słyszałam że wycofali je a czy zastąpili to nie mam pojęcia jeszcze gdzie nie gdzie podobno można kupić ostatnie sztuki
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 13:47   #1934
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w uzyskaniu konkretnego koloru włosów - oczywiście blond.

Marzę o dokładnie takim blondzie jak włosy Blake Lively - piękny złocisty blond.



Proszę doradźcie jak go uzyskać

Zdjęcia nr.1,2,3,4 to zdjęcie moich obecnych włosów.Przedostatnie zdjęcie to kolor moich naturalnych włosów (zdjęcie zapożyczone - nie mam już żadnych w naturalnym kolorze ,póki co włosy bez odrostów )

przepraszam,za okropnie poprzerabiane fotki
czym ostatnio farbowałaś? masz bardzo naturalny kolorek
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 13:56   #1935
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez lnatalial Pokaż wiadomość
Witam

Dziewczyny moze wy wiecie co sie stalo z seria farb Loreala excell 10 min ? Od jakis 2 miesiecy nie moge jej dostac w zadnym sklepie
Używałam zawsze koloru 10.10 bodajze, bardzo jasny blond.
Wiecie cos o tych farbach ? Moze zastapili je jakimis innymi w ktorych moge ten sam kolor uzyskac ? prosze o pomoc
z tego co słyszałam/wyczytałam to wycofali


byłam się przejechać na rowerze, spiździało mnie, ale było fajnie
mam ochotę na basen, chyba wieczorem się wybiorę
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 14:06   #1936
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
z tego co słyszałam/wyczytałam to wycofali


byłam się przejechać na rowerze, spiździało mnie, ale było fajnie
mam ochotę na basen, chyba wieczorem się wybiorę
ojej ale tesknie za rowerkiem tutaj nie mam i nie moglabym jezdzic bo by mnie rozjechali zreszta jaka to przyjemnosc jechac wsrod spalin i murow
w pl wsrod natury bylo mi tak milo tylko lydki sie umiesnilya nie lubie baleronow
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 14:06   #1937
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Wstawiam zdjęcia nowych nabytków - torebki i płaszczyka jesienno-zimowego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00681.jpg (119,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00682.jpg (115,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00683.jpg (103,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00685.jpg (101,5 KB, 21 załadowań)
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 14:16   #1938
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
z tego co słyszałam/wyczytałam to wycofali


byłam się przejechać na rowerze, spiździało mnie, ale było fajnie
mam ochotę na basen, chyba wieczorem się wybiorę
ale fajnie
ja na siłkę idę dzisiaj

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ojej ale tesknie za rowerkiem tutaj nie mam i nie moglabym jezdzic bo by mnie rozjechali zreszta jaka to przyjemnosc jechac wsrod spalin i murow
w pl wsrod natury bylo mi tak milo tylko lydki sie umiesnilya nie lubie baleronow
też bym na rowerku pojeździła no łydki straszne robią się nie można przesadzać z rowerkiem

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

u mnie dalej ładna pogoda ciekawe kiedy zacznie się zima robić
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 14:18   #1939
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja bym nalozyla mieszanke 8,13 i 9,3 na wlosy. Podaje numerki z Majirela. Z woda 9%.
Dzięki 8.13 jasny blond popielato-złocisty i 9.3 bardzo jasny blond złocisty.Dwie farby wymieszać i połączyć z wodą ? A jaki stosunek farb i wody ? Nigdy nie używałam takich mieszanek,zawsze farby drogeryjne,czasami fryzjer.



Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
czym ostatnio farbowałaś? masz bardzo naturalny kolorek
Loreal recital preference islande
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-17, 14:35   #1940
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia nowych nabytków - torebki i płaszczyka jesienno-zimowego
torebka fajna,ale płaszczyk mi się nie podoba i ten pasek bym zamieniła na jakiś inny,bo ten jest na maxa taki "bazarowy"


Ja kupiłam te podróbki Emu,nie lubie dużo wydawać na buty,które i tak mi się znudzą,a jkbym miała Emu za nie wiadomo ile to byłoby mi żal w nich chodzić
A chodzić chodzę, nie do wszystkiego,ale do jakiejś bluzki,sweterka i rurek czemu nie są bardzo wygodne i przede wszystkim ciepłe
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 14:45   #1941
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
torebka fajna,ale płaszczyk mi się nie podoba i ten pasek bym zamieniła na jakiś inny,bo ten jest na maxa taki "bazarowy"


Ja kupiłam te podróbki Emu,nie lubie dużo wydawać na buty,które i tak mi się znudzą,a jkbym miała Emu za nie wiadomo ile to byłoby mi żal w nich chodzić
A chodzić chodzę, nie do wszystkiego,ale do jakiejś bluzki,sweterka i rurek czemu nie są bardzo wygodne i przede wszystkim ciepłe
dzięki

kupiłam sobie eye liner w pisaku.. myślałam ,że lepiej będzie się robić nim kreskę niż zwykłym z pędzelkiem. Nie wiem jak go trzymać żeby wyszła ładna kreska. Posiada któraś z was taki? Macie jakieś wypróbowane patenty ?
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 14:54   #1942
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

ja mialam w pisaku i najpierw robilam sobie male kropeczki ktore pozniej laczylam od polowy mniej wiecej pogrubialam kreske a to co wyszlo brzydko nad kreska rownalam patyczkiem mokrym(takim do uszu)

a teraz nie robie kresek lubie natural look tzn rzesy maluje tylko na grubo
na wieksze wyjscie robie kreske i "smoka"
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 15:06   #1943
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ojej ale tesknie za rowerkiem tutaj nie mam i nie moglabym jezdzic bo by mnie rozjechali zreszta jaka to przyjemnosc jechac wsrod spalin i murow
w pl wsrod natury bylo mi tak milo tylko lydki sie umiesnilya nie lubie baleronow
ja po parku ładnym pojeździłam, a tak to zwykle jeżdżę do lasu, ale za zimno mi było
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ale fajnie
ja na siłkę idę dzisiaj

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------



też bym na rowerku pojeździła no łydki straszne robią się nie można przesadzać z rowerkiem

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

u mnie dalej ładna pogoda ciekawe kiedy zacznie się zima robić
oo na siłkę też bym poszła się wyżyć
ale skoczę na basen

u mnie też pięknie i też myślę do kiedy tak będzie... tylko zimno
Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
kupiłam sobie eye liner w pisaku.. myślałam ,że lepiej będzie się robić nim kreskę niż zwykłym z pędzelkiem. Nie wiem jak go trzymać żeby wyszła ładna kreska. Posiada któraś z was taki? Macie jakieś wypróbowane patenty ?
ja mam tylko w pędzelku i w pudełeczku inglota, ale w ogóle nim nie maluję, bo nie umiem a jak już wyjdzie ładnie to się czuję za bardzo wytapetowana jakby mi ta kreska wiele zmieniła
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a teraz nie robie kresek lubie natural look tzn rzesy maluje tylko na grubo
na wieksze wyjscie robie kreske i "smoka"
ja też
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 15:13   #1944
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

ja z kreska czuje sie staro i przytlaczajaco mam ciemne oczy i oprawe wiec moze temu plus jasne wlosy jakos mi sie to nie widzi u mnie
po kreskowym dniu jak maluje normalnie oko tylko tuszem i jasnym cieniem to az mi lepiej i mlodziej odrazu sie robi
ust nie maluje never sa to rzadkie sytuacje kiedy mam na nich jakis blyszczyk

poprostu nie lubie tapety kiedy nie zachodzi temu potrzeba
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 15:15   #1945
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja z kreska czuje sie staro i przytlaczajaco mam ciemne oczy i oprawe wiec moze temu plus jasne wlosy jakos mi sie to nie widzi u mnie
po kreskowym dniu jak maluje normalnie oko tylko tuszem i jasnym cieniem to az mi lepiej i mlodziej odrazu sie robi
ust nie maluje never sa to rzadkie sytuacje kiedy mam na nich jakis blyszczyk

poprostu nie lubie tapety kiedy nie zachodzi temu potrzeba
mam to samo, tyle, że nie mam ciemnej oprawy oczu ale mam jasne oczyska, błękitne, wszyscy mówią, że jak psy husky, więc też się kiepsko czuję z krechą a szkoda, bo podobają mi się bardzo na kimś o ile jest równiutka i staranna
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 15:21   #1946
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Kitka idę z trenerem

ja na co dzień też się nie maluję jak siedzę w domu to w ogóle a jak wychodzę tylko tak na miasto na jakieś zakupy to usta i rzęsy na uczelnię to już makijaż robię i oczywiście na imprezę też
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 15:35   #1947
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Kitka idę z trenerem

ja na co dzień też się nie maluję jak siedzę w domu to w ogóle a jak wychodzę tylko tak na miasto na jakieś zakupy to usta i rzęsy na uczelnię to już makijaż robię i oczywiście na imprezę też
w domu tylko kremik i tyle

i co to za trener?

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2011-10-17 o 15:43
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 15:43   #1948
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
w domu tylko kremik i tyle
u mnie w domu kremik na to puderek sypki zeby nie blyszczec tusz i rzecz jasna roz jakos musze wygladac przy tz ale zadne podklady
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 15:46   #1949
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
w domu tylko kremik i tyle
no tak oczywiście ale kremik to nie makijaż
idę się szykować bo o 18 już na siłce mam być

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
i co to za trener?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 15:53   #1950
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Lady ooo czyli jednak

Ania wstawiła ta samą kurtkę na blogu,którą kupiłam
tylko ja mam bardziej beżową http://annahairstyle.blogspot.com/2011/10/kurtka.html
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:20.